Kolejka 18 - 26.09.2020
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS 4
KS Hetman Zamość : KS Majiec
WOLNY LOS : FC KOXY
FKS Stal Mielec : FC UWERAMAGI
WOLNY LOS 1 : Strzelec Umianowice
LKS Ursus Dachnów (s) : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
WOLNY LOS2 : Fc Barcelona8 (s)
Klasyczny : Kraina Tysiąca Jezior
posadzki ciechanów : WOLNY LOS 3
Kolejka 19 - 27.09.2020
WOLNY LOS 4 : WOLNY LOS 3
posadzki ciechanów : Kraina Tysiąca Jezior
Garbarnia Wadów : KS Hetman Zamość
WOLNY LOS : KS Majiec
FKS Stal Mielec : FC KOXY
WOLNY LOS 1 : FC UWERAMAGI
LKS Ursus Dachnów (s) : Strzelec Umianowice
WOLNY LOS2 : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
Klasyczny : Fc Barcelona8 (s)
Kolejka 20 - 28.09.2020
WOLNY LOS 3 : Garbarnia Wadów
KS Hetman Zamość : WOLNY LOS
KS Majiec : FKS Stal Mielec
FC KOXY : WOLNY LOS 1
FC UWERAMAGI : LKS Ursus Dachnów (s)
Strzelec Umianowice : WOLNY LOS2
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : Klasyczny
Fc Barcelona8 (s) : posadzki ciechanów
Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS 4
Kolejka 21 - 29.09.2020
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS
FKS Stal Mielec : KS Hetman Zamość
WOLNY LOS 1 : KS Majiec
LKS Ursus Dachnów (s) : FC KOXY
WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI
Klasyczny : Strzelec Umianowice
posadzki ciechanów : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
WOLNY LOS 3 : Kraina Tysiąca Jezior
WOLNY LOS 4 : Fc Barcelona8 (s)
Kolejka 22 - 01.10.2020
Kraina Tysiąca Jezior : Garbarnia Wadów
WOLNY LOS : FKS Stal Mielec
KS Hetman Zamość : WOLNY LOS 1
KS Majiec : LKS Ursus Dachnów (s)
FC KOXY : WOLNY LOS2
FC UWERAMAGI : Klasyczny
Strzelec Umianowice : posadzki ciechanów
Fc Barcelona8 (s) : WOLNY LOS 3
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : WOLNY LOS 4
Kolejka 23 - 03.10.2020
Garbarnia Wadów : FKS Stal Mielec
WOLNY LOS 1 : WOLNY LOS
LKS Ursus Dachnów (s) : KS Hetman Zamość
WOLNY LOS2 : KS Majiec
Klasyczny : FC KOXY
posadzki ciechanów : FC UWERAMAGI
Kraina Tysiąca Jezior : Fc Barcelona8 (s)
WOLNY LOS 3 : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
WOLNY LOS 4 : Strzelec Umianowice
Kolejka 24 - 04.10.2020
Fc Barcelona8 (s) : Garbarnia Wadów
FKS Stal Mielec : WOLNY LOS 1
WOLNY LOS : LKS Ursus Dachnów (s)
KS Hetman Zamość : WOLNY LOS2
KS Majiec : Klasyczny
FC KOXY : posadzki ciechanów
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : Kraina Tysiąca Jezior
Strzelec Umianowice : WOLNY LOS 3
FC UWERAMAGI : WOLNY LOS 4
Kolejka 25 - 05.10.2020
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS 1
LKS Ursus Dachnów (s) : FKS Stal Mielec
WOLNY LOS2 : WOLNY LOS
Klasyczny : KS Hetman Zamość
posadzki ciechanów : KS Majiec
Fc Barcelona8 (s) : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
Kraina Tysiąca Jezior : Strzelec Umianowice
WOLNY LOS 3 : FC UWERAMAGI
WOLNY LOS 4 : FC KOXY
Kolejka 26 - 06.10.2020
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : Garbarnia Wadów
WOLNY LOS 1 : LKS Ursus Dachnów (s)
