Haxball

Niestety stało się coś czego się nie spodziewałem ale przez mój błąd skasowali nam ligę, niestety nie doczytałem że po 15 dniach kasują wszystkie ligi chyba, że zapłacimy to jej nie skasują.
      To co nam zostało to terminarz który nam strona wygenerowała oraz tabele po 6 kolejkach, ja niestety nie jestem specem od excela i nie wiem co z czym się je. Przepraszam was bardzo mam nadzieje że mnie nie skarcicie za to tym bardziej, że widzieliśmy ze liga jakoś szła..
      Co dalej?
      a) potrzebuje kogoś kto na aktualnym terminarzu i tabeli będzie aktualizował tabele poprzez excela
      b) uznajemy ten sezon jako rozgrzewka i startujemy z nowym ale musimy go rozegrać w 15 dni lub zapłacić stronie haxball
      c) startujemy z pucharem lub turniejem ale też musimy go pyknąć w 15 dni ( tu myślę, że bez problemu to rozegramy w 15 dni )
      d) wycofujemy się i gramy po prostu raz na jakiś czas grupowo zgadując się na czacie w grze/discordzie

jeżeli ktoś ma dużo czasu i zna się na excelu poproszę o kontakt.. czekam również na jakieś ewentualne propozycję.
      Pozdrawiam
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      Myślę, że najgorszym rozwiązaniem byłoby przerwać teraz ligę. Liga szła sprawnie, myśle że bezproblemowo uda się ją dokończyć.

Puchar dobra sprawa by była ale fajne by to było gdyby było więcej uczestników ligi. Np są 3 ligi(wiem, abstrakcja totalna :D ) i taki turniej zrobić bez podziału na ligi.

Mogę zająć się excelem.

od teraz wyniki możecie wysyłać T-Bagowi
      Pozdro
      We’re never gonna stop
      We are loyal supporters
      Allez Allez Allez!

Post was edited 1 time, last by “kameleon” ().

7 kol:

lewus vs martinomartinez
      We’re never gonna stop
      We are loyal supporters
      Allez Allez Allez!
      czas na rozegranie 7 kolejki do jutra 21:00 inaczej zaliczamy wynik 0:0

Pozdrawiam
      We’re never gonna stop
      We are loyal supporters
      Allez Allez Allez!
      8 kolejka mecze do rozegrania:

Fopa i Nietakt vs Sparta Radlin F.C.
      menele mahonka vs Fox River FC
      Celtic Glasgow vs iBuy Power

Powodzenia
      We’re never gonna stop
      We are loyal supporters
      Allez Allez Allez!
      lewus

czemu tak brzydko piszesz, od razu walkower, przecież sam wiesz, że od kilku dni między 20 a 22 próbowałem Cię łapać, ale nigdy cie nie było, mimo, że mówiłem o których godzinach jestem

wczoraj też wszedłem, o 21,16 (sorry mam swoje życie), oczywiście pisałem czy jesteś, ale miałem tylko link który nie działał, na pw nie odpisałeś

to ci napisałem grzecznie, żebyś wpisał że wygrałeś 5-2 bo mi nie zależy i nie mam czasu się męczyć żeby cię złapać

a ty mi tu walkowerem wylatujesz, a prawda jest taka, że gdyby mi zależało to bym się mógł spierać

bo może ty specjalnie unikałeś gry przez kilka dni, a potem sobie nagle założyłeś room wiedząc ze mnie nie ma i wyjechałeś tym walkowerem,
      \
      ale nic to, nie zależy mi, więc niech będzie walkower
      No tak niestety niefortunnie się składało, że kiedy ja byłem, Ciebie nie było i odwrotnie. Nie umieliśmy się po prostu złapać przez dłuższy czas. Ostatniego dnia, kiedy gonił nas już terminarz, napisałeś, że będziesz 20:50, byłem też o tej samej porze, wysłałem link, czekałem, niestety nie wbiłeś. To było nasze oficjalne zgadanie się na tą godzinę i do 21 mieliśmy czas na wstawienie wyniku. Też mam swoje życie i nie mogłem już dłużej czekać.
      To czy walkower czy to jak wymyśliłeś sobie wynik 5:2, myślę nie ma większego znaczenia. I tu różnica trzech bramek i tutaj. Wynik wstawiłem na forum wcześniej, niż Ty mi napisałeś o tej możliwości i po prostu ta opcja z walkowerem została już zaakceptowana przez organizatora
      ważne:

Wszystkie mecze z MartinoMartinezem są zawieszone, Martino nie ma dostępu do kompa i jak tylko będzie miał dostęp to nadrobi wszystkie nierozegrane mecze

10 kolejka: ON
      We’re never gonna stop
      We are loyal supporters
      Allez Allez Allez!