V Turniej BTF - Serwer

      V Turniej BTF - Serwer

      V Turniej BTF - Serwer

      Start turnieju 1 sierpnia 2020 roku godzina 13.00.

      Cały turniej zostanie rozegrany w systemie Round Robin i w formie fair play.

      Turniej składał się będzie z następujących etapów:

      I Etap (01.08 – 07.08) - eliminacje grupowe w 4 grupach 8 zespołowych (w każdej grupie zagra4 przedstawicieli BTF i 4 przedstawicieli Reprezentacji Serwera) - awans do półfinałów uzyskają4 najlepsze zespoły z każdej grupy

      II Etap (15.08.- 21.08) – rozgrywki półfinałowe (dwa 8 zespołowe półfinały) – awans do Wielkiego finału uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdego półfinału

      III etap (29.08.- 04.09) – Wielki finał


      Wszystkie mecze turniejowe będą organizowane przez przedstawicieli BTF.

      Nagrody:

      I Etap – nagroda po 400k dla każdego (nagroda od organizatora poszczególnej grupy)
      II Etap – nagroda po 500k dla każdego (nagroda od organizatorów półfinałów)
      III Etap – nagroda po 600k dla każdego (nagroda od organizatora Wielkiego Finału)


      Pula nagród zostanie dodatkowo zwiększona o kwotę wpisowego, tj. 64 mln oraz darowizny!

      Przewidujemy, że pula nagród przekroczy 100 mln

      Każdy chętny może zadeklarować dodatkową kwotę na nagrody turniejowe. Może, ale nie musi! Dotyczy to również reprezentantów Stowarzyszenia BTF.

      Po zakończonych zapisach zebrana pula zostanie rozdzielona na 32 mniejsze kwoty. Przed startem turnieju zostaną podane wysokości dodatkowych nagród za miejsca 1-32. Nagrody za zajęte w turnieju miejsca zostaną rozliczone po Wielkim Finale.

      Po zakończonym turnieju zostanie stworzona klasyfikacja indywidualna kolejno wg:
      - zdobytego miejsca w Wielkim Finale,
      - zdobytego miejsca w półfinale,
      - zdobytego miejsca w rozgrywkach grupowych.


      W przypadku zajęcia tego samego miejsca na poszczególnym etapie turnieju o wyższej pozycji w klasyfikacji decyduje kolejno:
      liczba zdobytych punktów
      bilans bramkowy
      liczba strzelonych bramek
      losowanie

      Za zajęcie 32 (ostatniego) miejsca w turnieju nagroda wyniesie 500 k.

      Dodatkowo zostanie stworzona klasyfikacja zespołowa Reprezentacji BTF i Reprezentacji Serwera. Każdy zdobyty punkt przez przedstawiciela jednej z grup wpłynie na wynik końcowy danej ekipy.

      Najlepsza „8” Reprezentacji Serwera zagwarantuje sobie prawo gry w kolejnej edycji turnieju.

      Uwaga:
      Informuję, że w turnieju obowiązuje gra fair i będę pilnował, aby tego przestrzegać. Zespoły które zostaną wykluczone z turnieju za zbyt ostrą grę nie będą mogły zagrać w kolejnej edycji.
      Zespoły, które po utworzeniu grup, półfinałów z różnych powodów nie zagrają w nich (zajęty, termin, zmiana planów) nie będą mogły zagrać w kolejnej edycji turnieju. Ewentualne rezygnacje proszę zgłaszać wcześniej (przed losowaniem).


