skrócony kontrakt zawodników

    skrócony kontrakt zawodników

    w wieku 31 lat podpisałem z 10 grajkami z pola kontrakty na 6 sezonów

    wczoraj przed końcem ligi jeszcze sprawdzałem, i każdy miał w umowie, że jeszcze kontrakt trwa 5 sezonów

    dziś dzień po skończeniu ligi, 8 grajków ma kontrakt na 4 sezony, a dwóch tylko do końca sezonu..............??

    o co chodzi?? co mam teraz z nimi zrobić?? odejdą po sezonie i cały misterny plan budowania składu się wali.....

    martinomartinez schrieb:

    w wieku 31 lat podpisałem z 10 grajkami z pola kontrakty na 6 sezonów

    wczoraj przed końcem ligi jeszcze sprawdzałem, i każdy miał w umowie, że jeszcze kontrakt trwa 5 sezonów

    dziś dzień po skończeniu ligi, 8 grajków ma kontrakt na 4 sezony, a dwóch tylko do końca sezonu..............??

    o co chodzi?? co mam teraz z nimi zrobić?? odejdą po sezonie i cały misterny plan budowania składu się wali.....


    Jeżeli chodzi o tych 8 zawodników to sytuacja jest zupełnie prawidłowa.
    Wczoraj było 5 sezonów, a dziś jest 4 bo system mimo, że nie ma nowej ligi (zapewne pokazuje, że sezon trwa), to czyta sobie już nowy sezon.
    Tak więc po przydziale do nowej ligi wciąż będą 4 sezony do rozegrania plus rozpoczęty czyli ten z nowego przydziału.
    Sprawa wygląda inaczej z tą 2, której kończy się umowa.
    Bardzo ważne jest czy jest możliwość przedłużyć umowy za pomocą credids.
    Jeżeli tak to zgodnie z opisem mógł wystąpić jakiś błąd, który można naprawić w bardzo prosty sposób używając credits do przedłużenia umów.
    Oczywiście warto poprosić Administrację, aby to sprawdziła i dokonała tego na własny koszt.
    Jeżeli natomiast tym 2 zawodnikom, nie pokazuje się opcja przedłużenia umowy za credits wówczas naprawa tego błędu może być trudniejsza do zrealizowania.
    Mimo wszystko w sprawie 2 zawodników prosimy jak najszybciej zgłosić się do Support Gry w celu weryfikacji przedstawionego problemu z grą.

    Pozdrawiam Team FutbolCup