Rozgrywki LT PL - III liga - XIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.05.2020

    FC Equ (b) : LA Galaxy
    KSV eXecut0R : OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black : FC PZGW
    JELONKI Warszawa : MaxiMilan
    GKS Zamczysko Odrzykoń : kaliszfornia (b)
    Trail Minutka CF : MKS Orneta (s)
    Real Madrid (s) : menele mahonka (b)
    KS Kretovia : BKP Rakovia Gepard
    Chelsea KnO FC (b) : RWKS Sparta


    Kolejka 2 - 03.05.2020

    Chelsea KnO FC (b) : FC Equ (b)
    KS Kretovia : RWKS Sparta
    OGIEŃ CZARNKÓW : LA Galaxy
    KSV eXecut0R : FC PZGW
    Słupia Black : MaxiMilan
    JELONKI Warszawa : kaliszfornia (b)
    GKS Zamczysko Odrzykoń : MKS Orneta (s)
    Trail Minutka CF : menele mahonka (b)
    Real Madrid (s) : BKP Rakovia Gepard


    Kolejka 3 - 04.05.2020

    LA Galaxy : Chelsea KnO FC (b)
    FC PZGW : OGIEŃ CZARNKÓW
    MaxiMilan : KSV eXecut0R
    kaliszfornia (b) : Słupia Black
    MKS Orneta (s) : JELONKI Warszawa
    menele mahonka (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
    BKP Rakovia Gepard : Trail Minutka CF
    RWKS Sparta : Real Madrid (s)
    FC Equ (b) : KS Kretovia


    Kolejka 4 - 05.05.2020

    FC PZGW : LA Galaxy
    OGIEŃ CZARNKÓW : MaxiMilan
    KSV eXecut0R : kaliszfornia (b)
    Słupia Black : MKS Orneta (s)
    JELONKI Warszawa : menele mahonka (b)
    GKS Zamczysko Odrzykoń : BKP Rakovia Gepard
    Trail Minutka CF : RWKS Sparta
    KS Kretovia : Chelsea KnO FC (b)
    Real Madrid (s) : FC Equ (b)


    Kolejka 5 - 07.05.2020

    LA Galaxy : KS Kretovia
    MaxiMilan : FC PZGW
    kaliszfornia (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    MKS Orneta (s) : KSV eXecut0R
    menele mahonka (b) : Słupia Black
    BKP Rakovia Gepard : JELONKI Warszawa
    RWKS Sparta : GKS Zamczysko Odrzykoń
    Chelsea KnO FC (b) : Real Madrid (s)
    FC Equ (b) : Trail Minutka CF


    Kolejka 6 - 09.05.2020

    MaxiMilan : LA Galaxy
    FC PZGW : kaliszfornia (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW : MKS Orneta (s)
    KSV eXecut0R : menele mahonka (b)
    Słupia Black : BKP Rakovia Gepard
    JELONKI Warszawa : RWKS Sparta
    Real Madrid (s) : KS Kretovia
    Trail Minutka CF : Chelsea KnO FC (b)
    GKS Zamczysko Odrzykoń : FC Equ (b)


    Kolejka 7 - 10.05.2020

    LA Galaxy : Real Madrid (s)
    kaliszfornia (b) : MaxiMilan
    MKS Orneta (s) : FC PZGW
    menele mahonka (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    BKP Rakovia Gepard : KSV eXecut0R
    RWKS Sparta : Słupia Black
    KS Kretovia : Trail Minutka CF
    Chelsea KnO FC (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
    FC Equ (b) : JELONKI Warszawa


    Kolejka 8 - 11.05.2020

    kaliszfornia (b) : LA Galaxy
    MaxiMilan : MKS Orneta (s)
    FC PZGW : menele mahonka (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW : BKP Rakovia Gepard
    KSV eXecut0R : RWKS Sparta
    Trail Minutka CF : Real Madrid (s)
    GKS Zamczysko Odrzykoń : KS Kretovia
    JELONKI Warszawa : Chelsea KnO FC (b)
    Słupia Black : FC Equ (b)


