Rozgrywki LT PL - II liga - XII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.03.2020

    Leech Pozz (b) : MKS Orneta
    FC Brzeziny : Wodnik Callander
    Cargovia Kargowa : ŚwidDług
    KKS Kolejowy : Unia Skierniewice
    Huragan Humniska (s) : La Fiorita
    Sportowa FC : Pogoń Dołuje (s)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Twister (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Real Madrid
    Jaga 1 (b) : ZIAJOK FC


    Kolejka 2 - 02.03.2020

    Leech Pozz (b) : Jaga 1 (b)
    ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    MKS Orneta : Wodnik Callander
    ŚwidDług : FC Brzeziny
    Unia Skierniewice : Cargovia Kargowa
    La Fiorita : KKS Kolejowy
    Pogoń Dołuje (s) : Huragan Humniska (s)
    Twister (b) : Sportowa FC
    Real Madrid : Chojniczanka Chojnice (s)


    Kolejka 3 - 03.03.2020

    Jaga 1 (b) : MKS Orneta
    Wodnik Callander : ŚwidDług
    FC Brzeziny : Unia Skierniewice
    Cargovia Kargowa : La Fiorita
    KKS Kolejowy : Pogoń Dołuje (s)
    Huragan Humniska (s) : Twister (b)
    Sportowa FC : Real Madrid
    Chojniczanka Chojnice (s) : ZIAJOK FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Leech Pozz (b)


    Kolejka 4 - 05.03.2020

    MKS Orneta : ŚwidDług
    Unia Skierniewice : Wodnik Callander
    La Fiorita : FC Brzeziny
    Pogoń Dołuje (s) : Cargovia Kargowa
    Twister (b) : KKS Kolejowy
    Real Madrid : Huragan Humniska (s)
    ZIAJOK FC : Sportowa FC
    Jaga 1 (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Leech Pozz (b) : Chojniczanka Chojnice (s)


    Kolejka 5 - 07.03.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : MKS Orneta
    ŚwidDług : Unia Skierniewice
    Wodnik Callander : La Fiorita
    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje (s)
    Cargovia Kargowa : Twister (b)
    KKS Kolejowy : Real Madrid
    Huragan Humniska (s) : ZIAJOK FC
    Chojniczanka Chojnice (s) : Jaga 1 (b)
    Sportowa FC : Leech Pozz (b)


    Kolejka 6 - 08.03.2020

    MKS Orneta : Unia Skierniewice
    La Fiorita : ŚwidDług
    Pogoń Dołuje (s) : Wodnik Callander
    Twister (b) : FC Brzeziny
    Real Madrid : Cargovia Kargowa
    ZIAJOK FC : KKS Kolejowy
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Chojniczanka Chojnice (s)
    Jaga 1 (b) : Sportowa FC
    Leech Pozz (b) : Huragan Humniska (s)


    Kolejka 7 - 09.03.2020

    Chojniczanka Chojnice (s) : MKS Orneta
    Unia Skierniewice : La Fiorita
    ŚwidDług : Pogoń Dołuje (s)
    Wodnik Callander : Twister (b)
    FC Brzeziny : Real Madrid
    Cargovia Kargowa : ZIAJOK FC
    Sportowa FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Huragan Humniska (s) : Jaga 1 (b)
    KKS Kolejowy : Leech Pozz (b)


    Kolejka 8 - 10.03.2020

    MKS Orneta : La Fiorita
    Pogoń Dołuje (s) : Unia Skierniewice
    Twister (b) : ŚwidDług
    Real Madrid : Wodnik Callander
    ZIAJOK FC : FC Brzeziny
    Chojniczanka Chojnice (s) : Sportowa FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Huragan Humniska (s)
    Jaga 1 (b) : KKS Kolejowy
    Leech Pozz (b) : Cargovia Kargowa


    Kolejka 9 - 12.03.2020

    Sportowa FC : MKS Orneta
    La Fiorita : Pogoń Dołuje (s)
    Unia Skierniewice : Twister (b)
    ŚwidDług : Real Madrid
    Wodnik Callander : ZIAJOK FC
    Huragan Humniska (s) : Chojniczanka Chojnice (s)
    KKS Kolejowy : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Cargovia Kargowa : Jaga 1 (b)
    FC Brzeziny : Leech Pozz (b)


