Rozgrywki LT PL - VB liga - XII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - VB liga - XII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 24.03.2020

    Huta Jazz : WOLNY LOS1
    Rings : ASD Taurisano Calcio
    Zgoda SW : Jägermeister
    Olimpia G-dz : FC Baryła
    BTMS (s) : Cazador
    Fopa i Nietakt : Wawa
    Hugo (s) :
    Fox River FC
    Redłovia Redło : Zryw Dabrowka
    Warsaw Eagles : WOLNY LOS


    Kolejka 19 - 26.03.2020

    WOLNY LOS : WOLNY LOS1
    Zryw Dabrowka : Warsaw Eagles
    Rings : Huta Jazz
    ASD Taurisano Calcio : Zgoda SW
    Jägermeister : Olimpia G-dz
    FC Baryła : BTMS (s)
    Cazador : Fopa i Nietakt
    Wawa : Hugo (s)
    Fox River FC : Redłovia Redło


    Kolejka 20 - 28.03.2020

    Huta Jazz : WOLNY LOS
    Zgoda SW : Rings
    Olimpia G-dz : ASD Taurisano Calcio
    BTMS (s) : Jägermeister
    Fopa i Nietakt : FC Baryła
    Hugo (s) : Cazador
    Redłovia Redło : Wawa
    Warsaw Eagles :
    Fox River FC
    WOLNY LOS1 : Zryw Dabrowka


    Kolejka 21 - 29.03.2020

    Zgoda SW : Huta Jazz
    Rings : Olimpia G-dz
    ASD Taurisano Calcio : BTMS (s)
    Jägermeister : Fopa i Nietakt
    FC Baryła : Hugo (s)
    Cazador : Redłovia Redło
    Wawa : Warsaw Eagles
    Zryw Dabrowka : WOLNY LOS
    Fox River FC : WOLNY LOS1


    Kolejka 22 - 30.03.2020

    Huta Jazz : Zryw Dabrowka
    Olimpia G-dz : Zgoda SW
    BTMS (s) : Rings
    Fopa i Nietakt : ASD Taurisano Calcio
    Hugo (s) : Jägermeister
    Redłovia Redło : FC Baryła
    Warsaw Eagles : Cazador
    WOLNY LOS :
    Fox River FC
    WOLNY LOS1 : Wawa


    Kolejka 23 - 31.03.2020

    Olimpia G-dz : Huta Jazz
    Zgoda SW : BTMS (s)
    Rings : Fopa i Nietakt
    ASD Taurisano Calcio : Hugo (s)
    Jägermeister : Redłovia Redło
    FC Baryła : Warsaw Eagles
    Fox River FC : Zryw Dabrowka
    Wawa : WOLNY LOS
    Cazador : WOLNY LOS1


    Kolejka 24 - 02.04.2020

    Huta Jazz :
    Fox River FC
    BTMS (s) : Olimpia G-dz
    Fopa i Nietakt : Zgoda SW
    Hugo (s) : Rings
    Redłovia Redło : ASD Taurisano Calcio
    Warsaw Eagles : Jägermeister
    Zryw Dabrowka : Wawa
    WOLNY LOS : Cazador
    WOLNY LOS1 : FC Baryła


    Kolejka 25 - 04.04.2020

    BTMS (s) : Huta Jazz
    Olimpia G-dz : Fopa i Nietakt
    Zgoda SW : Hugo (s)
    Rings : Redłovia Redło
    ASD Taurisano Calcio : Warsaw Eagles
    Wawa :
    Fox River FC
    Cazador : Zryw Dabrowka
    FC Baryła : WOLNY LOS
    Jägermeister : WOLNY LOS1


    Kolejka 26 - 05.04.2020

    Huta Jazz : Wawa
    Fopa i Nietakt : BTMS (s)
    Hugo (s) : Olimpia G-dz
    Redłovia Redło : Zgoda SW
    Warsaw Eagles : Rings
    Fox River FC : Cazador
    Zryw Dabrowka : FC Baryła
    WOLNY LOS : Jägermeister
    WOLNY LOS1 : ASD Taurisano Calcio


