Announcement Zapisy do LT PL - XIII sezon - maj/czerwiec

      Zapisy do LT PL - XIII sezon - maj/czerwiec



      Osoby chcące dołączyć do LT proszone są o:

      a) zapoznanie się z regulaminem dla zapisujących się: Regulamin zapisujących się do LT
      b) zapoznanie się z regulaminem LT: Regulamin LT PL
      c) kontynuowanie zapisy wg wzoru
      d) zostawienie "pustych" MT na maj/czerwiec - zajęte mogą być wyłącznie środy oraz piątki z MT (jeśli nie uczestniczycie w innym projektach np. Lm/LE/UEFA Conference itd.)

      Zapisy trwają do końca marca (31/03/2020).

      Osoby zapisujące się proszone są o podanie nazwy managera i klubu z gry, poniżej przykład:

      LP. / Nazwa managera (z gry) / Klub
      1. woooojtaaaas / Kolonia City

      Kolejne osoby proszone są o kopiowanie listy z dotychczas zapisanymi graczami, tak aby zachować historię zapisów.
      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski
      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski
      13. CzyTaTa2/ Gabki Swidnica
      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski
      13. CzyTaTa2/ Gabki Swidnica
      14.k4milq / KKS konin

      New

      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski
      13. CzyTaTa2/ Gabki Swidnica
      14.k4milq / KKS konin
      15. AG Rafal88 / Arka Gdynia Chylonia ag

      New

      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski
      13. CzyTaTa2/ Gabki Swidnica
      14.k4milq / KKS konin
      15. AG Rafal88 / Arka Gdynia Chylonia ag
      16. capicapriosso / fc radwanice

      New

      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga - jednak rezygnuje
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski
      13. CzyTaTa2/ Gabki Swidnica
      14.k4milq / KKS konin
      15. AG Rafal88 / Arka Gdynia Chylonia ag
      16. capicapriosso / fc radwanice

      New

      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga - jednak rezygnuje
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski
      13. CzyTaTa2/ Gabki Swidnica
      14.k4milq / KKS konin
      15. AG Rafal88 / Arka Gdynia Chylonia ag
      16. capicapriosso / fc radwanice
      17. Gigakoks / Promyk Urzejowice

      New

      1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość
      2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg
      3. Emdeys / Orły z Elbląga - jednak rezygnuje
      4. Janke/ FC Janke
      5. Adek / Blue Tigers FC
      6. Stefan Slyowski/ King Łódź
      7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź
      8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C.
      9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok
      10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984
      12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski
      13. CzyTaTa2/ Gabki Swidnica
      14.k4milq / KKS konin
      15. AG Rafal88 / Arka Gdynia Chylonia ag
      16. capicapriosso / fc radwanice
      17. Gigakoks / Promyk Urzejowice
      18. Bartrm / FC Blanco