Kolejka 18 - 26.07.2020
The Reds Moose : menele mahonka (b)
ZIAJOK FC : Sportowa FC
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Wodnik Callander
Cargovia Kargowa : KKS Kolejowy
Unia Skierniewice : Jaga 1 (s)
FC Masters Gliwice (s) : unia niećkowo
Chelsea KnO FC (b) : Chojniczanka Chojnice (s)
FC Brzeziny : Pogoń Dołuje
FC Bartekx : kaliszfornia (b)
Kolejka 19 - 27.07.2020
menele mahonka (b) : kaliszfornia (b)
FC Bartekx : Pogoń Dołuje
The Reds Moose : ZIAJOK FC
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Sportowa FC
Cargovia Kargowa : Wodnik Callander
Unia Skierniewice : KKS Kolejowy
FC Masters Gliwice (s) : Jaga 1 (s)
Chelsea KnO FC (b) : unia niećkowo
FC Brzeziny : Chojniczanka Chojnice (s)
Kolejka 20 - 28.07.2020
kaliszfornia (b) : The Reds Moose
ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Sportowa FC : Cargovia Kargowa
Wodnik Callander : Unia Skierniewice
KKS Kolejowy : FC Masters Gliwice (s)
Jaga 1 (s) : Chelsea KnO FC (b)
unia niećkowo : FC Brzeziny
Chojniczanka Chojnice (s) : FC Bartekx
Pogoń Dołuje : menele mahonka (b)
Kolejka 21 - 30.07.2020
The Reds Moose : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Cargovia Kargowa : ZIAJOK FC
Unia Skierniewice : Sportowa FC
FC Masters Gliwice (s) : Wodnik Callander
Chelsea KnO FC (b) : KKS Kolejowy
FC Brzeziny : Jaga 1 (s)
FC Bartekx : unia niećkowo
kaliszfornia (b) : Pogoń Dołuje
menele mahonka (b) : Chojniczanka Chojnice (s)
Kolejka 22 - 01.08.2020
Pogoń Dołuje : The Reds Moose
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Cargovia Kargowa
ZIAJOK FC : Unia Skierniewice
Sportowa FC : FC Masters Gliwice (s)
Wodnik Callander : Chelsea KnO FC (b)
KKS Kolejowy : FC Brzeziny
Jaga 1 (s) : FC Bartekx
Chojniczanka Chojnice (s) : kaliszfornia (b)
unia niećkowo : menele mahonka (b)
Kolejka 23 - 02.08.2020
The Reds Moose : Cargovia Kargowa
Unia Skierniewice : Gladiatorzy Z Miasta Noży
FC Masters Gliwice (s) : ZIAJOK FC
Chelsea KnO FC (b) : Sportowa FC
FC Brzeziny : Wodnik Callander
FC Bartekx : KKS Kolejowy
Pogoń Dołuje : Chojniczanka Chojnice (s)
kaliszfornia (b) : unia niećkowo
menele mahonka (b) : Jaga 1 (s)
Kolejka 24 - 03.08.2020
Chojniczanka Chojnice (s) : The Reds Moose
Cargovia Kargowa : Unia Skierniewice
Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Masters Gliwice (s)
ZIAJOK FC : Chelsea KnO FC (b)
Sportowa FC : FC Brzeziny
Wodnik Callander : FC Bartekx
unia niećkowo : Pogoń Dołuje
Jaga 1 (s) : kaliszfornia (b)
KKS Kolejowy : menele mahonka (b)
Kolejka 25 - 04.08.2020
The Reds Moose : Unia Skierniewice
FC Masters Gliwice (s) : Cargovia Kargowa
Chelsea KnO FC (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
FC Brzeziny : ZIAJOK FC
FC Bartekx : Sportowa FC
Chojniczanka Chojnice (s) : unia niećkowo
Pogoń Dołuje : Jaga 1 (s)
kaliszfornia (b) : KKS Kolejowy
menele mahonka (b) : Wodnik Callander
Kolejka 26 - 06.08.2020
unia niećkowo : The Reds Moose
Unia Skierniewice : FC Masters Gliwice (s)
Cargovia Kargowa : Chelsea KnO FC (b)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Brzeziny
