Rozgrywki LT PL - II liga - XIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.05.2020

    unia niećkowo (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ŚwidDług : KKS Kolejowy
    FC Brzeziny : La Fiorita
    Wodnik Callander : ZIAJOK FC
    Cargovia Kargowa : Huragan Humniska
    Unia Skierniewice : soints (s)
    The Gunners (s) : FC Bartekx (b)
    Pogoń Dołuje : Sportowa FC
    The Reds Moose (b) : Leech Pozz


    Kolejka 2 - 03.05.2020

    The Reds Moose (b) : unia niećkowo (b)
    Pogoń Dołuje : Leech Pozz
    KKS Kolejowy : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ŚwidDług : La Fiorita
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC
    Wodnik Callander : Huragan Humniska
    Cargovia Kargowa : soints (s)
    Unia Skierniewice : FC Bartekx (b)
    The Gunners (s) : Sportowa FC


    Kolejka 3 - 04.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : The Reds Moose (b)
    La Fiorita : KKS Kolejowy
    ZIAJOK FC : ŚwidDług
    Huragan Humniska : FC Brzeziny
    soints (s) : Wodnik Callander
    FC Bartekx (b) : Cargovia Kargowa
    Sportowa FC : Unia Skierniewice
    Leech Pozz : The Gunners (s)
    unia niećkowo (b) : Pogoń Dołuje


    Kolejka 4 - 05.05.2020

    La Fiorita : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KKS Kolejowy : ZIAJOK FC
    ŚwidDług : Huragan Humniska
    FC Brzeziny : soints (s)
    Wodnik Callander : FC Bartekx (b)
    Cargovia Kargowa : Sportowa FC
    Unia Skierniewice : Leech Pozz
    Pogoń Dołuje : The Reds Moose (b)
    The Gunners (s) : unia niećkowo (b)


    Kolejka 5 - 07.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Pogoń Dołuje
    ZIAJOK FC : La Fiorita
    Huragan Humniska : KKS Kolejowy
    soints (s) : ŚwidDług
    FC Bartekx (b) : FC Brzeziny
    Sportowa FC : Wodnik Callander
    Leech Pozz : Cargovia Kargowa
    The Reds Moose (b) : The Gunners (s)
    unia niećkowo (b) : Unia Skierniewice


    Kolejka 6 - 09.05.2020

    ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    La Fiorita : Huragan Humniska
    KKS Kolejowy : soints (s)
    ŚwidDług : FC Bartekx (b)
    FC Brzeziny : Sportowa FC
    Wodnik Callander : Leech Pozz
    The Gunners (s) : Pogoń Dołuje
    Unia Skierniewice : The Reds Moose (b)
    Cargovia Kargowa : unia niećkowo (b)


    Kolejka 7 - 10.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : The Gunners (s)
    Huragan Humniska : ZIAJOK FC
    soints (s) : La Fiorita
    FC Bartekx (b) : KKS Kolejowy
    Sportowa FC : ŚwidDług
    Leech Pozz : FC Brzeziny
    Pogoń Dołuje : Unia Skierniewice
    The Reds Moose (b) : Cargovia Kargowa
    unia niećkowo (b) : Wodnik Callander


    Kolejka 8 - 11.05.2020

    Huragan Humniska : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ZIAJOK FC : soints (s)
    La Fiorita : FC Bartekx (b)
    KKS Kolejowy : Sportowa FC
    ŚwidDług : Leech Pozz
    Unia Skierniewice : The Gunners (s)
    Cargovia Kargowa : Pogoń Dołuje
    Wodnik Callander : The Reds Moose (b)
    FC Brzeziny : unia niećkowo (b)


    Kolejka 9 - 12.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Unia Skierniewice
    soints (s) : Huragan Humniska
    FC Bartekx (b) : ZIAJOK FC
    Sportowa FC : La Fiorita
    Leech Pozz : KKS Kolejowy
    The Gunners (s) : Cargovia Kargowa
    Pogoń Dołuje : Wodnik Callander
    The Reds Moose (b) : FC Brzeziny
    unia niećkowo (b) : ŚwidDług


    Kolejka 10 - 14.05.2020

    ZIAJOK FC : Sportowa FC
    Huragan Humniska : FC Bartekx (b)
    soints (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    La Fiorita : Leech Pozz
    Cargovia Kargowa : Unia Skierniewice
    Wodnik Callander : The Gunners (s)
    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje
    ŚwidDług : The Reds Moose (b)
    KKS Kolejowy : unia niećkowo (b)


