ölü oyunu canlandıramazmıyız

sosyal medya da açılacak hesap ( instagram , facebook, twiter) öyle aktif kullanılmalı ki insnalar devamlı oyuna katılmalı.

ancak iş bunla bitmiyor gerekirse modlar sadece chatteki olayları takip etmemeli oyuna yeni katılanlarla ilgilenmeli. oyuna katılım geçmiştede oluyordu 100 kişi katılıyor 15 kişi devam ediyor. adam 2 sene oyunu oynuyor genç oyuncu yetiştirme olayından haberi yok ?? he bilen takımlar için bu bir fısat daha çok gelişiyorlar başarılı oluyorlar ama 15 kişi kazanılcak diye 85 kişiden oluyoruz. ilgilenilse o kişilerle 85 kişiden 40 ını tutabilsek oyunda kötü olmaz mı ?? yıllardır 2014 den beri hatta hala mesajlarım da duruyor vaktim oldukça alt liglerde oyuna katılan gördüğümde kendimce yazdığım Bilgi mesajını yollayarak katkı sağlamaya çalışırım oyun 2016 da kapanana kadar devam etmişimdir 2018 de açıldı tekrar uğraştım ama benim tek başıma yapabileceğim sınırlı. bu ara 1-2 aydır yeniden elimden geldiğince uğraşıyorum bu oyunda hiç menfaat gütmedim kimseden karşılıkta beklemedim sadece oyun eskisi gibi canlı ligler 18 takıma dönüşmüş bir şekilde olsun diye mücadelemi verdim. vermeye de devam edicem ama reklam çok ama çookk ihtiyaç şu an.