      Skład Reprezentacji Serwera:

      1.Internazionale Wodzisław Śląski – Kmita
      2.thorrgall – thorrgall
      3.FC Bartekx - Bartek_x
      4.FC Masters Gliwice – Aztecky
      5.Leech Pozz – lukasz7812
      6.Visca El Barca! – berni94pl
      7.Legia… (L)…Warszawa - sunshaine
      8.iBuyPower- SooN
      9.ŚwidDług - Cinek
      10.Blue Tigers FC - Adek
      11.KS Kretovia - Kret
      12.Fox River FC- Theodor T-Bag Bagwell
      13. Ogień Czarnków - P3PSI
      14. Orzeł Wełnowiec - gregskot
      15. Orzeł Palowice - Pep
      16. LKS Czarni Lwów - dzordz_b


      Skład Reprezentacji BTF:

      1.Łęg Łowce – Niemczyc
      2.Tuciak United Team – Tuta96
      3.Celtic Glasgow – Kameleon
      4.unia niećkowo – lokario
      5.LKS Czaszyn – Kozuszi
      6.KKS Kolejowy – Sławol
      7.FC.Jamajka – Zimny69
      8.Chelsea KnO FC – Mateo Di Stefano
      9.La Fiorita – Joel Pier
      10.FC PZGW – Hary Kejn
      11.Real & Biedronka – cpt-nemo
      12. Orly Z Elblaga - emdeys
      13. Marsylia FC - MaksymAFC - dzika karta od Kameleona
      14. Fopa i Nietakt - loleek - dzika karta od Sławola
      15. FC KOXY - Tańczący z wilkami - dzika karta od Casanowy
      16. KS Hetman Zamość - Marcin Płuska - dzika karta od lokario


      Po podaniu ostatecznych składów, każdy chętny sponsor będzie mógł wpisać swoją kwotę darowizny na forum. Proszę wcześniej tego nie robić.

      Post was edited 12 times, last by “lokario” ().

      Kto chciałby coś dorzucić do obowiązkowego wpisowego 2 mln może to już zrobić. Poniżej lista osób, z kwotami przeznaczonymi na turniej. Kto do wpisowego się nie dorzuca nie musi na listę się wpisać.

      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      2.
      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      2. Fopa i Nietakt/loleek : 2 mln wpisowego + 18 mln dodatkowo
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. thorrgall/thorrgall: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      5. Łęg Łowce/Niemczyc: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      2. Fopa i Nietakt/loleek : 2 mln wpisowego + 18 mln dodatkowo
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. thorrgall/thorrgall: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      5. Łęg Łowce/Niemczyc: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      6.FC. Jamajka/zimny69 : 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      2. Fopa i Nietakt/loleek : 2 mln wpisowego + 18 mln dodatkowo
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. thorrgall/thorrgall: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      5. Łęg Łowce/Niemczyc: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      6.FC. Jamajka/zimny69 : 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. LKS Czaszyn/kozuszi : 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      Podział na koszyki do losowania, wg Rankingu ELO na dzień 12.07.2020 r. godz. 10.30

      Serwer

      Koszyk 1:

      1. iBuyPower, ELO 2
      2. Internazionale Wodzisław Śląski, ELO 6
      3. thorrgall, ELO 9
      4. Legia...(L)...Warszawa, ELO 11

      Koszyk 2:

      1. FC Masters Gliwice, ELO 17
      2. FC Bartekx, ELO 28
      3. LKS Czarni Lwów, ELO 29
      4. Leech Pozz, ELO 40

      Koszyk 3:

      1. Orzeł Wełnowiec, ELO 43
      2. Visca el Barca!, ELO 51
      3. KS Kretovia, ELO 52
      4. Orzeł Palowice, ELO 57

      Koszyk 4:

      1. Ogień Czarnków, ELO 83
      2. ŚwidDług, ELO 110
      3. Blue Tigers FC, ELO 222
      4. Fox River FC, ELO 263



      BTF

      Koszyk 1:

      1. Tuciak United Team, ELO 1
      2. Celtic Glasgow, ELO 12
      3. Łęg Łowce, ELO 15
      4. FC.Jamajka, ELO 31

      Koszyk 2:

      1. KKS Kolejowy, ELO 33
      2. Chelsea KnO FC, ELO 50
      3. Real & Biedronka, ELO 54
      4. LKS Czaszyn, ELO 61

      Koszyk 3:

      1. unia niećkowo, ELO 72
      2. FC PZGW, ELO 95
      3. Fopa i Nietakt, ELO 114
      4. Marsylia FC, ELO 179

      Koszyk 4:

      1. Orly Z Elblaga, ELO 255
      2. La Fiorita, ELO 300
      3. FC KOXY, ELO 331
      4. FC Hetman Zamość, ELO 351

      Do każdej z 4 grup turniejowych zostanie wylosowany jeden zespół z każdego z 8 koszyków.
      Wylosowane grupy turniejowe.

