Kolejka 18 - 25.05.2020
FC Emirates Tychy : WOLNY LOS4
KKS Smocze Tygrysy : MENELE TEAM
WOLNY LOS : Hen Terespol
Orkan Zapałów : Mistrzowie z dzielnicy
WOLNY LOS1 : Dream Team Gniezno
Gabki Swidnica : Se* with my E*
WOLNY LOS2 : fc radwanice
Polonia Bytom : Mistrz Czaniec
Visca el Barca! : WOLNY LOS3
Kolejka 19 - 26.05.2020
WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3
Visca el Barca! : Mistrz Czaniec
FC Emirates Tychy : KKS Smocze Tygrysy
WOLNY LOS : MENELE TEAM
Orkan Zapałów : Hen Terespol
WOLNY LOS1 : Mistrzowie z dzielnicy
Gabki Swidnica : Dream Team Gniezno
WOLNY LOS2 : Se* with my E*
Polonia Bytom : fc radwanice
Kolejka 20 - 28.05.2020
WOLNY LOS3 : FC Emirates Tychy
KKS Smocze Tygrysy : WOLNY LOS
MENELE TEAM : Orkan Zapałów
Hen Terespol : WOLNY LOS1
Mistrzowie z dzielnicy : Gabki Swidnica
Dream Team Gniezno : WOLNY LOS2
Se* with my E* : Polonia Bytom
fc radwanice : Visca el Barca!
Mistrz Czaniec : WOLNY LOS4
Kolejka 21 - 30.05.2020
FC Emirates Tychy : WOLNY LOS
Orkan Zapałów : KKS Smocze Tygrysy
WOLNY LOS1 : MENELE TEAM
Gabki Swidnica : Hen Terespol
WOLNY LOS2 : Mistrzowie z dzielnicy
Polonia Bytom : Dream Team Gniezno
Visca el Barca! : Se* with my E*
WOLNY LOS3 : Mistrz Czaniec
WOLNY LOS4 : fc radwanice
Kolejka 22 - 31.05.2020
Mistrz Czaniec : FC Emirates Tychy
WOLNY LOS : Orkan Zapałów
KKS Smocze Tygrysy : WOLNY LOS1
MENELE TEAM : Gabki Swidnica
Hen Terespol : WOLNY LOS2
Mistrzowie z dzielnicy : Polonia Bytom
Dream Team Gniezno : Visca el Barca!
fc radwanice : WOLNY LOS3
Se* with my E* : WOLNY LOS4
Kolejka 23 - 01.06.2020
FC Emirates Tychy : Orkan Zapałów
WOLNY LOS1 : WOLNY LOS
Gabki Swidnica : KKS Smocze Tygrysy
WOLNY LOS2 : MENELE TEAM
Polonia Bytom : Hen Terespol
Visca el Barca! : Mistrzowie z dzielnicy
Mistrz Czaniec : fc radwanice
WOLNY LOS3 : Se* with my E*
WOLNY LOS4 : Dream Team Gniezno
Kolejka 24 - 02.06.2020
fc radwanice : FC Emirates Tychy
Orkan Zapałów : WOLNY LOS1
WOLNY LOS : Gabki Swidnica
KKS Smocze Tygrysy : WOLNY LOS2
MENELE TEAM : Polonia Bytom
Hen Terespol : Visca el Barca!
Se* with my E* : Mistrz Czaniec
Dream Team Gniezno : WOLNY LOS3
Mistrzowie z dzielnicy : WOLNY LOS4
Kolejka 25 - 04.06.2020
FC Emirates Tychy : WOLNY LOS1
Gabki Swidnica : Orkan Zapałów
WOLNY LOS2 : WOLNY LOS
Polonia Bytom : KKS Smocze Tygrysy
Visca el Barca! : MENELE TEAM
fc radwanice : Se* with my E*
Mistrz Czaniec : Dream Team Gniezno
WOLNY LOS3 : Mistrzowie z dzielnicy
WOLNY LOS4 : Hen Terespol
Kolejka 26 - 06.06.2020
Se* with my E* : FC Emirates Tychy
WOLNY LOS1 : Gabki Swidnica
Orkan Zapałów : WOLNY LOS2
WOLNY LOS : Polonia Bytom
KKS Smocze Tygrysy : Visca el Barca!
