Kolejka 18 - 26.07.2020
Se* with my E* : WOLNY LOS1
FC Emirates Tychy : DiiL FC
Stasin Red Devils : Mistrz Czaniec
KKS Smocze Tygrysy : Dream Team Gniezno
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Orkan Zapałów
Pro Gram (s) : The Karakans
Zagłębie Lubin2 : Hen Terespol
MENELE TEAM : Mistrzowie z dzielnicy
Gabki Swidnica : WOLNY LOS
Kolejka 19 - 27.07.2020
WOLNY LOS1 : WOLNY LOS
Gabki Swidnica : Mistrzowie z dzielnicy
Se* with my E* : FC Emirates Tychy
Stasin Red Devils : DiiL FC
KKS Smocze Tygrysy : Mistrz Czaniec
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Dream Team Gniezno
Pro Gram (s) : Orkan Zapałów
Zagłębie Lubin2 : The Karakans
MENELE TEAM : Hen Terespol
Kolejka 20 - 28.07.2020
WOLNY LOS : Se* with my E*
FC Emirates Tychy : Stasin Red Devils
DiiL FC : KKS Smocze Tygrysy
Mistrz Czaniec : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dream Team Gniezno : Pro Gram (s)
Orkan Zapałów : Zagłębie Lubin2
The Karakans : MENELE TEAM
Hen Terespol : Gabki Swidnica
Mistrzowie z dzielnicy : WOLNY LOS1
Kolejka 21 - 30.07.2020
Se* with my E* : Stasin Red Devils
KKS Smocze Tygrysy : FC Emirates Tychy
Tomasovia Tomaszów Lubelski : DiiL FC
Pro Gram (s) : Mistrz Czaniec
Zagłębie Lubin2 : Dream Team Gniezno
MENELE TEAM : Orkan Zapałów
Gabki Swidnica : The Karakans
WOLNY LOS : Mistrzowie z dzielnicy
WOLNY LOS1 : Hen Terespol
Kolejka 22 - 01.08.2020
Mistrzowie z dzielnicy : Se* with my E*
Stasin Red Devils : KKS Smocze Tygrysy
FC Emirates Tychy : Tomasovia Tomaszów Lubelski
DiiL FC : Pro Gram (s)
Mistrz Czaniec : Zagłębie Lubin2
Dream Team Gniezno : MENELE TEAM
Orkan Zapałów : Gabki Swidnica
Hen Terespol : WOLNY LOS
The Karakans : WOLNY LOS1
Kolejka 23 - 02.08.2020
Se* with my E* : KKS Smocze Tygrysy
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Stasin Red Devils
Pro Gram (s) : FC Emirates Tychy
Zagłębie Lubin2 : DiiL FC
MENELE TEAM : Mistrz Czaniec
Gabki Swidnica : Dream Team Gniezno
Mistrzowie z dzielnicy : Hen Terespol
WOLNY LOS : The Karakans
WOLNY LOS1 : Orkan Zapałów
Kolejka 24 - 03.08.2020
Hen Terespol : Se* with my E*
KKS Smocze Tygrysy : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stasin Red Devils : Pro Gram (s)
FC Emirates Tychy : Zagłębie Lubin2
DiiL FC : MENELE TEAM
Mistrz Czaniec : Gabki Swidnica
The Karakans : Mistrzowie z dzielnicy
Orkan Zapałów : WOLNY LOS
Dream Team Gniezno : WOLNY LOS1
Kolejka 25 - 04.08.2020
Se* with my E* : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pro Gram (s) : KKS Smocze Tygrysy
Zagłębie Lubin2 : Stasin Red Devils
MENELE TEAM : FC Emirates Tychy
Gabki Swidnica : DiiL FC
Hen Terespol : The Karakans
Mistrzowie z dzielnicy : Orkan Zapałów
WOLNY LOS : Dream Team Gniezno
WOLNY LOS1 : Mistrz Czaniec
Kolejka 26 - 06.08.2020
The Karakans : Se* with my E*
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Pro Gram (s)