      Grupa A:

      1. iBuy Power
      2. FC.Jamajka - organizator
      3. Chelsea KnO FC
      4. Leech Pozz
      5. Orzeł Wełnowiec
      6. FC PZGW
      7. La Fiorita
      8. Ogień Czarnków


      Grupa B:

      1. Celtic Glasgow
      2. Internazionale Wodzisław Śląski
      3. KKS Kolejowy - organizator
      4. FC Bartekx
      5. Marsylia FC
      6. Orzeł Palowice
      7. Orly Z Elblaga
      8. Fox River FC



      Grupa C:

      1. Łęg Łowce
      2. Legia... (L)... Warszawa
      3. LKS Czaszyn - organizator
      4. LKS Czarni Lwów
      5. Fopa i Nietakt
      6. Visca el Barca!
      7. KS Hetman Zamość
      8. Blue Tigers FC



      Grupa D:

      1. Tuciak United Team
      2. thorrgall
      3. Real i Biedronka
      4. FC Masters Gliwice
      5. unia niećkowo - organizator
      6. KS Kretovia
      7. FC KOXY
      8. ŚwidDług


      Organizatorzy grup, po ich utworzeniu, roześlą hasła do kolegów ze swoich grup.

      Turniej wystartuje 1 sierpnia o 13.00.

      Proszę wszystkich o grę taktyką FAIR.

      Do półfinału awansują najlepsze 4 zespoły z każdej grupy.



      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      2. Fopa i Nietakt/loleek : 2 mln wpisowego + 18 mln dodatkowo
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. thorrgall/thorrgall: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      5. Łęg Łowce/Niemczyc: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      6.FC. Jamajka/zimny69 : 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. LKS Czaszyn/kozuszi : 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      8. Orly z Elblaga/ Emdeys: 2mln wpisowego + 20 mln dodatkowo

      New

      Nagrody za zajęte miejsca w turnieju:

      1 miejsce 14 milionów
      2 miejsce 11 milionów
      3 miejsce 9 milionów
      4 miejsce 8 milionów
      5 miejsce 7,5 miliona
      6 miejsce 7 milionów
      7 miejsce 6,5 miliona
      8 miejsce 6 milionów
      9 miejsce 4,8 miliona
      10 miejsce 4,5 miliona
      11 miejsce 4,2 miliona
      12 miejsce 3,9 miliona
      13 miejsce 3,6 miliona
      14 miejsce 3,3 miliona
      15 miejsce 3,1 miliona
      16 miejsce 2,7 miliona
      17 miejsce 2,4 miliona
      18 miejsce 2,25 miliona
      19 miejsce 2,1 miliona
      20 miejsce 1,95 miliona
      21 miejsce 1,8 miliona
      22 miejsce 1,65 miliona
      23 miejsce 1,5 miliona
      24 miejsce 1,35 miliona
      25 miejsce 1,2 miliona
      26 miejsce 1,1 miliona
      27 miejsce 1 milion
      28 miejsce 900k
      29 miejsce 800k
      30 miejsce 800k
      31 miejsce 600k
      32 miejsce 600k


      Łącznie 121 milionów (w tym 64 miliony wpisowego i 57 milionów od sponsorów).

      Do tego każdy uczestnik turnieju otrzyma nagrodę za udział w poszczególnych fazach turnieju:
      400k za rozgrywki grupowe, 500k za udział w półfinale i 600k za udział w Wielkim Finale.


