TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

      Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 3-1
      Morales Team vs. Hen Terespol 1-3
      BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 1-4

      Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00
      Wicher KG vs. Everton 2-4
      FC Köybaši vs. Huragan Humniska 1-3

      2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00
      Olzuz vs. pocztowiec 1-4
      New Life vs. POLONIA B 3-2
      FC Czartowczyk vs. Wilga2 3-1

      2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00
      Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 4-2
      Szok Szczecinek vs. the reds 3-1
      Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 5:2
      Morales Team vs. Hen Terespol 3:1
      BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 4:1

      Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00

      Wicher KG vs. Everton 0:3
      FC Köybaši vs. Huragan Humniska 5:2

      2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00

      Olzuz vs. pocztowiec 2:1
      New Life vs. POLONIA B 0:3
      FC Czartowczyk vs. Wilga2 4:2

      2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00

      Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 5:0
      Szok Szczecinek vs. the reds 4:0

      Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 3:0

      Morales Team vs. Hen Terespol 2:1

      BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 0:2

      Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00

      Wicher KG vs. Everton 0:3

      FC Köybaši vs. Huragan Humniska 3:1

      2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00

      Olzuz vs. pocztowiec 2:4

      New Life vs. POLONIA B 0:3

      FC Czartowczyk vs. Wilga2 1:3

      2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00



      Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 4:1

      Szok Szczecinek vs. the reds 2:0
      Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 4-1

      Morales Team vs. Hen Terespol 2-3

      BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 4-0

      Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00

      Wicher KG vs. Everton 2-3

      FC Köybaši vs. Huragan Humniska 1-6

      liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00O

      lzuz vs. pocztowiec 0-4

      New Life vs. POLONIA B 2-4

      FC Czartowczyk vs. Wilga2 3-9

      liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00
      Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 1-1
      Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 5:2
      Morales Team vs. Hen Terespol 4:2
      BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 2:3

      Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00

      Wicher KG vs. Everton 1:2
      FC Köybaši vs. Huragan Humniska 2:2

      2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00

      Olzuz vs. pocztowiec 2:4
      New Life vs. POLONIA B 3:0
      FC Czartowczyk vs. Wilga2 4:2

      2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00

      Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 5:0
      Szok Szczecinek vs. the reds 3:2
      Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA
      Morales Team vs. Hen Terespol
      BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ

      Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00

      Wicher KG vs. Everton 1:3
      FC Köybaši vs. Huragan Humniska 1:2

      2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00

      Olzuz vs. pocztowiec 1:7
      New Life vs. POLONIA B 3:1
      FC Czartowczyk vs. Wilga2 1:1

      2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00

      Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 5:0
      Szok Szczecinek vs. the reds 1:4


      Wyniki III kolejki:

      Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 5:1
      Morales Team vs. Hen Terespol 1:4
      BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 2:4

      Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00

      Wicher KG vs. Everton 2:2
      FC Köybaši vs. Huragan Humniska 5:0

      2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00

      Olzuz vs. pocztowiec 0:3
      New Life vs. POLONIA B 2:2
      FC Czartowczyk vs. Wilga2 1:1

      2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00

      Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 1:0
      Szok Szczecinek vs. the reds 2:1

      Tabela Punktowa:



      Tabela Skuteczności:



      Zwycięzca III kolejki został patrickswayze zdobywając 8 pkt(350 tysi należy do ciebie)

      Małe info:

      CYKOR - Zbyt póżne wysłanie posta.
      Miki17c - nie zostały przez ciebie zatypowane wszystkie spotkania kolejki dlatego nie moge ci zaliczyć.

      Następne spotkania do Typowania:

      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów
      Manchester FC vs. MKS Pruszków
      Samce Alfa vs. LFC1984

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy
      Orły Łysego vs. Legia sto


      Czas typowania:
      26.02.2020 godz. 17:15
      Powodzenia :)


      Przypominajka:
      Jezeli typujesz pierwszy raz pamietaj o dodaniu nazwy menedzera,klubu i lige w której grasz:)
      Nie wiesz jak?? - przeczytaj regulamin :)


      CYKOR - OD CIEBIE POPROSZĘ O NAZWE KLUBU, MENEGERA Z GRY I LIGE W KTOREJ GRASZ BO W PIERWSZYM POŚCIE NIE WPISAŁEŚ

      Post was edited 2 times, last by “GL7” ().

      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0-3

      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1-2

      Samce Alfa vs. LFC1984 0-2

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1-2

      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0-3

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0-2

      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4-0

      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 0-1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 0-1

      Orły Łysego vs. Legia sto 2-0
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:2
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 3:0
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:0

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:2
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:4

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0:2
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4:0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:2
      Orły Łysego vs. Legia sto 1:0

      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0-4

      Manchester FC vs. MKS Pruszków 3-4

      Samce Alfa vs. LFC1984 3-2

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2-2

      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0-3

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0-3

      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4-1

      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 0-3

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2-1

      Orły Łysego vs. Legia sto 1-3
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:4
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:5
      Samce Alfa vs. LFC1984 1:2

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 0:3
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:5

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 4:0
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 5:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 4:0

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:3
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:6
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:2
      Samce Alfa vs. LFC1984 1:0

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2:4
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 4:1

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:1
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 3:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 0:2

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2:0
      Orły Łysego vs. Legia sto 1:1




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:3

      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:4

      Samce Alfa vs. LFC1984 1:3

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:4

      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:7

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:5

      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 7:2

      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 5:2

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2:5

      Orły Łysego vs. Legia sto 0:3
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 2:4

      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1:3

      Samce Alfa vs. LFC1984 0:3

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 4:1

      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:7

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0:6

      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 5:0

      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 4:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2:5

      Orły Łysego vs. Legia sto 1:2
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:4
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1:4
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:1

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2:6
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:8

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:6
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 6:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:2

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:3
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:3
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:2
      Samce Alfa vs. LFC1984 1:2

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:3
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:5

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:3
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 6:0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 4:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:4
      Orły Łysego vs. Legia sto 1:3
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:3

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2:4
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:7

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:6
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 6:0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 4:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:3
      Orły Łysego vs. Legia sto 2:1
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0-2

      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0-2

      Samce Alfa vs. LFC1984 2-1

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 0-2

      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0-4

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0-4

      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4-0

      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3-0

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2-0

      Orły Łysego vs. Legia sto 2-0
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 1:3

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:3
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:6

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:4
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4:0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 3:1
      Orły Łysego vs. Legia sto 1:4
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00
      Ethern vs. FC Grochów 1-5
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1-3
      Samce Alfa vs. LFC1984 1-1

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2-5
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 2-8

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0-6
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4-0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3-1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2-3
      Orły Łysego vs. Legia sto 0-1

      Post was edited 1 time, last by “T_Bag” ().