Kolejka 1 - 02.07.2020
WOLNY LOS : KS Hetman Zamość
Garbarnia Wadów : FC KOXY
Asfalt 1,7 km Piaski : WKS Jeziorki
Strzelec Umianowice : FC UWERAMAGI
KING ŁÓDŹ : Klasyczny
Palące Laczki : Kraina Tysiąca Jezior (s)
FKS Stal Mielec (s) : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
FC Janke : posadzki ciechanów
KS Majiec : Sparta Radlin F.C.
Kolejka 2 - 04.07.2020
KS Majiec : WOLNY LOS
FC Janke : Sparta Radlin F.C.
FC KOXY : KS Hetman Zamość
Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki
Asfalt 1,7 km Piaski : FC UWERAMAGI
Strzelec Umianowice : Klasyczny
KING ŁÓDŹ : Kraina Tysiąca Jezior (s)
Palące Laczki : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
FKS Stal Mielec (s) : posadzki ciechanów
Kolejka 3 - 05.07.2020
KS Hetman Zamość : KS Majiec
WKS Jeziorki : FC KOXY
FC UWERAMAGI : Garbarnia Wadów
Klasyczny : Asfalt 1,7 km Piaski
Kraina Tysiąca Jezior (s) : Strzelec Umianowice
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : KING ŁÓDŹ
posadzki ciechanów : Palące Laczki
Sparta Radlin F.C. : FKS Stal Mielec (s)
WOLNY LOS : FC Janke
Kolejka 4 - 06.07.2020
WKS Jeziorki : KS Hetman Zamość
FC KOXY : FC UWERAMAGI
Garbarnia Wadów : Klasyczny
Asfalt 1,7 km Piaski : Kraina Tysiąca Jezior (s)
Strzelec Umianowice : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
KING ŁÓDŹ : posadzki ciechanów
Palące Laczki : Sparta Radlin F.C.
FC Janke : KS Majiec
FKS Stal Mielec (s) : WOLNY LOS
Kolejka 5 - 07.07.2020
KS Hetman Zamość : FC Janke
FC UWERAMAGI : WKS Jeziorki
Klasyczny : FC KOXY
Kraina Tysiąca Jezior (s) : Garbarnia Wadów
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : Asfalt 1,7 km Piaski
posadzki ciechanów : Strzelec Umianowice
Sparta Radlin F.C. : KING ŁÓDŹ
KS Majiec : FKS Stal Mielec (s)
WOLNY LOS : Palące Laczki
Kolejka 6 - 09.07.2020
FC UWERAMAGI : KS Hetman Zamość
WKS Jeziorki : Klasyczny
FC KOXY : Kraina Tysiąca Jezior (s)
Garbarnia Wadów : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
Asfalt 1,7 km Piaski : posadzki ciechanów
Strzelec Umianowice : Sparta Radlin F.C.
FKS Stal Mielec (s) : FC Janke
Palące Laczki : KS Majiec
KING ŁÓDŹ : WOLNY LOS
Kolejka 7 - 11.07.2020
KS Hetman Zamość : FKS Stal Mielec (s)
Klasyczny : FC UWERAMAGI
Kraina Tysiąca Jezior (s) : WKS Jeziorki
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : FC KOXY
posadzki ciechanów : Garbarnia Wadów
Sparta Radlin F.C. : Asfalt 1,7 km Piaski
FC Janke : Palące Laczki
KS Majiec : KING ŁÓDŹ
WOLNY LOS : Strzelec Umianowice
Kolejka 8 - 12.07.2020
Klasyczny : KS Hetman Zamość
FC UWERAMAGI : Kraina Tysiąca Jezior (s)
WKS Jeziorki : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
FC KOXY : posadzki ciechanów
Garbarnia Wadów : Sparta Radlin F.C.
