TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

      1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00

      Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1-3
      Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 1-2
      polanowice2019 vs. Pato(L)egia 4-2

      1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00

      Valiss vs. SC Kolobrzeg 4-1
      West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 4-1

      Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00

      Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3-0
      Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 1-4
      Liwiec Górki vs. Sportowa FC 1-5
      Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 4-1
      FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1-5
      1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00

      Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1-2
      Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 2-0
      polanowice2019 vs. Pato(L)egia 4-1

      1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00

      Valiss vs. SC Kolobrzeg 3-1
      West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 2-1

      Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00

      Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 2-0
      Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 1-3
      Liwiec Górki vs. Sportowa FC 1-3
      Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 3-1
      FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1-3
      1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00

      Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1:3
      Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 2:1
      polanowice2019 vs. Pato(L)egia 1:1

      1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00

      Valiss vs. SC Kolobrzeg 3:2
      West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 0:2

      Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00

      Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3:0
      Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 2:4
      Liwiec Górki vs. Sportowa FC 0:4
      Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 3:1
      FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1:3




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00

      Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 2:4
      Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 1:2
      polanowice2019 vs. Pato(L)egia 2:1

      1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00

      Valiss vs. SC Kolobrzeg 4:1
      West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 2:1

      Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00

      Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3:0
      Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 1:5
      Liwiec Górki vs. Sportowa FC 0:5
      Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 5:2
      FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1:5
      1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00

      Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 3:1
      Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 1:3
      polanowice2019 vs. Pato(L)egia 2:2

      1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00

      Valiss vs. SC Kolobrzeg 0:3
      West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 2:1

      Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00

      Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 2:1
      Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 1:4
      Liwiec Górki vs. Sportowa FC 0:3
      Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 1:2
      FC Przykwa vs. Visca el Barca! 0:2
      1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00

      Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1:4
      Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 1:5
      polanowice2019 vs. Pato(L)egia 2:0

      1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00

      Valiss vs. SC Kolobrzeg 3:1
      West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 2:0

      Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00

      Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3:0
      Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 2:1
      Liwiec Górki vs. Sportowa FC 2:5
      Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 5:1
      FC Przykwa vs. Visca el Barca! 3:1
      1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00

      Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1:2
      Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 0:1
      polanowice2019 vs. Pato(L)egia 3:2

      1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00

      Valiss vs. SC Kolobrzeg 4:2
      West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 2:2

      Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00

      Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3:1
      Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 2:4
      Liwiec Górki vs. Sportowa FC 2:4
      Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 3:1
      FC Przykwa vs. Visca el Barca! 0:4


      Wyniki VIII kolejki:

      1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00

      Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1:2
      Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 4:2
      polanowice2019 vs. Pato(L)egia 2:1

      1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00

      Valiss vs. SC Kolobrzeg 5:3
      West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 3:1

      Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00

      Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 5:1
      Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 4:6
      Liwiec Górki vs. Sportowa FC 0:4
      Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 4:2
      FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1:3

      Tabela Punktowa:



      Kolejke wygrał tańczący gromadząc 15 pkt.

      Tabela skuteczności:



      tasior - zbyt pożny czas Posta

      Następne spotkania do typowania:

      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa - : -
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno - : -
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD - : -
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC - : -
      Cebularnia vs. Kolonia City - : -

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall - : -
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie - : -
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień - : -
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS - : -
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black - : -

      Typujemy do 07.03.2020 godz.17:15
      Powodzenia :)

      Post was edited 1 time, last by “GL7” ().

      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 6
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1 : 4
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 4
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 4
      Cebularnia vs. Kolonia City 1 : 5

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1 : 6
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 4 : 1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4 : 1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 7
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1 : 5
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 4
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 3
      Cebularnia vs. Kolonia City 1 : 6

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1 : 5
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 2
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 4 : 1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3 : 0
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 6
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 0 : 3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 4
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 0 : 3
      Cebularnia vs. Kolonia City 2 : 6

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 2 : 6
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 4 : 1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4 : 1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 2 : 3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 2 : 4
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 3
      Cebularnia vs. Kolonia City 0 : 2

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0 : 3
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 2 : 2
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3 : 0
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 4
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3 : 0
      Ekstraklasa 24

      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa - 0-3

      Gród Wiślica vs. Unia Leszno - 1-2

      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD - 0-3

      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC - 1-3

      Cebularnia vs. Kolonia City - 1-4

      Ekstraklasa 1

      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall - 0-4

      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie - 1-2

      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień - 4-0

      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS - 1-3

      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black - 3-1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1 : 3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 3
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 3
      Cebularnia vs. Kolonia City 2 : 5

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1 : 5
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 5 : 2
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2 : 3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3 : 1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 6
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 3 : 1
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 6
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 3
      Cebularnia vs. Kolonia City 1 : 6

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1 : 6
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3 : 1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2 : 1
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3 : 1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1:5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1:3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 0:3
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1:3
      Cebularnia vs. Kolonia City 0:4

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0:6
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 2:1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3:0
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2:3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 2:0
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 2:6
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 2:4
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1:4
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1:3
      Cebularnia vs. Kolonia City 3:6

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1:5
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 2:0
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 6:2
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2:4
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3:1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1:5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1:4
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 0:2
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 2:3
      Cebularnia vs. Kolonia City 0:5

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0:4
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 2:1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3:1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1:3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4:1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0:5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1:3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1:3
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1:3
      Cebularnia vs. Kolonia City 1:5

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0:5
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3:1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 5:0
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1:3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4:1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1:6
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 2:5
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 0:2
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 0:2
      Cebularnia vs. Kolonia City 0:3

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0:7
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 2:2
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 2:0
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2:1
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 5:1