Kolejka 18 - 25.05.2020
FC Brooklyn : Zryw Dabrowka (b)
Orlęta : Pro Gram
FC Rokita : Twierdza_Wrocław
KP POGOŃ SZCZECIN : ŁKS Łochów 1966
Brzozovia : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Ajax ZwD (s) : paprotniarozrzutniki
Cazador (b) : FC Köybaši (s)
Wawel Wirek : Everton
Studzionka C.F. : Fopa i Nietakt (b)
Kolejka 19 - 26.05.2020
Zryw Dabrowka (b) : Fopa i Nietakt (b)
Studzionka C.F. : Everton
FC Brooklyn : Orlęta
FC Rokita : Pro Gram
KP POGOŃ SZCZECIN : Twierdza_Wrocław
Brzozovia : ŁKS Łochów 1966
Ajax ZwD (s) : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Cazador (b) : paprotniarozrzutniki
Wawel Wirek : FC Köybaši (s)
Kolejka 20 - 28.05.2020
Fopa i Nietakt (b) : FC Brooklyn
Orlęta : FC Rokita
Pro Gram : KP POGOŃ SZCZECIN
Twierdza_Wrocław : Brzozovia
ŁKS Łochów 1966 : Ajax ZwD (s)
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Cazador (b)
paprotniarozrzutniki : Wawel Wirek
FC Köybaši (s) : Studzionka C.F.
Everton : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 21 - 30.05.2020
FC Brooklyn : FC Rokita
KP POGOŃ SZCZECIN : Orlęta
Brzozovia : Pro Gram
Ajax ZwD (s) : Twierdza_Wrocław
Cazador (b) : ŁKS Łochów 1966
Wawel Wirek : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Studzionka C.F. : paprotniarozrzutniki
Fopa i Nietakt (b) : Everton
Zryw Dabrowka (b) : FC Köybaši (s)
Kolejka 22 - 31.05.2020
Everton : FC Brooklyn
FC Rokita : KP POGOŃ SZCZECIN
Orlęta : Brzozovia
Pro Gram : Ajax ZwD (s)
Twierdza_Wrocław : Cazador (b)
ŁKS Łochów 1966 : Wawel Wirek
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Studzionka C.F.
FC Köybaši (s) : Fopa i Nietakt (b)
paprotniarozrzutniki : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 23 - 01.06.2020
FC Brooklyn : KP POGOŃ SZCZECIN
Brzozovia : FC Rokita
Ajax ZwD (s) : Orlęta
Cazador (b) : Pro Gram
Wawel Wirek : Twierdza_Wrocław
Studzionka C.F. : ŁKS Łochów 1966
Everton : FC Köybaši (s)
Fopa i Nietakt (b) : paprotniarozrzutniki
Zryw Dabrowka (b) : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Kolejka 24 - 02.06.2020
FC Köybaši (s) : FC Brooklyn
KP POGOŃ SZCZECIN : Brzozovia
FC Rokita : Ajax ZwD (s)
Orlęta : Cazador (b)
Pro Gram : Wawel Wirek
Twierdza_Wrocław : Studzionka C.F.
paprotniarozrzutniki : Everton
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Fopa i Nietakt (b)
ŁKS Łochów 1966 : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 25 - 04.06.2020
FC Brooklyn : Brzozovia
Ajax ZwD (s) : KP POGOŃ SZCZECIN
Cazador (b) : FC Rokita
Wawel Wirek : Orlęta
Studzionka C.F. : Pro Gram
FC Köybaši (s) : paprotniarozrzutniki
Everton : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Fopa i Nietakt (b) : ŁKS Łochów 1966
Zryw Dabrowka (b) : Twierdza_Wrocław
Kolejka 26 - 06.06.2020
paprotniarozrzutniki : FC Brooklyn
Brzozovia : Ajax ZwD (s)
KP POGOŃ SZCZECIN : Cazador (b)
FC Rokita : Wawel Wirek
Orlęta : Studzionka C.F.
