Simülasyon Maçları

Simülasyon Maçları

Simülasyon maçlarını ayarlıyorum oyunda tamam diyor yaptın diye.Ama sonradan bakıyorum hiç bir maç gözükmüyor her yerden baktım ilk girdiğim zaman çıkan yerdeki simülasyon maçları,geçmiş maçlarda yok sezondan simülasyon maçlarına girdim yok ben bu maçı nasıl bulacağım şimdi diyebilirsiniz maç belki yapılmamıştır diye ama ilk maçı ayarladığımda ana yerde çıkıyordu.Şimdi yok.

Önemli not:Oyunu hiç bilmiyorum cahil olabilirim mazur görün.Forumda aradım bulamadım bunu
      Simülasyon maçı isteği gönderdiğinde istek gönderdiğin kişi kabul ederse simülasyon maçı oynanıyor. Gönderdiğin yada gelen simulasyon maçı isteklerini "Geçmiş Maçlar" , "Gelecek Maçlar" sekmesinin yanında yer alan "Simülasyon Maçı" sekmesinde görebilirsiniz.

Oynanan simülasyon maçları mesaj kutusunun yanında ki topta kırmızı olarak yanıp söner.

Tıkladığında ise skorları görünür

Biten simülasyon maçları ise artık mesaj kutusunun yanında kırmızı olarak yanıp sönmez.

Oynanan simülasyon maçlarının skorları ise kayıt edilmez. Çünkü simulasyon maçlarının oyuna direkt olarak bir etkisi yoktur. Simülasyon maçlarında ki amaç sadece diziliş ve taktik denemektir. Geçmişte oynadığın simülasyon maçlarının sayısı kupa müzesinde "Meraklı" , "Hevesli" ve "Taktik Ustası" flamalarına tıkladığında yazar.

Umarım sorduğun soruya yanıt olmuştur.

Kafanıza takılan herhangi birşey için oyundan arama yerine Fidanspor veya management yazarak bana mesaj atabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.. :)

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „management“ ()