    Kolejka 11 - 16.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Cargovia Kargowa
    FC Bartekx (b) : soints (s)
    Sportowa FC : Huragan Humniska
    Leech Pozz : ZIAJOK FC
    Unia Skierniewice : Wodnik Callander
    The Gunners (s) : FC Brzeziny
    Pogoń Dołuje : ŚwidDług
    The Reds Moose (b) : KKS Kolejowy
    unia niećkowo (b) : La Fiorita


    Kolejka 12 - 17.05.2020

    FC Bartekx (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    soints (s) : Sportowa FC
    Huragan Humniska : Leech Pozz
    Wodnik Callander : Cargovia Kargowa
    FC Brzeziny : Unia Skierniewice
    ŚwidDług : The Gunners (s)
    KKS Kolejowy : Pogoń Dołuje
    La Fiorita : The Reds Moose (b)
    ZIAJOK FC : unia niećkowo (b)


    Kolejka 13 - 18.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Wodnik Callander
    Sportowa FC : FC Bartekx (b)
    Leech Pozz : soints (s)
    Cargovia Kargowa : FC Brzeziny
    Unia Skierniewice : ŚwidDług
    The Gunners (s) : KKS Kolejowy
    Pogoń Dołuje : La Fiorita
    The Reds Moose (b) : ZIAJOK FC
    unia niećkowo (b) : Huragan Humniska


    Kolejka 14 - 19.05.2020

    Sportowa FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    FC Bartekx (b) : Leech Pozz
    FC Brzeziny : Wodnik Callander
    ŚwidDług : Cargovia Kargowa
    KKS Kolejowy : Unia Skierniewice
    La Fiorita : The Gunners (s)
    ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje
    Huragan Humniska : The Reds Moose (b)
    soints (s) : unia niećkowo (b)


    Kolejka 15 - 21.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Brzeziny
    Leech Pozz : Sportowa FC
    Wodnik Callander : ŚwidDług
    Cargovia Kargowa : KKS Kolejowy
    Unia Skierniewice : La Fiorita
    The Gunners (s) : ZIAJOK FC
    Pogoń Dołuje : Huragan Humniska
    The Reds Moose (b) : soints (s)
    unia niećkowo (b) : FC Bartekx (b)


    Kolejka 16 - 23.05.2020

    Leech Pozz : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ŚwidDług : FC Brzeziny
    KKS Kolejowy : Wodnik Callander
    La Fiorita : Cargovia Kargowa
    ZIAJOK FC : Unia Skierniewice
    Huragan Humniska : The Gunners (s)
    soints (s) : Pogoń Dołuje
    FC Bartekx (b) : The Reds Moose (b)
    Sportowa FC : unia niećkowo (b)


    Kolejka 17 - 24.05.2020

    Wodnik Callander : La Fiorita
    FC Brzeziny : KKS Kolejowy
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : ŚwidDług
    Cargovia Kargowa : ZIAJOK FC
    Unia Skierniewice : Huragan Humniska
    The Gunners (s) : soints (s)
    Pogoń Dołuje : FC Bartekx (b)
    The Reds Moose (b) : Sportowa FC
    unia niećkowo (b) : Leech Pozz
    Kolejka 1 - 02.05.2020

    unia niećkowo (b) 3 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ŚwidDług 0 : 4 KKS Kolejowy
    FC Brzeziny 0 : 0 La Fiorita
    Wodnik Callander 2 : 1 ZIAJOK FC
    Cargovia Kargowa 4 : 0 Huragan Humniska
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    Unia Skierniewice 0 : 3 soints (s)
    The Gunners (s) 0 : 2 FC Bartekx (b)
    Pogoń Dołuje 4 : 1 Sportowa FC
    The Reds Moose (b) 1 : 5 Leech Pozz



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 03.05.2020

    The Reds Moose (b) 3 : 1 unia niećkowo (b)
    Pogoń Dołuje 3 : 3 Leech Pozz
    KKS Kolejowy 0 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ŚwidDług 0 : 3 La Fiorita
    FC Brzeziny 0 : 2 ZIAJOK FC
    Wodnik Callander 3 : 0 Huragan Humniska (w/o)
    Cargovia Kargowa 1 : 4 soints (s)
    Unia Skierniewice 1 : 0 FC Bartekx (b)
    The Gunners (s) 3 : 0 Sportowa FC