FKS Stal Mielec : WOLNY LOS2
WOLNY LOS : Klasyczny
KS Hetman Zamość : posadzki ciechanów
Strzelec Umianowice : Fc Barcelona8 (s)
FC UWERAMAGI : Kraina Tysiąca Jezior
FC KOXY : WOLNY LOS 3
KS Majiec : WOLNY LOS 4
Kolejka 27 - 08.10.2020
Klasyczny : FKS Stal Mielec
WOLNY LOS2 : WOLNY LOS 1
Garbarnia Wadów : LKS Ursus Dachnów (s)
posadzki ciechanów : WOLNY LOS
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : Strzelec Umianowice
Fc Barcelona8 (s) : FC UWERAMAGI
Kraina Tysiąca Jezior : FC KOXY
WOLNY LOS 3 : KS Majiec
WOLNY LOS 4 : KS Hetman Zamość
Kolejka 28 - 10.10.2020
Strzelec Umianowice : Garbarnia Wadów
LKS Ursus Dachnów (s) : WOLNY LOS2
WOLNY LOS 1 : Klasyczny
FKS Stal Mielec : posadzki ciechanów
FC UWERAMAGI : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
FC KOXY : Fc Barcelona8 (s)
KS Majiec : Kraina Tysiąca Jezior
KS Hetman Zamość : WOLNY LOS 3
WOLNY LOS : WOLNY LOS 4
Kolejka 29 - 11.10.2020
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS2
Klasyczny : LKS Ursus Dachnów (s)
posadzki ciechanów : WOLNY LOS 1
Strzelec Umianowice : FC UWERAMAGI
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : FC KOXY
Fc Barcelona8 (s) : KS Majiec
Kraina Tysiąca Jezior : KS Hetman Zamość
WOLNY LOS 3 : WOLNY LOS
WOLNY LOS 4 : FKS Stal Mielec
Kolejka 30 - 12.10.2020
FC UWERAMAGI : Garbarnia Wadów
WOLNY LOS2 : Klasyczny
LKS Ursus Dachnów (s) : posadzki ciechanów
FC KOXY : Strzelec Umianowice
KS Majiec : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
KS Hetman Zamość : Fc Barcelona8 (s)
WOLNY LOS : Kraina Tysiąca Jezior
FKS Stal Mielec : WOLNY LOS 3
WOLNY LOS 1 : WOLNY LOS 4
Kolejka 31 - 13.10.2020
Garbarnia Wadów : Klasyczny
posadzki ciechanów : WOLNY LOS2
FC UWERAMAGI : FC KOXY
Strzelec Umianowice : KS Majiec
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : KS Hetman Zamość
Fc Barcelona8 (s) : WOLNY LOS
Kraina Tysiąca Jezior : FKS Stal Mielec
WOLNY LOS 3 : WOLNY LOS 1
WOLNY LOS 4 : LKS Ursus Dachnów (s)
Kolejka 32 - 15.10.2020
FC KOXY : Garbarnia Wadów
Klasyczny : posadzki ciechanów
KS Majiec : FC UWERAMAGI
KS Hetman Zamość : Strzelec Umianowice
WOLNY LOS : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
FKS Stal Mielec : Fc Barcelona8 (s)
WOLNY LOS 1 : Kraina Tysiąca Jezior
LKS Ursus Dachnów (s) : WOLNY LOS 3
WOLNY LOS2 : WOLNY LOS 4
Kolejka 33 - 17.10.2020
Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów
FC KOXY : KS Majiec
FC UWERAMAGI : KS Hetman Zamość
Strzelec Umianowice : WOLNY LOS
WKS Śląsk Wrocław Psie Pole : FKS Stal Mielec
Fc Barcelona8 (s) : WOLNY LOS 1
Kraina Tysiąca Jezior : LKS Ursus Dachnów (s)
WOLNY LOS 3 : WOLNY LOS2
WOLNY LOS 4 : Klasyczny
Kolejka 34 - 18.10.2020
WOLNY LOS : FC UWERAMAGI
KS Hetman Zamość : FC KOXY
KS Majiec : Garbarnia Wadów
FKS Stal Mielec : Strzelec Umianowice
WOLNY LOS 1 : WKS Śląsk Wrocław Psie Pole
LKS Ursus Dachnów (s) : Fc Barcelona8 (s)
WOLNY LOS2 : Kraina Tysiąca Jezior
Klasyczny : WOLNY LOS 3
posadzki ciechanów : WOLNY LOS 4
Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()