    Kolejka 9 - 12.05.2020

    LA Galaxy : Trail Minutka CF
    MKS Orneta (s) : kaliszfornia (b)
    menele mahonka (b) : MaxiMilan
    BKP Rakovia Gepard : FC PZGW
    RWKS Sparta : OGIEŃ CZARNKÓW
    Real Madrid (s) : GKS Zamczysko Odrzykoń
    KS Kretovia : JELONKI Warszawa
    Chelsea KnO FC (b) : Słupia Black
    FC Equ (b) : KSV eXecut0R


    Kolejka 10 - 14.05.2020

    MaxiMilan : BKP Rakovia Gepard
    kaliszfornia (b) : menele mahonka (b)
    MKS Orneta (s) : LA Galaxy
    FC PZGW : RWKS Sparta
    GKS Zamczysko Odrzykoń : Trail Minutka CF
    JELONKI Warszawa : Real Madrid (s)
    Słupia Black : KS Kretovia
    KSV eXecut0R : Chelsea KnO FC (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW : FC Equ (b)


    Kolejka 11 - 16.05.2020

    LA Galaxy : GKS Zamczysko Odrzykoń
    menele mahonka (b) : MKS Orneta (s)
    BKP Rakovia Gepard : kaliszfornia (b)
    RWKS Sparta : MaxiMilan
    Trail Minutka CF : JELONKI Warszawa
    Real Madrid (s) : Słupia Black
    KS Kretovia : KSV eXecut0R
    Chelsea KnO FC (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
    FC Equ (b) : FC PZGW


    Kolejka 12 - 17.05.2020

    menele mahonka (b) : LA Galaxy
    MKS Orneta (s) : BKP Rakovia Gepard
    kaliszfornia (b) : RWKS Sparta
    JELONKI Warszawa : GKS Zamczysko Odrzykoń
    Słupia Black : Trail Minutka CF
    KSV eXecut0R : Real Madrid (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW : KS Kretovia
    FC PZGW : Chelsea KnO FC (b)
    MaxiMilan : FC Equ (b)


    Kolejka 13 - 18.05.2020

    LA Galaxy : JELONKI Warszawa
    BKP Rakovia Gepard : menele mahonka (b)
    RWKS Sparta : MKS Orneta (s)
    GKS Zamczysko Odrzykoń : Słupia Black
    Trail Minutka CF : KSV eXecut0R
    Real Madrid (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
    KS Kretovia : FC PZGW
    Chelsea KnO FC (b) : MaxiMilan
    FC Equ (b) : kaliszfornia (b)


    Kolejka 14 - 19.05.2020

    BKP Rakovia Gepard : LA Galaxy
    menele mahonka (b) : RWKS Sparta
    Słupia Black : JELONKI Warszawa
    KSV eXecut0R : GKS Zamczysko Odrzykoń
    OGIEŃ CZARNKÓW : Trail Minutka CF
    FC PZGW : Real Madrid (s)
    MaxiMilan : KS Kretovia
    kaliszfornia (b) : Chelsea KnO FC (b)
    MKS Orneta (s) : FC Equ (b)


    Kolejka 15 - 21.05.2020

    LA Galaxy : Słupia Black
    RWKS Sparta : BKP Rakovia Gepard
    JELONKI Warszawa : KSV eXecut0R
    GKS Zamczysko Odrzykoń : OGIEŃ CZARNKÓW
    Trail Minutka CF : FC PZGW
    Real Madrid (s) : MaxiMilan
    KS Kretovia : kaliszfornia (b)
    Chelsea KnO FC (b) : MKS Orneta (s)
    FC Equ (b) : menele mahonka (b)


