Bitwa Klanów III

      Bitwa Klanów III

      Bitwa Klanów III

      Celem rozegrania turnieju jest wyłonienie najlepszego klanu na polskim serwerze Futbolcup, ale przede wszystkim dobra zabawa!
      • Turniej rozpoczyna się 1 października, bierze w nim udział 6 stowarzyszeń, każde reprezentowane przez 4 kluby
      • Wpisowe od każdego uczestnika wynosi 1 mln
      • Każdy uczestnik zobowiązany jest do gry taktyką fair
      Turniej składa się z dwóch etapów:

      1. etap (1.10-4.10) - eliminacje.
      • 3 turnieje mieszane organizowane przez członków ZUPF
      • Zespoły dzielimy na 4 koszyki, w każdym po 1 przedstawicielu stowarzyszenia, wg rankingu ELO z dnia losowania
      • W każdej grupie maksymalnie 2 drużyny z jednego stowarzyszenia
      Na tym etapie nagroda od organizatora turnieju wynosi 300k/zespół

      2. etap (12.10-18.10) - finał.
      • Rozgrywany w formule Round Robin, organizowany przez członka ZUPF.
      • Awans do tej rundy uzyskują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy eliminacyjnej + 2 najlepsze drużyny z trzecich miejsc (punkty w grupie, bilans bramkowy, bramki strzelone).
      • Jeżeli do finału nie awansuje żaden członek ZUPF, druga najlepsza drużyna z trzecich miejsc zostanie zastąpiona przez członka ZUPF, który otrzyma dziką kartę i w finale odda wszystkie mecze walkowerem/zagra juniorami.
      Na tym etapie nagroda od organizatora turnieju wynosi 600k/zespół.

      Ponadto na uczestników tej rundy czekają nagrody rozdzielone spośród sumy 24 mln wpisowego:

      1. 6 [mln]
      2. 5
      3. 4
      4. 3
      5. 2
      6. 2
      7. 1
      8. 1 *

      *(jeśli ósme miejsce zajmie członek ZUPF grający dzięki dzikiej karcie jego nagroda powędruje na konto zwycięzcy turnieju)


      Ostateczna klasyfikacja klanów:

      Za zajęcie 1. miejsca przez reprezentanta klanu w grupie eliminacyjnej klan otrzymuje 2 pkt, za drugie miejsce 1 pkt

      Za zajęcie 1. miejsca przez reprezentanta klanu w finale klan otrzymuje 8 pkt, za drugie miejsce 7 pkt, itd.
      Członek ZUPF grający w finale dzięki dzikiej karcie nie otrzymuje żadnego punktu


      Zwycięski klan uzyskuje honor, sławę, szacunek oraz prawo tytułowania się "Najsilniejszym stowarzyszeniem na polskim FC"

      Post was edited 1 time, last by “Aztecky” ().

      Podział na koszyki i losowanie grup 15 września

      Reprezentacja BTF:

      Tuciak United Team - Tuta96
      Łęg Łowce - Niemczyc
      The Gunners - SpecialOne
      Celtic Glasgow - Kameleon


      Reprezentacja G8:

      RWKS Sparta - michallisk
      Kolonia City - woooojtaaaas
      soints - kriss
      PGG ROW RYBNIK - MartinoMartinez


      Reprezentacja TMF:

      Legia...(L)...Warszawa - sunshaine
      Leech Pozz - lukasz7812
      Wodnik Callander - szuwar
      FC Kiedyś to było - XucreX8


      Reprezentacja UTF:

      Jaga 1 - Piotr12
      Legia - 1916 - wojti
      Olimpia G-dz - acer79
      Huta Jazz - kosa1976


      Reprezentacja WDFC:

      iBuyPower - SooN
      Duma Katalonii - Konrad08
      FC Blanco - bartrm
      Polonia Bytom - Maciejewski

      Reprezentacja ZUPF:

      Pomorzanin Cychry - mmysla92
      FC Masters Gliwice - Aztecky
      STUDZIANKA - horno
      FC Bartodzieje - dmix1996

      Post was edited 1 time, last by “Aztecky” ().

