Logo

Yine yeni yeniden. Hep bu konuda sorun yaşıyorum. Her seferinde bu sorunu çözmek için önceki açılan konulara baktım. Yazılanları yaparak düzeltmeye çalıştım ama sonuç alamadım. Bu kulüp logosu ve küçük logo yeni logo yükleyecegimiz zaman neden eski logolar onay bekliyormuş şekilde görünüyor. Bu görüntü hatasını düzeltmek için ne yapmalıyım.

AkinUzgul wrote:

Evet hocam. 2 dakikalığına mozilla indirdim onda yukledim cozuldu direk.

bravemertxox wrote:

Hocam ben farklı tarayıcı ile girerek çözmüştüm bu sorunu.Siz de bir deneyin

Hocam Chrome, Yandex, Opera gibi farklı tarayıcılaeda geçmişi silerek denedim. Siz dedikten sonra Firefoxta da denedim. Ama yok hala aynı. Küçük logo normalde en geç birkaç saate değişirdi ama 3 kez deneyip 6 kredi harcadım onda da hala değişen birşey yok. İşin ilginç yanı Chrome en yaygın kullanılan tarayıcı. Bu sorun ise oyunda çok uzun zamandır var. Bunu düzeltmek için Almanların bir çalışma yapmaması çok enteresan. Çünkü aynı durum orada da geçerli. Alman serverinde eski logomu değiştirene kadar 1 ay uğraşmıştım. Sürekli eski logo onaylaniyordu.
      Yükleme yaptıktan sonra sadece bekleyin er ya da geç yüklenecektir...

Bazı durumlarda logo zaten yükleniyor ancak sizin tarayıcınızdaki bir problemden dolayı logo sadece size gözükmüyor. Bunu düzeltmek için de tarayıcınızın tarama geçmişini silip tekrar kontrol etmeniz gerekiyor.
      Futbolcup TR Admin

Oguzhan Ozen wrote:

Yükleme yaptıktan sonra sadece bekleyin er ya da geç yüklenecektir...

Bazı durumlarda logo zaten yükleniyor ancak sizin tarayıcınızdaki bir problemden dolayı logo sadece size gözükmüyor. Bunu düzeltmek için de tarayıcınızın tarama geçmişini silip tekrar kontrol etmeniz gerekiyor.

Düzeldi konu kilitlenebilir.

Post was edited 1 time, last by “management” ().