Rozgrywki LT PL - IVB liga - XII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVB liga - XII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.03.2020

    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Wawel Wirek
    FC Brooklyn : Orlęta
    Parszywa Jedenastka : FC Rokita
    paprotniarozrzutniki : TS Wisla Krakow R22
    FC Equ : KS Senior
    KP POGOŃ SZCZECIN : ŁKS Łochów 1966 (s)
    Twierdza_Wrocław : menele mahonka (b)
    Studzionka C.F. : Pro Gram
    Everton (b) : Brzozovia


    Kolejka 2 - 02.03.2020

    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Everton (b)
    Brzozovia : Studzionka C.F.
    Wawel Wirek : Orlęta
    FC Rokita : FC Brooklyn
    TS Wisla Krakow R22 : Parszywa Jedenastka
    KS Senior : paprotniarozrzutniki
    ŁKS Łochów 1966 (s) : FC Equ
    menele mahonka (b) : KP POGOŃ SZCZECIN
    Pro Gram : Twierdza_Wrocław


    Kolejka 3 - 03.03.2020

    Everton (b) : Wawel Wirek
    Orlęta : FC Rokita
    FC Brooklyn : TS Wisla Krakow R22
    Parszywa Jedenastka : KS Senior
    paprotniarozrzutniki : ŁKS Łochów 1966 (s)
    FC Equ : menele mahonka (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN : Pro Gram
    Twierdza_Wrocław : Brzozovia
    Studzionka C.F. : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b)


    Kolejka 4 - 05.03.2020

    Wawel Wirek : FC Rokita
    TS Wisla Krakow R22 : Orlęta
    KS Senior : FC Brooklyn
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Parszywa Jedenastka
    menele mahonka (b) : paprotniarozrzutniki
    Pro Gram : FC Equ
    Brzozovia : KP POGOŃ SZCZECIN
    Everton (b) : Studzionka C.F.
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Twierdza_Wrocław


    Kolejka 5 - 07.03.2020

    Studzionka C.F. : Wawel Wirek
    FC Rokita : TS Wisla Krakow R22
    Orlęta : KS Senior
    FC Brooklyn : ŁKS Łochów 1966 (s)
    Parszywa Jedenastka : menele mahonka (b)
    paprotniarozrzutniki : Pro Gram
    FC Equ : Brzozovia
    Twierdza_Wrocław : Everton (b)
    KP POGOŃ SZCZECIN : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b)


    Kolejka 6 - 08.03.2020

    Wawel Wirek : TS Wisla Krakow R22
    KS Senior : FC Rokita
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Orlęta
    menele mahonka (b) : FC Brooklyn
    Pro Gram : Parszywa Jedenastka
    Brzozovia : paprotniarozrzutniki
    Studzionka C.F. : Twierdza_Wrocław
    Everton (b) : KP POGOŃ SZCZECIN
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : FC Equ


    Kolejka 7 - 09.03.2020

    Twierdza_Wrocław : Wawel Wirek
    TS Wisla Krakow R22 : KS Senior
    FC Rokita : ŁKS Łochów 1966 (s)
    Orlęta : menele mahonka (b)
    FC Brooklyn : Pro Gram
    Parszywa Jedenastka : Brzozovia
    KP POGOŃ SZCZECIN : Studzionka C.F.
    FC Equ : Everton (b)
    paprotniarozrzutniki : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b)


    Kolejka 8 - 10.03.2020

    Wawel Wirek : KS Senior
    ŁKS Łochów 1966 (s) : TS Wisla Krakow R22
    menele mahonka (b) : FC Rokita
    Pro Gram : Orlęta
    Brzozovia : FC Brooklyn
    Twierdza_Wrocław : KP POGOŃ SZCZECIN
    Studzionka C.F. : FC Equ
    Everton (b) : paprotniarozrzutniki
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Parszywa Jedenastka


    Kolejka 9 - 12.03.2020

    KP POGOŃ SZCZECIN : Wawel Wirek
    KS Senior : ŁKS Łochów 1966 (s)
    TS Wisla Krakow R22 : menele mahonka (b)
    FC Rokita : Pro Gram
    Orlęta : Brzozovia
    FC Equ : Twierdza_Wrocław
    paprotniarozrzutniki : Studzionka C.F.
    Parszywa Jedenastka : Everton (b)
    FC Brooklyn : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b)


