Kupię zawodników - konkurs (ZAKOŃCZONY)

      Kupię zawodników - konkurs (ZAKOŃCZONY)

      Konkurs uważam za zakończony. Pomimo kilku złożonych ofert żadna nie była na tyle dobra aby wygrać dodatkowy milion. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie bali się, napisali na PW i zechcieli wziąć udział w konkursie. :)

      Kupię jednego dobrego DP albo PP albo LP oraz dwóch dobrych OP albo N. Żadnych wymagań - pełny freestyle, chociaż preferowane są młode wilki po treningach CR. Najlepsze oferty wygrywają konkurs i zgarniają ode mnie
      1 mln w walucie gry od jednego kontraktu (płatne przy składaniu oferty za zawodnika po zakończeniu konkursu - cena zawodnika + 1mln), a więc razem mogę maksymalnie dodatkowo dorzucić 3 mln w walucie gry. Oferty proszę składać na PW w grze lub tutaj na forum w odpowiedzi pod postem pisząc pozycję, wiek oraz cenę lub wstawiając screen shot (ss) zawodnika z widocznymi podanymi wyżej statystykami. Czas na składanie ofert jest do końca 19.06.2020. Po podjęciu decyzji do końca dnia 20.06.2020 oferta zostanie złożona. Zastrzegam sobie prawo do zakończenia konkursu przed czasem gdy otrzymam bardzo dobre propozycje "na cito" lub same beznadziejne oferty. W razie pytań pozostaję do dyspozycji w grze.

      Zespół: Husaria

      Menager: pasy

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „pasiaczek“ ()

      Pomysł irracjonalny Pasy, ostatnio bana możesz wyłapać za nic, oczywiście są równi i równiejsi w tej kwestii ale to inna strona medalu, która stanowi temat tabu ;p po prostu jeśli chcesz się bawić grą rób to, jak będziesz chciał iść po elo1 dadzą Ci bana na siłę jak w polityce powód znajdzie się zawsze!
      Nikt nie pisał, że za pół ceny, ani że po topkę idę xD. Admin potwierdzi możliwość transferu po zakończeniu czy transfer byłby zgodny z zasadami, tak jak i potwierdził, iż mogę zorganizować konkurs. Konkurs jest bardziej for fun niż żeby sobie ogarnąć kogoś "za nic".


      Btw Kisne z Martino xDDD