Kupię - Sprzedam mecz

Kupię - Sprzedam mecz

Dziś po 12, Menadżer: Matełko na Chat gry (Pokój główny) ujawnił proceder handlu meczami.

Odp:
    [ 12:27:44 ] t...76:
    No nie ale dalczego wsypujesz inny klub ??:D
    [ 12:28:42 ] t...76:
    No nie ale po co takie rzeczy piszesz :D To powinno zostac miedzy wami :P

Potwierdzają, że proceder korupcji ma miejsce (po cichu) i że dochodzi do sprzedaży meczy za gotówkę PLN lub doładowanie credits!

Co z tym zrobi support gry?

Wyjaśnienia tego procederu, szczególnie powinni domagać się Menadżerowie, których pozbawiono Mistrzostwa (Patery) przez nieuczciwą MAFIĘ handlującą meczami.

Post was edited 1 time, last by “playstation” ().

szukając przekrętów u innych użytkowników, dobrze by było gdybyś sam czysto grał. Nie będę ukrywał że przyjrzałem się Twojej grze i widzę pewne niejasności w Twoich poczynaniach na Futbolcup. Myśle że chcąc zmieniać grę powinieneś zacząć od siebie i swojego "nie do końca przejrzystego" podejście do gry.

Pozdrawiam

PS: mając kadrę ponad 7k w okręgówce wcale nie przykuwasz uwagi, nawet jeśli się podkładasz w meczach ;)
    Ty kolego się przyjrzałeś z którego konta:

Profil: Mrągovia Mrągowo ; Menadżer: maniekk178
    Profil: BKS Lechia Gdańsk ; Menadżer: Maniekk
    Profil: Lechia Gdansk B ; Menadżer: Maniek1945

aż tak Cię zabolało?

Terminatorzy_Głogów vs. Lechia Gdansk B 7 : 0

i porażkę trzeba przyjąć z godnością.

Nie Ty będziesz decydował jak prowadzę zespół i jaką mam kadrę. Warto przeczytać FAQ gry to może i Ty coś osiągniesz bez kilku kont.

I weź coś na rozluźnienie, bo zazdrość rozsadzi Ci zwieracze i spodnie będą do prania ;)
    [/td][/tr][/table]
    Playstation, proponuje zaczac brac leki na demencje bo w tym tygodniu byla dyskusja na czacie glownym ze maniekk ma tylko 1 konto i nic go nie laczy z pozostalymi.
    Tak jak juz pisalem na czacie- niejednemu psu burek na imie a i kibicow lechii nie jest 2...
    Panie Playstation

Na wstępie chciałbym nadmienić iż moim jedynym klubem z którym jestem powiązany jest klub BKS Lechia Gdańsk. Założony dnia 15.09.2018r w Mrągowie. Ciągłe powiązywanie mnie z klubem który ma bliźniacze nazwy klubu jak i Managera jest bezpodstawne. Pragnę też zauważyć iż odkąd zainteresowałem się Pana poczynaniami na Futbolcup, ewidentnie zaczął mnie Pan atakować publicznie i obrażać. Rozumiem iż obrana przez Pana taktyka " Najlepszą obroną jest atak" została już aktywowana. Panie Playstation chciałbym jeszcze raz podkreślić iż owe konta które Pan wymienił wyżej nie są ze mna w jaki kolwiek sposób powiązane. Mój jedyny klub to BKS Lechia Gdańsk tylko BKS Lechia Gdańsk. Kończąc dodam iż ciesze się że tak zażarcie mnie Pan atakuje, dzięki temu przykuwa Pan większą uwage innych i może to spowoduje iż inni również zauważą Pana "ciekawie" prowadzony klub oraz podejrzana działalność.

maniekk wrote:

Panie Playstation
    ...Kończąc dodam iż ciesze się że tak zażarcie mnie Pan atakuje, dzięki temu przykuwa Pan większą uwage innych i może to spowoduje iż inni również zauważą Pana "ciekawie" prowadzony klub oraz podejrzana działalność.

To zdanie jest potwierdzeniem tezy o przekrętach?

Przykład: Profil MJP Rybnik ; Menadżer: MJP ; clubId=14800 ; Założony: Dnia 04.06.2020 ; Siła drużyny: 8.155 !!!
    Klan: BTF (battle team futbolcup)

Czyli zgłosiłeś i kolegę o jego machlojach?

Swoją drogą, ciekawe co kolega MJP na Twoją Tezę, że po 3 miesiącach kadrę 8.000 może mieć tylko oszust.
    Panowie to nie miejsce na takie typu wywody!
    Obrażanie kogokolwiek i nie stosowanie się do regulaminu forum nie będzie tolerowane!
    Jeżeli macie coś komuś do zarzucenia w związku z posiadaniem multikonta, proszę składać raporty w grze bądź bezpośrednio do Support Gry.
    Dla całej trójki ostrzeżenie.
    Temat zamykam.

Pozdrawiamy Team FutbolCup