Rozgrywki LT PL - IVA liga - XIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.05.2020

    McKraków (b) : Old Squad Żory
    LKS Ursus Dachnów : Real Madrid Club De Futbol
    Wisła Puławy : Fc Barcelona8
    MKS Stal Jasień : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Cebularnia : FKS Stal Mielec
    Andrus : BuenosAmarenoS (s)
    FC Bartodzieje : FC.Jamajka (b)
    Petarda : FC WOJAKI
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : LKS Uście Gorlickie


    Kolejka 2 - 03.05.2020

    Kraina Tysiąca Jezior (b) : McKraków (b)
    Petarda : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol : Old Squad Żory
    LKS Ursus Dachnów : Fc Barcelona8
    Wisła Puławy : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    MKS Stal Jasień : FKS Stal Mielec
    Cebularnia : BuenosAmarenoS (s)
    Andrus : FC.Jamajka (b)
    FC Bartodzieje : FC WOJAKI


    Kolejka 3 - 04.05.2020

    Old Squad Żory : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Fc Barcelona8 : Real Madrid Club De Futbol
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : LKS Ursus Dachnów
    FKS Stal Mielec : Wisła Puławy
    BuenosAmarenoS (s) : MKS Stal Jasień
    FC.Jamajka (b) : Cebularnia
    FC WOJAKI : Andrus
    LKS Uście Gorlickie : FC Bartodzieje
    McKraków (b) : Petarda


    Kolejka 4 - 05.05.2020

    Fc Barcelona8 : Old Squad Żory
    Real Madrid Club De Futbol : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    LKS Ursus Dachnów : FKS Stal Mielec
    Wisła Puławy : BuenosAmarenoS (s)
    MKS Stal Jasień : FC.Jamajka (b)
    Cebularnia : FC WOJAKI
    Andrus : LKS Uście Gorlickie
    Petarda : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    FC Bartodzieje : McKraków (b)


    Kolejka 5 - 07.05.2020

    Old Squad Żory : Petarda
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Fc Barcelona8
    FKS Stal Mielec : Real Madrid Club De Futbol
    BuenosAmarenoS (s) : LKS Ursus Dachnów
    FC.Jamajka (b) : Wisła Puławy
    FC WOJAKI : MKS Stal Jasień
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : FC Bartodzieje
    McKraków (b) : Andrus


    Kolejka 6 - 09.05.2020

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Old Squad Żory
    Fc Barcelona8 : FKS Stal Mielec
    Real Madrid Club De Futbol : BuenosAmarenoS (s)
    LKS Ursus Dachnów : FC.Jamajka (b)
    Wisła Puławy : FC WOJAKI
    MKS Stal Jasień : LKS Uście Gorlickie
    FC Bartodzieje : Petarda
    Andrus : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Cebularnia : McKraków (b)


    Kolejka 7 - 10.05.2020

    Old Squad Żory : FC Bartodzieje
    FKS Stal Mielec : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    BuenosAmarenoS (s) : Fc Barcelona8
    FC.Jamajka (b) : Real Madrid Club De Futbol
    FC WOJAKI : LKS Ursus Dachnów
    LKS Uście Gorlickie : Wisła Puławy
    Petarda : Andrus
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : Cebularnia
    McKraków (b) : MKS Stal Jasień


    Kolejka 8 - 11.05.2020

    FKS Stal Mielec : Old Squad Żory
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : BuenosAmarenoS (s)
    Fc Barcelona8 : FC.Jamajka (b)
    Real Madrid Club De Futbol : FC WOJAKI
    LKS Ursus Dachnów : LKS Uście Gorlickie
    Andrus : FC Bartodzieje
    Cebularnia : Petarda
    MKS Stal Jasień : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Wisła Puławy : McKraków (b)


    Kolejka 9 - 12.05.2020

    Old Squad Żory : Andrus
    BuenosAmarenoS (s) : FKS Stal Mielec
    FC.Jamajka (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FC WOJAKI : Fc Barcelona8
    LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
    FC Bartodzieje : Cebularnia
    Petarda : MKS Stal Jasień
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : Wisła Puławy
    McKraków (b) : LKS Ursus Dachnów


    Kolejka 10 - 14.05.2020

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC WOJAKI
    FKS Stal Mielec : FC.Jamajka (b)
    BuenosAmarenoS (s) : Old Squad Żory
    Fc Barcelona8 : LKS Uście Gorlickie
    Cebularnia : Andrus
    MKS Stal Jasień : FC Bartodzieje
    Wisła Puławy : Petarda
    LKS Ursus Dachnów : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Real Madrid Club De Futbol : McKraków (b)