    Kolejka 27 - 06.04.2020

    Olimpia G-dz : Redłovia Redło
    BTMS (s) : Hugo (s)
    Fopa i Nietakt : Huta Jazz
    Zgoda SW : Warsaw Eagles
    Cazador : Wawa
    FC Baryła :
    Fox River FC
    Jägermeister : Zryw Dabrowka
    ASD Taurisano Calcio : WOLNY LOS
    Rings : WOLNY LOS1


    Kolejka 28 - 07.04.2020

    Huta Jazz : Cazador
    Hugo (s) : Fopa i Nietakt
    Redłovia Redło : BTMS (s)
    Warsaw Eagles : Olimpia G-dz
    Wawa : FC Baryła
    Fox River FC : Jägermeister
    Zryw Dabrowka : ASD Taurisano Calcio
    WOLNY LOS : Rings
    WOLNY LOS1 : Zgoda SW


    Kolejka 29 - 09.04.2020

    Hugo (s) : Huta Jazz
    Fopa i Nietakt : Redłovia Redło
    BTMS (s) : Warsaw Eagles
    FC Baryła : Cazador
    Jägermeister : Wawa
    ASD Taurisano Calcio :
    Fox River FC
    Rings : Zryw Dabrowka
    Zgoda SW : WOLNY LOS
    Olimpia G-dz : WOLNY LOS1


    Kolejka 30 - 11.04.2020

    Huta Jazz : FC Baryła
    Redłovia Redło : Hugo (s)
    Warsaw Eagles : Fopa i Nietakt
    Cazador : Jägermeister
    Wawa : ASD Taurisano Calcio
    Fox River FC : Rings
    Zryw Dabrowka : Zgoda SW
    WOLNY LOS : Olimpia G-dz
    WOLNY LOS1 : BTMS (s)


    Kolejka 31 - 12.04.2020

    Redłovia Redło : Huta Jazz
    Hugo (s) : Warsaw Eagles
    Jägermeister : FC Baryła
    ASD Taurisano Calcio : Cazador
    Rings : Wawa
    Zgoda SW :
    Fox River FC
    Olimpia G-dz : Zryw Dabrowka
    BTMS (s) : WOLNY LOS
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS1


    Kolejka 32 - 13.04.2020

    Huta Jazz : Jägermeister
    Warsaw Eagles : Redłovia Redło
    FC Baryła : ASD Taurisano Calcio
    Cazador : Rings
    Wawa : Zgoda SW
    Fox River FC : Olimpia G-dz
    Zryw Dabrowka : BTMS (s)
    WOLNY LOS : Fopa i Nietakt
    WOLNY LOS1 : Hugo (s)


    Kolejka 33 - 14.04.2020

    Warsaw Eagles : Huta Jazz
    ASD Taurisano Calcio : Jägermeister
    Rings : FC Baryła
    Zgoda SW : Cazador
    Olimpia G-dz : Wawa
    BTMS (s) :
    Fox River FC
    Fopa i Nietakt : Zryw Dabrowka
    Hugo (s) : WOLNY LOS
    Redłovia Redło : WOLNY LOS1


    Kolejka 34 - 16.04.2020

    FC Baryła : Zgoda SW
    Jägermeister : Rings
    Huta Jazz : ASD Taurisano Calcio
    Cazador : Olimpia G-dz
    Wawa : BTMS (s)
    Fox River FC : Fopa i Nietakt
    Zryw Dabrowka : Hugo (s)
    WOLNY LOS : Redłovia Redło
    WOLNY LOS1 : Warsaw Eagles

    Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 24.03.2020

    Huta Jazz : WOLNY LOS1 (3:0)
    Rings : ASD Taurisano Calcio (1:0)
    Zgoda SW : Jägermeister (w/o0:0w/o)
    Olimpia G-dz : FC Baryła (3:1)
    BTMS (s) : Cazador (0:8)
    Fopa i Nietakt : Wawa (9:1)
    Hugo (s) : Fox River FC (2:12)
    Redłovia Redło : Zryw Dabrowka (2:5)
    Warsaw Eagles : WOLNY LOS (3:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 19 - 26.03.2020