    Kolejka 16 - 23.05.2020

    RWKS Sparta : LA Galaxy
    KSV eXecut0R : Słupia Black
    OGIEŃ CZARNKÓW : JELONKI Warszawa
    FC PZGW : GKS Zamczysko Odrzykoń
    MaxiMilan : Trail Minutka CF
    kaliszfornia (b) : Real Madrid (s)
    MKS Orneta (s) : KS Kretovia
    menele mahonka (b) : Chelsea KnO FC (b)
    BKP Rakovia Gepard : FC Equ (b)


    Kolejka 17 - 24.05.2020

    JELONKI Warszawa : FC PZGW
    Słupia Black : OGIEŃ CZARNKÓW
    LA Galaxy : KSV eXecut0R
    GKS Zamczysko Odrzykoń : MaxiMilan
    Trail Minutka CF : kaliszfornia (b)
    Real Madrid (s) : MKS Orneta (s)
    KS Kretovia : menele mahonka (b)
    Chelsea KnO FC (b) : BKP Rakovia Gepard
    FC Equ (b) : RWKS Sparta

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.05.2020

    FC Equ (b) 3 : 2 LA Galaxy
    KSV eXecut0R 0 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW
    Słupia Black 2 : 0 FC PZGW
    JELONKI Warszawa 0 : 1 MaxiMilan
    GKS Zamczysko Odrzykoń 0 : 0 kaliszfornia (b)
    Trail Minutka CF 0 : 2 MKS Orneta (s)
    Real Madrid (s) 0 : 4 menele mahonka (b)
    KS Kretovia 5 : 0 BKP Rakovia Gepard
    Chelsea KnO FC (b) 2 : 0 RWKS Sparta



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 03.05.2020

    Chelsea KnO FC (b) 3 : 1 FC Equ (b)
    KS Kretovia 1 : 0 RWKS Sparta
    OGIEŃ CZARNKÓW 4 : 2 LA Galaxy
    KSV eXecut0R 2 : 3 FC PZGW
    Słupia Black 3 : 2 MaxiMilan
    JELONKI Warszawa 1 : 3 kaliszfornia (b)
    GKS Zamczysko Odrzykoń 8 : 0 MKS Orneta (s)
    Trail Minutka CF 2 : 7 menele mahonka (b)
    Real Madrid (s) 1 : 1 BKP Rakovia Gepard



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.05.2020

    LA Galaxy 2 : 5 Chelsea KnO FC (b)
    FC PZGW 2 : 5 OGIEŃ CZARNKÓW
    MaxiMilan 5 : 3 KSV eXecut0R
    kaliszfornia (b) 5 : 2 Słupia Black
    MKS Orneta (s) 2 : 4 JELONKI Warszawa
    menele mahonka (b) 2 : 0 GKS Zamczysko Odrzykoń
    BKP Rakovia Gepard 0 : 3 Trail Minutka CF
    RWKS Sparta 4 : 1 Real Madrid (s)
    FC Equ (b) 1 : 3 KS Kretovia



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 05.05.2020

    FC PZGW 2 : 3 LA Galaxy
    OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 3 MaxiMilan
    KSV eXecut0R 0 : 3 kaliszfornia (b)
    Słupia Black 2 : 1 MKS Orneta (s)
    JELONKI Warszawa 2 : 4 menele mahonka (b)
    GKS Zamczysko Odrzykoń 4 : 0 BKP Rakovia Gepard
    Trail Minutka CF 2 : 4 RWKS Sparta
    KS Kretovia 1 : 3 Chelsea KnO FC (b)
    Real Madrid (s) 1 : 4 FC Equ (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.05.2020

    LA Galaxy 2 : 1 KS Kretovia
    MaxiMilan 2 : 0 FC PZGW
    kaliszfornia (b) 2 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW
    MKS Orneta (s) 3 : 1 KSV eXecut0R
    menele mahonka (b) 2 : 2 Słupia Black
    BKP Rakovia Gepard 0 : 4 JELONKI Warszawa
    RWKS Sparta 2 : 2 GKS Zamczysko Odrzykoń
    Chelsea KnO FC (b) 4 : 0 Real Madrid (s)
    FC Equ (b) 0 : 0 Trail Minutka CF