      New

      Grupa A

      01.08.2020

      iBuyPower - Orzeł Wełnowiec 6 : 1
      Leech Pozz - Chelsea KnO FC 3 : 0
      FC PZGW - FC.Jamajka 2 : 1
      La Fiorita - OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 3

      02.08.2020

      iBuyPower - FC PZGW 3 : 0
      Orzeł Wełnowiec - Chelsea KnO FC 3 : 1
      OGIEŃ CZARNKÓW - Leech Pozz 0 : 3
      FC.Jamajka - La Fiorita 5 : 3

      03.08.2020


      Leech Pozz - FC.Jamajka 5 : 2
      FC PZGW - Orzeł Wełnowiec 1 : 3
      La Fiorita - iBuyPower 0 : 3
      Chelsea KnO FC - OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 1

      BTF- Serwer - 7:28



      Grupa B

      01.08.2020

      Internazionale Wodzisław Śląski - Celtic Glasgow 3 : 0
      Fox River FC - KKS Kolejowy 1 : 0
      Orzeł Palowice - Marsylia FC 5 : 1
      Orly z Elblaga - FC Bartekx 1 : 4

      02.08.2020

      Internazionale Wodzisław Śląski - Orzeł Palowice 0 : 0
      Celtic Glasgow - KKS Kolejowy 5 : 2
      FC Bartekx - Fox River FC 0 : 0
      Marsylia FC - Orly z Elblaga 4 : 2

      03.08.2020

      Fox River FC - Marsylia FC 3 : 4
      Orzeł Palowice - Celtic Glasgow 0 : 2
      Orly z Elblaga - Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 6
      KKS Kolejowy - FC Bartekx 0 : 0

      BTF- Serwer -13:20



      Grupa C

      01.08.2020

      Legia...(L)...Warszawa - LKS Czarni Lwów 0 : 1
      KS Hetman Zamość - Fopa i Nietakt 0 : 3
      Blue Tigers FC - Visca el Barca! 2 : 6
      LKS Czaszyn - Łęg Łowce 2 : 5

      02.08.2020

      Legia...(L)...Warszawa - Blue Tigers FC 3 : 0
      LKS Czarni Lwów - Fopa i Nietakt 6 : 0
      Łęg Łowce - KS Hetman Zamość 6 : 1A\
      Visca el Barca! - LKS Czaszyn 2 : 2

      03.08.2020

      KS Hetman Zamość - Visca el Barca! 0 : 7
      Blue Tigers FC - LKS Czarni Lwów 2 : 4
      LKS Czaszyn - Legia...(L)...Warszawa 1 : 4
      Fopa i Nietakt - Łęg Łowce 0 : 6

      BTF- Serwer - 13:22



      Grupa D

      01.08.2020

      unia niećkowo - Tuciak United Team 4 : 6
      FC KOXY - Real & Biedronka 0 : 6
      thorrgall - ŚwidDług 4 : 0
      KS Kretovia - FC Masters Gliwice 0 : 4

      02.08.2020

      unia niećkowo - thorrgall 0 : 4
      Tuciak United Team - Real & Biedronka 0 : 0
      FC Masters Gliwice - FC KOXY 9 : 1
      ŚwidDług - KS Kretovia 0 : 4

      03.08.2020

      FC KOXY - ŚwidDług 0 : 6
      thorrgall - Tuciak United Team 1 : 0
      KS Kretovia - unia niećkowo 3 : 0
      Real & Biedronka - FC Masters Gliwice 0 : 4

      BTF- Serwer -8:27



      Stan turnieju po trzech dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 41:97

      Grupa A

      04.08.2020

      iBuyPower - Leech Pozz 2 : 0
      FC PZGW - La Fiorita 0 : 2
      Orzeł Wełnowiec - OGIEŃ CZARNKÓW 4 : 1
      FC.Jamajka - Chelsea KnO FC 2 : 2

      05.08.2020

      Leech Pozz - FC PZGW 3 : 2
      La Fiorita - Orzeł Wełnowiec 0 : 3
      OGIEŃ CZARNKÓW - FC.Jamajka 0 : 1
      Chelsea KnO FC - iBuyPower 2 : 7

