FB/IG

Nie wiem czy to aż taka krytyka, a bardziej rozczarowanie
    Mianowicie chodzi mi o chociaż najmniejsze promowanie gry jakim był fanpage futbolcup na facebooku oraz prowadzenie konta na instagramie gdzie też od czasu do czasu były wrzucane różne zdjęcia, posty
    Ostatni wpis na facebooku - 4 kwiecień
    ostatni wpis na instagram - 25 grudzień 2019

Czemu nie próbujecie chociaż ciągnąc tego dalej? od czasu do czasu dodawać tam jakieś zdjęcia, ciekawostki, quizy
    Przecież to byłoby w jakimś małym stopniu promowanie gry :)
    Pozdro.. :cursing:
    We’ve conquered all of Europe
    We’re never gonna stop
    From Paris down to Turkey
    We’ve won the fucking lot
    Bob Paisley and Bill Shankly
    The Fields of Anfield Road
    We are loyal supporters
    And we come from Liverpool
    Allez Allez Allez!

Post was edited 1 time, last by “kameleon” ().

Jaki sens ma reklama i promocja produktu deficytowego?
    Zainteresowanie credits marne (dochód gry) a czarny rynek walutą ma się rewelacyjnie.
    Moim zdanie powinno się rozważyć opcję z 2016 (wygaszenie serwera PL) i jak ktoś chce to niech gra na DE a tam dać nakładkę polskojęzyczną.

playstation wrote:

Moim zdanie powinno się rozważyć opcję z 2016 (wygaszenie serwera PL) i jak ktoś chce to niech gra na DE a tam dać nakładkę polskojęzyczną.

Z tego co wiem to serwer jest wykupiony na klka lat i zamkniecia szybko nie bedzie.
    Co do rentownosci to faktycznie malo kto gra z cr a to wlasnie przez brak reklamy (malo ludzi gra na serwerze to i malo kupuje cr).
    Skad ludzie maja wiedziec ze istnieje taka gra jak futbolcup skoro nigdzie nie ma reklam na ten temat?

Post was edited 1 time, last by “emdeys” ().

szkoda, że żaden z naszych moderatorów nie potrafi w jakiś sposób tego uzasadnić dlaczego jest taka nieaktywność w mediach społecznościowych, a bardziej martwi mnie fakt o tym kto ten fanpage oraz instagram prowadził nie sztuką jest się domyśleć, że prawdopodobnie był to dzelen, no właśnie ten o którym już dawno tutaj nic nie słychać, a szkoda :)
    Pzdr
    We’ve conquered all of Europe
    We’re never gonna stop
    From Paris down to Turkey
    We’ve won the fucking lot
    Bob Paisley and Bill Shankly
    The Fields of Anfield Road
    We are loyal supporters
    And we come from Liverpool
    Allez Allez Allez!
    Mamy czasy jakie mamy, niektórzy potracili pracę lub ich zarobki się pomniejszyły - i nie myślą o tym, aby bawić się w inwestowanie w nierealistyczną grę ;)

Stawki za credits są non stop stałe, nie ma żadnych promocji, aby zachęcić do ich zakupu - tym bardziej w tych czasach powinny być obniżone stawki.

Widzę to tak - stawki są stałe bo Administracji nie zależy na sprzedaży credits bo np. wychodzą na zero lub i tak są na plusie ;)
    Drodzy Menadżerowie!!!

Rozumiem Wasze rozczarowanie związane z FB/IG, ale sprawa jest trochę bardziej złożona niż mogłoby się wydawać.
    Nie jestem upoważniony do przedstawiania szczegółów, ale mogę obiecać, ze wkrótce sytuacja ulegnie zmianie.
    Prosimy o cierpliwość wyrozumiałość.

Pozdrawiam Team FutbolCup