TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 1 : 4
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0 : 4
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 2 : 3

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 4 : 0
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 3 : 2

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 3 : 1
      FC Vapery vs. lelovia 2 : 1
      FC FORD vs. Chucky.. 0 : 4
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 4 : 0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00
      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 : 0

      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0:5
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0:3
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 3:0

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 3:0
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 0:2

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 4:0
      FC Vapery vs lelovia 1:2
      FC FORD vs. Chucky.. 1:3
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 5:0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 0:4
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0 : 3
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0 : 3
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 3 : 2

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 3 : 0
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2 : 4

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 3 : 0
      FC Vapery vs. lelovia 2 : 3
      FC FORD vs. Chucky.. 0 : 3
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 6 : 2

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 : 5
      2 Liga 196

      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 2:6

      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 1:4

      F.C.Kocudza vs. Olzuz 1:3

      Liga Okręgowa Malopolskie 2

      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 7 :2

      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1 : 3

      4 Liga Mazowieckie 2

      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 4 : 0

      FC Vapery vs. lelovia 2 : 3

      FC FORD vs. Chucky.. 2 : 8

      Jagiellońska vs. jeziorowcy 8:1

      Klasa A Malopolskie 1

      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 :4
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0 : 3
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 2 : 7
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 1 : 2

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 3 : 1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2 : 1

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 5 : 0
      FC Vapery vs. lelovia 1 : 3
      FC FORD vs. Chucky.. 0 : 5
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 6 : 1

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 : 3
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 1 : 4
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 1 : 4
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 3 : 1

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 3 : 1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1 : 4

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 6 : 1
      FC Vapery vs. lelovia 1 : 4
      FC FORD vs. Chucky.. 1 : 4
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 5 : 0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 : 4
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 1:4
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 3:1
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 2:0

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 3:2
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1:3

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 0:1
      FC Vapery vs. lelovia 1:0
      FC FORD vs. Chucky.. 1:0
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 0:1

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 1 : 3
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 1 : 3
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 4 : 1

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 4 : 1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1 : 3

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 4 : 1
      FC Vapery vs. lelovia 1 : 3
      FC FORD vs. Chucky.. 1 : 3
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 4 : 0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 : 3
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0:4
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0:4
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 3:2

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 6:0
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 4:2

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 6:0
      FC Vapery vs. lelovia 3:2
      FC FORD vs. Chucky.. 0:6
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 9:0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 0:4
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec - 0-3
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie - 1-5
      F.C.Kocudza vs. Olzuz - 1-3

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy - 3-1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice - 1-3

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito - 3-0
      FC Vapery vs. lelovia - 1-3
      FC FORD vs. Chucky.. - 1-4
      Jagiellońska vs. jeziorowcy - 5-1

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy - 1-3
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0:3
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0 : 3
      F.C.Kocudza vs. Olzuz -1: 3

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 4 : 1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1 : 2

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito -3: 0
      FC Vapery vs. lelovia 1 : 3
      FC FORD vs. Chucky.. 1 : 5
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 3 : 0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 : 2
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 0:7
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 1 : 5
      F.C.Kocudza vs. Olzuz -2: 5

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 6 : 0
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2 : 5

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito -6: 0
      FC Vapery vs. lelovia 2 :2
      FC FORD vs. Chucky.. 5 : 0
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 6 : 0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 0 : 3
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 1 : 5
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 1 : 5
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 5 : 1

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 5 : 1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1 : 3

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 6 : 0
      FC Vapery vs. lelovia 2 : 1
      FC FORD vs. Chucky.. 1 : 5
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 6 : 0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 0 : 5
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 1 : 4
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 2 : 4
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 3 : 1

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 5 : 1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1 : 3

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 6 : 1
      FC Vapery vs. lelovia 1 : 4
      FC FORD vs. Chucky.. 1 : 4
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 5 : 0

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1 : 4
      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 2:6
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0:4
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 4:2

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 5:1
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1:3

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 4:0
      FC Vapery vs. lelovia 1:2
      FC FORD vs. Chucky.. 0:5
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 5:1

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 1:3


      Wyniki XII kolejki:

      2 Liga 196
      Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00

      Kałczuki vs. pocztowiec 1:6
      Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 1:4
      F.C.Kocudza vs. Olzuz 2:6

      Liga Okręgowa Malopolskie 2
      Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00

      Cannabis Team vs. Kilerzy 5:2
      FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2:6

      4 Liga Mazowieckie 2
      Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00

      PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito walkower
      FC Vapery vs. lelovia 2:2
      FC FORD vs. Chucky.. 0:3
      Jagiellońska vs. jeziorowcy 7:1

      Klasa A Malopolskie 1
      Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

      Skaza Wadowice vs. Eleven Pro Academy 0:6


      Klasyfikacja punktowa:



      Zwycięzcą kolejki został Robin Lipski (kaska nalezy do ciebie)

      Klasyfikacja skuteczności:



      Nastepne spotkania do Typowania:

      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00

      Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje- : -
      Wisła Puławy vs. Ajax ZwD- : -
      JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa- : -
      Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl- : -
      PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC- : -

      3 Liga Dolnoslaskie 1
      Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00

      ResCyberki vs. FC Brema - : -
      Nocturno vs. FC Cherry - : -
      Zyrka vs. FC Wieśminy - : -
      FC Wojtuś vs. Atak Oporów - : -
      Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno - : -


      Typujemy do 15.03.2020 godz.17:15
      Powodzenia :)

      Post was edited 2 times, last by “GL7” ().

      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00

      Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje 5:1
      Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 4:2
      JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 2:4
      Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 1:3
      PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 5:2

      3 Liga Dolnoslaskie 1
      Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00

      ResCyberki vs. FC Brema 5:1
      Nocturno vs. FC Cherry 4:0
      Zyrka vs. FC Wieśminy 0:5
      FC Wojtuś vs. Atak Oporów 4:1
      Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3:0
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00

      Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje 4:0
      Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 2:2
      JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 2:5
      Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 0:4
      PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 3:0

      3 Liga Dolnoslaskie 1
      Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00

      ResCyberki vs. FC Brema 7:3
      Nocturno vs. FC Cherry 6:1
      Zyrka vs. FC Wieśminy 0:4
      FC Wojtuś vs. Atak Oporów 6:2
      Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 4:1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00

      Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje 3 : 1
      Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 1 : 3
      JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 3
      Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 1 : 3
      PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 3 : 0

      3 Liga Dolnoslaskie 1
      Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00

      ResCyberki vs. FC Brema 3 : 0
      Nocturno vs. FC Cherry 0 : 3
      Zyrka vs. FC Wieśminy 0 : 3
      FC Wojtuś vs. Atak Oporów 3 : 0
      Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3 : 1
      Ekstraklasa 24
      Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00

      Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje 5:3
      Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 2:3
      JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 1:4
      Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 0:3
      PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 3:1

      3 Liga Dolnoslaskie 1
      Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00

      ResCyberki vs. FC Brema 5;0
      Nocturno vs. FC Cherry 1:4
      Zyrka vs. FC Wieśminy 0:6
      FC Wojtuś vs. Atak Oporów 5:2
      Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3:0




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup: