Liga Symulacyjna - I liga - II sezon

    Liga Symulacyjna - I liga - II sezon

    Kolejka 1 - 01.04.2020 03.04.2020

    King Łódź (b) : Twister (m)
    FC Janke (b) : soints
    Cargovia Kargowa : Kolonia City
    Leech Pozz : Legia...(L)...Warszawa
    Chelsea KnO FC : Tuciak United Team
    FC Bartodzieje (b) : PGG ROW RYBNIK


    Kolejka 2 - 02.04.2020 04.04.2020

    Cargovia Kargowa : soints
    Leech Pozz : Kolonia City
    Chelsea KnO FC : Legia...(L)...Warszawa
    FC Bartodzieje (b) : Tuciak United Team
    Twister (m) : PGG ROW RYBNIK
    King Łódź (b) : FC Janke (b)


    Kolejka 3 - 03.04.2020 05.04.2020

    Tuciak United Team : Twister (m)
    Legia...(L)...Warszawa : FC Bartodzieje (b)
    Kolonia City : Chelsea KnO FC
    soints : Leech Pozz
    FC Janke (b) : Cargovia Kargowa
    PGG ROW RYBNIK : King Łódź (b)


    Kolejka 4 - 04.04.2020 06.04.2020

    Twister (m) : Legia...(L)...Warszawa
    PGG ROW RYBNIK : Tuciak United Team
    FC Bartodzieje (b) : Kolonia City
    Chelsea KnO FC : soints
    Leech Pozz : FC Janke (b)
    King Łódź (b) : Cargovia Kargowa


    Kolejka 5 - 05.04.2020 07.04.2020

    Kolonia City : Twister (m)
    Legia...(L)...Warszawa : PGG ROW RYBNIK
    soints : FC Bartodzieje (b)
    FC Janke (b) : Chelsea KnO FC
    Cargovia Kargowa : Leech Pozz
    Tuciak United Team : King Łódź (b)


    Kolejka 6 - 06.04.2020 08.04.2020

    King Łódź (b) : Leech Pozz
    Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa
    Twister (m) : soints
    PGG ROW RYBNIK : Kolonia City
    Tuciak United Team : Legia...(L)...Warszawa
    FC Bartodzieje (b) : FC Janke (b)


    Kolejka 7 - 07.04.2020 09.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : King Łódź (b)
    Leech Pozz : Chelsea KnO FC
    Cargovia Kargowa : FC Bartodzieje (b)
    Kolonia City : Tuciak United Team
    soints : PGG ROW RYBNIK
    FC Janke (b) : Twister (m)


    Kolejka 8 - 08.04.2020 10.04.2020

    King Łódź (b) : Chelsea KnO FC
    FC Bartodzieje (b) : Leech Pozz
    Legia...(L)...Warszawa : Kolonia City
    Tuciak United Team : soints
    PGG ROW RYBNIK : FC Janke (b)
    Twister (m) : Cargovia Kargowa


    Kolejka 9 - 09.04.2020 11.04.2020

    Kolonia City : King Łódź (b)
    Chelsea KnO FC : FC Bartodzieje (b)
    soints : Legia...(L)...Warszawa
    FC Janke (b) : Tuciak United Team
    Cargovia Kargowa : PGG ROW RYBNIK
    Leech Pozz : Twister (m)


    Kolejka 10 - 10.04.2020 12.04.2020

    Twister (m) : Chelsea KnO FC
    PGG ROW RYBNIK : Leech Pozz
    Tuciak United Team : Cargovia Kargowa
    Legia...(L)...Warszawa : FC Janke (b)
    Kolonia City : soints
    King Łódź (b) : FC Bartodzieje (b)


    Kolejka 11 - 11.04.2020 13.04.2020

    FC Bartodzieje (b) : Twister (m)
    Chelsea KnO FC : PGG ROW RYBNIK
    Leech Pozz : Tuciak United Team
    Cargovia Kargowa : Legia...(L)...Warszawa
    FC Janke (b) : Kolonia City
    soints : King Łódź (b)


    Kolejka 12 - 12.04.2020 14.04.2020

    Twister (m) : King Łódź (b)
    soints : FC Janke (b)
    Kolonia City : Cargovia Kargowa
    Legia...(L)...Warszawa : Leech Pozz
    Tuciak United Team : Chelsea KnO FC
    PGG ROW RYBNIK : FC Bartodzieje (b)


    Kolejka 13 - 13.04.2020 15.04.2020

    soints : Cargovia Kargowa
    Kolonia City : Leech Pozz
    Legia...(L)...Warszawa : Chelsea KnO FC
    Tuciak United Team : FC Bartodzieje (b)
    PGG ROW RYBNIK : Twister (m)
    FC Janke (b) : King Łódź (b)


    Kolejka 14 - 14.04.2020 16.04.2020

    Twister (m) : Tuciak United Team
    FC Bartodzieje (b) : Legia...(L)...Warszawa
    Chelsea KnO FC : Kolonia City
    Leech Pozz : soints
    Cargovia Kargowa : FC Janke (b)
    King Łódź (b) : PGG ROW RYBNIK


    Kolejka 15 - 15.04.2020 17.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Twister (m)
    Tuciak United Team : PGG ROW RYBNIK
    Kolonia City : FC Bartodzieje (b)
    soints : Chelsea KnO FC
    FC Janke (b) : Leech Pozz
    Cargovia Kargowa : King Łódź (b)


    Kolejka 16 - 16.04.2020 18.04.2020

    Twister (m) : Kolonia City
    PGG ROW RYBNIK : Legia...(L)...Warszawa
    FC Bartodzieje (b) : soints
    Chelsea KnO FC : FC Janke (b)
    Leech Pozz : Cargovia Kargowa
    King Łódź (b) : Tuciak United Team


    Kolejka 17 - 17.04.2020 19.04.2020

    Leech Pozz : King Łódź (b)
    Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC
    soints : Twister (m)
    Kolonia City : PGG ROW RYBNIK
    Legia...(L)...Warszawa : Tuciak United Team
    FC Janke (b) : FC Bartodzieje (b)


    Kolejka 18 - 18.04.2020 20.04.2020

    King Łódź (b) : Legia...(L)...Warszawa
    Chelsea KnO FC : Leech Pozz
    FC Bartodzieje (b) : Cargovia Kargowa
    Tuciak United Team : Kolonia City
    PGG ROW RYBNIK : soints
    Twister (m) : FC Janke (b)


    Kolejka 19 - 19.04.2020 21.04.2020

    Chelsea KnO FC : King Łódź (b)
    Leech Pozz : FC Bartodzieje (b)
    Kolonia City : Legia...(L)...Warszawa
    soints : Tuciak United Team
    FC Janke (b) : PGG ROW RYBNIK
    Cargovia Kargowa : Twister (m)


    Kolejka 20 - 20.04.2020 22.04.2020

    King Łódź (b) : Kolonia City
    FC Bartodzieje (b) : Chelsea KnO FC
    Legia...(L)...Warszawa : soints
    Tuciak United Team : FC Janke (b)
    PGG ROW RYBNIK : Cargovia Kargowa
    Twister (m) : Leech Pozz


    Kolejka 21 - 21.04.2020 23.04.2020

    Chelsea KnO FC : Twister (m)
    Leech Pozz : PGG ROW RYBNIK
    Cargovia Kargowa : Tuciak United Team
    FC Janke (b) : Legia...(L)...Warszawa
    soints : Kolonia City
    FC Bartodzieje (b) : King Łódź (b)


    Kolejka 22 - 22.04.2020 24.04.2020

    Twister (m) : FC Bartodzieje (b)
    PGG ROW RYBNIK : Chelsea KnO FC
    Tuciak United Team : Leech Pozz
    Legia...(L)...Warszawa : Cargovia Kargowa
    Kolonia City : FC Janke (b)
    King Łódź (b) : soints

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.04.2020 - 03.04.2020

    Cargovia Kargowa : Kolonia City (3:1)
    Leech Pozz : Legia...(L)...Warszawa (2:4)
    Chelsea KnO FC : Tuciak United Team (1:5)
    FC Bartodzieje (b) : PGG ROW RYBNIK (1:5)

    Kolejka 2 - 02.04.2020 - 04.04.2020

    Cargovia Kargowa : soints (1:0)
    Leech Pozz : Kolonia City (0:0)
    Chelsea KnO FC : Legia...(L)...Warszawa (1:0)
    FC Bartodzieje (b) : Tuciak United Team (1:3)
    King Łódź (b) : FC Janke (b) (0:1)

    Kolejka 3 - 03.04.2020 - 05.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : FC Bartodzieje (b) (5:3)
    Kolonia City : Chelsea KnO FC (5:2)
    soints : Leech Pozz (4:2)
    FC Janke (b) : Cargovia Kargowa (0:2)
    PGG ROW RYBNIK : King Łódź (b) (4:0)

    Kolejka 4 - 04.04.2020 - 06.04.2020

    Leech Pozz : FC Janke (b) (5:2)
    King Łódź (b) : Cargovia Kargowa (1:5)



    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 1 - 01.04.2020 - 03.04.2020

    King Łódź (b) : Twister (m) (1:4)
    FC Janke (b) : soints (0:3)

    Kolejka 4 - 04.04.2020 - 06.04.2020

    FC Bartodzieje (b) : Kolonia City (0:5)
    Chelsea KnO FC : soints (2:6)

    Kolejka 5 - 05.04.2020 - 07.04.2020

    soints : FC Bartodzieje (b) (0:0)
    FC Janke (b) : Chelsea KnO FC (2:4)
    Tuciak United Team : King Łódź (b) (5:1)

    Kolejka 6 - 06.04.2020 - 08.04.2020

    King Łódź (b) : Leech Pozz (0:0)



    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 02.04.2020 - 04.04.2020

    Twister (m) : PGG ROW RYBNIK (3:1)

    Kolejka 5 - 05.04.2020 - 07.04.2020

    Kolonia City : Twister (m) (1:3)
    Cargovia Kargowa : Leech Pozz (4:2)

    Kolejka 6 - 06.04.2020 - 08.04.2020

    Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa (3:0)
    Twister (m) : soints (5:1)
    PGG ROW RYBNIK : Kolonia City (2:4)
    Tuciak United Team : Legia...(L)...Warszawa (1:2)
    FC Bartodzieje (b) : FC Janke (b) (2:1)

    Kolejka 7 - 07.04.2020 - 09.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : King Łódź (b) (5:1)
    Leech Pozz : Chelsea KnO FC (0:0)
    Cargovia Kargowa : FC Bartodzieje (b) (3:0)
    soints : PGG ROW RYBNIK (0:2)
    FC Janke (b) : Twister (m) (1:4)

    Kolejka 8 - 08.04.2020 - 10.04.2020

    King Łódź (b) : Chelsea KnO FC (2:4)
    FC Bartodzieje (b) : Leech Pozz (2:5)
    Legia...(L)...Warszawa : Kolonia City (4:1)
    Twister (m) : Cargovia Kargowa (4:1)

    Kolejka 9 - 09.04.2020 - 11.04.2020

    Chelsea KnO FC : FC Bartodzieje (b) (2:1)
    Cargovia Kargowa : PGG ROW RYBNIK (4:2)

    Kolejka 10 - 10.04.2020 - 12.04.2020

    Twister (m) : Chelsea KnO FC (1:1)
    Tuciak United Team : Cargovia Kargowa (3:0)
    King Łódź (b) : FC Bartodzieje (b) (3:1)

    Kolejka 11 - 11.04.2020 - 13.04.2020

    Chelsea KnO FC : PGG ROW RYBNIK (0:3)



    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 04.04.2020 - 06.04.2020

    PGG ROW RYBNIK : Tuciak United Team (1:4)

    Kolejka 8 - 08.04.2020 - 10.04.2020

    Tuciak United Team : soints (5:1)
    PGG ROW RYBNIK : FC Janke (b) (4:1)

    Kolejka 9 - 09.04.2020 - 11.04.2020

    Kolonia City : King Łódź (b) (3:0)
    soints : Legia...(L)...Warszawa (4:2)
    FC Janke (b) : Tuciak United Team (0:3)
    Leech Pozz : Twister (m) (0:3)

    Kolejka 10 - 10.04.2020 - 12.04.2020

    PGG ROW RYBNIK : Leech Pozz (2:0)
    Legia...(L)...Warszawa : FC Janke (b) (7:2)
    Kolonia City : soints (0:2)

    Kolejka 11 - 11.04.2020 - 13.04.2020

    FC Bartodzieje (b) : Twister (m) (0:2)
    Leech Pozz : Tuciak United Team (2:4)
    soints : King Łódź (b) (4:1)

    Kolejka 12 - 12.04.2020 - 14.04.2020

    Kolonia City : Cargovia Kargowa (3:0)
    Legia...(L)...Warszawa : Leech Pozz (0:1)
    Tuciak United Team : Chelsea KnO FC (0:0)

    Kolejka 13 - 13.04.2020 - 15.04.2020

    soints : Cargovia Kargowa (0:2)
    Kolonia City : Leech Pozz (4:3)
    Legia...(L)...Warszawa : Chelsea KnO FC (1:1)
    Tuciak United Team : FC Bartodzieje (b) (8:2)
    FC Janke (b) : King Łódź (b) (4:1)

    Kolejka 14 - 14.04.2020 - 16.04.2020

    FC Bartodzieje (b) : Legia...(L)...Warszawa (1:5)
    Leech Pozz : soints (1:1)

    Kolejka 15 - 15.04.2020 - 17.04.2020

    Tuciak United Team : PGG ROW RYBNIK (4:2)



    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 03.04.2020 - 05.04.2020

    Tuciak United Team : Twister (m) (2:2)

    Kolejka 4 - 04.04.2020 - 06.04.2020

    Twister (m) : Legia...(L)...Warszawa (1:3)

    Kolejka 7 - 07.04.2020 - 09.04.2020

    Kolonia City : Tuciak United Team (2:3)

    Kolejka 11 - 11.04.2020 - 13.04.2020

    Cargovia Kargowa : Legia...(L)...Warszawa (0:2)

    Kolejka 12 - 12.04.2020 - 14.04.2020

    PGG ROW RYBNIK : FC Bartodzieje (b) (6:0)

    Kolejka 14 - 14.04.2020 - 16.04.2020

    Twister (m) : Tuciak United Team (3:1)
    Chelsea KnO FC : Kolonia City (1:4)
    Cargovia Kargowa : FC Janke (b) (4:2)

    Kolejka 15 - 15.04.2020 - 17.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Twister (m) (4:2)
    soints : Chelsea KnO FC (4:2)
    Cargovia Kargowa : King Łódź (b) (4:1)

    Kolejka 16 - 16.04.2020 - 18.04.2020

    Chelsea KnO FC : FC Janke (b) (2:5)
    Leech Pozz : Cargovia Kargowa (0:2)



    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 05.04.2020 - 07.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : PGG ROW RYBNIK (3:5)

    Kolejka 11 - 11.04.2020 - 13.04.2020

    FC Janke (b) : Kolonia City (1:3)

