Asistanlar ve genç asistanlar

Asistanlar ve genç asistanlar

Asistanlar ve genç asistanlar ilgili sorularım var tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? :?:

Asistanlar kaç yaşına kadar çalışabiliyor?
      Genç asistanlardan 1 seviye 22 yaş alıp eğitmek mantıklı mı? seviyesi arttıkça maaşı artıyor mu?
      Genç asistanlar hızlı seviye atlıyor mu ?
      normal asistanlar kaç yaşında emekli oluyor bilmiyorum tam olarak bu yüzden 1 seviye genç asistan 10 level olur mu o zamana kadar?
      Valla benim asistanlarım 10 level 70+ yastalardi. Ama epeydir bendeler. Bu asistanların emekli olma muhabbetinden dolayı sözleşmeyi feshedip 8 level 30-35 yaş asistanlar aldım. İki sezon 4-5 kursta 10 level olacaklar. Yaslari da Max 35 olur. Emeklilikten mağdur olmamak için şimdiden önlem aldım.

He genç mevzusunu dersen sezonda 2 kurs yaklaşık %60 tecrübe yapıyor. 4 seviye 22 yaş alsam yine 10 olana kadar 35 yaşına gelecek. Pek bir mantık göremedim.
      Önceki dönemde asistanlar yaşı 80 de olsa çalışıyordu. Yeni gelen güncelleme ile artık bu mantıksızlık bitecek ve emekli olacaklar. Ama henüz ne zaman emekli olacakları açıklanmadı. Herkesin genç asistan alıp onları yetiştirmeleri için biraz zaman verilecek galiba. Benim tüm asistanlarım 10 level ve genç asistanları da aldım. Onlar da şu anda 5 level. Her sezon kurs vererek gelişecekler. Asistanların maaşı, seviye atladıkça değil, kontrat bittikçe değişiyor. Yeni kontrat zamanı gelince, eski maaşından çok da fazla olmadan yeni kontratlar imzalayabilirsin. Asistanların yüksek level olmasının faydası, futbolcular antremanlarda daha fazla puan alarak gelişirler, büfe ve taraftar store'da pazarlık yaparak daha ucuza malzeme alırsın. Kontrat yenilerken, daha iyi pazarlık yaparsın. Oyuncuların sakatlandığında asistan leveline göre daha hızlı iyileşirsin. Yani her şeyinde asistanların payı var. 10 level asistan ile 7 level asistan aynı faydayı sağlamaz.