Dream Team Gniezno : fc radwanice
Mistrzowie z dzielnicy : Mistrz Czaniec
Hen Terespol : WOLNY LOS3
MENELE TEAM : WOLNY LOS4
Kolejka 27 - 07.06.2020
Polonia Bytom : Orkan Zapałów
WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1
FC Emirates Tychy : Gabki Swidnica
Visca el Barca! : WOLNY LOS
Se* with my E* : Dream Team Gniezno
fc radwanice : Mistrzowie z dzielnicy
Mistrz Czaniec : Hen Terespol
WOLNY LOS3 : MENELE TEAM
WOLNY LOS4 : KKS Smocze Tygrysy
Kolejka 28 - 08.06.2020
Dream Team Gniezno : FC Emirates Tychy
Gabki Swidnica : WOLNY LOS2
WOLNY LOS1 : Polonia Bytom
Orkan Zapałów : Visca el Barca!
Mistrzowie z dzielnicy : Se* with my E*
Hen Terespol : fc radwanice
MENELE TEAM : Mistrz Czaniec
KKS Smocze Tygrysy : WOLNY LOS3
WOLNY LOS : WOLNY LOS4
Kolejka 29 - 09.06.2020
FC Emirates Tychy : WOLNY LOS2
Polonia Bytom : Gabki Swidnica
Visca el Barca! : WOLNY LOS1
Dream Team Gniezno : Mistrzowie z dzielnicy
Se* with my E* : Hen Terespol
fc radwanice : MENELE TEAM
Mistrz Czaniec : KKS Smocze Tygrysy
WOLNY LOS3 : WOLNY LOS
WOLNY LOS4 : Orkan Zapałów
Kolejka 30 - 11.06.2020
Mistrzowie z dzielnicy : FC Emirates Tychy
WOLNY LOS2 : Polonia Bytom
Gabki Swidnica : Visca el Barca!
Hen Terespol : Dream Team Gniezno
MENELE TEAM : Se* with my E*
KKS Smocze Tygrysy : fc radwanice
WOLNY LOS : Mistrz Czaniec
Orkan Zapałów : WOLNY LOS3
WOLNY LOS1 : WOLNY LOS4
Kolejka 31 - 13.06.2020
FC Emirates Tychy : Polonia Bytom
Visca el Barca! : WOLNY LOS2
Mistrzowie z dzielnicy : Hen Terespol
Dream Team Gniezno : MENELE TEAM
Se* with my E* : KKS Smocze Tygrysy
fc radwanice : WOLNY LOS
Mistrz Czaniec : Orkan Zapałów
WOLNY LOS3 : WOLNY LOS1
WOLNY LOS4 : Gabki Swidnica
Kolejka 32 - 14.06.2020
Hen Terespol : FC Emirates Tychy
Polonia Bytom : Visca el Barca!
MENELE TEAM : Mistrzowie z dzielnicy
KKS Smocze Tygrysy : Dream Team Gniezno
WOLNY LOS : Se* with my E*
Orkan Zapałów : fc radwanice
WOLNY LOS1 : Mistrz Czaniec
Gabki Swidnica : WOLNY LOS3
WOLNY LOS2 : WOLNY LOS4
Kolejka 33 - 15.06.2020
FC Emirates Tychy : Visca el Barca!
Hen Terespol : MENELE TEAM
Mistrzowie z dzielnicy : KKS Smocze Tygrysy
Dream Team Gniezno : WOLNY LOS
Se* with my E* : Orkan Zapałów
fc radwanice : WOLNY LOS1
Mistrz Czaniec : Gabki Swidnica
WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2
WOLNY LOS4 : Polonia Bytom
Kolejka 34 - 16.06.2020
WOLNY LOS : Mistrzowie z dzielnicy
KKS Smocze Tygrysy : Hen Terespol
MENELE TEAM : FC Emirates Tychy
Orkan Zapałów : Dream Team Gniezno
WOLNY LOS1 : Se* with my E*
Gabki Swidnica : fc radwanice
WOLNY LOS2 : Mistrz Czaniec
Polonia Bytom : WOLNY LOS3
Visca el Barca! : WOLNY LOS4