    WOLNY LOS : WOLNY LOS1 (0:0)
    Zryw Dabrowka : Warsaw Eagles (2:0)
    Rings : Huta Jazz (5:2)
    ASD Taurisano Calcio : Zgoda SW (5:0)
    Jägermeister : Olimpia G-dz (0:3w/o)
    FC Baryła : BTMS (s) (2:0)
    Cazador : Fopa i Nietakt (0:0)
    Wawa : Hugo (s) (3:0)
    Fox River FC : Redłovia Redło (4:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.03.2020

    Huta Jazz : WOLNY LOS (3:0)
    Zgoda SW : Rings (1:10)
    Olimpia G-dz : ASD Taurisano Calcio (1:8)
    BTMS (s) : Jägermeister (2:0)
    Fopa i Nietakt : FC Baryła (6:0)
    Hugo (s) : Cazador (0:5)
    Redłovia Redło : Wawa (4:0)
    Warsaw Eagles : Fox River FC (0:0)
    WOLNY LOS1 : Zryw Dabrowka (0:3)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Kolejka 21 - 29.03.2020

    Zgoda SW : Huta Jazz (0:5)
    Rings : Olimpia G-dz (0:5)
    ASD Taurisano Calcio : BTMS (s) (1:1)
    Jägermeister : Fopa i Nietakt (2:8)
    FC Baryła : Hugo (s) (5:0)
    Cazador : Redłovia Redło (7:2)
    Wawa : Warsaw Eagles (2:6)
    Zryw Dabrowka : WOLNY LOS (3:0)
    Fox River FC : WOLNY LOS1 (3:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 30.03.2020

    Huta Jazz : Zryw Dabrowka (0:3)
    Olimpia G-dz : Zgoda SW (7:0)
    BTMS (s) : Rings (4:1)
    Fopa i Nietakt : ASD Taurisano Calcio (3:0)
    Hugo (s) : Jägermeister (0:8)
    Redłovia Redło : FC Baryła (5:0)
    Warsaw Eagles : Cazador (1:3)
    WOLNY LOS : Fox River FC (0:3)
    WOLNY LOS1 : Wawa (0:3)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 31.03.2020

    Olimpia G-dz : Huta Jazz (1:0)
    Zgoda SW : BTMS (s) (2:11)
    Rings : Fopa i Nietakt (0:3)
    ASD Taurisano Calcio : Hugo (s) (10:1)
    Jägermeister : Redłovia Redło (1:4)
    FC Baryła : Warsaw Eagles (0:2)
    Fox River FC : Zryw Dabrowka (2:4)
    Wawa : WOLNY LOS (3:0)
    Cazador : WOLNY LOS1 (3:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 02.04.2020

    Huta Jazz : Fox River FC (0:5)
    BTMS (s) : Olimpia G-dz (5:2)
    Fopa i Nietakt : Zgoda SW (7:2)
    Hugo (s) : Rings (4:8)
    Redłovia Redło : ASD Taurisano Calcio (3:2)
    Warsaw Eagles : Jägermeister (4:0)
    Zryw Dabrowka : Wawa (8:0)
    WOLNY LOS : Cazador (0:3)
    WOLNY LOS1 : FC Baryła (0:3)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 04.04.2020

    BTMS (s) : Huta Jazz (2:2)
    Olimpia G-dz : Fopa i Nietakt (0:7)
    Zgoda SW : Hugo (s) (0:2)
    Rings : Redłovia Redło (6:2)
    ASD Taurisano Calcio : Warsaw Eagles (1:2)
    Wawa : Fox River FC (0:7)
    Cazador : Zryw Dabrowka (4:1)
    FC Baryła : WOLNY LOS (3:0)
    Jägermeister : WOLNY LOS1 (3:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 05.04.2020

    Huta Jazz : Wawa (5:0)
    Fopa i Nietakt : BTMS (s) (5:1)
    Hugo (s) : Olimpia G-dz (0:8)
    Redłovia Redło : Zgoda SW (9:0)
    Warsaw Eagles : Rings (0:1)
    Fox River FC : Cazador (2:5)
    Zryw Dabrowka : FC Baryła (5:2)
    WOLNY LOS : Jägermeister (0:3)
    WOLNY LOS1 : ASD Taurisano Calcio (0:3)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 06.04.2020