    Kolejka 14 - 14.04.2020 - 16.04.2020

    King Łódź (b) : PGG ROW RYBNIK (0:4)

    Kolejka 15 - 15.04.2020 - 17.04.2020

    Kolonia City : FC Bartodzieje (b) (4:0)
    FC Janke (b) : Leech Pozz (1:1)

    Kolejka 16 - 16.04.2020 - 18.04.2020

    PGG ROW RYBNIK : Legia...(L)...Warszawa (3:1)
    FC Bartodzieje (b) : soints (1:5)
    King Łódź (b) : Tuciak United Team (1:4)

    Kolejka 17 - 17.04.2020 - 19.04.2020

    Leech Pozz : King Łódź (b) (3:1)
    Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC (3:1)

    Kolejka 18 - 18.04.2020 - 20.04.2020

    King Łódź (b) : Legia...(L)...Warszawa (2:4)
    PGG ROW RYBNIK : soints (5:3)

    Kolejka 19 - 19.04.2020 - 21.04.2020

    Chelsea KnO FC : King Łódź (b) (3:1)
    FC Janke (b) : PGG ROW RYBNIK (2:4)



    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 12.04.2020 - 14.04.2020

    Twister (m) : King Łódź (b) (6:0)
    soints : FC Janke (b) (0:1)

    Kolejka 16 - 16.04.2020 - 18.04.2020

    Twister (m) : Kolonia City (2:3)

    Kolejka 17 - 17.04.2020 - 19.04.2020

    soints : Twister (m) (0:0)
    Kolonia City : PGG ROW RYBNIK (2:2)

    Kolejka 18 - 18.04.2020 - 20.04.2020

    Chelsea KnO FC : Leech Pozz (0:3)
    FC Bartodzieje (b) : Cargovia Kargowa (0:1)
    Twister (m) : FC Janke (b) (4:1)

    Kolejka 19 - 19.04.2020 - 21.04.2020

    Leech Pozz : FC Bartodzieje (b) (4:1)

    Kolejka 20 - 20.04.2020 - 22.04.2020

    King Łódź (b) : Kolonia City (1:4)
    FC Bartodzieje (b) : Chelsea KnO FC (5:2)
    PGG ROW RYBNIK : Cargovia Kargowa (1:2)

    Kolejka 21 - 21.04.2020 - 23.04.2020

    Cargovia Kargowa : Tuciak United Team (1:3)
    soints : Kolonia City (3:1)
    FC Bartodzieje (b) : King Łódź (b) (2:5)

    Kolejka 22 - 22.04.2020 - 24.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Cargovia Kargowa (6:2)



    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 13.04.2020 - 15.04.2020

    PGG ROW RYBNIK : Twister (m) (3:2)

    Kolejka 17 - 17.04.2020 - 19.04.2020

    FC Janke (b) : FC Bartodzieje (b) (4:1)

    Kolejka 19 - 19.04.2020 - 21.04.2020

    soints : Tuciak United Team (2:5)
    Cargovia Kargowa : Twister (m) (1:5)

    Kolejka 20 - 20.04.2020 - 22.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : soints (6:2)

    Kolejka 21 - 21.04.2020 - 23.04.2020

    Leech Pozz : PGG ROW RYBNIK (1:4)
    FC Janke (b) : Legia...(L)...Warszawa (0:5)

    Kolejka 22 - 22.04.2020 - 24.04.2020

    Kolonia City : FC Janke (b) (4:2)
    King Łódź (b) : soints (1:3)



    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 17.04.2020 - 19.04.2020

    Legia...(L)...Warszawa : Tuciak United Team (1:1)

    Kolejka 18 - 18.04.2020 - 20.04.2020

    Tuciak United Team : Kolonia City (3:1)

    Kolejka 19 - 19.04.2020 - 21.04.2020

    Kolonia City : Legia...(L)...Warszawa (0:2)

