Rozgrywki LT PL - II liga - XII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 24.03.2020

    MKS Orneta : Leech Pozz (b)
    Wodnik Callander : FC Brzeziny
    ŚwidDług : Cargovia Kargowa
    Unia Skierniewice : KKS Kolejowy
    La Fiorita : Huragan Humniska (s)
    Pogoń Dołuje (s) : Sportowa FC
    Twister (b) : Chojniczanka Chojnice (s)
    Real Madrid : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ZIAJOK FC : Jaga 1 (b)


    Kolejka 19 - 26.03.2020

    Jaga 1 (b) : Leech Pozz (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : ZIAJOK FC
    Wodnik Callander : MKS Orneta
    FC Brzeziny : ŚwidDług
    Cargovia Kargowa : Unia Skierniewice
    KKS Kolejowy : La Fiorita
    Huragan Humniska (s) : Pogoń Dołuje (s)
    Sportowa FC : Twister (b)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Real Madrid


    Kolejka 20 - 28.03.2020

    MKS Orneta : Jaga 1 (b)
    ŚwidDług : Wodnik Callander
    Unia Skierniewice : FC Brzeziny
    La Fiorita : Cargovia Kargowa
    Pogoń Dołuje (s) : KKS Kolejowy
    Twister (b) : Huragan Humniska (s)
    Real Madrid : Sportowa FC
    ZIAJOK FC : Chojniczanka Chojnice (s)
    Leech Pozz (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży


    Kolejka 21 - 29.03.2020

    ŚwidDług : MKS Orneta
    Wodnik Callander : Unia Skierniewice
    FC Brzeziny : La Fiorita
    Cargovia Kargowa : Pogoń Dołuje (s)
    KKS Kolejowy : Twister (b)
    Huragan Humniska (s) : Real Madrid
    Sportowa FC : ZIAJOK FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Jaga 1 (b)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Leech Pozz (b)


    Kolejka 22 - 30.03.2020

    MKS Orneta : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Unia Skierniewice : ŚwidDług
    La Fiorita : Wodnik Callander
    Pogoń Dołuje (s) : FC Brzeziny
    Twister (b) : Cargovia Kargowa
    Real Madrid : KKS Kolejowy
    ZIAJOK FC : Huragan Humniska (s)
    Jaga 1 (b) : Chojniczanka Chojnice (s)
    Leech Pozz (b) : Sportowa FC


    Kolejka 23 - 31.03.2020

    Unia Skierniewice : MKS Orneta
    ŚwidDług : La Fiorita
    Wodnik Callander : Pogoń Dołuje (s)
    FC Brzeziny : Twister (b)
    Cargovia Kargowa : Real Madrid
    KKS Kolejowy : ZIAJOK FC
    Chojniczanka Chojnice (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Sportowa FC : Jaga 1 (b)
    Huragan Humniska (s) : Leech Pozz (b)


    Kolejka 24 - 02.04.2020

    MKS Orneta : Chojniczanka Chojnice (s)
    La Fiorita : Unia Skierniewice
    Pogoń Dołuje (s) : ŚwidDług
    Twister (b) : Wodnik Callander
    Real Madrid : FC Brzeziny
    ZIAJOK FC : Cargovia Kargowa
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Sportowa FC
    Jaga 1 (b) : Huragan Humniska (s)
    Leech Pozz (b) : KKS Kolejowy


    Kolejka 25 - 04.04.2020

    La Fiorita : MKS Orneta
    Unia Skierniewice : Pogoń Dołuje (s)
    ŚwidDług : Twister (b)
    Wodnik Callander : Real Madrid
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC
    Sportowa FC : Chojniczanka Chojnice (s)
    Huragan Humniska (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KKS Kolejowy : Jaga 1 (b)
    Cargovia Kargowa : Leech Pozz (b)


    Kolejka 26 - 05.04.2020

    MKS Orneta : Sportowa FC
    Pogoń Dołuje (s) : La Fiorita
    Twister (b) : Unia Skierniewice
    Real Madrid : ŚwidDług
    ZIAJOK FC : Wodnik Callander
    Chojniczanka Chojnice (s) : Huragan Humniska (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : KKS Kolejowy
    Jaga 1 (b) : Cargovia Kargowa
    Leech Pozz (b) : FC Brzeziny