    Kolejka 11 - 16.05.2020

    Old Squad Żory : Cebularnia
    FC.Jamajka (b) : BuenosAmarenoS (s)
    FC WOJAKI : FKS Stal Mielec
    LKS Uście Gorlickie : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Andrus : MKS Stal Jasień
    FC Bartodzieje : Wisła Puławy
    Petarda : LKS Ursus Dachnów
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : Real Madrid Club De Futbol
    McKraków (b) : Fc Barcelona8


    Kolejka 12 - 17.05.2020

    FC.Jamajka (b) : Old Squad Żory
    BuenosAmarenoS (s) : FC WOJAKI
    FKS Stal Mielec : LKS Uście Gorlickie
    MKS Stal Jasień : Cebularnia
    Wisła Puławy : Andrus
    LKS Ursus Dachnów : FC Bartodzieje
    Real Madrid Club De Futbol : Petarda
    Fc Barcelona8 : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : McKraków (b)


    Kolejka 13 - 18.05.2020

    Old Squad Żory : MKS Stal Jasień
    FC WOJAKI : FC.Jamajka (b)
    LKS Uście Gorlickie : BuenosAmarenoS (s)
    Cebularnia : Wisła Puławy
    Andrus : LKS Ursus Dachnów
    FC Bartodzieje : Real Madrid Club De Futbol
    Petarda : Fc Barcelona8
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    McKraków (b) : FKS Stal Mielec


    Kolejka 14 - 19.05.2020

    FC WOJAKI : Old Squad Żory
    FC.Jamajka (b) : LKS Uście Gorlickie
    Wisła Puławy : MKS Stal Jasień
    LKS Ursus Dachnów : Cebularnia
    Real Madrid Club De Futbol : Andrus
    Fc Barcelona8 : FC Bartodzieje
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Petarda
    FKS Stal Mielec : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    BuenosAmarenoS (s) : McKraków (b)


    Kolejka 15 - 21.05.2020

    Old Squad Żory : Wisła Puławy
    LKS Uście Gorlickie : FC WOJAKI
    MKS Stal Jasień : LKS Ursus Dachnów
    Cebularnia : Real Madrid Club De Futbol
    Andrus : Fc Barcelona8
    FC Bartodzieje : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Petarda : FKS Stal Mielec
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : BuenosAmarenoS (s)
    McKraków (b) : FC.Jamajka (b)


    Kolejka 16 - 23.05.2020

    LKS Uście Gorlickie : Old Squad Żory
    LKS Ursus Dachnów : Wisła Puławy
    Real Madrid Club De Futbol : MKS Stal Jasień
    Fc Barcelona8 : Cebularnia
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Andrus
    FKS Stal Mielec : FC Bartodzieje
    BuenosAmarenoS (s) : Petarda
    FC.Jamajka (b) : Kraina Tysiąca Jezior (b)
    FC WOJAKI : McKraków (b)


    Kolejka 17 - 24.05.2020

    MKS Stal Jasień : Fc Barcelona8
    Wisła Puławy : Real Madrid Club De Futbol
    Old Squad Żory : LKS Ursus Dachnów
    Cebularnia : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Andrus : FKS Stal Mielec
    FC Bartodzieje : BuenosAmarenoS (s)
    Petarda : FC.Jamajka (b)
    Kraina Tysiąca Jezior (b) : FC WOJAKI
    McKraków (b) : LKS Uście Gorlickie
    Kolejka 1 - 02.05.2020

    McKraków (b) 2 : 1 Old Squad Żory
    LKS Ursus Dachnów 4 : 1 Real Madrid Club De Futbol
    Wisła Puławy 4 : 0 Fc Barcelona8
    MKS Stal Jasień 2 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Cebularnia 6 : 0 FKS Stal Mielec
    Andrus 0 : 4 BuenosAmarenoS (s)
    FC Bartodzieje 1 : 2 FC.Jamajka (b)
    Petarda 4 : 1 FC WOJAKI
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 2 : 6 LKS Uście Gorlickie



