Kolejka 1 - 02.05.2020
unia niećkowo (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
ŚwidDług : KKS Kolejowy
FC Brzeziny : La Fiorita
Wodnik Callander : ZIAJOK FC
Cargovia Kargowa : Huragan Humniska
Unia Skierniewice : soints (s)
The Gunners (s) : FC Bartekx (b)
Pogoń Dołuje : Sportowa FC
The Reds Moose (b) : Leech Pozz
Kolejka 2 - 03.05.2020
The Reds Moose (b) : unia niećkowo (b)
Pogoń Dołuje : Leech Pozz
KKS Kolejowy : Gladiatorzy Z Miasta Noży
ŚwidDług : La Fiorita
FC Brzeziny : ZIAJOK FC
Wodnik Callander : Huragan Humniska
Cargovia Kargowa : soints (s)
Unia Skierniewice : FC Bartekx (b)
The Gunners (s) : Sportowa FC
Kolejka 3 - 04.05.2020
Gladiatorzy Z Miasta Noży : The Reds Moose (b)
La Fiorita : KKS Kolejowy
ZIAJOK FC : ŚwidDług
Huragan Humniska : FC Brzeziny
soints (s) : Wodnik Callander
FC Bartekx (b) : Cargovia Kargowa
Sportowa FC : Unia Skierniewice
Leech Pozz : The Gunners (s)
unia niećkowo (b) : Pogoń Dołuje
Kolejka 4 - 05.05.2020
La Fiorita : Gladiatorzy Z Miasta Noży
KKS Kolejowy : ZIAJOK FC
ŚwidDług : Huragan Humniska
FC Brzeziny : soints (s)
Wodnik Callander : FC Bartekx (b)
Cargovia Kargowa : Sportowa FC
Unia Skierniewice : Leech Pozz
Pogoń Dołuje : The Reds Moose (b)
The Gunners (s) : unia niećkowo (b)
Kolejka 5 - 07.05.2020
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Pogoń Dołuje
ZIAJOK FC : La Fiorita
Huragan Humniska : KKS Kolejowy
soints (s) : ŚwidDług
FC Bartekx (b) : FC Brzeziny
Sportowa FC : Wodnik Callander
Leech Pozz : Cargovia Kargowa
The Reds Moose (b) : The Gunners (s)
unia niećkowo (b) : Unia Skierniewice
Kolejka 6 - 09.05.2020
ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
La Fiorita : Huragan Humniska
KKS Kolejowy : soints (s)
ŚwidDług : FC Bartekx (b)
FC Brzeziny : Sportowa FC
Wodnik Callander : Leech Pozz
The Gunners (s) : Pogoń Dołuje
Unia Skierniewice : The Reds Moose (b)
Cargovia Kargowa : unia niećkowo (b)
Kolejka 7 - 10.05.2020
Gladiatorzy Z Miasta Noży : The Gunners (s)
Huragan Humniska : ZIAJOK FC
soints (s) : La Fiorita
FC Bartekx (b) : KKS Kolejowy
Sportowa FC : ŚwidDług
Leech Pozz : FC Brzeziny
Pogoń Dołuje : Unia Skierniewice
The Reds Moose (b) : Cargovia Kargowa
unia niećkowo (b) : Wodnik Callander
Kolejka 8 - 11.05.2020
Huragan Humniska : Gladiatorzy Z Miasta Noży
ZIAJOK FC : soints (s)
La Fiorita : FC Bartekx (b)
KKS Kolejowy : Sportowa FC
ŚwidDług : Leech Pozz
Unia Skierniewice : The Gunners (s)
Cargovia Kargowa : Pogoń Dołuje
Wodnik Callander : The Reds Moose (b)
FC Brzeziny : unia niećkowo (b)
Kolejka 9 - 12.05.2020
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Unia Skierniewice
soints (s) : Huragan Humniska
FC Bartekx (b) : ZIAJOK FC
Sportowa FC : La Fiorita
Leech Pozz : KKS Kolejowy
The Gunners (s) : Cargovia Kargowa