    Kolejka 27 - 06.04.2020

    Unia Skierniewice : Real Madrid
    La Fiorita : Twister (b)
    Pogoń Dołuje (s) : MKS Orneta
    ŚwidDług : ZIAJOK FC
    Huragan Humniska (s) : Sportowa FC
    KKS Kolejowy : Chojniczanka Chojnice (s)
    Cargovia Kargowa : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    FC Brzeziny : Jaga 1 (b)
    Wodnik Callander : Leech Pozz (b)


    Kolejka 28 - 07.04.2020

    MKS Orneta : Huragan Humniska (s)
    Twister (b) : Pogoń Dołuje (s)
    Real Madrid : La Fiorita
    ZIAJOK FC : Unia Skierniewice
    Sportowa FC : KKS Kolejowy
    Chojniczanka Chojnice (s) : Cargovia Kargowa
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Brzeziny
    Jaga 1 (b) : Wodnik Callander
    Leech Pozz (b) : ŚwidDług


    Kolejka 29 - 09.04.2020

    Twister (b) : MKS Orneta
    Pogoń Dołuje (s) : Real Madrid
    La Fiorita : ZIAJOK FC
    KKS Kolejowy : Huragan Humniska (s)
    Cargovia Kargowa : Sportowa FC
    FC Brzeziny : Chojniczanka Chojnice (s)
    Wodnik Callander : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ŚwidDług : Jaga 1 (b)
    Unia Skierniewice : Leech Pozz (b)


    Kolejka 30 - 11.04.2020

    MKS Orneta : KKS Kolejowy
    Real Madrid : Twister (b)
    ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje (s)
    Huragan Humniska (s) : Cargovia Kargowa
    Sportowa FC : FC Brzeziny
    Chojniczanka Chojnice (s) : Wodnik Callander
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : ŚwidDług
    Jaga 1 (b) : Unia Skierniewice
    Leech Pozz (b) : La Fiorita


    Kolejka 31 - 12.04.2020

    Real Madrid : MKS Orneta
    Twister (b) : ZIAJOK FC
    Cargovia Kargowa : KKS Kolejowy
    FC Brzeziny : Huragan Humniska (s)
    Wodnik Callander : Sportowa FC
    ŚwidDług : Chojniczanka Chojnice (s)
    Unia Skierniewice : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    La Fiorita : Jaga 1 (b)
    Pogoń Dołuje (s) : Leech Pozz (b)


    Kolejka 32 - 13.04.2020

    MKS Orneta : Cargovia Kargowa
    ZIAJOK FC : Real Madrid
    KKS Kolejowy : FC Brzeziny
    Huragan Humniska (s) : Wodnik Callander
    Sportowa FC : ŚwidDług
    Chojniczanka Chojnice (s) : Unia Skierniewice
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : La Fiorita
    Jaga 1 (b) : Pogoń Dołuje (s)
    Leech Pozz (b) : Twister (b)


    Kolejka 33 - 14.04.2020

    ZIAJOK FC : MKS Orneta
    FC Brzeziny : Cargovia Kargowa
    Wodnik Callander : KKS Kolejowy
    ŚwidDług : Huragan Humniska (s)
    Unia Skierniewice : Sportowa FC
    La Fiorita : Chojniczanka Chojnice (s)
    Pogoń Dołuje (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Twister (b) : Jaga 1 (b)
    Real Madrid : Leech Pozz (b)


    Kolejka 34 - 16.04.2020

    KKS Kolejowy : ŚwidDług
    Cargovia Kargowa : Wodnik Callander
    MKS Orneta : FC Brzeziny
    Huragan Humniska (s) : Unia Skierniewice
    Sportowa FC : La Fiorita
    Chojniczanka Chojnice (s) : Pogoń Dołuje (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Twister (b)
    Jaga 1 (b) : Real Madrid
    Leech Pozz (b) : ZIAJOK FC

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 24.03.2020

    MKS Orneta : Leech Pozz (b) (0:3)
    Wodnik Callander : FC Brzeziny (1:0)
    ŚwidDług : Cargovia Kargowa (0:5)
    Unia Skierniewice : KKS Kolejowy (2:4)
    La Fiorita : Huragan Humniska (s) (w/o0:0w/o)
    Pogoń Dołuje (s) : Sportowa FC (5:1)
    Twister (b) : Chojniczanka Chojnice (s) (5:0)
    Real Madrid : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:6)
    ZIAJOK FC : Jaga 1 (b) (2:4)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 19 - 26.03.2020