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 03.05.2020

    Kraina Tysiąca Jezior (b) 1 : 4 McKraków (b)
    Petarda 5 : 1 LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol 2 : 2 Old Squad Żory
    LKS Ursus Dachnów 1 : 3 Fc Barcelona8
    Wisła Puławy 2 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    MKS Stal Jasień 6 : 0 FKS Stal Mielec
    Cebularnia 2 : 2 BuenosAmarenoS (s)
    Andrus 2 : 6 FC.Jamajka (b)
    FC Bartodzieje 4 : 0 FC WOJAKI



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.05.2020

    Old Squad Żory 1 : 2 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Fc Barcelona8 2 : 3 Real Madrid Club De Futbol
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 0 LKS Ursus Dachnów
    FKS Stal Mielec 0 : 7 Wisła Puławy
    BuenosAmarenoS (s) 2 : 2 MKS Stal Jasień
    FC.Jamajka (b) 2 : 0 Cebularnia
    FC WOJAKI 3 : 1 Andrus
    LKS Uście Gorlickie 1 : 4 FC Bartodzieje
    McKraków (b) 0 : 3 Petarda



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 05.05.2020

    Fc Barcelona8 2 : 0 Old Squad Żory
    Real Madrid Club De Futbol 2 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    LKS Ursus Dachnów 6 : 2 FKS Stal Mielec
    Wisła Puławy 1 : 4 BuenosAmarenoS (s)
    MKS Stal Jasień 0 : 4 FC.Jamajka (b)
    Cebularnia 5 : 0 FC WOJAKI
    Andrus 3 : 0 LKS Uście Gorlickie
    Petarda 6 : 2 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    FC Bartodzieje 5 : 2 McKraków (b)



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.05.2020

    Old Squad Żory 1 : 4 Petarda
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 5 : 2 Fc Barcelona8
    FKS Stal Mielec 0 : 3 Real Madrid Club De Futbol
    BuenosAmarenoS (s) 1 : 3 LKS Ursus Dachnów
    FC.Jamajka (b) 5 : 2 Wisła Puławy
    FC WOJAKI 1 : 0 MKS Stal Jasień
    LKS Uście Gorlickie 2 : 3 Cebularnia
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 8 FC Bartodzieje
    McKraków (b) 2 : 5 Andrus



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 09.05.2020

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 1 : 1 Old Squad Żory
    Fc Barcelona8 7 : 2 FKS Stal Mielec
    Real Madrid Club De Futbol 3 : 2 BuenosAmarenoS (s)
    LKS Ursus Dachnów 2 : 5 FC.Jamajka (b)
    Wisła Puławy 4 : 2 FC WOJAKI
    MKS Stal Jasień 1 : 4 LKS Uście Gorlickie
    FC Bartodzieje 1 : 4 Petarda
    Andrus 8 : 1 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Cebularnia 0 : 1 McKraków (b)



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 10.05.2020

    Old Squad Żory 0 : 6 FC Bartodzieje
    FKS Stal Mielec 1 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    BuenosAmarenoS (s) 3 : 0 Fc Barcelona8
    FC.Jamajka (b) 4 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    FC WOJAKI 1 : 1 LKS Ursus Dachnów
    LKS Uście Gorlickie 1 : 2 Wisła Puławy
    Petarda 0 : 3 Andrus
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 1 : 4 Cebularnia
    McKraków (b) 0 : 4 MKS Stal Jasień



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 11.05.2020

    FKS Stal Mielec 0 : 5 Old Squad Żory
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 4 BuenosAmarenoS (s)
    Fc Barcelona8 0 : 2 FC.Jamajka (b)
    Real Madrid Club De Futbol 5 : 2 FC WOJAKI
    LKS Ursus Dachnów 1 : 5 LKS Uście Gorlickie
    Andrus 2 : 0 FC Bartodzieje
    Cebularnia 2 : 3 Petarda
    MKS Stal Jasień 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Wisła Puławy 3 : 0 McKraków (b)



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 12.05.2020

    Old Squad Żory 0 : 5 Andrus
    BuenosAmarenoS (s) 4 : 0 FKS Stal Mielec
    FC.Jamajka (b) 4 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FC WOJAKI 2 : 1 Fc Barcelona8
    LKS Uście Gorlickie 4 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    FC Bartodzieje 5 : 2 Cebularnia
    Petarda 3 : 1 MKS Stal Jasień
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 1 : 6 Wisła Puławy
    McKraków (b) 3 : 0 LKS Ursus Dachnów