    Kolejka 10 - 14.03.2020

    Pro Gram : TS Wisla Krakow R22
    menele mahonka (b) : KS Senior
    Wawel Wirek : ŁKS Łochów 1966 (s)
    Brzozovia : FC Rokita
    KP POGOŃ SZCZECIN : FC Equ
    Twierdza_Wrocław : paprotniarozrzutniki
    Studzionka C.F. : Parszywa Jedenastka
    Everton (b) : FC Brooklyn
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Orlęta


    Kolejka 11 - 15.03.2020

    FC Equ : Wawel Wirek
    ŁKS Łochów 1966 (s) : menele mahonka (b)
    KS Senior : Pro Gram
    TS Wisla Krakow R22 : Brzozovia
    paprotniarozrzutniki : KP POGOŃ SZCZECIN
    Parszywa Jedenastka : Twierdza_Wrocław
    FC Brooklyn : Studzionka C.F.
    Orlęta : Everton (b)
    FC Rokita : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b)


    Kolejka 12 - 16.03.2020

    Wawel Wirek : menele mahonka (b)
    Pro Gram : ŁKS Łochów 1966 (s)
    Brzozovia : KS Senior
    FC Equ : paprotniarozrzutniki
    KP POGOŃ SZCZECIN : Parszywa Jedenastka
    Twierdza_Wrocław : FC Brooklyn
    Studzionka C.F. : Orlęta
    Everton (b) : FC Rokita
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : TS Wisla Krakow R22


    Kolejka 13 - 17.03.2020

    paprotniarozrzutniki : Wawel Wirek
    menele mahonka (b) : Pro Gram
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Brzozovia
    Parszywa Jedenastka : FC Equ
    FC Brooklyn : KP POGOŃ SZCZECIN
    Orlęta : Twierdza_Wrocław
    FC Rokita : Studzionka C.F.
    TS Wisla Krakow R22 : Everton (b)
    KS Senior : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b)


    Kolejka 14 - 19.03.2020

    Wawel Wirek : Pro Gram
    Brzozovia : menele mahonka (b)
    paprotniarozrzutniki : Parszywa Jedenastka
    FC Equ : FC Brooklyn
    KP POGOŃ SZCZECIN : Orlęta
    Twierdza_Wrocław : FC Rokita
    Studzionka C.F. : TS Wisla Krakow R22
    Everton (b) : KS Senior
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : ŁKS Łochów 1966 (s)


    Kolejka 15 - 21.03.2020

    Parszywa Jedenastka : Wawel Wirek
    Pro Gram : Brzozovia
    FC Brooklyn : paprotniarozrzutniki
    Orlęta : FC Equ
    FC Rokita : KP POGOŃ SZCZECIN
    TS Wisla Krakow R22 : Twierdza_Wrocław
    KS Senior : Studzionka C.F.
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Everton (b)
    menele mahonka (b) : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b)


    Kolejka 16 - 22.03.2020

    Wawel Wirek : Brzozovia
    Parszywa Jedenastka : FC Brooklyn
    paprotniarozrzutniki : Orlęta
    FC Equ : FC Rokita
    KP POGOŃ SZCZECIN : TS Wisla Krakow R22
    Twierdza_Wrocław : KS Senior
    Studzionka C.F. : ŁKS Łochów 1966 (s)
    Everton (b) : menele mahonka (b)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Pro Gram


    Kolejka 17 - 23.03.2020

    FC Rokita : paprotniarozrzutniki
    Orlęta : Parszywa Jedenastka
    FC Brooklyn : Wawel Wirek
    TS Wisla Krakow R22 : FC Equ
    KS Senior : KP POGOŃ SZCZECIN
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Twierdza_Wrocław
    menele mahonka (b) : Studzionka C.F.
    Pro Gram : Everton (b)
    Brzozovia : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.03.2020

    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Wawel Wirek (4:0)
    FC Brooklyn : Orlęta (6:0)
    Parszywa Jedenastka : FC Rokita (6:2)
    paprotniarozrzutniki : TS Wisla Krakow R22 (4:2)
    FC Equ : KS Senior (3:0w/o)
    KP POGOŃ SZCZECIN : ŁKS Łochów 1966 (s) (0:2)
    Twierdza_Wrocław : menele mahonka (b) (2:6)
    Studzionka C.F. : Pro Gram (4:1)
    Everton (b) : Brzozovia (5:0)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 02.03.2020

    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Everton (b) (2:2)
    Brzozovia : Studzionka C.F. (2:8)
    Wawel Wirek : Orlęta (0:2)
    FC Rokita : FC Brooklyn (2:6)
    TS Wisla Krakow R22 : Parszywa Jedenastka (1:3)
    KS Senior : paprotniarozrzutniki (0:3w/o)
    ŁKS Łochów 1966 (s) : FC Equ (1:4)
    menele mahonka (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (9:2)
    Pro Gram : Twierdza_Wrocław (1:5)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 03.03.2020