    Jaga 1 (b) : Leech Pozz (b) (2:2)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : ZIAJOK FC (1:4)
    Wodnik Callander : MKS Orneta (4:0)
    FC Brzeziny : ŚwidDług (4:0)
    Cargovia Kargowa : Unia Skierniewice (3:0)
    KKS Kolejowy : La Fiorita (2:0)
    Huragan Humniska (s) : Pogoń Dołuje (s) (0:3w/o)
    Sportowa FC : Twister (b) (2:7)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Real Madrid (6:1)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.03.2020

    MKS Orneta : Jaga 1 (b) (2:6)
    ŚwidDług : Wodnik Callander (1:1)
    Unia Skierniewice : FC Brzeziny (2:4)
    La Fiorita : Cargovia Kargowa (2:2)
    Pogoń Dołuje (s) : KKS Kolejowy (5:2)
    Twister (b) : Huragan Humniska (s) (5:0)
    Real Madrid : Sportowa FC (1:1)
    ZIAJOK FC : Chojniczanka Chojnice (s) (0:3)
    Leech Pozz (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (3:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.03.2020

    ŚwidDług : MKS Orneta (2:0)
    Wodnik Callander : Unia Skierniewice (2:0)
    FC Brzeziny : La Fiorita (3:1)
    Cargovia Kargowa : Pogoń Dołuje (s) (5:2)
    KKS Kolejowy : Twister (b) (0:6)
    Huragan Humniska (s) : Real Madrid (2:0)
    Sportowa FC : ZIAJOK FC (0:4)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Jaga 1 (b) (2:5)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Leech Pozz (b) (4:2)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 22 - 30.03.2020

    MKS Orneta : Gladiatorzy Z Miasta Noży (w/o0:0w/o)
    Unia Skierniewice : ŚwidDług (5:2)
    La Fiorita : Wodnik Callander (2:2)
    Pogoń Dołuje (s) : FC Brzeziny (1:1)
    Twister (b) : Cargovia Kargowa (2:2)
    Real Madrid : KKS Kolejowy (1:1)
    ZIAJOK FC : Huragan Humniska (s) (5:1)
    Jaga 1 (b) : Chojniczanka Chojnice (s) (4:2)
    Leech Pozz (b) : Sportowa FC (2:2)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 31.03.2020

    Unia Skierniewice : MKS Orneta (w/o0:0w/o)
    ŚwidDług : La Fiorita (0:3)
    Wodnik Callander : Pogoń Dołuje (s) (3:2)
    FC Brzeziny : Twister (b) (2:6)
    Cargovia Kargowa : Real Madrid (4:1)
    KKS Kolejowy : ZIAJOK FC (1:3)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:0)
    Sportowa FC : Jaga 1 (b) (0:0)
    Huragan Humniska (s) : Leech Pozz (b) (0:4)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 02.04.2020

    MKS Orneta : Chojniczanka Chojnice (s) (0:0)
    La Fiorita : Unia Skierniewice (2:5)
    Pogoń Dołuje (s) : ŚwidDług (5:1)
    Twister (b) : Wodnik Callander (1:0)
    Real Madrid : FC Brzeziny (1:4)
    ZIAJOK FC : Cargovia Kargowa (3:1)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Sportowa FC (3:0)
    Jaga 1 (b) : Huragan Humniska (s) (3:0)
    Leech Pozz (b) : KKS Kolejowy (4:1)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 04.04.2020

    La Fiorita : MKS Orneta (7:0)
    Unia Skierniewice : Pogoń Dołuje (s) (1:5)
    ŚwidDług : Twister (b) (3:2)
    Wodnik Callander : Real Madrid (5:1)
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC (1:0)
    Sportowa FC : Chojniczanka Chojnice (s) (2:1)
    Huragan Humniska (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (w/o0:0w/o)
    KKS Kolejowy : Jaga 1 (b) (0:2)
    Cargovia Kargowa : Leech Pozz (b) (2:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 05.04.2020

    MKS Orneta : Sportowa FC (1:4)
    Pogoń Dołuje (s) : La Fiorita (5:0)
    Twister (b) : Unia Skierniewice (6:1)
    Real Madrid : ŚwidDług (2:5)
    ZIAJOK FC : Wodnik Callander (3:0)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Huragan Humniska (s) (3:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : KKS Kolejowy (0:0)
    Jaga 1 (b) : Cargovia Kargowa (5:2)
    Leech Pozz (b) : FC Brzeziny (1:2)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 06.04.2020