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 2 The Reds Moose (b)
    La Fiorita 2 : 6 KKS Kolejowy
    ZIAJOK FC 5 : 1 ŚwidDług
    Huragan Humniska 1 : 5 FC Brzeziny
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    soints (s) 2 : 3 Wodnik Callander
    FC Bartekx (b) 4 : 1 Cargovia Kargowa
    Sportowa FC 1 : 3 Unia Skierniewice
    Leech Pozz 0 : 0 The Gunners (s)
    unia niećkowo (b) 0 : 3 Pogoń Dołuje



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 05.05.2020

    La Fiorita 0 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KKS Kolejowy 1 : 2 ZIAJOK FC
    ŚwidDług 2 : 0 Huragan Humniska
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    FC Brzeziny 1 : 4 soints (s)
    Wodnik Callander 0 : 1 FC Bartekx (b)
    Cargovia Kargowa 3 : 0 Sportowa FC
    Unia Skierniewice 0 : 3 Leech Pozz
    Pogoń Dołuje 1 : 0 The Reds Moose (b)
    The Gunners (s) 5 : 1 unia niećkowo (b)



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 0 Pogoń Dołuje
    ZIAJOK FC 3 : 0 La Fiorita
    Huragan Humniska 1 : 1 KKS Kolejowy
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    soints (s) 4 : 1 ŚwidDług
    FC Bartekx (b) 0 : 0 FC Brzeziny
    Sportowa FC 1 : 0 Wodnik Callander
    Leech Pozz 1 : 3 Cargovia Kargowa
    The Reds Moose (b) 0 : 1 The Gunners (s)
    unia niećkowo (b) 2 : 2 Unia Skierniewice



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 09.05.2020

    ZIAJOK FC 2 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    La Fiorita 3 : 0 Huragan Humniska (w/o)
    KKS Kolejowy 1 : 0 soints (s)
    ŚwidDług 0 : 2 FC Bartekx (b)
    FC Brzeziny 0 : 1 Sportowa FC
    Wodnik Callander 2 : 2 Leech Pozz
    The Gunners (s) 4 : 0 Pogoń Dołuje
    Unia Skierniewice 2 : 5 The Reds Moose (b)
    Cargovia Kargowa 0 : 1 unia niećkowo (b)



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 10.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 1 : 4 The Gunners (s)
    Huragan Humniska 0 : 4 ZIAJOK FC
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    soints (s) 3 : 1 La Fiorita
    FC Bartekx (b) 5 : 1 KKS Kolejowy
    Sportowa FC 1 : 0 ŚwidDług
    Leech Pozz 0 : 3 FC Brzeziny
    Pogoń Dołuje 1 : 2 Unia Skierniewice
    The Reds Moose (b) 0 : 8 Cargovia Kargowa
    unia niećkowo (b) 2 : 4 Wodnik Callander



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 8 - 11.05.2020

    Huragan Humniska 0 : 3 Gladiatorzy Z Miasta Noży (w/o) - wynik uwzględniony w 14 kolejce
    ZIAJOK FC 1 : 3 soints (s)
    La Fiorita 2 : 5 FC Bartekx (b)
    KKS Kolejowy 3 : 1 Sportowa FC
    ŚwidDług 0 : 2 Leech Pozz
    Unia Skierniewice 0 : 4 The Gunners (s)
    Cargovia Kargowa 3 : 0 Pogoń Dołuje
    Wodnik Callander 3 : 1 The Reds Moose (b)
    FC Brzeziny 5 : 2 unia niećkowo (b)



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 9 - 12.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 3 : 0 Unia Skierniewice
    soints (s) 5 : 0 Huragan Humniska
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    FC Bartekx (b) 5 : 2 ZIAJOK FC
    Sportowa FC 3 : 5 La Fiorita
    Leech Pozz 5 : 3 KKS Kolejowy
    The Gunners (s) 4 : 1 Cargovia Kargowa
    Pogoń Dołuje 3 : 2 Wodnik Callander
    The Reds Moose (b) 2 : 3 FC Brzeziny
    unia niećkowo (b) 4 : 2 ŚwidDług



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 10 - 14.05.2020

    ZIAJOK FC 4 : 2 Sportowa FC
    Huragan Humniska 0 : 5 FC Bartekx (b)
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    soints (s) 3 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    La Fiorita 2 : 4 Leech Pozz
    Cargovia Kargowa 4 : 0 Unia Skierniewice
    Wodnik Callander 0 : 0 The Gunners (s)
    FC Brzeziny 1 : 4 Pogoń Dołuje
    ŚwidDług 0 : 2 The Reds Moose (b)
    KKS Kolejowy 0 : 1 unia niećkowo (b)