Palące Laczki : FKS Stal Mielec (s)
KING ŁÓDŹ : FC Janke
Strzelec Umianowice : KS Majiec
Asfalt 1,7 km Piaski : WOLNY LOS
Kolejka 9 - 13.07.2020
KS Hetman Zamość : Palące Laczki
Kraina Tysiąca Jezior (s) : Klasyczny
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : FC UWERAMAGI
posadzki ciechanów : WKS Jeziorki
Sparta Radlin F.C. : FC KOXY
FKS Stal Mielec (s) : KING ŁÓDŹ
FC Janke : Strzelec Umianowice
KS Majiec : Asfalt 1,7 km Piaski
WOLNY LOS : Garbarnia Wadów
Kolejka 10 - 14.07.2020
FC UWERAMAGI : posadzki ciechanów
Klasyczny : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
Kraina Tysiąca Jezior (s) : KS Hetman Zamość
WKS Jeziorki : Sparta Radlin F.C.
KING ŁÓDŹ : Palące Laczki
Strzelec Umianowice : FKS Stal Mielec (s)
Asfalt 1,7 km Piaski : FC Janke
Garbarnia Wadów : KS Majiec
FC KOXY : WOLNY LOS
Kolejka 11 - 16.07.2020
KS Hetman Zamość : KING ŁÓDŹ
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : Kraina Tysiąca Jezior (s)
posadzki ciechanów : Klasyczny
Sparta Radlin F.C. : FC UWERAMAGI
Palące Laczki : Strzelec Umianowice
FKS Stal Mielec (s) : Asfalt 1,7 km Piaski
FC Janke : Garbarnia Wadów
KS Majiec : FC KOXY
WOLNY LOS : WKS Jeziorki
Kolejka 12 - 18.07.2020
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : KS Hetman Zamość
Kraina Tysiąca Jezior (s) : posadzki ciechanów
Klasyczny : Sparta Radlin F.C.
Strzelec Umianowice : KING ŁÓDŹ
Asfalt 1,7 km Piaski : Palące Laczki
Garbarnia Wadów : FKS Stal Mielec (s)
FC KOXY : FC Janke
WKS Jeziorki : KS Majiec
FC UWERAMAGI : WOLNY LOS
Kolejka 13 - 19.07.2020
KS Hetman Zamość : Strzelec Umianowice
posadzki ciechanów : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
Sparta Radlin F.C. : Kraina Tysiąca Jezior (s)
KING ŁÓDŹ : Asfalt 1,7 km Piaski
Palące Laczki : Garbarnia Wadów
FKS Stal Mielec (s) : FC KOXY
FC Janke : WKS Jeziorki
KS Majiec : FC UWERAMAGI
WOLNY LOS : Klasyczny
Kolejka 14 - 20.07.2020
posadzki ciechanów : KS Hetman Zamość
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : Sparta Radlin F.C.
Asfalt 1,7 km Piaski : Strzelec Umianowice
Garbarnia Wadów : KING ŁÓDŹ
FC KOXY : Palące Laczki
WKS Jeziorki : FKS Stal Mielec (s)
FC UWERAMAGI : FC Janke
Klasyczny : KS Majiec
Kraina Tysiąca Jezior (s) : WOLNY LOS
Kolejka 15 - 21.07.2020
KS Hetman Zamość : Asfalt 1,7 km Piaski
Sparta Radlin F.C. : posadzki ciechanów
Strzelec Umianowice : Garbarnia Wadów
KING ŁÓDŹ : FC KOXY
Palące Laczki : WKS Jeziorki
FKS Stal Mielec (s) : FC UWERAMAGI
FC Janke : Klasyczny
KS Majiec : Kraina Tysiąca Jezior (s)
WOLNY LOS : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
Kolejka 16 - 23.07.2020
Sparta Radlin F.C. : KS Hetman Zamość
Garbarnia Wadów : Asfalt 1,7 km Piaski
FC KOXY : Strzelec Umianowice
WKS Jeziorki : KING ŁÓDŹ
FC UWERAMAGI : Palące Laczki
Klasyczny : FKS Stal Mielec (s)
Kraina Tysiąca Jezior (s) : FC Janke
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : KS Majiec
posadzki ciechanów : WOLNY LOS
Kolejka 17 - 25.07.2020
Strzelec Umianowice : WKS Jeziorki
Asfalt 1,7 km Piaski : FC KOXY
KS Hetman Zamość : Garbarnia Wadów
KING ŁÓDŹ : FC UWERAMAGI
Palące Laczki : Klasyczny
FKS Stal Mielec (s) : Kraina Tysiąca Jezior (s)
FC Janke : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
KS Majiec : posadzki ciechanów
WOLNY LOS : Sparta Radlin F.C.