    Kolejka 10 - 14.03.2020

    Real Madrid : Unia Skierniewice
    Twister (b) : La Fiorita
    MKS Orneta : Pogoń Dołuje (s)
    ZIAJOK FC : ŚwidDług
    Sportowa FC : Huragan Humniska (s)
    Chojniczanka Chojnice (s) : KKS Kolejowy
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Cargovia Kargowa
    Jaga 1 (b) : FC Brzeziny
    Leech Pozz (b) : Wodnik Callander


    Kolejka 11 - 15.03.2020

    Huragan Humniska (s) : MKS Orneta
    Pogoń Dołuje (s) : Twister (b)
    La Fiorita : Real Madrid
    Unia Skierniewice : ZIAJOK FC
    KKS Kolejowy : Sportowa FC
    Cargovia Kargowa : Chojniczanka Chojnice (s)
    FC Brzeziny : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Wodnik Callander : Jaga 1 (b)
    ŚwidDług : Leech Pozz (b)


    Kolejka 12 - 16.03.2020

    MKS Orneta : Twister (b)
    Real Madrid : Pogoń Dołuje (s)
    ZIAJOK FC : La Fiorita
    Huragan Humniska (s) : KKS Kolejowy
    Sportowa FC : Cargovia Kargowa
    Chojniczanka Chojnice (s) : FC Brzeziny
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Wodnik Callander
    Jaga 1 (b) : ŚwidDług
    Leech Pozz (b) : Unia Skierniewice


    Kolejka 13 - 17.03.2020

    KKS Kolejowy : MKS Orneta
    Twister (b) : Real Madrid
    Pogoń Dołuje (s) : ZIAJOK FC
    Cargovia Kargowa : Huragan Humniska (s)
    FC Brzeziny : Sportowa FC
    Wodnik Callander : Chojniczanka Chojnice (s)
    ŚwidDług : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Unia Skierniewice : Jaga 1 (b)
    La Fiorita : Leech Pozz (b)


    Kolejka 14 - 19.03.2020

    MKS Orneta : Real Madrid
    ZIAJOK FC : Twister (b)
    KKS Kolejowy : Cargovia Kargowa
    Huragan Humniska (s) : FC Brzeziny
    Sportowa FC : Wodnik Callander
    Chojniczanka Chojnice (s) : ŚwidDług
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Unia Skierniewice
    Jaga 1 (b) : La Fiorita
    Leech Pozz (b) : Pogoń Dołuje (s)


    Kolejka 15 - 21.03.2020

    Cargovia Kargowa : MKS Orneta
    Real Madrid : ZIAJOK FC
    FC Brzeziny : KKS Kolejowy
    Wodnik Callander : Huragan Humniska (s)
    ŚwidDług : Sportowa FC
    Unia Skierniewice : Chojniczanka Chojnice (s)
    La Fiorita : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Pogoń Dołuje (s) : Jaga 1 (b)
    Twister (b) : Leech Pozz (b)


    Kolejka 16 - 22.03.2020

    MKS Orneta : ZIAJOK FC
    Cargovia Kargowa : FC Brzeziny
    KKS Kolejowy : Wodnik Callander
    Huragan Humniska (s) : ŚwidDług
    Sportowa FC : Unia Skierniewice
    Chojniczanka Chojnice (s) : La Fiorita
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Pogoń Dołuje (s)
    Jaga 1 (b) : Twister (b)
    Leech Pozz (b) : Real Madrid


    Kolejka 17 - 23.03.2020

    ŚwidDług : KKS Kolejowy
    Wodnik Callander : Cargovia Kargowa
    FC Brzeziny : MKS Orneta
    Unia Skierniewice : Huragan Humniska (s)
    La Fiorita : Sportowa FC
    Pogoń Dołuje (s) : Chojniczanka Chojnice (s)
    Twister (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Real Madrid : Jaga 1 (b)
    ZIAJOK FC : Leech Pozz (b)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.03.2020

    Leech Pozz (b) : MKS Orneta (4:0)
    FC Brzeziny : Wodnik Callander (6:0)
    Cargovia Kargowa : ŚwidDług (5:2)
    KKS Kolejowy : Unia Skierniewice (2:0)
    Huragan Humniska (s) : La Fiorita (2:0)
    Sportowa FC : Pogoń Dołuje (s) (1:5)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Twister (b) (0:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Real Madrid (5:1)
    Jaga 1 (b) : ZIAJOK FC (1:3)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 02.03.2020

