TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 3:3
      Kresy vs. Wiechowo 0:6
      MKS Gliwice vs. Lwy 1:3

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 5:2
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 5:0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1:5
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 2:4
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:3
      Black Demons vs. KS Bielsko 1:0
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 2:1
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 3:0
      Kresy vs. Wiechowo 0:5
      MKS Gliwice vs. Lwy 2:1

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 1:2
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 4:0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1:3
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:4
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:4
      Black Demons vs. KS Bielsko 2:3
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 4:2
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 2:0
      Kresy vs. Wiechowo 0:4
      MKS Gliwice vs. Lwy 1:3

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 3:0
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 4:0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 0:2
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:3
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 0:4
      Black Demons vs. KS Bielsko 1:3
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 5:0
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 1:3
      Kresy vs. Wiechowo 0:2
      MKS Gliwice vs. Lwy 1:2

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 4:1
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 5:0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1:2
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 0:3
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:3
      Black Demons vs. KS Bielsko 0:2
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:1
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 1:3
      Kresy vs. Wiechowo 3:1
      MKS Gliwice vs. Lwy 3:1

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 1:3
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 2:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 3:1
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 3:1
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:3
      Black Demons vs. KS Bielsko 3:1
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:1




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 3:0
      Kresy vs. Wiechowo 0:4
      MKS Gliwice vs. Lwy 2:1

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 3:1
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 3:0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 0:3
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 2:4
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 0:3
      Black Demons vs. KS Bielsko 2:1
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:0
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 1:4
      Kresy vs. Wiechowo 1:4
      MKS Gliwice vs. Lwy 1:3

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 4:1
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 4:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1:3
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:4
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:4
      Black Demons vs. KS Bielsko 1:4
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 4:1
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 3:1
      Kresy vs. Wiechowo 1:6
      MKS Gliwice vs. Lwy 3:1

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 3:1
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 6:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1:3
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:3
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:3
      Black Demons vs. KS Bielsko 1:3
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:1
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00
      niebiescy dolne vs. Start 0-2
      Kresy vs. Wiechowo 0-5
      MKS Gliwice vs. Lwy 2-1

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00
      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 2-0
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 4-0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00
      bartekteam vs. crac 1-3
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklerog 0-3
      ks drwinia vs. Sulmierzyce 0-4
      Black Demons vs. KS Bielsko 1-3
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 4-0
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 4-1
      Kresy vs. Wiechowo 1-0
      MKS Gliwice vs. Lwy 1-5

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 3-2
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 1-2

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1-5
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1-0
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 4-3
      Black Demons vs. KS Bielsko 3-0
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 5-0
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 1:4
      Kresy vs. Wiechowo 1:4
      MKS Gliwice vs. Lwy 2:1

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 2:1
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 5:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1:2
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 0:3
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 0:4
      Black Demons vs. KS Bielsko 1:5
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:0
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 4:0
      Kresy vs. Wiechowo 1:4
      MKS Gliwice vs. Lwy 3:1

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 3:0
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 4:0

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1:3
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:4
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 0:3
      Black Demons vs. KS Bielsko 3:1
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:1
      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 3:0
      Kresy vs. Wiechowo 0:4
      MKS Gliwice vs. Lwy 3:1

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 1:2
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 4:1

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 1:3
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:3
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:3
      Black Demons vs. KS Bielsko 1:2
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 4:2


      Wyniki X kolejki:

      3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00

      MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 5:2
      Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 5:2
      Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 0:3

      3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00

      TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 0:3
      GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 0:1

      1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00

      K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3:0
      AP Krycichy vs. Golden Team 1:2
      Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 2:3

      Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00

      Jazzmani vs. Twister 0:0
      LKS Czarni Lwów vs. Celtic Glasgow 0:0

      Wyniki XI kolejki:

      4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00

      niebiescy dolne vs. Start 2:4
      Kresy vs. Wiechowo 2:5
      MKS Gliwice vs. Lwy 1:4

      4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00

      GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 5:2
      LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 9:2

      4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00

      bartekteam vs. crac 0:2
      KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 0:3
      gks drwinia vs. Sulmierzyce 0:3
      Black Demons vs. KS Bielsko 2:6
      KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 5:1


      Klasyfikacja punktowa:



      Zwycięzcą X jak i XI kolejki jest JacuWoods

      Klasyfikacja Skuteczności:



      Następne spotkania:

      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec - : -
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie - : -
      F.C.Kocudza vs. Olzuz - : -

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy - : -
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice - : -

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito - : -
      FC Vapery vs. lelovia - : -
      FC FORD vs. Chucky.. - : -
      Jagiellońska vs. jeziorowcy - : -

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy - : -


      Typujemy do 13.03.2020 godz.17:15
      Powodzenia :)

      Post was edited 1 time, last by “GL7” ().

      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 3:0
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 5:2
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 4:2

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 1:5
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2:5

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 3:0
      FC Vapery vs. lelovia 0:3
      FC FORD vs. Chucky.. 3:1
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 2:5

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1:4

      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0-3
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0-3
      .C.Kocudza vs. Olzuz 3-0

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 3-0
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 0-3

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 3-0
      FC Vapery vs. lelovia 0-3
      FC FORD vs. Chucky.. 0-3
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 3-0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 0-3
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 2:5
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 2:5
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 3:2

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 6:2
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1:4

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 3:0
      FC Vapery vs. lelovia 2:3
      FC FORD vs. Chucky.. 1:5
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 6:0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 2:5
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 2 - 5
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 1 - 4
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 5 - 1

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 6 - 0
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2 - 4

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 5 - 1
      FC Vapery vs. lelovia 2 - 2
      FC FORD vs. Chucky.. 1 - 4
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 6 - 2

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 - 4
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0 : 3
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0 : 3
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 3 : 2

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 5 : 1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2 : 4

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 3 : 0
      FC Vapery vs. lelovia 1 : 2
      FC FORD vs. Chucky.. 1 : 5
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 5 : 1

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 : 5
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0:3
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 2:6
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 2:3

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 4:2
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1:3

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 2:0
      FC Vapery vs. lelovia 3:2
      FC FORD vs. Chucky.. 2:6
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 7:2

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1:4