Rozgrywki LT PL - VA liga - XII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - VA liga - XII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 24.03.2020

    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS4
    Palące Laczki : Fc Baca
    WOLNY LOS : FC KOXY
    Klasyczny : Garbarnia Wadów
    WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów
    McKraków : Kraina Tysiąca Jezior
    WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI
    FC.Jamajka : Strzelec Umianowice
    WKS Jeziorki : WOLNY LOS3


    Kolejka 19 - 26.03.2020

    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4
    Strzelec Umianowice : WKS Jeziorki
    Palące Laczki : LKS Czarni Lwów
    Fc Baca : WOLNY LOS
    FC KOXY : Klasyczny
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS1
    posadzki ciechanów : McKraków
    Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS2
    FC UWERAMAGI : FC.Jamajka


    Kolejka 20 - 28.03.2020

    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS : Palące Laczki
    Klasyczny : Fc Baca
    WOLNY LOS1 : FC KOXY
    McKraków : Garbarnia Wadów
    WOLNY LOS2 : posadzki ciechanów
    FC.Jamajka : Kraina Tysiąca Jezior
    WKS Jeziorki : FC UWERAMAGI
    WOLNY LOS4 : Strzelec Umianowice


    Kolejka 21 - 29.03.2020

    WOLNY LOS : LKS Czarni Lwów
    Palące Laczki : Klasyczny
    Fc Baca : WOLNY LOS1
    FC KOXY : McKraków
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS2
    posadzki ciechanów : FC.Jamajka
    Kraina Tysiąca Jezior : WKS Jeziorki
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS3
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS4


    Kolejka 22 - 30.03.2020

    LKS Czarni Lwów : Strzelec Umianowice
    Klasyczny : WOLNY LOS
    WOLNY LOS1 : Palące Laczki
    McKraków : Fc Baca
    WOLNY LOS2 : FC KOXY
    FC.Jamajka : Garbarnia Wadów
    WKS Jeziorki : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS3 : FC UWERAMAGI
    WOLNY LOS4 : Kraina Tysiąca Jezior


    Kolejka 23 - 31.03.2020

    Klasyczny : LKS Czarni Lwów
    WOLNY LOS : WOLNY LOS1
    Palące Laczki : McKraków
    Fc Baca : WOLNY LOS2
    FC KOXY : FC.Jamajka
    Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki
    FC UWERAMAGI : Strzelec Umianowice
    Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS3
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4


    Kolejka 24 - 02.04.2020

    LKS Czarni Lwów : FC UWERAMAGI
    WOLNY LOS1 : Klasyczny
    McKraków : WOLNY LOS
    WOLNY LOS2 : Palące Laczki
    FC.Jamajka : Fc Baca
    WKS Jeziorki : FC KOXY
    Strzelec Umianowice : Kraina Tysiąca Jezior
    WOLNY LOS3 : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS4 : Garbarnia Wadów


    Kolejka 25 - 04.04.2020

    WOLNY LOS1 : LKS Czarni Lwów
    Klasyczny : McKraków
    WOLNY LOS : WOLNY LOS2
    Palące Laczki : FC.Jamajka
    Fc Baca : WKS Jeziorki
    Kraina Tysiąca Jezior : FC UWERAMAGI
    posadzki ciechanów : Strzelec Umianowice
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS3
    FC KOXY : WOLNY LOS4


    Kolejka 26 - 05.04.2020

    LKS Czarni Lwów : Kraina Tysiąca Jezior
    McKraków : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS2 : Klasyczny
    FC.Jamajka : WOLNY LOS
    WKS Jeziorki : Palące Laczki
    FC UWERAMAGI : posadzki ciechanów
    Strzelec Umianowice : Garbarnia Wadów
    WOLNY LOS3 : FC KOXY
    WOLNY LOS4 : Fc Baca