    Leech Pozz (b) : Jaga 1 (b) (2:5)
    ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:1)
    MKS Orneta : Wodnik Callander (0:2)
    ŚwidDług : FC Brzeziny (2:5)
    Unia Skierniewice : Cargovia Kargowa (3:1)
    La Fiorita : KKS Kolejowy (0:2)
    Pogoń Dołuje (s) : Huragan Humniska (s) (4:1)
    Twister (b) : Sportowa FC (4:0)
    Real Madrid : Chojniczanka Chojnice (s) (0:3)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 03.03.2020

    Jaga 1 (b) : MKS Orneta (1:1)
    Wodnik Callander : ŚwidDług (1:2)
    FC Brzeziny : Unia Skierniewice (4:2)
    Cargovia Kargowa : La Fiorita (4:1)
    KKS Kolejowy : Pogoń Dołuje (s) (0:0)
    Huragan Humniska (s) : Twister (b) (0:3)
    Sportowa FC : Real Madrid (2:0)
    Chojniczanka Chojnice (s) : ZIAJOK FC (3:1)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Leech Pozz (b) (1:4)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 05.03.2020

    MKS Orneta : ŚwidDług (1:1)
    Unia Skierniewice : Wodnik Callander (2:1)
    La Fiorita : FC Brzeziny (2:1)
    Pogoń Dołuje (s) : Cargovia Kargowa (3:1)
    Twister (b) : KKS Kolejowy (4:0)
    Real Madrid : Huragan Humniska (s) (1:3)
    ZIAJOK FC : Sportowa FC (2:3)
    Jaga 1 (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (6:4)
    Leech Pozz (b) : Chojniczanka Chojnice (s) (0:3)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.03.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : MKS Orneta (1:1)
    ŚwidDług : Unia Skierniewice (5:2)
    Wodnik Callander : La Fiorita (3:0)
    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje (s) (1:1)
    Cargovia Kargowa : Twister (b) (0:2)
    KKS Kolejowy : Real Madrid (7:1)
    Huragan Humniska (s) : ZIAJOK FC (0:2)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Jaga 1 (b) (4:2)
    Sportowa FC : Leech Pozz (b) (0:3)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 08.03.2020

    MKS Orneta : Unia Skierniewice (0:3)
    La Fiorita : ŚwidDług (4:1)
    Pogoń Dołuje (s) : Wodnik Callander (0:1)
    Twister (b) : FC Brzeziny (7:2)
    Real Madrid : Cargovia Kargowa (0:3)
    ZIAJOK FC : KKS Kolejowy (0:1)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Chojniczanka Chojnice (s) (0:3)
    Jaga 1 (b) : Sportowa FC (1:1)
    Leech Pozz (b) : Huragan Humniska (s) (0:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 09.03.2020

    Chojniczanka Chojnice (s) : MKS Orneta (5:0)
    Unia Skierniewice : La Fiorita (3:1)
    ŚwidDług : Pogoń Dołuje (s) (1:3)
    Wodnik Callander : Twister (b) (2:0)
    FC Brzeziny : Real Madrid (3:0)
    Cargovia Kargowa : ZIAJOK FC (1:0)
    Sportowa FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży (2:4)
    Huragan Humniska (s) : Jaga 1 (b) (0:5)
    KKS Kolejowy : Leech Pozz (b) (1:4)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 10.03.2020

    MKS Orneta : La Fiorita (1:1)
    Pogoń Dołuje (s) : Unia Skierniewice (4:0)
    Twister (b) : ŚwidDług (3:1)
    Real Madrid : Wodnik Callander (1:1)
    ZIAJOK FC : FC Brzeziny (0:0)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Sportowa FC (5:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Huragan Humniska (s) (4:2)
    Jaga 1 (b) : KKS Kolejowy (4:2)
    Leech Pozz (b) : Cargovia Kargowa (0:1)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 12.03.2020

    Sportowa FC : MKS Orneta (0:0)
    La Fiorita : Pogoń Dołuje (s) (0:4)
    Unia Skierniewice : Twister (b) (0:5)
    ŚwidDług : Real Madrid (4:2)
    Wodnik Callander : ZIAJOK FC (3:1)
    Huragan Humniska (s) : Chojniczanka Chojnice (s) (1:5)
    KKS Kolejowy : Gladiatorzy Z Miasta Noży (2:0)
    Cargovia Kargowa : Jaga 1 (b) (2:2)
    FC Brzeziny : Leech Pozz (b) (3:1)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.03.2020