KKS Smocze Tygrysy : Zagłębie Lubin2
Stasin Red Devils : MENELE TEAM
FC Emirates Tychy : Gabki Swidnica
Orkan Zapałów : Hen Terespol
Dream Team Gniezno : Mistrzowie z dzielnicy
Mistrz Czaniec : WOLNY LOS
DiiL FC : WOLNY LOS1
Kolejka 27 - 08.08.2020
MENELE TEAM : KKS Smocze Tygrysy
Zagłębie Lubin2 : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Se* with my E* : Pro Gram (s)
Gabki Swidnica : Stasin Red Devils
The Karakans : Orkan Zapałów
Hen Terespol : Dream Team Gniezno
Mistrzowie z dzielnicy : Mistrz Czaniec
WOLNY LOS : DiiL FC
WOLNY LOS1 : FC Emirates Tychy
Kolejka 28 - 09.08.2020
Orkan Zapałów : Se* with my E*
Pro Gram (s) : Zagłębie Lubin2
Tomasovia Tomaszów Lubelski : MENELE TEAM
KKS Smocze Tygrysy : Gabki Swidnica
Dream Team Gniezno : The Karakans
Mistrz Czaniec : Hen Terespol
DiiL FC : Mistrzowie z dzielnicy
FC Emirates Tychy : WOLNY LOS
Stasin Red Devils : WOLNY LOS1
Kolejka 29 - 10.08.2020
Se* with my E* : Zagłębie Lubin2
MENELE TEAM : Pro Gram (s)
Gabki Swidnica : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orkan Zapałów : Dream Team Gniezno
The Karakans : Mistrz Czaniec
Hen Terespol : DiiL FC
Mistrzowie z dzielnicy : FC Emirates Tychy
WOLNY LOS : Stasin Red Devils
WOLNY LOS1 : KKS Smocze Tygrysy
Kolejka 30 - 11.08.2020
Dream Team Gniezno : Se* with my E*
Zagłębie Lubin2 : MENELE TEAM
Pro Gram (s) : Gabki Swidnica
Mistrz Czaniec : Orkan Zapałów
DiiL FC : The Karakans
FC Emirates Tychy : Hen Terespol
Stasin Red Devils : Mistrzowie z dzielnicy
KKS Smocze Tygrysy : WOLNY LOS
Tomasovia Tomaszów Lubelski : WOLNY LOS1
Kolejka 31 - 13.08.2020
Se* with my E* : MENELE TEAM
Gabki Swidnica : Zagłębie Lubin2
Dream Team Gniezno : Mistrz Czaniec
Orkan Zapałów : DiiL FC
The Karakans : FC Emirates Tychy
Hen Terespol : Stasin Red Devils
Mistrzowie z dzielnicy : KKS Smocze Tygrysy
WOLNY LOS : Tomasovia Tomaszów Lubelski
WOLNY LOS1 : Pro Gram (s)
Kolejka 32 - 15.08.2020
Mistrz Czaniec : Se* with my E*
MENELE TEAM : Gabki Swidnica
DiiL FC : Dream Team Gniezno
FC Emirates Tychy : Orkan Zapałów
Stasin Red Devils : The Karakans
KKS Smocze Tygrysy : Hen Terespol
Tomasovia Tomaszów Lubelski : Mistrzowie z dzielnicy
Pro Gram (s) : WOLNY LOS
Zagłębie Lubin2 : WOLNY LOS1
Kolejka 33 - 16.08.2020
Se* with my E* : Gabki Swidnica
Mistrz Czaniec : DiiL FC
Dream Team Gniezno : FC Emirates Tychy
Orkan Zapałów : Stasin Red Devils
The Karakans : KKS Smocze Tygrysy
Hen Terespol : Tomasovia Tomaszów Lubelski
Mistrzowie z dzielnicy : Pro Gram (s)
WOLNY LOS : Zagłębie Lubin2
WOLNY LOS1 : MENELE TEAM
Kolejka 34 - 17.08.2020
Stasin Red Devils : Dream Team Gniezno
FC Emirates Tychy : Mistrz Czaniec
DiiL FC : Se* with my E*
KKS Smocze Tygrysy : Orkan Zapałów
Tomasovia Tomaszów Lubelski : The Karakans
Pro Gram (s) : Hen Terespol
Zagłębie Lubin2 : Mistrzowie z dzielnicy
MENELE TEAM : WOLNY LOS
Gabki Swidnica : WOLNY LOS1