TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 3 : 1
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 2

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1 : 2
      Pirat Światowit vs. Koszmary 4 : 2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 4 : 2

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 2 : 2
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 3 : 1

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1 : 3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 0 : 3
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 0 : 3

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 2-4

      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 2:6

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1:3

      Pirat Światowit vs. Koszmary 3:1

      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 1:2

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 0:3

      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:5

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1:3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 1:2

      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 1-5

      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 2:11

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:3

      Pirat Światowit vs. Koszmary 2:4

      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2:6

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 2:2

      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:4

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1:4

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 4:0

      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0 gracz oddaje mecze
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5
      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 2-6
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1:7

      Liga Okręgowa Opolskie 1
      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1:4
      Pirat Światowit vs. Koszmary 2:2
      koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2:3

      2 Liga 186
      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 1:3
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 1:5

      Ekstraklasa 25
      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1:2

      Klasa A Podkarpackie 1
      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 4:2
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 4:1
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 6 : 2

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 3 : 0
      Pirat Światowit vs. Koszmary 3 : 0
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2 : 5

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 3 : 1
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 2 : 7

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1: 4

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 3 : 1
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3 : 0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 1:3
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 0:7

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 2:1
      Pirat Światowit vs. Koszmary 2:2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 0:2

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 1:3
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:4

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 0:4

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 1:2
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 0:3
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 0:7

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 3:0
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 0:3

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 0:3
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:3

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 3:0

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 0:3
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 1:3
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1:8

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:1
      Pirat Światowit vs. Koszmary 3:2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2:3

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 2:1
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 1:5

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1:2

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 1:2
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 3 : 1
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 2

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1 : 3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 4 : 2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2 : 4

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 1 : 3
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0 : 4

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 2 : 1

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 0 : 2
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 0 : 3
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 2:1
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 0:2

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 4:2
      Pirat Światowit vs. Koszmary 1:3
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 0:4

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 2:2
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:1

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 3:0

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 4:1
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 2:5
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 2:3
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1:2

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:2
      Pirat Światowit vs. Koszmary 1:1
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2:0

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 5:2
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 3:1

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1:1

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 0:1
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 1:4
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 1 : 3
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 4

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1 : 3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 4 : 2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2 : 4

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 1 : 3
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 1 : 4

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1 : 3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 2 : 4
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 4 : 1

      Post was edited 1 time, last by “tańczący” ().

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 0:5
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 0:6

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 3:1
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 0:2

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 0:2
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:4

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1:3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 0:4
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 3 : 0

      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 6

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 2 : 5

      Pirat Światowit vs. Koszmary 3 : 2

      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2 : 5

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 0 : 4

      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 2 : 7

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 0 : 3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 1 : 4

      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 6 : 0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5
      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 5:2
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 2:9

      Liga Okręgowa Opolskie 1
      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 3:2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 1:3

      2 Liga 186
      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 5:0
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:4

      Ekstraklasa 25
      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 2:1

      Klasa A Podkarpackie 1
      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 9:1
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 2:2

      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 0:7

      Liga Okręgowa Opolskie

      1 Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:2

      Pirat Światowit vs. Koszmary 1:2

      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2:4

      Liga 186 Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 2:1

      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:1

      Ekstraklasa 25
      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00
      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 3:2

      Klasa A Podkarpackie
      1Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 3:1

      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 4:1
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 1:3
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 2:6

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0:2
      Pirat Światowit vs. Koszmary 3:2
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 1:3

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 1:3
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 3:7

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 0:3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 1:2
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3:0




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 1 : 3
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 0 : 6

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1 : 4
      Pirat Światowit vs. Koszmary 3 : 1
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2 : 4

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 2 : 3
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0 : 4

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 2 : 4

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 0 : 3
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 3 : 0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 1-3
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 0-4

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 0-2
      Pirat Światowit vs. Koszmary 2-1
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2-3

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 0-2
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0-5

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 2-2

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 1-1
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE 0-3


      Wyniki II kolejki Typerka:

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5

      Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00

      Baltazarki vs. LKS Graniczni 0:4
      KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 0:5

      Liga Okręgowa Opolskie 1

      Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00

      Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 3:3
      Pirat Światowit vs. Koszmary 0:6
      Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 0:8

      2 Liga 186

      Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00

      Pławi vs. AC Koszary DC 3:1
      FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 0:4

      Ekstraklasa 25

      Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00

      Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 0:3

      Klasa A Podkarpackie 1

      Kolejka: 6 - 23.02.2020 18:00:00

      Bolzplatzkicker vs. Ricardo Milos 1:3
      OZİ FOOTBALL CLUB vs. BOROWIE
      walkower

      Tabela Punktowa:



      Tabela Skuteczności:



      Zwycięzcą II kolejki Typerka został tornado1, który zdobył 8 pkt(kaska jest twoja)

      Następne spotkania do typowania:

      Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA
      Morales Team vs. Hen Terespol
      BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ

      Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00

      Wicher KG vs. Everton
      FC Köybaši vs. Huragan Humniska

      2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00

      Olzuz vs. pocztowiec
      New Life vs. POLONIA B
      FC Czartowczyk vs. Wilga2

      2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00

      Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk
      Szok Szczecinek vs. the reds


      Czas typowania:
      24.02.2020 godz. 17:15
      Powodzenia :)


      Przypominajka:
      Jezeli typujesz pierwszy raz pamietaj o dodaniu nazwy menedzera,klubu i lige w której grasz:)
      Nie wiesz jak?? - przeczytaj regulamin :)


      Post was edited 2 times, last by “GL7” ().