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 16.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 1 Cargovia Kargowa
    FC Bartekx (b) 4 : 2 soints (s)
    Sportowa FC 4 : 0 Huragan Humniska
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    Leech Pozz 0 : 0 ZIAJOK FC
    Unia Skierniewice 0 : 3 Wodnik Callander
    The Gunners (s) 2 : 3 FC Brzeziny
    Pogoń Dołuje 0 : 0 ŚwidDług (w/o)
    The Reds Moose (b) 1 : 3 KKS Kolejowy
    unia niećkowo (b) 2 : 0 La Fiorita



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 12 - 17.05.2020

    FC Bartekx (b) 3 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    soints (s) 5 : 1 Sportowa FC
    Huragan Humniska 2 : 7 Leech Pozz
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)
    Wodnik Callander 6 : 2 Cargovia Kargowa
    FC Brzeziny 4 : 1 Unia Skierniewice
    ŚwidDług 0 : 4 The Gunners (s)
    KKS Kolejowy 0 : 0 Pogoń Dołuje
    La Fiorita 0 : 0 The Reds Moose (b)
    ZIAJOK FC 3 : 2 unia niećkowo (b)



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 18.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 4 Wodnik Callander
    Sportowa FC 0 : 3 FC Bartekx (b)
    Leech Pozz 2 : 0 soints (s)
    Cargovia Kargowa 1 : 3 FC Brzeziny
    Unia Skierniewice 1 : 2 ŚwidDług
    The Gunners (s) 3 : 1 KKS Kolejowy
    Pogoń Dołuje 6 : 2 La Fiorita
    The Reds Moose (b) 2 : 3 ZIAJOK FC
    unia niećkowo (b) 5 : 1 Huragan Humniska
    - wynik zweryfikowany jako w/o w związku z wykluczeniem fc radwanice z LT (6 w/o)



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    New

    Kolejka 14 - 19.05.2020

    Sportowa FC 1 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    FC Bartekx (b) 0 : 3 Leech Pozz
    FC Brzeziny 0 : 2 Wodnik Callander
    ŚwidDług 2 : 4 Cargovia Kargowa
    KKS Kolejowy 3 : 1 Unia Skierniewice
    La Fiorita 2 : 5 The Gunners (s)
    ZIAJOK FC 0 : 2 Pogoń Dołuje
    Huragan Humniska 0 : 3 The Reds Moose (b) (w/o)
    soints (s) 0 : 0 unia niećkowo (b)



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 15 - 21.05.2020

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 0 FC Brzeziny
    Leech Pozz 4 : 0 Sportowa FC
    Wodnik Callander 2 : 0 ŚwidDług
    Cargovia Kargowa 2 : 3 KKS Kolejowy
    Unia Skierniewice 3 : 1 La Fiorita
    The Gunners (s) 4 : 2 ZIAJOK FC
    Pogoń Dołuje 3 : 0 Huragan Humniska (w/o)
    The Reds Moose (b) 2 : 4 soints (s)
    unia niećkowo (b) 0 : 4 FC Bartekx (b)




    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 16 - 23.05.2020

    Leech Pozz 2 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    ŚwidDług 2 : 2 FC Brzeziny
    KKS Kolejowy 6 : 0 Wodnik Callander
    La Fiorita 2 : 1 Cargovia Kargowa
    ZIAJOK FC 1 : 2 Unia Skierniewice
    Huragan Humniska 0 : 3 The Gunners (s) (w/o)
    soints (s) 1 : 2 Pogoń Dołuje
    FC Bartekx (b) 2 : 0 The Reds Moose (b)
    Sportowa FC 1 : 3 unia niećkowo (b)



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 17 - 24.05.2020

    Wodnik Callander 3 : 1 La Fiorita
    FC Brzeziny 2 : 4 KKS Kolejowy
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 0 ŚwidDług
    Cargovia Kargowa 2 : 1 ZIAJOK FC
    Unia Skierniewice 3 : 0 Huragan Humniska (w/o)
    The Gunners (s) 0 : 0 soints (s)
    Pogoń Dołuje 3 : 0 FC Bartekx (b)
    The Reds Moose (b) 2 : 1 Sportowa FC
    unia niećkowo (b) 0 : 4 Leech Pozz



    Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół La Fiorita Noży ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół Huragan Humniska ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).