    Kolejka 27 - 06.04.2020

    Klasyczny : FC.Jamajka
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2
    McKraków : LKS Czarni Lwów
    WOLNY LOS : WKS Jeziorki
    posadzki ciechanów : Kraina Tysiąca Jezior
    Garbarnia Wadów : FC UWERAMAGI
    FC KOXY : Strzelec Umianowice
    Fc Baca : WOLNY LOS3
    Palące Laczki : WOLNY LOS4


    Kolejka 28 - 07.04.2020

    LKS Czarni Lwów : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS2 : McKraków
    FC.Jamajka : WOLNY LOS1
    WKS Jeziorki : Klasyczny
    Kraina Tysiąca Jezior : Garbarnia Wadów
    FC UWERAMAGI : FC KOXY
    Strzelec Umianowice : Fc Baca
    WOLNY LOS3 : Palące Laczki
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS


    Kolejka 29 - 09.04.2020

    WOLNY LOS2 : LKS Czarni Lwów
    McKraków : FC.Jamajka
    WOLNY LOS1 : WKS Jeziorki
    Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów
    FC KOXY : Kraina Tysiąca Jezior
    Fc Baca : FC UWERAMAGI
    Palące Laczki : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS : WOLNY LOS3
    Klasyczny : WOLNY LOS4


    Kolejka 30 - 11.04.2020

    LKS Czarni Lwów : Garbarnia Wadów
    FC.Jamajka : WOLNY LOS2
    WKS Jeziorki : McKraków
    posadzki ciechanów : FC KOXY
    Kraina Tysiąca Jezior : Fc Baca
    FC UWERAMAGI : Palące Laczki
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS
    WOLNY LOS3 : Klasyczny
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1


    Kolejka 31 - 12.04.2020

    FC.Jamajka : LKS Czarni Lwów
    WOLNY LOS2 : WKS Jeziorki
    FC KOXY : Garbarnia Wadów
    Fc Baca : posadzki ciechanów
    Palące Laczki : Kraina Tysiąca Jezior
    WOLNY LOS : FC UWERAMAGI
    Klasyczny : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3
    McKraków : WOLNY LOS4


    Kolejka 32 - 13.04.2020

    LKS Czarni Lwów : FC KOXY
    WKS Jeziorki : FC.Jamajka
    Garbarnia Wadów : Fc Baca
    posadzki ciechanów : Palące Laczki
    Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS
    FC UWERAMAGI : Klasyczny
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 : McKraków
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2


    Kolejka 33 - 14.04.2020

    WKS Jeziorki : LKS Czarni Lwów
    Fc Baca : FC KOXY
    Palące Laczki : Garbarnia Wadów
    WOLNY LOS : posadzki ciechanów
    Klasyczny : Kraina Tysiąca Jezior
    WOLNY LOS1 : FC UWERAMAGI
    McKraków : Strzelec Umianowice
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3
    FC.Jamajka : WOLNY LOS4


    Kolejka 34 - 16.04.2020

    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS
    FC KOXY : Palące Laczki
    LKS Czarni Lwów : Fc Baca
    posadzki ciechanów : Klasyczny
    Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS1
    FC UWERAMAGI : McKraków
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS3 : FC.Jamajka
    WOLNY LOS4 : WKS Jeziorki

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 24.03.2020

    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS4 (3:0)
    Palące Laczki : Fc Baca (w/o0:0w/o)
    WOLNY LOS : FC KOXY (0:3)
    Klasyczny : Garbarnia Wadów (0:2)
    WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów (0:3)
    McKraków : Kraina Tysiąca Jezior (1:2)
    WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI (0:3)
    FC.Jamajka : Strzelec Umianowice (6:1)
    WKS Jeziorki : WOLNY LOS3 (3:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 19 - 26.03.2020

    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4 (0:0)
    Strzelec Umianowice : WKS Jeziorki (3:1)
    Palące Laczki : LKS Czarni Lwów (0:8)
    Fc Baca : WOLNY LOS (3:0)
    FC KOXY : Klasyczny (4:0)
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS1 (3:0)
    posadzki ciechanów : McKraków (2:1)
    Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS2 (3:0)
    FC UWERAMAGI : FC.Jamajka (0:3)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.03.2020

    LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS3 (3:0)
    WOLNY LOS : Palące Laczki (0:3)
    Klasyczny : Fc Baca (1:1)
    WOLNY LOS1 : FC KOXY (0:3)
    McKraków : Garbarnia Wadów (8:0)
    WOLNY LOS2 : posadzki ciechanów (0:3)
    FC.Jamajka : Kraina Tysiąca Jezior (0:0)
    WKS Jeziorki : FC UWERAMAGI (0:2)
    WOLNY LOS4 : Strzelec Umianowice (0:3)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.03.2020

    WOLNY LOS : LKS Czarni Lwów (0:3)
    Palące Laczki : Klasyczny (4:0)
    Fc Baca : WOLNY LOS1 (3:0)
    FC KOXY : McKraków (0:0)
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS2 (3:0)
    posadzki ciechanów : FC.Jamajka (0:7)
    Kraina Tysiąca Jezior : WKS Jeziorki (7:2)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS3 (3:0)
    FC UWERAMAGI : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 30.03.2020

    LKS Czarni Lwów : Strzelec Umianowice (7:1)
    Klasyczny : WOLNY LOS (3:0)
    WOLNY LOS1 : Palące Laczki (0:3)
    McKraków : Fc Baca (8:0)
    WOLNY LOS2 : FC KOXY (0:3)
    FC.Jamajka : Garbarnia Wadów (7:0)
    WKS Jeziorki : posadzki ciechanów (1:0)
    WOLNY LOS3 : FC UWERAMAGI (0:3)
    WOLNY LOS4 : Kraina Tysiąca Jezior (0:3)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 31.03.2020

    Klasyczny : LKS Czarni Lwów (0:7)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS1 (0:0)
    Palące Laczki : McKraków (0:2)
    Fc Baca : WOLNY LOS2 (3:0)
    FC KOXY : FC.Jamajka (2:7)
    Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki (0:4)
    FC UWERAMAGI : Strzelec Umianowice (1:3)
    Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS3 (3:0)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 02.04.2020

    LKS Czarni Lwów : FC UWERAMAGI (9:2)
    WOLNY LOS1 : Klasyczny (0:3)
    McKraków : WOLNY LOS (3:0)
    WOLNY LOS2 : Palące Laczki (0:3)
    FC.Jamajka : Fc Baca (6:0)
    WKS Jeziorki : FC KOXY (2:5)
    Strzelec Umianowice : Kraina Tysiąca Jezior (4:2)
    WOLNY LOS3 : posadzki ciechanów (0:3)
    WOLNY LOS4 : Garbarnia Wadów (0:3)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 04.04.2020

    WOLNY LOS1 : LKS Czarni Lwów (0:3)
    Klasyczny : McKraków (0:6)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS2 (0:0)
    Palące Laczki : FC.Jamajka (0:5)
    Fc Baca : WKS Jeziorki (w/o0:0w/o)
    Kraina Tysiąca Jezior : FC UWERAMAGI (1:3)
    posadzki ciechanów : Strzelec Umianowice (3:2)
    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS3 (3:0)
    FC KOXY : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 26 - 05.04.2020

    LKS Czarni Lwów : Kraina Tysiąca Jezior (5:1)
    McKraków : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS2 : Klasyczny (0:3)
    FC.Jamajka : WOLNY LOS (3:0)
    WKS Jeziorki : Palące Laczki (5:0)
    FC UWERAMAGI : posadzki ciechanów (2:3)
    Strzelec Umianowice : Garbarnia Wadów (9:1)
    WOLNY LOS3 : FC KOXY (0:3)
    WOLNY LOS4 : Fc Baca (0:3)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 06.04.2020

    Klasyczny : FC.Jamajka (2:10)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2 (0:0)
    McKraków : LKS Czarni Lwów (0:6)
    WOLNY LOS : WKS Jeziorki (0:3)
    posadzki ciechanów : Kraina Tysiąca Jezior (0:3)
    Garbarnia Wadów : FC UWERAMAGI (2:8)
    FC KOXY : Strzelec Umianowice (1:1)
    Fc Baca : WOLNY LOS3 (3:0)
    Palące Laczki : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 07.04.2020