      Podział na koszyki wg rankingu ELO z dnia 15.09.20 godz. 9:30

      Koszyk 1:
      Tuciak United Team - ELO 1
      iBuyPower - ELO 2
      PGG ROW RYBNIK - ELO 4
      Legia...(L)...Warszawa - ELO 9
      Pomorzanin Cychry - ELO 11
      Jaga 1 - ELO 21

      Koszyk 2:
      Celtic Glasgow - ELO 8
      FC Masters Gliwice - ELO 12
      FC Blanco - ELO 22
      soints - ELO 25
      Leech Pozz - ELO 29
      Legia - 1916 - ELO 57

      Koszyk 3:
      Łęg Łowce - ELO 16
      STUDZIANKA - ELO 19
      Kolonia City - ELO 31
      Duma Katalonii - ELO 33
      Wodnik Callander - ELO 35
      Huta Jazz - ELO 157

      Koszyk 4:
      The Gunners - ELO 23
      Polonia Bytom - ELO 43
      FC Bartodzieje - ELO 45
      RWKS Sparta - ELO 50
      FC Kiedyś to było - ELO 54
      Olimpia G-dz - ELO 180
      GRUPA A:
      Legia...(L)...Warszawa
      Jaga 1
      FC Masters Gliwice - organizator
      Leech Pozz
      Huta Jazz
      Duma Katalonii
      RKWS Sparta
      The Gunners

      GRUPA B:
      Pomorzanin Cychry
      PGG ROW Rybnik
      Celtic Glasgow
      FC Blanco C.F Wyspa
      Wodnik Callander
      Łęg Łowce
      Olimpia G-dz
      FC Bartodzieje - organizator


      GRUPA C:
      iBuyPower
      Tuciak United Team
      Legia 1916
      soints
      Kolonia City
      STUDZIANKA - organizator
      Polonia Bytom
      FC Kiedyś to było

      W najbliższych dniach zostaną utworzone turnieje i rozesłane hasła

      Post was edited 4 times, last by “Aztecky” ().

      FINAŁ:
      Legia...(L)...Warszawa - TMF
      The Gunners - BTF
      PGG ROW Rybnik - G8
      Pomorzanin Cychry - ZUPF
      Tuciak United Team - BTF
      iBuyPower - WDFC
      FC Masters Gliwice - ZUPF (awans z 3. miejsca dzięki większej ilości punktów w grupie)
      Legia 1916 - UTF (awans z 3. miejsca dzięki większej ilości punktów w grupie)

      W najbliższych dniach zostanie utworzony turniej i rozesłane hasła
      Finał:

      1 kolejka - 12.10.2020:
      Legia...(L)...Warszawa 1-1 Legia - 1916
      FC Masters Gliwice 1-1 Pomorzanin Cychry
      The Gunners 1-4 PGG ROW RYBNIK
      iBuyPower 1-0 Tuciak United Team

      2 kolejka - 13.10.2020:
      Legia...(L)...Warszawa 1-1 The Gunners
      Legia - 1916 1-4 Pomorzanin Cychry
      Tuciak United Team 5-0 FC Masters Gliwice
      PGG ROW RYBNIK 1-1 iBuyPower

      Tabela po 2 kolejkach:


      Post was edited 1 time, last by “Aztecky” ().

      3 kolejka - 14.10.2020:
      FC Masters Gliwice 0-3 PGG ROW RYBNIK
      The Gunners 1-1 Legia - 1916
      iBuyPower 3-1 Legia...(L)...Warszawa
      Pomorzanin Cychry 0-2 Tuciak United Team

      4 kolejka - 15.10.2020:
      Legia...(L)...Warszawa 3-0 FC Masters Gliwice
      The Gunners 0-2 iBuyPower
      Legia - 1916 2-6 Tuciak United Team
      PGG ROW RYBNIK 1-4 Pomorzanin Cychry

      Tabela po 4 kolejkach:

      New

      Kolejka 5 - 16.10.2020:
      FC Masters Gliwice 2-2 The Gunners
      iBuyPower 1-1 Legia - 1916
      Tuciak United Team 0-1 PGG ROW RYBNIK
      Pomorzanin Cychry 4-0 Legia...(L)...Warszawa


      6 kolejka - 17.10.2020:
      Legia...(L)...Warszawa 1-5 Tuciak United Team
      The Gunners 1-3 Pomorzanin Cychry
      iBuyPower 3-1 FC Masters Gliwice
      Legia - 1916 0-4 PGG ROW RYBNIK


      Tabela po 6 kolejkach:

      New

      Ostateczna punktacja:
      ZUPF - 12 punkt
      BTF - 11 punkty
      WDFC - 8 punkt
      G8 - 7 punkty
      TMF - 6 punkty
      UTF - 1 punktów

      Dziękuję wszystkim stowarzyszeniom za udział i grę fair w Bitwie Klanów III :D . Turniej przebiegł bez większych problemów. Najlepszym klanem okazało się, chyba dość niespodziewanie, ZUPF, drugie miejsce przypadło BTF, a najniższy stopień podium przypadł WDFC. Poza podium znaleźli się obrońcy tytułu - G8, oraz TMF i UTF.
      Indywidualnie zwyciężył
      mmysla92, za jego plecami uplasowali się SooN i Tuta96. Gratulacje dla zwycięzców :thumbup: !

      Jeszcze dzisiaj postaram się przesłać do supportu prośbę o rozliczenie turnieju