    Kolejka 20 - 20.04.2020 - 22.04.2020

    Tuciak United Team : FC Janke (b) (6:2)
    Twister (m) : Leech Pozz (2:2)

    Kolejka 21 - 21.04.2020 - 23.04.2020

    Chelsea KnO FC : Twister (m) (0:4)

    Kolejka 22 - 22.04.2020 - 24.04.2020

    Twister (m) : FC Bartodzieje (b) (6:1)
    PGG ROW RYBNIK : Chelsea KnO FC (3:1)
    Tuciak United Team : Leech Pozz (4:2)

    TABELA RUNDY ZASADNICZEJ




    Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 30/04/2020

    PARA A

    Tuciak United Team : Leech Pozz (4:0)
    Leech Pozz : Tuciak United Team (0:3)
    Tuciak United Team : Leech Pozz (4:0)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Tuciak United Team.

    PARA B

    Twister (m) : soints (5:2)
    soints : Twister (m) (0:3)
    Twister (m) : soints (2:0)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Twister.

    PARA C

    PGG ROW RYBNIK : Kolonia City (2:2)
    Kolonia City : PGG ROW RYBNIK (0:2)
    PGG ROW RYBNIK : Kolonia City (5:1)
    Kolonia City : PGG ROW RYBNIK (0:2)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla PGG ROW RYBNIK.

    PARA D

    Legia...(L)...Warszawa : Cargovia Kargowa (6:2)
    Cargovia Kargowa : Legia...(L)...Warszawa (0:4)
    Legia...(L)...Warszawa : Cargovia Kargowa (3:0)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Legia...(L)...Warszawa.

    FAZA PLAY OUT

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃCZAS NA ROZEGRANIE DO 11/05/2020

    PARA A

    Chelsea KnO FC : FC Bartodzieje (b) (1:7)
    FC Bartodzieje (b) : Chelsea KnO FC (6:0)
    Chelsea KnO FC : FC Bartodzieje (b) (0:6)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla FC Bartodzieje.

    PARA B

    FC Janke (b) : King Łódź (b) (4:2)
    King Łódź (b) : FC Janke (b) (2:2)
    FC Janke (b) : King Łódź (b) (3:0)
    King Łódź (b) : FC Janke (b) (1:1)
    FC Janke (b) : King Łódź (b) (4:1)

    Stan rywalizacji:

    3:0 dla FC Janke.

    Post was edited 4 times, last by “woooojtaaaas” ().

    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 03/05/2020

    PARA E

    Tuciak United Team : Legia...(L)...Warszawa (4;2)
    Legia...(L)...Warszawa : Tuciak United Team (4:5)
    Tuciak United Team : Legia...(L)...Warszawa (3:1)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Tuciak United Team.

    PARA F

    Twister (m) : PGG ROW RYBNIK (6:3)
    PGG ROW RYBNIK : Twister (m) (3:6)
    Twister (m) : PGG ROW RYBNIK (1:2)
    PGG ROW RYBNIK : Twister (m) (2:2)
    Twister (m) : PGG ROW RYBNIK (2:1)

    Stan rywalizacji:
    3:1 dla Twister.

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    FAZA PLAY OFF

    GRA TOCZY SIĘ DO 3 WYGRANYCH SPOTKAŃ - POD UWAGĘ BIERZEMY WYNIKI DO 90 MINUTY - PODAJEMY WYNIKI WSZYSTKICH ROZEGRANYCH SPOTKAŃ

    CZAS NA ROZEGRANIE DO 10/05/2020

    FINAŁ

    Tuciak United Team : Twister (m) (4:2)
    Twister (m) : Tuciak United Team (2:3)
    Tuciak United Team : Twister (m) (3:1)

    Stan rywalizacji:
    3:0 dla Tuciak United Team.

    MECZ O 3 MIEJSCE

    PGG ROW RYBNIK : Legia...(L)...Warszawa

    Stan rywalizacji:

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().