ZIAJOK FC : FC Bartekx
Jaga 1 (s) : Chojniczanka Chojnice (s)
KKS Kolejowy : Pogoń Dołuje
Wodnik Callander : kaliszfornia (b)
Sportowa FC : menele mahonka (b)
Kolejka 27 - 08.08.2020
FC Brzeziny : Cargovia Kargowa
Chelsea KnO FC (b) : Unia Skierniewice
The Reds Moose : FC Masters Gliwice (s)
FC Bartekx : Gladiatorzy Z Miasta Noży
unia niećkowo : Jaga 1 (s)
Chojniczanka Chojnice (s) : KKS Kolejowy
Pogoń Dołuje : Wodnik Callander
kaliszfornia (b) : Sportowa FC
menele mahonka (b) : ZIAJOK FC
Kolejka 28 - 09.08.2020
Jaga 1 (s) : The Reds Moose
FC Masters Gliwice (s) : Chelsea KnO FC (b)
Unia Skierniewice : FC Brzeziny
Cargovia Kargowa : FC Bartekx
KKS Kolejowy : unia niećkowo
Wodnik Callander : Chojniczanka Chojnice (s)
Sportowa FC : Pogoń Dołuje
ZIAJOK FC : kaliszfornia (b)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : menele mahonka (b)
Kolejka 29 - 10.08.2020
The Reds Moose : Chelsea KnO FC (b)
FC Brzeziny : FC Masters Gliwice (s)
FC Bartekx : Unia Skierniewice
Jaga 1 (s) : KKS Kolejowy
unia niećkowo : Wodnik Callander
Chojniczanka Chojnice (s) : Sportowa FC
Pogoń Dołuje : ZIAJOK FC
kaliszfornia (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
menele mahonka (b) : Cargovia Kargowa
Kolejka 30 - 11.08.2020
KKS Kolejowy : The Reds Moose
Chelsea KnO FC (b) : FC Brzeziny
FC Masters Gliwice (s) : FC Bartekx
Wodnik Callander : Jaga 1 (s)
Sportowa FC : unia niećkowo
ZIAJOK FC : Chojniczanka Chojnice (s)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : Pogoń Dołuje
Cargovia Kargowa : kaliszfornia (b)
Unia Skierniewice : menele mahonka (b)
Kolejka 31 - 13.08.2020
The Reds Moose : FC Brzeziny
FC Bartekx : Chelsea KnO FC (b)
KKS Kolejowy : Wodnik Callander
Jaga 1 (s) : Sportowa FC
unia niećkowo : ZIAJOK FC
Chojniczanka Chojnice (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
Pogoń Dołuje : Cargovia Kargowa
kaliszfornia (b) : Unia Skierniewice
menele mahonka (b) : FC Masters Gliwice (s)
Kolejka 32 - 15.08.2020
Wodnik Callander : The Reds Moose
FC Brzeziny : FC Bartekx
Sportowa FC : KKS Kolejowy
ZIAJOK FC : Jaga 1 (s)
Gladiatorzy Z Miasta Noży : unia niećkowo
Cargovia Kargowa : Chojniczanka Chojnice (s)
Unia Skierniewice : Pogoń Dołuje
FC Masters Gliwice (s) : kaliszfornia (b)
Chelsea KnO FC (b) : menele mahonka (b)
Kolejka 33 - 16.08.2020
The Reds Moose : FC Bartekx
Wodnik Callander : Sportowa FC
KKS Kolejowy : ZIAJOK FC
Jaga 1 (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
unia niećkowo : Cargovia Kargowa
Chojniczanka Chojnice (s) : Unia Skierniewice
Pogoń Dołuje : FC Masters Gliwice (s)
kaliszfornia (b) : Chelsea KnO FC (b)
menele mahonka (b) : FC Brzeziny
Kolejka 34 - 17.08.2020
Gladiatorzy Z Miasta Noży : KKS Kolejowy
ZIAJOK FC : Wodnik Callander
Sportowa FC : The Reds Moose
Cargovia Kargowa : Jaga 1 (s)
Unia Skierniewice : unia niećkowo
FC Masters Gliwice (s) : Chojniczanka Chojnice (s)
Chelsea KnO FC (b) : Pogoń Dołuje
FC Brzeziny : kaliszfornia (b)
FC Bartekx : menele mahonka (b)
Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()