RTS 1910 WIDZEW Łódż : FC Köybaši (s)
ŁKS Łochów 1966 : Everton
Twierdza_Wrocław : Fopa i Nietakt (b)
Pro Gram : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 27 - 07.06.2020
Wawel Wirek : KP POGOŃ SZCZECIN
Cazador (b) : Brzozovia
FC Brooklyn : Ajax ZwD (s)
Studzionka C.F. : FC Rokita
paprotniarozrzutniki : RTS 1910 WIDZEW Łódż
FC Köybaši (s) : ŁKS Łochów 1966
Everton : Twierdza_Wrocław
Fopa i Nietakt (b) : Pro Gram
Zryw Dabrowka (b) : Orlęta
Kolejka 28 - 08.06.2020
RTS 1910 WIDZEW Łódż : FC Brooklyn
Ajax ZwD (s) : Cazador (b)
Brzozovia : Wawel Wirek
KP POGOŃ SZCZECIN : Studzionka C.F.
ŁKS Łochów 1966 : paprotniarozrzutniki
Twierdza_Wrocław : FC Köybaši (s)
Pro Gram : Everton
Orlęta : Fopa i Nietakt (b)
FC Rokita : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 29 - 09.06.2020
FC Brooklyn : Cazador (b)
Wawel Wirek : Ajax ZwD (s)
Studzionka C.F. : Brzozovia
RTS 1910 WIDZEW Łódż : ŁKS Łochów 1966
paprotniarozrzutniki : Twierdza_Wrocław
FC Köybaši (s) : Pro Gram
Everton : Orlęta
Fopa i Nietakt (b) : FC Rokita
Zryw Dabrowka (b) : KP POGOŃ SZCZECIN
Kolejka 30 - 11.06.2020
ŁKS Łochów 1966 : FC Brooklyn
Cazador (b) : Wawel Wirek
Ajax ZwD (s) : Studzionka C.F.
Twierdza_Wrocław : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Pro Gram : paprotniarozrzutniki
Orlęta : FC Köybaši (s)
FC Rokita : Everton
KP POGOŃ SZCZECIN : Fopa i Nietakt (b)
Brzozovia : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 31 - 13.06.2020
FC Brooklyn : Wawel Wirek
Studzionka C.F. : Cazador (b)
ŁKS Łochów 1966 : Twierdza_Wrocław
RTS 1910 WIDZEW Łódż : Pro Gram
paprotniarozrzutniki : Orlęta
FC Köybaši (s) : FC Rokita
Everton : KP POGOŃ SZCZECIN
Fopa i Nietakt (b) : Brzozovia
Zryw Dabrowka (b) : Ajax ZwD (s)
Kolejka 32 - 14.06.2020
Twierdza_Wrocław : FC Brooklyn
Wawel Wirek : Studzionka C.F.
Pro Gram : ŁKS Łochów 1966
Orlęta : RTS 1910 WIDZEW Łódż
FC Rokita : paprotniarozrzutniki
KP POGOŃ SZCZECIN : FC Köybaši (s)
Brzozovia : Everton
Ajax ZwD (s) : Fopa i Nietakt (b)
Cazador (b) : Zryw Dabrowka (b)
Kolejka 33 - 15.06.2020
FC Brooklyn : Studzionka C.F.
Twierdza_Wrocław : Pro Gram
ŁKS Łochów 1966 : Orlęta
RTS 1910 WIDZEW Łódż : FC Rokita
paprotniarozrzutniki : KP POGOŃ SZCZECIN
FC Köybaši (s) : Brzozovia
Everton : Ajax ZwD (s)
Fopa i Nietakt (b) : Cazador (b)
Zryw Dabrowka (b) : Wawel Wirek
Kolejka 34 - 16.06.2020
FC Rokita : ŁKS Łochów 1966
Orlęta : Twierdza_Wrocław
Pro Gram : FC Brooklyn
KP POGOŃ SZCZECIN : RTS 1910 WIDZEW Łódż
Brzozovia : paprotniarozrzutniki
Ajax ZwD (s) : FC Köybaši (s)
Cazador (b) : Everton
Wawel Wirek : Fopa i Nietakt (b)
Studzionka C.F. : Zryw Dabrowka (b)