    Olimpia G-dz : Redłovia Redło (1:1)
    BTMS (s) : Hugo (s) (5:0)
    Fopa i Nietakt : Huta Jazz (5:2)
    Zgoda SW : Warsaw Eagles (1:9)
    Cazador : Wawa (8:2)
    FC Baryła : Fox River FC (1:3)
    Jägermeister : Zryw Dabrowka (0:3)
    ASD Taurisano Calcio : WOLNY LOS (3:0)
    Rings : WOLNY LOS1 (3:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 07.04.2020

    Huta Jazz : Cazador (2:7)
    Hugo (s) : Fopa i Nietakt (0:7)
    Redłovia Redło : BTMS (s) (2:4)
    Warsaw Eagles : Olimpia G-dz (4:1)
    Wawa : FC Baryła (3:2)
    Fox River FC : Jägermeister (5:0)
    Zryw Dabrowka : ASD Taurisano Calcio (3:0)
    WOLNY LOS : Rings (0:3)
    WOLNY LOS1 : Zgoda SW (0:3)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 09.04.2020

    Hugo (s) : Huta Jazz (0:6)
    Fopa i Nietakt : Redłovia Redło (7:2)
    BTMS (s) : Warsaw Eagles (2:5)
    FC Baryła : Cazador (0:7)
    Jägermeister : Wawa (2:3)
    ASD Taurisano Calcio : Fox River FC (4:1)
    Rings : Zryw Dabrowka (0:0)
    Zgoda SW : WOLNY LOS (3:0)
    Olimpia G-dz : WOLNY LOS1 (3:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 30 - 11.04.2020

    Huta Jazz : FC Baryła (2:5)
    Redłovia Redło : Hugo (s) (8:0)
    Warsaw Eagles : Fopa i Nietakt (2:1)
    Cazador : Jägermeister (9:2)
    Wawa : ASD Taurisano Calcio (1:4)
    Fox River FC : Rings (6:0)
    Zryw Dabrowka : Zgoda SW (7:1)
    WOLNY LOS : Olimpia G-dz (0:3)
    WOLNY LOS1 : BTMS (s) (0:3)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 31 - 12.04.2020

    Redłovia Redło : Huta Jazz (1:0)
    Hugo (s) : Warsaw Eagles (2:8)
    Jägermeister : FC Baryła (2:2)
    ASD Taurisano Calcio : Cazador (1:3)
    Rings : Wawa (3:0)
    Zgoda SW : Fox River FC (0:4)
    Olimpia G-dz : Zryw Dabrowka (1:5)
    BTMS (s) : WOLNY LOS (3:0)
    Fopa i Nietakt : WOLNY LOS1 (3:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 32 - 13.04.2020

    Huta Jazz : Jägermeister (2:0)
    Warsaw Eagles : Redłovia Redło (5:2)
    FC Baryła : ASD Taurisano Calcio (2:4)
    Cazador : Rings (5:0)
    Wawa : Zgoda SW (3:0)
    Fox River FC : Olimpia G-dz (9:0)
    Zryw Dabrowka : BTMS (s) (2:0)
    WOLNY LOS : Fopa i Nietakt (0:3)
    WOLNY LOS1 : Hugo (s) (0:3)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 14.04.2020

    Warsaw Eagles : Huta Jazz (2:3)
    ASD Taurisano Calcio : Jägermeister (3:0)
    Rings : FC Baryła (1:1)
    Zgoda SW : Cazador (0:6)
    Olimpia G-dz : Wawa (0:1)
    BTMS (s) : Fox River FC (2:6)
    Fopa i Nietakt : Zryw Dabrowka (0:0)
    Hugo (s) : WOLNY LOS (3:0)
    Redłovia Redło : WOLNY LOS1 (3:0)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 16.04.2020

    FC Baryła : Zgoda SW (8:0)
    Jägermeister : Rings (3:2)
    Huta Jazz : ASD Taurisano Calcio (1:5)
    Cazador : Olimpia G-dz (7:1)
    Wawa : BTMS (s) (0:6)
    Fox River FC : Fopa i Nietakt (1:3)
    Zryw Dabrowka : Hugo (s) (5:0)
    WOLNY LOS : Redłovia Redło (0:3)
    WOLNY LOS1 : Warsaw Eagles (0:3)

    Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC.



    Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).