TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0:5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1:3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 0:2
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 0:3
      Cebularnia vs. Kolonia City 1:6

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1:5
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 1:2
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 1:1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2:1
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4:2
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 2:6
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1:3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1:3
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 0:3
      Cebularnia vs. Kolonia City 1:4

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0:6
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 4:1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3:1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2:3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3:0




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1:4
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 2:2
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 0:2
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 0:4
      Cebularnia vs. Kolonia City 1 : 5

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 2:3
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 2:6
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3:0
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2:4
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4:1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0-4
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 0-4
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 0-4
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 0-4
      Cebularnia vs. Kolonia City 0-4

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0-4
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 0-4
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 4-0
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 0-4
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4-0
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 2: 5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1 :3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 2 : 4
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 5
      Cebularnia vs. Kolonia City 2 : 5

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1 : 5
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 2 : 1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 5 : 1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 3 : 1
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 2 : 0
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0:5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1:3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1:3
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1:3
      Cebularnia vs. Kolonia City 1:4

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0:3
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3:1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 4:1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1:3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3:1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 2:8
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1:3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 2:5
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1:2
      Cebularnia vs. Kolonia City 0:4

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0:5
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 2:2
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 5:1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 3:1
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 2:1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 5
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1 : 3
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 3
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 3
      Cebularnia vs. Kolonia City 0 : 5

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1 :5
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 1
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 4 : 0
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3 : 1
      Spóźniłem się. Jeśli jest możliwość to typuje jutrzejsze wyniki. Jeśli nie ma takiej możliwości to proszę o wyrozumiałość i oczywiście nie branie tego pod uwagę. Co więcej jeśli nie wlasciwie się zastosowałem do Typerka to proszę o usunięcie komentarza pod postem nawiązujacego do tej kolejki.
      Pozdrawiam i przepraszam za kłopot.

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 2 :6
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 2
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 6 : 1
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 4
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 2 : 0


      Wyniki IX kolejki:

      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00

      Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 6
      Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1 : 4
      LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 2 : 7
      MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 2 : 2
      Cebularnia vs. Kolonia City 0 : 3

      Ekstraklasa 1
      Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00

      ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 2:6
      Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 4:0
      FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3:0
      ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 0:3
      Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 2:4


      Klasyfikacja punktowa:



      Zwycięzca tej kolejki został tańczacy zdobywając 12 pkt :) Brawo

      Klasyfikacja skuteczności:



      Następne spotkania do typowania:

      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków
      AP Krycichy vs. Golden Team
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow

      TYPUJEMY DO 09.03.2020 godz. 17:15
      POWODZENIA :)

      Lista osób od których zostana pobrane wpisowe do zabawy:

      pasy - Husaria - 2 mln
      zimny69 - FcJamajka - 2 mln
      KS Chomentów - Mikołaj Machnio - 1 mln
      Leech Pozz - lukasz7812 - 2 mln
      patrickswayze - Panathinaikos AO - 1 mln
      Ks Kochanówka - torresik76 - 1 mln
      kropka1 - polanowice2019 - 2 mln
      FC PZGW - HARY KEJN - 2 mln
      JacuWoods - FC Bayern Sośnica-Brzeg - 2 mln
      Olo96 - BuenosAmarenoS - 2 mln
      kriss - soints - 2 mln


      wpisowe zostanie pobrane na koniec zabawy przy wyplacaniu nagród dla zwycięzców.

      Zmiana nagród:

      Klasyfikacja Punktowa:

      1 miejsce - 20 mln
      2 miejsce - 16 mln
      3 miejsce - 15 mln
      4 miejsce - 10 mln
      5 miejsce - 8 mln


      Klasyfikacja skuteczności:

      1 miejsce - 13 mln
      2 miejsce - 10 mln
      3 miejsce - 7,75 mln



      Post was edited 5 times, last by “GL7” ().

      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 3:1
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 2:1
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 3:0

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 1:4
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 2:0

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 1:2
      AP Krycichy vs. Golden Team 3:1
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 3:0

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 2:4
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 3:2
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 4-2
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 2-3
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 5-2

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 1-4
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 3-2

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 2-1
      AP Krycichy vs. Golden Team 1-2
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 3-1

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 1-3
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 2-1
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 3-0
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 0-3
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 3-0

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 0-3
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 3-0

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3-0
      AP Krycichy vs. Golden Team 0-3
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 3-0

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 0-3
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 0-3
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 3-1
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 1-3
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 3-1

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 2-4
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 4-2

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 2-1
      AP Krycichy vs. Golden Team 1-2
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 2-1

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 1-3
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 3-1
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 3-2
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 3-1
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 1-4

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00
      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICEGDG 0-6
      Banik Zabrze vs. Inspiration FC 2-2

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3-0
      AP Krycichy vs. Golden Team 2-2
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 4-1

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. TwisterLKS 2-1
      Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 3-1
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 2:1
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 2:0
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 2:6

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 0:7
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 1:3

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 4:0
      AP Krycichy vs. Golden Team 1:1
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 0:2

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 2:2
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 4:1
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 4-2
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 3-5
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 4-0

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 2-3
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 3-1

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3-1
      AP Krycichy vs. Golden Team 0-2
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 6-2

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 2-5
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 0-4
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 5:1
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 1:3
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 3:2

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 0:2
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 4:0

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 2:0
      AP Krycichy vs. Golden Team 0:5
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 7:2

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 1:3
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 0:7
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 4-2
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 1-3
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 4-1

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 1-4
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 1-4

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3-1
      AP Krycichy vs. Golden Team 1-4
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 4-1

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 3-1
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 2-4
      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 3:1
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 1:2
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 2:0

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 0:3
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 2:0

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 2:0
      AP Krycichy vs. Golden Team 0:3
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 2:0

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 2:4
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 1:2