Kolejka 1 - 02.07.2020
WOLNY LOS1 : Se* with my E*
DiiL FC : FC Emirates Tychy
Mistrz Czaniec : Stasin Red Devils
Dream Team Gniezno : KKS Smocze Tygrysy
Orkan Zapałów : Tomasovia Tomaszów Lubelski
The Karakans : Pro Gram (s)
Hen Terespol : Zagłębie Lubin2
Mistrzowie z dzielnicy : MENELE TEAM
WOLNY LOS : Gabki Swidnica
Kolejka 2 - 04.07.2020
WOLNY LOS : WOLNY LOS1
Mistrzowie z dzielnicy : Gabki Swidnica
FC Emirates Tychy : Se* with my E*
DiiL FC : Stasin Red Devils
Mistrz Czaniec : KKS Smocze Tygrysy
Dream Team Gniezno : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orkan Zapałów : Pro Gram (s)
The Karakans : Zagłębie Lubin2
Hen Terespol : MENELE TEAM
Kolejka 3 - 05.07.2020
Se* with my E* : WOLNY LOS
Stasin Red Devils : FC Emirates Tychy
KKS Smocze Tygrysy : DiiL FC
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Mistrz Czaniec
Pro Gram (s) : Dream Team Gniezno
Zagłębie Lubin2 : Orkan Zapałów
MENELE TEAM : The Karakans
Gabki Swidnica : Hen Terespol
WOLNY LOS1 : Mistrzowie z dzielnicy
Kolejka 4 - 06.07.2020
Stasin Red Devils : Se* with my E*
FC Emirates Tychy : KKS Smocze Tygrysy
DiiL FC : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Mistrz Czaniec : Pro Gram (s)
Dream Team Gniezno : Zagłębie Lubin2
Orkan Zapałów : MENELE TEAM
The Karakans : Gabki Swidnica
Mistrzowie z dzielnicy : WOLNY LOS
Hen Terespol : WOLNY LOS1
Kolejka 5 - 07.07.2020
Se* with my E* : Mistrzowie z dzielnicy
KKS Smocze Tygrysy : Stasin Red Devils
Tomasovia Tomaszów Lubelski : FC Emirates Tychy
Pro Gram (s) : DiiL FC
Zagłębie Lubin2 : Mistrz Czaniec
MENELE TEAM : Dream Team Gniezno
Gabki Swidnica : Orkan Zapałów
WOLNY LOS : Hen Terespol
WOLNY LOS1 : The Karakans
Kolejka 6 - 09.07.2020
KKS Smocze Tygrysy : Se* with my E*
Stasin Red Devils : Tomasovia Tomaszów Lubelski
FC Emirates Tychy : Pro Gram (s)
DiiL FC : Zagłębie Lubin2
Mistrz Czaniec : MENELE TEAM
Dream Team Gniezno : Gabki Swidnica
Hen Terespol : Mistrzowie z dzielnicy
The Karakans : WOLNY LOS
Orkan Zapałów : WOLNY LOS1
Kolejka 7 - 11.07.2020
Se* with my E* : Hen Terespol
Tomasovia Tomaszów Lubelski : KKS Smocze Tygrysy
Pro Gram (s) : Stasin Red Devils
Zagłębie Lubin2 : FC Emirates Tychy
MENELE TEAM : DiiL FC
Gabki Swidnica : Mistrz Czaniec
Mistrzowie z dzielnicy : The Karakans
WOLNY LOS : Orkan Zapałów
WOLNY LOS1 : Dream Team Gniezno
Kolejka 8 - 12.07.2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Se* with my E*
KKS Smocze Tygrysy : Pro Gram (s)
Stasin Red Devils : Zagłębie Lubin2
FC Emirates Tychy : MENELE TEAM
DiiL FC : Gabki Swidnica
The Karakans : Hen Terespol
Orkan Zapałów : Mistrzowie z dzielnicy
Dream Team Gniezno : WOLNY LOS
Mistrz Czaniec : WOLNY LOS1
Kolejka 9 - 13.07.2020
Se* with my E* : The Karakans
Pro Gram (s) : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Zagłębie Lubin2 : KKS Smocze Tygrysy
MENELE TEAM : Stasin Red Devils
Gabki Swidnica : FC Emirates Tychy