    Everton (b) : Wawel Wirek (3:1)
    Orlęta : FC Rokita (4:0)
    FC Brooklyn : TS Wisla Krakow R22 (3:1)
    Parszywa Jedenastka : KS Senior (3:0w/o)
    paprotniarozrzutniki : ŁKS Łochów 1966 (s) (0:3)
    FC Equ : menele mahonka (b) (2:6)
    KP POGOŃ SZCZECIN : Pro Gram (4:0)
    Twierdza_Wrocław : Brzozovia (7:1)
    Studzionka C.F. : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (2:5)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 05.03.2020

    Wawel Wirek : FC Rokita (2:0)
    TS Wisla Krakow R22 : Orlęta (0:3)
    KS Senior : FC Brooklyn (0:3w/o)
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Parszywa Jedenastka (1:1)
    menele mahonka (b) : paprotniarozrzutniki (7:2)
    Pro Gram : FC Equ (0:3)
    Brzozovia : KP POGOŃ SZCZECIN (1:4)
    Everton (b) : Studzionka C.F. (4:0)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Twierdza_Wrocław (4:0)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.03.2020

    Studzionka C.F. : Wawel Wirek (5:1)
    FC Rokita : TS Wisla Krakow R22 (0:3)
    Orlęta : KS Senior (3:0w/o)
    FC Brooklyn : ŁKS Łochów 1966 (s) (2:2)
    Parszywa Jedenastka : menele mahonka (b) (0:5)
    paprotniarozrzutniki : Pro Gram (2:2)
    FC Equ : Brzozovia (5:0)
    Twierdza_Wrocław : Everton (b) (5:2)
    KP POGOŃ SZCZECIN : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (1:4)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 08.03.2020

    Wawel Wirek : TS Wisla Krakow R22 (3:2)
    KS Senior : FC Rokita (0:3w/o)
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Orlęta (0:0)
    menele mahonka (b) : FC Brooklyn (5:0)
    Pro Gram : Parszywa Jedenastka (3:2)
    Brzozovia : paprotniarozrzutniki (0:9)
    Studzionka C.F. : Twierdza_Wrocław (3:0)
    Everton (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (6:0)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : FC Equ (3:2)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 09.03.2020

    Twierdza_Wrocław : Wawel Wirek (7:2)
    TS Wisla Krakow R22 : KS Senior (3:0w/o)
    FC Rokita : ŁKS Łochów 1966 (s) (0:5)
    Orlęta : menele mahonka (b) (3:8)
    FC Brooklyn : Pro Gram (3:2)
    Parszywa Jedenastka : Brzozovia (7:0)
    KP POGOŃ SZCZECIN : Studzionka C.F. (2:5)
    FC Equ : Everton (b) (1:0)
    paprotniarozrzutniki : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (1:6)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 10.03.2020

    Wawel Wirek : KS Senior (3:0w/o)
    ŁKS Łochów 1966 (s) : TS Wisla Krakow R22 (0:1)
    menele mahonka (b) : FC Rokita (10:1)
    Pro Gram : Orlęta (2:5)
    Brzozovia : FC Brooklyn (1:7)
    Twierdza_Wrocław : KP POGOŃ SZCZECIN (2:0)
    Studzionka C.F. : FC Equ (1:4)
    Everton (b) : paprotniarozrzutniki (4:1)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Parszywa Jedenastka (6:1)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 12.03.2020

    KP POGOŃ SZCZECIN : Wawel Wirek (2:2)
    KS Senior : ŁKS Łochów 1966 (s) (0:3w/o)
    TS Wisla Krakow R22 : menele mahonka (b) (2:9)
    FC Rokita : Pro Gram (0:3)
    Orlęta : Brzozovia (4:0)
    FC Equ : Twierdza_Wrocław (4:1)
    paprotniarozrzutniki : Studzionka C.F. (0:5)
    Parszywa Jedenastka : Everton (b) (0:3)
    FC Brooklyn : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (0:6)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.03.2020