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 09.05.2020

    MaxiMilan 0 : 3 LA Galaxy
    FC PZGW 1 : 5 kaliszfornia (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 0 MKS Orneta (s)
    KSV eXecut0R 0 : 0 menele mahonka (b)
    Słupia Black 6 : 0 BKP Rakovia Gepard
    JELONKI Warszawa 5 : 5 RWKS Sparta
    Real Madrid (s) 0 : 4 KS Kretovia
    Trail Minutka CF 1 : 6 Chelsea KnO FC (b)
    GKS Zamczysko Odrzykoń 3 : 0 FC Equ (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 10.05.2020

    LA Galaxy 6 : 2 Real Madrid (s)
    kaliszfornia (b) 2 : 0 MaxiMilan
    MKS Orneta (s) 0 : 0 FC PZGW
    menele mahonka (b) 5 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    BKP Rakovia Gepard 3 : 5 KSV eXecut0R
    RWKS Sparta 1 : 2 Słupia Black
    KS Kretovia 1 : 1 Trail Minutka CF
    Chelsea KnO FC (b) 4 : 1 GKS Zamczysko Odrzykoń
    FC Equ (b) 1 : 4 JELONKI Warszawa



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 11.05.2020

    kaliszfornia (b) 4 : 1 LA Galaxy
    MaxiMilan 2 : 0 MKS Orneta (s)
    FC PZGW 1 : 1 menele mahonka (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW 7 : 0 BKP Rakovia Gepard
    KSV eXecut0R 0 : 0 RWKS Sparta
    Trail Minutka CF 7 : 2 Real Madrid (s)
    GKS Zamczysko Odrzykoń 2 : 1 KS Kretovia
    JELONKI Warszawa 2 : 2 Chelsea KnO FC (b)
    Słupia Black 2 : 0 FC Equ (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 12.05.2020

    LA Galaxy 2 : 0 Trail Minutka CF
    MKS Orneta (s) 0 : 4 kaliszfornia (b)
    menele mahonka (b) 1 : 1 MaxiMilan
    BKP Rakovia Gepard 1 : 1 FC PZGW
    RWKS Sparta 0 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Real Madrid (s) 0 : 3 GKS Zamczysko Odrzykoń
    KS Kretovia 1 : 3 JELONKI Warszawa
    Chelsea KnO FC (b) 3 : 0 Słupia Black
    FC Equ (b) 1 : 1 KSV eXecut0R



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    User Avatar

    Post by “woooojtaaaas” ()

    This post was deleted by the author themselves ().
    Kolejka 10 - 14.05.2020

    MaxiMilan 4 : 1 BKP Rakovia Gepard
    kaliszfornia (b) 4 : 2 menele mahonka (b)
    MKS Orneta (s) 5 : 0 LA Galaxy
    FC PZGW 1 : 0 RWKS Sparta
    GKS Zamczysko Odrzykoń 2 : 3 Trail Minutka CF
    JELONKI Warszawa 3 : 0 Real Madrid (s)
    Słupia Black 2 : 4 KS Kretovia
    KSV eXecut0R 0 : 4 Chelsea KnO FC (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 0 FC Equ (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).






