TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:5
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1:4
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:1

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:5
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:6

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 2:5
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:3
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:2
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0:5
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 1:1

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 0:4
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:5

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:4
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 3:2
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 2:0

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:2
      Orły Łysego vs. Legia sto 1:2
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0:4
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:0

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 0:4
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 2:6

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0:4
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4:0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 3:1
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:4
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1:5
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:2

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 0:6
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:6

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 2:3
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 5:0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 2:0

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:0
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:3
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:2
      Samce Alfa vs. LFC1984 1:0

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2:4
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:5

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:4
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 3:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 0:2

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2:0
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:3
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0-3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0-3
      Samce Alfa vs. LFC1984 3-0

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 0-3
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0-3

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0-3
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 3-0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3-0

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 0-3
      Orły Łysego vs. Legia sto 0-3

      Post was edited 1 time, last by “JacuWoods” ().

      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0-4
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0-2
      Samce Alfa vs. LFC1984 3-1

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 0-1
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 4-3

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 8-3
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 5-0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3-6

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2-11
      Orły Łysego vs. Legia sto 0-0
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:4
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 1:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:0

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:5
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:7

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0:3
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:3
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:2
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:0

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:4
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:6

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:5
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 5:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2:0
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:3


      tym razem zdążyłem;p
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020

      18:00:00Ethern vs. FC Grochów 0:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:0

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:4
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:6

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:5
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 5:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2:0
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:3
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.202018:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:3

      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:2

      Samce Alfa vs. LFC1984 2:2

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2:4

      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:5

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0:4

      FC Kaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 5:0

      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 1:1

      Orły Łysego vs. Legia sto 1:2
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 1:4
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 2:5
      Samce Alfa vs. LFC1984 2:2

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:3
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:7

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0:5
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 5:0
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 4:2

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2:2
      Orły Łysego vs. Legia sto2:5
      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 0:3
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 4:1

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2:5
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:7

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:4
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 3:1
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS -1:3

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 2:0
      Orły Łysego vs. Legia sto 0:3


      Wyniki IV kolejki:

      3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00

      Ethern vs. FC Grochów 2:1
      Manchester FC vs. MKS Pruszków 2:3
      Samce Alfa vs. LFC1984 4:2

      3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00

      FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 2:8
      Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:5

      4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00

      KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 2:6
      FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 0:6
      GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 2:0

      4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - 27.02.2020 18:00:00

      FC Mchawa vs. Polonia Słupy 0:3
      Orły Łysego vs. Legia sto 1:0


      Tabela Punktowa:



      Tabela Skuteczności:



      Zwycięzcą tej kolejki został kOsA1976 ( zgarniasz 350 tysiaczków)

      Następne spotkania do Typowania:

      Ekstraklasa 27
      Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00

      Black Devils vs. FC Umianowice - : -
      Chelsea KnO FC vs. DiiL FC - : -
      inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 - : -
      GKS Concordia vs. The Gunners - : -
      KP CREW Porąbki vs. NUFC - : -

      2 Liga 1
      Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00

      Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina - : -
      LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa - : -
      Pogoń Łapy vs. AC Gold - : -


      1 Liga 66
      Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00

      KKS LECH vs. MARIANKI - : -
      omegatex vs. Lotnik Częstochowa - : -



      Czas typowania:
      28.02.2020 godz. 17:15
      Powodzenia :)

      Przypominajka:
      Jezeli typujesz pierwszy raz pamietaj o dodaniu nazwy menedzera,klubu i lige w której grasz:)
      Nie wiesz jak?? - przeczytaj regulamin :)


      CYKOR - OD CIEBIE POPROSZĘ O NAZWE KLUBU, MENEGERA Z GRY I LIGE W KTOREJ GRASZ BO W PIERWSZYM POŚCIE NIE WPISAŁEŚ

      Ekstraklasa 27
      Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00

      Black Devils vs. FC Umianowice 4 : 1
      Chelsea KnO FC vs. DiiL FC 2 : 1
      inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 3 : 0
      GKS Concordia vs. The Gunners 1 : 3
      KP CREW Porąbki vs. NUFC 0 : 3

      2 Liga 1
      Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00

      Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina 7 : 0
      LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa 3 : 1
      Pogoń Łapy vs. AC Gold 1 : 2

      1 Liga 66
      Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00

      KKS LECH vs. MARIANKI 2 : 1
      omegatex vs. Lotnik Częstochowa 2 : 3

      Ekstraklasa 27

      Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00

      Black Devils vs. FC Umianowice 5-0

      Chelsea KnO FC vs. DiiL FC 2-1

      inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 4-0

      GKS Concordia vs. The Gunners 0=2

      KP CREW Porąbki vs. NUFC 1-0

      2 Liga 1

      Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00

      Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina 2-0

      LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa 0-2

      Pogoń Łapy vs. AC Gold 1-0

      1 Liga 66

      Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00

      KKS LECH vs. MARIANKI 2-0

      omegatex vs. Lotnik Częstochowa 0-2
      ekstraklasa 27
      Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00

      Black Devils vs. FC Umianowice 4 : 1
      Chelsea KnO FC vs. DiiL FC 3 : 1
      inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 3 : 0
      GKS Concordia vs. The Gunners 0 : 4
      KP CREW Porąbki vs. NUFC 0 : 4

      2 Liga 1
      Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00

      Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina 6 : 0
      LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa 3 : 1
      Pogoń Łapy vs. AC Gold 3 : 1
      1 Liga 66
      Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00

      KKS LECH vs. MARIANKI 3 : 0
      omegatex vs. Lotnik Częstochowa 0 : 3
      Ekstraklasa 27

      Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00

      Black Devils vs. FC Umianowice 7 : 1

      Chelsea KnO FC vs. DiiL FC 3 : 1

      inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 5 : 2

      GKS Concordia vs. The Gunners 0 : 6

      KP CREW Porąbki vs. NUFC 0 : 7

      2 Liga 1

      Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00

      Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina 11 : 0

      LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa 6 : 0

      Pogoń Łapy vs. AC Gold 4 : 2

      1 Liga 66

      Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00

      KKS LECH vs. MARIANKI 3 : 0

      omegatex vs. Lotnik Częstochowa 1 : 4
      Ekstraklasa 27
      Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00

      Black Devils vs. FC Umianowice 5:1
      Chelsea KnO FC vs. DiiL FC 2:1
      inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 2:0
      GKS Concordia vs. The Gunners 0:5
      KP CREW Porąbki vs. NUFC 0:7

      2 Liga 1
      Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00

      Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina 9:0
      LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa 4:1
      Pogoń Łapy vs. AC Gold 3:0

      1 Liga 66
      Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00

      KKS LECH vs. MARIANKI 2:1
      omegatex vs. Lotnik Częstochowa 0:3
      Ekstraklasa 27

      Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00

      Black Devils vs. FC Umianowice 5 : 1
      Chelsea KnO FC vs. DiiL FC 3 : 2
      inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 5 : 2
      GKS Concordia vs. The Gunners 1 : 3
      KP CREW Porąbki vs. NUFC 0 : 4

      2 Liga 1

      Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00

      Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina 9 : 0
      LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa 2 : 1
      Pogoń Łapy vs. AC Gold 3 : 2

      1Liga 66

      Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00

      KKS LECH vs. MARIANKI 3 : 2
      omegatex vs. Lotnik Częstochowa 2 : 3