    Pro Gram : TS Wisla Krakow R22 (3:0w/o) - wynik uwzględniony w 19 kolejce
    menele mahonka (b) : KS Senior (3:0w/o)
    Wawel Wirek : ŁKS Łochów 1966 (s) (0:2)
    Brzozovia : FC Rokita (0:6)
    KP POGOŃ SZCZECIN : FC Equ (0:3)
    Twierdza_Wrocław : paprotniarozrzutniki (2:0)
    Studzionka C.F. : Parszywa Jedenastka (2:0)
    Everton (b) : FC Brooklyn (5:0)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Orlęta (7:2)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 15.03.2020

    FC Equ : Wawel Wirek (6:0)
    ŁKS Łochów 1966 (s) : menele mahonka (b) (1:8)
    KS Senior : Pro Gram (0:3w/o)
    TS Wisla Krakow R22 : Brzozovia (7:2)
    paprotniarozrzutniki : KP POGOŃ SZCZECIN (5:0)
    Parszywa Jedenastka : Twierdza_Wrocław (0:0)
    FC Brooklyn : Studzionka C.F. (2:7)
    Orlęta : Everton (b) (1:5)
    FC Rokita : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (0:5)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).







    Kolejka 12 - 16.03.2020

    Wawel Wirek : menele mahonka (b) (1:8)
    Pro Gram : ŁKS Łochów 1966 (s) (0:3)
    Brzozovia : KS Senior (3:0w/o)
    FC Equ : paprotniarozrzutniki (6:1)
    KP POGOŃ SZCZECIN : Parszywa Jedenastka (1:1)
    Twierdza_Wrocław : FC Brooklyn (0:3)
    Studzionka C.F. : Orlęta (3:0)
    Everton (b) : FC Rokita (11:5)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : TS Wisla Krakow R22 (7:3)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 17.03.2020

    paprotniarozrzutniki : Wawel Wirek (0:6)
    menele mahonka (b) : Pro Gram (4:1)
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Brzozovia (10:2)
    Parszywa Jedenastka : FC Equ (0:3)
    FC Brooklyn : KP POGOŃ SZCZECIN (1:4)
    Orlęta : Twierdza_Wrocław (4:0)
    FC Rokita : Studzionka C.F. (0:3)
    TS Wisla Krakow R22 : Everton (b) (0:3w/o) - wynik uwzględniony w 19 kolejce
    KS Senior : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (0:3w/o)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 14 - 19.03.2020

    Wawel Wirek : Pro Gram (2:0)
    Brzozovia : menele mahonka (b) (1:7)
    paprotniarozrzutniki : Parszywa Jedenastka (2:3)
    FC Equ : FC Brooklyn (5:0)
    KP POGOŃ SZCZECIN : Orlęta (2:1)
    Twierdza_Wrocław : FC Rokita (5:0)
    Studzionka C.F. : TS Wisla Krakow R22 (0:1)
    Everton (b) : KS Senior (3:0w/o)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : ŁKS Łochów 1966 (s) (5:0)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 21.03.2020

    Parszywa Jedenastka : Wawel Wirek (1:2)
    Pro Gram : Brzozovia (3:0)
    FC Brooklyn : paprotniarozrzutniki (1:1)
    Orlęta : FC Equ (1:5)
    FC Rokita : KP POGOŃ SZCZECIN (2:7)
    TS Wisla Krakow R22 : Twierdza_Wrocław (3:2)
    KS Senior : Studzionka C.F. (0:3w/o)
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Everton (b) (0:5)
    menele mahonka (b) : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (2:0)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 22.03.2020

    Wawel Wirek : Brzozovia (7:0)
    Parszywa Jedenastka : FC Brooklyn (0;3w/o)
    paprotniarozrzutniki : Orlęta (2:2)
    FC Equ : FC Rokita (10:2)
    KP POGOŃ SZCZECIN : TS Wisla Krakow R22 (4:1)
    Twierdza_Wrocław : KS Senior (3:0w/o)
    Studzionka C.F. : ŁKS Łochów 1966 (s) (4:1)
    Everton (b) : menele mahonka (b) (1:5)
    RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Pro Gram (7:0)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 23.03.2020

    FC Rokita : paprotniarozrzutniki (0:0)
    Orlęta : Parszywa Jedenastka (2:3)
    FC Brooklyn : Wawel Wirek (2:0)
    TS Wisla Krakow R22 : FC Equ (0:6)
    KS Senior : KP POGOŃ SZCZECIN (0:3w/o)
    ŁKS Łochów 1966 (s) : Twierdza_Wrocław (0:2)
    menele mahonka (b) : Studzionka C.F. (6:2)
    Pro Gram : Everton (b) (0:5)
    Brzozovia : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (2:8)



    Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Pro Gram ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Brzozovia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KS Senior ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).