    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 16.05.2020

    LA Galaxy 1 : 4 GKS Zamczysko Odrzykoń
    menele mahonka (b) 1 : 1 MKS Orneta (s)
    BKP Rakovia Gepard 0 : 6 kaliszfornia (b)
    RWKS Sparta 0 : 1 MaxiMilan
    Trail Minutka CF 0 : 0 JELONKI Warszawa
    Real Madrid (s) 0 : 2 Słupia Black
    KS Kretovia 1 : 1 KSV eXecut0R
    Chelsea KnO FC (b) 4 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    FC Equ (b) 0 : 0 FC PZGW



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 17.05.2020

    menele mahonka (b) 9 : 0 LA Galaxy
    MKS Orneta (s) 0 : 1 BKP Rakovia Gepard
    kaliszfornia (b) 3 : 0 RWKS Sparta
    JELONKI Warszawa 1 : 0 GKS Zamczysko Odrzykoń
    Słupia Black 1 : 1 Trail Minutka CF
    KSV eXecut0R 0 : 1 Real Madrid (s)
    OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 5 KS Kretovia
    FC PZGW 1 : 3 Chelsea KnO FC (b)
    MaxiMilan 2 : 0 FC Equ (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 18.05.2020

    LA Galaxy 0 : 0 JELONKI Warszawa
    BKP Rakovia Gepard 1 : 1 menele mahonka (b)
    RWKS Sparta 4 : 0 MKS Orneta (s)
    GKS Zamczysko Odrzykoń 5 : 2 Słupia Black
    Trail Minutka CF 3 : 0 KSV eXecut0R
    Real Madrid (s) 0 : 4 OGIEŃ CZARNKÓW
    KS Kretovia 1 : 2 FC PZGW
    Chelsea KnO FC (b) 1 : 1 MaxiMilan
    FC Equ (b) 0 : 2 kaliszfornia (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 14 - 19.05.2020

    BKP Rakovia Gepard 0 : 4 LA Galaxy
    menele mahonka (b) 1 : 1 RWKS Sparta
    Słupia Black 0 : 3 JELONKI Warszawa
    KSV eXecut0R 2 : 2 GKS Zamczysko Odrzykoń
    OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 1 Trail Minutka CF
    FC PZGW 3 : 0 Real Madrid (s)
    MaxiMilan 1 : 1 KS Kretovia
    kaliszfornia (b) 2 : 0 Chelsea KnO FC (b)
    MKS Orneta (s) 0 : 0 FC Equ (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 15 - 21.05.2020

    LA Galaxy 8 : 3 Słupia Black
    RWKS Sparta 5 : 0 BKP Rakovia Gepard
    JELONKI Warszawa 3 : 1 KSV eXecut0R
    GKS Zamczysko Odrzykoń 0 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
    Trail Minutka CF 3 : 2 FC PZGW
    Real Madrid (s) 3 : 2 MaxiMilan
    KS Kretovia 2 : 1 kaliszfornia (b)
    Chelsea KnO FC (b) 4 : 1 MKS Orneta (s)
    FC Equ (b) 1 : 4 menele mahonka (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 16 - 23.05.2020

    RWKS Sparta 6 : 2 LA Galaxy
    KSV eXecut0R 0 : 2 Słupia Black
    OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 3 JELONKI Warszawa
    FC PZGW 3 : 2 GKS Zamczysko Odrzykoń
    MaxiMilan 2 : 4 Trail Minutka CF
    kaliszfornia (b) 4 : 0 Real Madrid (s)
    MKS Orneta (s) 0 : 3 KS Kretovia
    menele mahonka (b) 0 : 2 Chelsea KnO FC (b)
    BKP Rakovia Gepard 2 : 7 FC Equ (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane
    punkty.
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 17 - 24.05.2020

    JELONKI Warszawa 3 : 1 FC PZGW
    Słupia Black 0 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW
    LA Galaxy 2 : 2 KSV eXecut0R
    GKS Zamczysko Odrzykoń 4 : 1 MaxiMilan
    Trail Minutka CF 1 : 3 kaliszfornia (b)
    Real Madrid (s) 0 : 4 MKS Orneta (s)
    KS Kretovia 3 : 0 menele mahonka (b)
    Chelsea KnO FC (b) 3 : 0 BKP Rakovia Gepard
    FC Equ (b) 1 : 0 RWKS Sparta



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane punkty.
    Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).