    Real Madrid : Unia Skierniewice (0:4)
    Twister (b) : La Fiorita (5:0)
    MKS Orneta : Pogoń Dołuje (s) (0:3)
    ZIAJOK FC : ŚwidDług (0:0)
    Sportowa FC : Huragan Humniska (s) (3:2)
    Chojniczanka Chojnice (s) : KKS Kolejowy (0:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Cargovia Kargowa (1:0)
    Jaga 1 (b) : FC Brzeziny (4:2)
    Leech Pozz (b) : Wodnik Callander (2:1)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 15.03.2020

    Huragan Humniska (s) : MKS Orneta (2:0)
    Pogoń Dołuje (s) : Twister (b) (0:5)
    La Fiorita : Real Madrid (3:0)
    Unia Skierniewice : ZIAJOK FC (3:2)
    KKS Kolejowy : Sportowa FC (5:2)
    Cargovia Kargowa : Chojniczanka Chojnice (s) (2:1)
    FC Brzeziny : Gladiatorzy Z Miasta Noży (1:5)
    Wodnik Callander : Jaga 1 (b) (1:4)
    ŚwidDług : Leech Pozz (b) (0:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 16.03.2020

    MKS Orneta : Twister (b) (1:4)
    Real Madrid : Pogoń Dołuje (s) (1:8)
    ZIAJOK FC : La Fiorita (4:1)
    Huragan Humniska (s) : KKS Kolejowy (0:0)
    Sportowa FC : Cargovia Kargowa (0:4)
    Chojniczanka Chojnice (s) : FC Brzeziny (6:2)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Wodnik Callander (0:2)
    Jaga 1 (b) : ŚwidDług (2:2)
    Leech Pozz (b) : Unia Skierniewice (4:1)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 17.03.2020

    KKS Kolejowy : MKS Orneta (3:0)
    Twister (b) : Real Madrid (8:1)
    Pogoń Dołuje (s) : ZIAJOK FC (3:1)
    Cargovia Kargowa : Huragan Humniska (s) (5:1)
    FC Brzeziny : Sportowa FC (1:3)
    Wodnik Callander : Chojniczanka Chojnice (s) (0:2)
    ŚwidDług : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:4)
    Unia Skierniewice : Jaga 1 (b) (0:5)
    La Fiorita : Leech Pozz (b) (0:5)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 19.03.2020

    MKS Orneta : Real Madrid (2:0)
    ZIAJOK FC : Twister (b) (1:4)
    KKS Kolejowy : Cargovia Kargowa (0:1)
    Huragan Humniska (s) : FC Brzeziny (0:2)
    Sportowa FC : Wodnik Callander (2:4)
    Chojniczanka Chojnice (s) : ŚwidDług (5:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Unia Skierniewice (4:0)
    Jaga 1 (b) : La Fiorita (5:1)
    Leech Pozz (b) : Pogoń Dołuje (s) (0:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 21.03.2020

    Cargovia Kargowa : MKS Orneta (3:0)
    Real Madrid : ZIAJOK FC (2:3)
    FC Brzeziny : KKS Kolejowy (1:3)
    Wodnik Callander : Huragan Humniska (s) (4:1)
    ŚwidDług : Sportowa FC (1:1)
    Unia Skierniewice : Chojniczanka Chojnice (s) (1:4)
    La Fiorita : Gladiatorzy Z Miasta Noży (w/o0:0w/o)
    Pogoń Dołuje (s) : Jaga 1 (b) (1:3)
    Twister (b) : Leech Pozz (b) (2:4)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 22.03.2020

    MKS Orneta : ZIAJOK FC (0:3)
    Cargovia Kargowa : FC Brzeziny (2:3)
    KKS Kolejowy : Wodnik Callander (0:2)
    Huragan Humniska (s) : ŚwidDług (1:1)
    Sportowa FC : Unia Skierniewice (1:3)
    Chojniczanka Chojnice (s) : La Fiorita (3:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Pogoń Dołuje (s) (1:0)
    Jaga 1 (b) : Twister (b) (1:4)
    Leech Pozz (b) : Real Madrid (3:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 23.03.2020

    ŚwidDług : KKS Kolejowy (1:7)
    Wodnik Callander : Cargovia Kargowa (0:2)
    FC Brzeziny : MKS Orneta (6:2)
    Unia Skierniewice : Huragan Humniska (s) (2:0)
    La Fiorita : Sportowa FC (1:4)
    Pogoń Dołuje (s) : Chojniczanka Chojnice (s) (2:4)
    Twister (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (6:2)
    Real Madrid : Jaga 1 (b) (2:5)
    ZIAJOK FC : Leech Pozz (b) (0:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).