Hen Terespol : Orkan Zapałów
Mistrzowie z dzielnicy : Dream Team Gniezno
WOLNY LOS : Mistrz Czaniec
WOLNY LOS1 : DiiL FC
Kolejka 10 - 14.07.2020
KKS Smocze Tygrysy : MENELE TEAM
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Zagłębie Lubin2
Pro Gram (s) : Se* with my E*
Stasin Red Devils : Gabki Swidnica
Orkan Zapałów : The Karakans
Dream Team Gniezno : Hen Terespol
Mistrz Czaniec : Mistrzowie z dzielnicy
DiiL FC : WOLNY LOS
FC Emirates Tychy : WOLNY LOS1
Kolejka 11 - 16.07.2020
Se* with my E* : Orkan Zapałów
Zagłębie Lubin2 : Pro Gram (s)
MENELE TEAM : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Gabki Swidnica : KKS Smocze Tygrysy
The Karakans : Dream Team Gniezno
Hen Terespol : Mistrz Czaniec
Mistrzowie z dzielnicy : DiiL FC
WOLNY LOS : FC Emirates Tychy
WOLNY LOS1 : Stasin Red Devils
Kolejka 12 - 18.07.2020
Zagłębie Lubin2 : Se* with my E*
Pro Gram (s) : MENELE TEAM
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Gabki Swidnica
Dream Team Gniezno : Orkan Zapałów
Mistrz Czaniec : The Karakans
DiiL FC : Hen Terespol
FC Emirates Tychy : Mistrzowie z dzielnicy
Stasin Red Devils : WOLNY LOS
KKS Smocze Tygrysy : WOLNY LOS1
Kolejka 13 - 19.07.2020
Se* with my E* : Dream Team Gniezno
MENELE TEAM : Zagłębie Lubin2
Gabki Swidnica : Pro Gram (s)
Orkan Zapałów : Mistrz Czaniec
The Karakans : DiiL FC
Hen Terespol : FC Emirates Tychy
Mistrzowie z dzielnicy : Stasin Red Devils
WOLNY LOS : KKS Smocze Tygrysy
WOLNY LOS1 : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 14 - 20.07.2020
MENELE TEAM : Se* with my E*
Zagłębie Lubin2 : Gabki Swidnica
Mistrz Czaniec : Dream Team Gniezno
DiiL FC : Orkan Zapałów
FC Emirates Tychy : The Karakans
Stasin Red Devils : Hen Terespol
KKS Smocze Tygrysy : Mistrzowie z dzielnicy
Tomasovia Tomaszów Lubelski : WOLNY LOS
Pro Gram (s) : WOLNY LOS1
Kolejka 15 - 21.07.2020
Se* with my E* : Mistrz Czaniec
Gabki Swidnica : MENELE TEAM
Dream Team Gniezno : DiiL FC
Orkan Zapałów : FC Emirates Tychy
The Karakans : Stasin Red Devils
Hen Terespol : KKS Smocze Tygrysy
Mistrzowie z dzielnicy : Tomasovia Tomaszów Lubelski
WOLNY LOS : Pro Gram (s)
WOLNY LOS1 : Zagłębie Lubin2
Kolejka 16 - 23.07.2020
Gabki Swidnica : Se* with my E*
DiiL FC : Mistrz Czaniec
FC Emirates Tychy : Dream Team Gniezno
Stasin Red Devils : Orkan Zapałów
KKS Smocze Tygrysy : The Karakans
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Hen Terespol
Pro Gram (s) : Mistrzowie z dzielnicy
Zagłębie Lubin2 : WOLNY LOS
MENELE TEAM : WOLNY LOS1
Kolejka 17 - 25.07.2020
Dream Team Gniezno : Stasin Red Devils
Mistrz Czaniec : FC Emirates Tychy
Se* with my E* : DiiL FC
Orkan Zapałów : KKS Smocze Tygrysy
The Karakans : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Hen Terespol : Pro Gram (s)
Mistrzowie z dzielnicy : Zagłębie Lubin2
WOLNY LOS : MENELE TEAM
WOLNY LOS1 : Gabki Swidnica
Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()