Pogoń Dołuje : Wodnik Callander
The Reds Moose (b) : FC Brzeziny
unia niećkowo (b) : ŚwidDług
Kolejka 10 - 14.05.2020
ZIAJOK FC : Sportowa FC
Huragan Humniska : FC Bartekx (b)
soints (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
La Fiorita : Leech Pozz
Cargovia Kargowa : Unia Skierniewice
Wodnik Callander : The Gunners (s)
FC Brzeziny : Pogoń Dołuje
ŚwidDług : The Reds Moose (b)
KKS Kolejowy : unia niećkowo (b)
Kolejka 11 - 16.05.2020
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Cargovia Kargowa
FC Bartekx (b) : soints (s)
Sportowa FC : Huragan Humniska
Leech Pozz : ZIAJOK FC
Unia Skierniewice : Wodnik Callander
The Gunners (s) : FC Brzeziny
Pogoń Dołuje : ŚwidDług
The Reds Moose (b) : KKS Kolejowy
unia niećkowo (b) : La Fiorita
Kolejka 12 - 17.05.2020
FC Bartekx (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
soints (s) : Sportowa FC
Huragan Humniska : Leech Pozz
Wodnik Callander : Cargovia Kargowa
FC Brzeziny : Unia Skierniewice
ŚwidDług : The Gunners (s)
KKS Kolejowy : Pogoń Dołuje
La Fiorita : The Reds Moose (b)
ZIAJOK FC : unia niećkowo (b)
Kolejka 13 - 18.05.2020
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Wodnik Callander
Sportowa FC : FC Bartekx (b)
Leech Pozz : soints (s)
Cargovia Kargowa : FC Brzeziny
Unia Skierniewice : ŚwidDług
The Gunners (s) : KKS Kolejowy
Pogoń Dołuje : La Fiorita
The Reds Moose (b) : ZIAJOK FC
unia niećkowo (b) : Huragan Humniska
Kolejka 14 - 19.05.2020
Sportowa FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
FC Bartekx (b) : Leech Pozz
FC Brzeziny : Wodnik Callander
ŚwidDług : Cargovia Kargowa
KKS Kolejowy : Unia Skierniewice
La Fiorita : The Gunners (s)
ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje
Huragan Humniska : The Reds Moose (b)
soints (s) : unia niećkowo (b)
Kolejka 15 - 21.05.2020
Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Brzeziny
Leech Pozz : Sportowa FC
Wodnik Callander : ŚwidDług
Cargovia Kargowa : KKS Kolejowy
Unia Skierniewice : La Fiorita
The Gunners (s) : ZIAJOK FC
Pogoń Dołuje : Huragan Humniska
The Reds Moose (b) : soints (s)
unia niećkowo (b) : FC Bartekx (b)
Kolejka 16 - 23.05.2020
Leech Pozz : Gladiatorzy Z Miasta Noży
ŚwidDług : FC Brzeziny
KKS Kolejowy : Wodnik Callander
La Fiorita : Cargovia Kargowa
ZIAJOK FC : Unia Skierniewice
Huragan Humniska : The Gunners (s)
soints (s) : Pogoń Dołuje
FC Bartekx (b) : The Reds Moose (b)
Sportowa FC : unia niećkowo (b)
Kolejka 17 - 24.05.2020
Wodnik Callander : La Fiorita
FC Brzeziny : KKS Kolejowy
Gladiatorzy Z Miasta Noży : ŚwidDług
Cargovia Kargowa : ZIAJOK FC
Unia Skierniewice : Huragan Humniska
The Gunners (s) : soints (s)
Pogoń Dołuje : FC Bartekx (b)
The Reds Moose (b) : Sportowa FC
unia niećkowo (b) : Leech Pozz