Angepinnt Futbolcup 2020 Güncelleme Hk.

Futbolcup 2020 Güncelleme Hk.

Merhaba değerli futbolcup menajerleri, herkesin uzun süredir beklediği güncelleme artık Türkiye de yayınlandı.

Yepyeni güncellememiz ve artık eskisinden de hızlı sunucumuzla (server) en iyi oyun keyfini yaşayacaksınız.

GÜNCELLEME HAKKINDA SORU / GÖRÜŞLERİNİZİ BU KONU ALTINDA BİLDİREBİLİRSİNİZ.

GÜNCELLEMEMİZDE GÖZÜMDEN KAÇAN HATALARI YAKALARSANIZ LÜTFEN KONU ALTINA YAZINIZ.

Güncellememiz herkese hayırlı olsun...

İyi oyunlar.
      Futbolcup TR Admin

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Oguzhan Ozen“ ()

Kadroya eklenen ayrıntılı transfer tarihleri iyi olmuş.

Oyuncu kondisyonlari için yeni gelen özellik ile ilgili fikrimi ilerleyen süreçte belirtmeyi düşünüyorum.

Kamp merkezlerinde yeni eklenen merkezlerin isminin yanında Samsun Antalya yazıp bayraklarının İspanya BAE olması hoş durmamış. Onun haricinde kamp merkezi sayısının artırılması iyi olmuş.

Skorların abartılmasini desteklemiyorum. İlk devre 2-0 yendiğim yada yenildigim takima 7-1 yenmek yada yenilmek bu konuda haklı olduğum izlenimi veriyor.

Yeni asistan yüzleri oyuna renk katmış. Ancak uzun süredir sözleşme imzalama dışında yaşını görmediğimiz asistanlarimizin kısa süre sonra görevlerini bırakacak olması üzücü. Genç asistanlar yetişene kadar müsamaha gösterilmeli.

Buna ek olarak bu asistanlara maaş ödeyeceğiz ama gelir kaynaklarimizla ilgili bir çalışma yada yenilik olmaması can sıkıcı. Sadece para harcatan bir sistem var çünkü.

Bazı kulüp tesislerinin seviyesinin artırılması iyi olmuş ama bu uzun vadede kar gibi gözükse de geliştirmeler kısa vadede para ve zaman kaybına neden oluyor.

Kulüp tarihi kısmında düzenleme lazım. Kodlamalarla geçmişe dair bilgiler verilmesi hoş durmamış.

Şimdilik gördüğüm değişiklerle ilgili düşüncelerim böyle.

Şevket schrieb:

Önceden turnuvalara katılan takımları görebiliyorduk şimdi gözükmüyor tekrar görününürlük olsa iyi olur

gözükmemesinin ben iyi olduğunu düşünuyorum çünkü gözüktüğünde bakıyorsun senden güçlüsü varsa girmiyorsun böyle en azından girdiğinde görünce rekabet oluşuyor diye düşünüyorum şahsi fikrim bu yönde. ama misal gözlemci eksiden ii oyuncular getirirdi iyiden kastım 17 yaş 170 fo oh vs gelirdi alt takımlar oyuna yeni gelenler için baya iyi oluyordu bu oyuncular. hemde süper lig takımları masraflarını cıkarıyordu. şimdi 160 27 yas oyuncu gelıyor malesef sureklı.
      ama şu özellik değiştirilebilir aslında iki kadro kurduğumuzda 25/25 kadro doluyor neredeyse anca 1 genc yetıstırebılıyoruz. 2 kadroda yaklasık 1 sene surdugu ıcın 1 sene boyunca takım genc oyuncu da yetıstıremedıgı ıcın bır bakıma oyunda yetısen oyuncu sayısı azalıyor. ıyı oyuncuları zaten genellıkle kadro kuran takımlar yetıstırıyor bu da oyunda trasnfer pazarında oyuncu bulunmasını engellıyor. mesela belkı dırek antraman verılebılecek oyuncu sayısı arttılmasada genc oyuncular genclıkten cıkana kadar kadroda yer kaplamasa antraman verılebılse ıyı olur dıye dusunuyorum. yada 25+3 tane genc oyuncu limiti açılsa çok büyük hareket gelir oyuna diye düşünüyorum.

juninho123 schrieb:

ama şu özellik değiştirilebilir aslında iki kadro kurduğumuzda 25/25 kadro doluyor neredeyse anca 1 genc yetıstırebılıyoruz. 2 kadroda yaklasık 1 sene surdugu ıcın 1 sene boyunca takım genc oyuncu da yetıstıremedıgı ıcın bır bakıma oyunda yetısen oyuncu sayısı azalıyor. ıyı oyuncuları zaten genellıkle kadro kuran takımlar yetıstırıyor bu da oyunda trasnfer pazarında oyuncu bulunmasını engellıyor. mesela belkı dırek antraman verılebılecek oyuncu sayısı arttılmasada genc oyuncular genclıkten cıkana kadar kadroda yer kaplamasa antraman verılebılse ıyı olur dıye dusunuyorum. yada 25+3 tane genc oyuncu limiti açılsa çok büyük hareket gelir oyuna diye düşünüyorum.

Aynen genç oyuncuların antreman alması için ayrı bir kadro açılabilir 25+3 ideal

Şevket schrieb:

juninho123 schrieb:

Aynen genç oyuncuların antreman alması için ayrı bir kadro açılabilir 25+3 ideal

evet çünkü oyunun şah damarı bu genç oyuncular . en iyi genç oyuncuları da kadro kuran takımlar yetiştirdiği için hep bir sıkışma oluyor oyunda.

juninho123 schrieb:

Şevket schrieb:

juninho123 schrieb:

evet çünkü oyunun şah damarı bu genç oyuncular . en iyi genç oyuncuları da kadro kuran takımlar yetiştirdiği için hep bir sıkışma oluyor oyunda.

Haklısın herkes rahat eder genç oyuncuların sıkışmaması için

juninho123 schrieb:

Şevket schrieb:

Oyuncu maaşlarınında düşmesi iyi olmuş

aynen giderler çok fazla gelirler çok azdı. önceden de dediğimiz aslında sponsorlarla kontrat ımzalarken basarı bonusu fılan da olsa oda cok ıyı olur. yıllık 5m ana sponspor sa şampiyonlukta bir o kadar daha mesela.

Sponsor ücretleride düzelmeli dediğin gibi başarı bonusu olmalı yada buna benzer ekstra bir prim eklenmeli geçen biten stadyum sponsorluğundan 3 milyon alıyordum şimdi farklı sponsor 2.5 milyon alıyorum fiyat artacağına düştü maalesef

Şevket schrieb:

juninho123 schrieb:

Şevket schrieb:

Oyuncu maaşlarınında düşmesi iyi olmuş

aynen giderler çok fazla gelirler çok azdı. önceden de dediğimiz aslında sponsorlarla kontrat ımzalarken basarı bonusu fılan da olsa oda cok ıyı olur. yıllık 5m ana sponspor sa şampiyonlukta bir o kadar daha mesela.

Sponsor ücretleride düzelmeli dediğin gibi başarı bonusu olmalı yada buna benzer ekstra bir prim eklenmeli geçen biten stadyum sponsorluğundan 3 milyon alıyordum şimdi farklı sponsor 2.5 milyon alıyorum fiyat artacağına düştü maalesef

aynen buyuk sıkıntı inşallah bunlarda yavas yavas duzelır