    Unia Skierniewice : Real Madrid (1:2)
    La Fiorita : Twister (b) (0:5)
    Pogoń Dołuje (s) : MKS Orneta (1:2)
    ŚwidDług : ZIAJOK FC (0:0)
    Huragan Humniska (s) : Sportowa FC (1:4)
    KKS Kolejowy : Chojniczanka Chojnice (s) (0:0)
    Cargovia Kargowa : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:2)
    FC Brzeziny : Jaga 1 (b) (0:3)
    Wodnik Callander : Leech Pozz (b) (3:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 07.04.2020

    MKS Orneta : Huragan Humniska (s) (1:4)
    Twister (b) : Pogoń Dołuje (s) (1:1)
    Real Madrid : La Fiorita (0:2)
    ZIAJOK FC : Unia Skierniewice (4:1)
    Sportowa FC : KKS Kolejowy (1:5)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Cargovia Kargowa (2:0)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Brzeziny (2:4)
    Jaga 1 (b) : Wodnik Callander (4:2)
    Leech Pozz (b) : ŚwidDług (5:1)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 09.04.2020

    Twister (b) : MKS Orneta (4:0)
    Pogoń Dołuje (s) : Real Madrid (5:0)
    La Fiorita : ZIAJOK FC (1:3)
    KKS Kolejowy : Huragan Humniska (s) (2:0)
    Cargovia Kargowa : Sportowa FC (4:1)
    FC Brzeziny : Chojniczanka Chojnice (s) (2:6)
    Wodnik Callander : Gladiatorzy Z Miasta Noży (2:7)
    ŚwidDług : Jaga 1 (b) (1:5)
    Unia Skierniewice : Leech Pozz (b) (1:5)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 30 - 11.04.2020

    MKS Orneta : KKS Kolejowy (0:3)
    Real Madrid : Twister (b) (1:4)
    ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje (s) (0:2)
    Huragan Humniska (s) : Cargovia Kargowa (0:3)
    Sportowa FC : FC Brzeziny (2:4)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Wodnik Callander (6:4)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : ŚwidDług (w/o0:0w/o)
    Jaga 1 (b) : Unia Skierniewice (4:0)
    Leech Pozz (b) : La Fiorita (4:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 31 - 12.04.2020

    Real Madrid : MKS Orneta (1:1)
    Twister (b) : ZIAJOK FC (3:2)
    Cargovia Kargowa : KKS Kolejowy (3:2)
    FC Brzeziny : Huragan Humniska (s) (4:2)
    Wodnik Callander : Sportowa FC (1:1)
    ŚwidDług : Chojniczanka Chojnice (s) (0:3)
    Unia Skierniewice : Gladiatorzy Z Miasta Noży (2:6)
    La Fiorita : Jaga 1 (b) (1:1)
    Pogoń Dołuje (s) : Leech Pozz (b) (2:0)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 32 - 13.04.2020

    MKS Orneta : Cargovia Kargowa (1:6)
    ZIAJOK FC : Real Madrid (6:1)
    KKS Kolejowy : FC Brzeziny (2:0)
    Huragan Humniska (s) : Wodnik Callander (0:3)
    Sportowa FC : ŚwidDług (4:2)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Unia Skierniewice (1:1)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : La Fiorita (5:1)
    Jaga 1 (b) : Pogoń Dołuje (s) (3:5)
    Leech Pozz (b) : Twister (b) (1:2)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 14.04.2020

    ZIAJOK FC : MKS Orneta (5:2)
    FC Brzeziny : Cargovia Kargowa (0:3)
    Wodnik Callander : KKS Kolejowy (2:3)
    ŚwidDług : Huragan Humniska (s) (4:1)
    Unia Skierniewice : Sportowa FC (4:1)
    La Fiorita : Chojniczanka Chojnice (s) (1:6)
    Pogoń Dołuje (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (1:0)
    Twister (b) : Jaga 1 (b) (7:0)
    Real Madrid : Leech Pozz (b) (2:6)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 16.04.2020

    KKS Kolejowy : ŚwidDług (1:2)
    Cargovia Kargowa : Wodnik Callander (0:1)
    MKS Orneta : FC Brzeziny (1:5)
    Huragan Humniska (s) : Unia Skierniewice (w/o0:0w/o)
    Sportowa FC : La Fiorita (5:2)
    Chojniczanka Chojnice (s) : Pogoń Dołuje (s) (3:2)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Twister (b) (0:5)
    Jaga 1 (b) : Real Madrid (3:0)
    Leech Pozz (b) : ZIAJOK FC (6:2)



    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).