      06.08.2020

      iBuyPower - OGIEŃ CZARNKÓW 3 : 0
      FC PZGW - Chelsea KnO FC 1 : 4
      La Fiorita - Leech Pozz 2 : 5
      Orzeł Wełnowiec - FC.Jamajka 4 : 0

      BTF- Serwer - 18:52



      Grupa B

      04.08.2020

      Internazionale Wodzisław Śląski - Fox River FC 4 : 0
      Orzeł Palowice - Orly z Elblaga 4 : 0
      Celtic Glasgow - FC Bartekx 4 : 1
      Marsylia FC - KKS Kolejowy 1 : 3

      05.08.2020

      Fox River FC - Orzeł Palowice 0 : 4
      Orly z Elblaga - Celtic Glasgow 0 : 0
      FC Bartekx - Marsylia FC 0 : 1
      KKS Kolejowy - Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 6

      06.08.2020

      Internazionale Wodzisław Śląski - FC Bartekx 2 : 5
      Orzeł Palowice - KKS Kolejowy 0 : 0
      Orly z Elblaga - Fox River FC 1 : 3
      Celtic Glasgow - Marsylia FC 0 : 8

      BTF- Serwer - 28:39



      Grupa C

      04.08.2020

      Legia...(L)...Warszawa - KS Hetman Zamość 3 : 1
      Blue Tigers FC - LKS Czaszyn 2 : 7
      LKS Czarni Lwów - Łęg Łowce 1 : 4
      Visca el Barca! - Fopa i Nietakt 6 : 2

      05.08.2020

      KS Hetman Zamość - Blue Tigers FC 0 : 3
      LKS Czaszyn - LKS Czarni Lwów 2 : 5
      Łęg Łowce - Visca el Barca! 2 : 0
      Fopa i Nietakt - Legia...(L)...Warszawa 0 : 5

      06.08.2020

      Legia...(L)...Warszawa - Łęg Łowce 1 : 2
      Blue Tigers FC - Fopa i Nietakt 1 : 1
      LKS Czaszyn - KS Hetman Zamość 5 : 0
      LKS Czarni Lwów - Visca el Barca! 2 : 0

      BTF- Serwer - 29:41



      Grupa D

      04.08.2020

      unia niećkowo - FC KOXY 7 : 0
      thorrgall - KS Kretovia 2 : 2
      Tuciak United Team - FC Masters Gliwice 3 : 0
      ŚwidDług - Real & Biedronka 1 : 3

      05.08.2020

      FC KOXY - thorrgall 2 : 7
      KS Kretovia - Tuciak United Team 0 : 4
      FC Masters Gliwice - ŚwidDług 2 : 2
      Real & Biedronka - unia niećkowo 1 : 2

      06.08.2020

      unia niećkowo - FC Masters Gliwice 2 : 4
      thorrgall - Real & Biedronka 5 : 1
      KS Kretovia - FC KOXY 7 : 0
      Tuciak United Team - ŚwidDług 6 : 0

      BTF- Serwer - 26:43



      Stan turnieju po sześciu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 101:175

      Post was edited 9 times, last by “lokario” ().

      New

      07.08.2020

      Grupa A

      Leech Pozz - Orzeł Wełnowiec
      OGIEŃ CZARNKÓW - FC PZGW
      FC.Jamajka - iBuyPower
      Chelsea KnO FC - La Fiorita

      Grupa B

      Fox River FC - Celtic Glasgow
      FC Bartekx - Orzeł Palowice
      Marsylia FC - Internazionale Wodzisław Śląski
      KKS Kolejowy - Orly z Elblaga

      Grupa C

      KS Hetman Zamość - LKS Czarni Lwów
      Łęg Łowce - Blue Tigers FC
      Visca el Barca! - Legia...(L)...Warszawa
      Fopa i Nietakt - LKS Czaszyn

      Grupa D

      FC KOXY - Tuciak United Team
      FC Masters Gliwice - thorrgall
      ŚwidDług - unia niećkowo
      Real & Biedronka - KS Kretovia