    LKS Czarni Lwów : posadzki ciechanów (4:0)
    WOLNY LOS2 : McKraków (0:3)
    FC.Jamajka : WOLNY LOS1 (3:0)
    WKS Jeziorki : Klasyczny (5:1)
    Kraina Tysiąca Jezior : Garbarnia Wadów (4:0)
    FC UWERAMAGI : FC KOXY (2:3)
    Strzelec Umianowice : Fc Baca (7:1)
    WOLNY LOS3 : Palące Laczki (0:3)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS (0:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 09.04.2020

    WOLNY LOS2 : LKS Czarni Lwów (0:3)
    McKraków : FC.Jamajka (0:5)
    WOLNY LOS1 : WKS Jeziorki (0:3)
    Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów (1:4)
    FC KOXY : Kraina Tysiąca Jezior (1:2)
    Fc Baca : FC UWERAMAGI (0:4)
    Palące Laczki : Strzelec Umianowice (2:9)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS3 (0:0)
    Klasyczny : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 30 - 11.04.2020

    LKS Czarni Lwów : Garbarnia Wadów (7:0)
    FC.Jamajka : WOLNY LOS2 (3:0)
    WKS Jeziorki : McKraków (0:4)
    posadzki ciechanów : FC KOXY (1:3)
    Kraina Tysiąca Jezior : Fc Baca (5:0)
    FC UWERAMAGI : Palące Laczki (4:0)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS (3:0)
    WOLNY LOS3 : Klasyczny (0:3)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1 (0:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 31 - 12.04.2020

    FC.Jamajka : LKS Czarni Lwów (2:5)
    WOLNY LOS2 : WKS Jeziorki (0:3)
    FC KOXY : Garbarnia Wadów (6:0)
    Fc Baca : posadzki ciechanów (0:3w/o)
    Palące Laczki : Kraina Tysiąca Jezior (0:6)
    WOLNY LOS : FC UWERAMAGI (0:3)
    Klasyczny : Strzelec Umianowice (0:4)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3 (0:0)
    McKraków : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 32 - 13.04.2020

    LKS Czarni Lwów : FC KOXY (7:0)
    WKS Jeziorki : FC.Jamajka (0:8)
    Garbarnia Wadów : Fc Baca (0:5)
    posadzki ciechanów : Palące Laczki (9:1)
    Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS (3:0)
    FC UWERAMAGI : Klasyczny (7:0)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS3 : McKraków (0:3)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2 (0:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 14.04.2020

    WKS Jeziorki : LKS Czarni Lwów (w/o0:0w/o)
    Fc Baca : FC KOXY (0:0)
    Palące Laczki : Garbarnia Wadów (0:4)
    WOLNY LOS : posadzki ciechanów (0:3)
    Klasyczny : Kraina Tysiąca Jezior (0:9)
    WOLNY LOS1 : FC UWERAMAGI (0:3)
    McKraków : Strzelec Umianowice (4:1)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3 (0:0)
    FC.Jamajka : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 16.04.2020

    Garbarnia Wadów : WOLNY LOS (3:0)
    FC KOXY : Palące Laczki (5:0)
    LKS Czarni Lwów : Fc Baca (w/o0:0w/o)
    posadzki ciechanów : Klasyczny (6:0)
    Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS1 (3:0)
    FC UWERAMAGI : McKraków (2:5)
    Strzelec Umianowice : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS3 : FC.Jamajka (0:3)
    WOLNY LOS4 : WKS Jeziorki (0:3)

    Zespół FC Baca przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli - niespełnienie pkt 3.9. regulaminu (dogranie spotkań oddanych w/o symulacjami), a tym samym złamanie pkt 3.8. Zespół będzie przydzielony do V ligi w kolejnym sezonie wraz z przyznanymi ujemnymi punktami za w/o.



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).