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 14.05.2020

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 1 : 2 FC WOJAKI
    FKS Stal Mielec 1 : 4 FC.Jamajka (b)
    BuenosAmarenoS (s) 5 : 1 Old Squad Żory
    Fc Barcelona8 2 : 4 LKS Uście Gorlickie
    Cebularnia 0 : 1 Andrus
    MKS Stal Jasień 0 : 3 FC Bartodzieje
    Wisła Puławy 1 : 4 Petarda
    LKS Ursus Dachnów 6 : 1 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    Real Madrid Club De Futbol 5 : 2 McKraków (b)



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 16.05.2020

    Old Squad Żory 0 : 5 Cebularnia
    FC.Jamajka (b) 3 : 1 BuenosAmarenoS (s)
    FC WOJAKI 3 : 0 FKS Stal Mielec
    LKS Uście Gorlickie 3 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Andrus 2 : 0 MKS Stal Jasień
    FC Bartodzieje 3 : 1 Wisła Puławy
    Petarda 4 : 0 LKS Ursus Dachnów
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 1 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    McKraków (b) 1 : 0 Fc Barcelona8



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 17.05.2020

    FC.Jamajka (b) 5 : 2 Old Squad Żory
    BuenosAmarenoS (s) 3 : 1 FC WOJAKI
    FKS Stal Mielec 0 : 6 LKS Uście Gorlickie
    MKS Stal Jasień 1 : 0 Cebularnia
    Wisła Puławy 0 : 4 Andrus
    LKS Ursus Dachnów 1 : 6 FC Bartodzieje
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 4 Petarda
    Fc Barcelona8 5 : 1 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 2 McKraków (b)



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 18.05.2020

    Old Squad Żory 1 : 2 MKS Stal Jasień
    FC WOJAKI 0 : 4 FC.Jamajka (b)
    LKS Uście Gorlickie 3 : 1 BuenosAmarenoS (s)
    Cebularnia 2 : 0 Wisła Puławy
    Andrus 6 : 2 LKS Ursus Dachnów
    FC Bartodzieje 6 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    Petarda 3 : 0 Fc Barcelona8
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 1 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    McKraków (b) 4 : 1 FKS Stal Mielec



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 14 - 19.05.2020

    FC WOJAKI 1 : 2 Old Squad Żory
    FC.Jamajka (b) 3 : 1 LKS Uście Gorlickie
    Wisła Puławy 0 : 2 MKS Stal Jasień
    LKS Ursus Dachnów 0 : 3 Cebularnia
    Real Madrid Club De Futbol 2 : 6 Andrus
    Fc Barcelona8 0 : 6 FC Bartodzieje
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 3 Petarda
    FKS Stal Mielec 4 : 5 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    BuenosAmarenoS (s) 2 : 0 McKraków (b)



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 15 - 21.05.2020

    Old Squad Żory 1 : 4 Wisła Puławy
    LKS Uście Gorlickie 2 : 3 FC WOJAKI
    MKS Stal Jasień 0 : 3 LKS Ursus Dachnów
    Cebularnia 7 : 1 Real Madrid Club De Futbol
    Andrus 4 : 1 Fc Barcelona8
    FC Bartodzieje 4 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Petarda 5 : 1 FKS Stal Mielec
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 4 BuenosAmarenoS (s)
    McKraków (b) 0 : 3 FC.Jamajka (b)



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 16 - 23.05.2020

    LKS Uście Gorlickie 8 : 0 Old Squad Żory
    LKS Ursus Dachnów 0 : 2 Wisła Puławy
    Real Madrid Club De Futbol 2 : 7 MKS Stal Jasień
    Fc Barcelona8 1 : 3 Cebularnia
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 2 Andrus
    FKS Stal Mielec 0 : 7 FC Bartodzieje
    BuenosAmarenoS (s) 3 : 2 Petarda
    FC.Jamajka (b) 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b)
    FC WOJAKI 2 : 2 McKraków (b)



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 17 - 24.05.2020

    MKS Stal Jasień 2 : 0 Fc Barcelona8
    Wisła Puławy 2 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    Old Squad Żory 0 : 5 LKS Ursus Dachnów
    Cebularnia 5 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Andrus 7 : 0 FKS Stal Mielec
    FC Bartodzieje 2 : 0 BuenosAmarenoS (s)
    Petarda 2 : 2 FC.Jamajka (b)
    Kraina Tysiąca Jezior (b) 1 : 3 FC WOJAKI
    McKraków (b) 0 : 2 LKS Uście Gorlickie



    Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).