Kogel Mogel

      Trochę wcześniej niż zwykle ale koledzy szybko uwinęli się z wyborem meczy, to ostatni konkurs który obejmowała pula nagród 18 000 000.
      za tydzień podam nową rozpiskę nagród, życzę dobrej zabawy w typowaniu ;)

      Typujemy mecze:
      czas typowania do 11:00 28.11.2020

      Autorstwa
      Oldboy:
      Sobota 28.11
      AZERBEJDŻAN-Premier Liga
      17:00
      Neftci Baku-Zira
      17:00
      Sumqayit-Gabala


      Niedziela 29.11
      Belgia-Jupiler League
      13:30
      KV Mechelen-Beerschot VA
      20:45
      Kortrijk-Oostende

      Autorstwa kriss:

      II liga polska
      Sobota 28.11 12:00
      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

      liga chorwacka
      29.11 17:05
      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split

      W każdym meczu możemy typować poniższe podpunkty(jednak nie ma obowiązku typować wszystkich
      )
      1)dokładny wynik
      2) ilość bramek(poniżej/powyżej) do wyboru tylko dwie opcje (-1,5 / +2,5)
      3)1x2 ( jeżeli ktoś nie orientuje 1,2 zwycięstwo gospodarza lub gościa, x remis )
      4) strzelec (podajemy imię i nazwisko tylko jednego piłkarza, plus nazwa drużyny)
      5)liczba rzutów rożnych poniżej / Powyżej do wyboru (-9,5 / +10,5)

      Za trafienie któregoś z pod punktów 3pkt
      chybienie -1pkt
      nie podanie 0pkt

      Nagrody dla 3najlepszych

      1) 2 000 000
      2) 1 500 000
      3) 1 000 000

      Uwaga!
      Za problemy jakie wynikły w ostatnim konkursie zmiana która miała być wprowadzona w przyszłym tygodniu zostanie zastosowana w tym
      4) płacimy 500 000 za każdy mecz w którym zdobędziecie komplet punktów (tzn 15)



      Regulamin

      1) O kolejności decyduje ilość pkt w razie takiego samego wyniku decyduje czas dodania postu (jeżeli post był edytowany będzie brany pod uwagę czas edycji)
      2) czas typowania do
      11:00 28.11.2020
      3) nie ma obowiązku typowania wszystkich podpunktów (możecie nawet jeden na mecz wasz wybór)
      4)jeżeli mecz się nie odbędzie każdy otrzyma 0pkt za niego
      5) edycja postów po upływie czasu wyznaczonego do typowania oznacza dyskwalifikacje

      lista sponsorów:

      1) Mewa/Real Madrid - 2 000 000 ( pobrano 2 000 000)
      2) Dagmarina/FC Cyganka - 2 000 000 ( pobrano 2 000 000)
      3) tornado / Twister - 2 000 000 (1 500 000)
      4) MartinoMartinez / PGG ROW RYBNIK - 2 000 000
      ( pobrano 2 000 000)
      5) Oldboy / Black Devils - 2 000 000
      6) woooojtaaaas / Kolonia City - 2 000 000( pobrano 2 000 000)
      7) kmita / Internazionale Wodzisław Śląski - 2 000 000
      8)michallisk / RWKS Sparta - 2 000 000
      ( pobrano 2 000 000)​
      9) ML95/ LA Galaxy - 2 000 000 (pobrano 2 000 000)
      uzbierało się 18 000 000 czyli 4 500 000 na konkurs

      Post was edited 6 times, last by “tornado1” ().

      Neftci Baku-Zira
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Sumqayit-Gabala
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      KV Mechelen-Beerschot VA

      1) -
      2) +2.5
      3) 2
      4) -
      5) -9.5

      Kortrijk-Oostende
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Powodzenia wszystkim! :D
      Mój klub: GKS Bełchatów 97
      Neftci Baku-Zira
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Sumqayit-Gabala
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) +10.5

      KV Mechelen-Beerschot VA
      1) -
      2) +2.5
      3) 2
      4) -
      5) -9.5

      Kortrijk-Oostende
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
      1) -
      2) +2.5
      3) 2
      4) -
      5) -9.5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5
      Neftci Baku - Zira
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      Sumqayi - Gabala
      1) -
      2) -1,5
      3) 2
      4) -
      5) +10,5

      KV Mechelen - Beerschot VA
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) Raphael Holzhauser, Beerschot VA
      5) -9,5


      Kortrijk - Oostende
      1) -
      2) -1,5
      3) -
      4) Ilombe Mboyo, Kortrijk
      5) -9,5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) Janusz Surdykowski, Olimpia Elbląg
      5) -9,5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) Mario Gavranović, Dinamo Zagrzeb
      5) +10,5
      Neftci Baku - Zira
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) +10,5
      Sumqayi - Gabala
      1) 1:0
      2) -1,5
      3) 1
      4) -
      5) +10,5
      KV Mechelen - Beerschot VA
      1) 0:3
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) +10,5
      Kortrijk - Oostende
      1) 1:1
      2) -1,5
      3) x
      4) -
      5) -9,5
      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
      1) 3:0
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      Neftci Baku-Zira
      1) -
      2) +2.5
      3) 2
      4) -
      5) +10.5

      Sumqayit-Gabala
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      KV Mechelen-Beerschot VA
      1) -
      2) +2.5
      3) 2
      4) Raphael Holzhauser (Beerschot VA)
      5) +10.5

      Kortrijk-Oostende
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) Ilombe Mboyo (KV Kortijk)
      5) -9.5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) +10.5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) +10.5
      Neftci Baku-Zira
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Sumqayit-Gabala
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      KV Mechelen-Beerschot VA
      1) -
      2) +2.5
      3) 2
      4) Raphael Holzhauser (Beerschot VA)
      5) -9.5

      Kortrijk-Oostende
      1) -
      2) -1.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
      1) -
      2) -1.5
      3) 2
      4) -
      5) -9.5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) Mario Gavranović (Dinamo Zagrzeb)
      5) -9.5

      Post was edited 2 times, last by “Dagmarina” ().

      Neftci Baku-Zira
      1. -
      2. +2,5
      3. 1
      4. -
      5. +10,5

      Sumqayit-Gabala
      1. -
      2. +2,5
      3. 1
      4. -
      5. +10,5

      KV Mechelen-Beerschot VA
      1.
      2.+2,5
      3. 2
      4.Raphael Holzhauser(Beerschot VA)
      5. +10,5


      Kortrijk-Oostende
      1.
      2. +2,5
      3. 1
      4.
      5. +10,5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
      1.
      2.+2,5
      3. 2
      4.
      5.-9,5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
      1.
      2. +2,5
      3. 1
      4.
      5. -9,5
      Neftci Baku - Zira

      1) 1-0
      2) -1,5
      3) 1
      4) Namiq Alasgarov (Neftci Baku)
      5) -9,5

      Sumqayit - Gabala

      1) 2-12) +2,53) 14) -
      5) +10,5

      KV Mechelen - Beerschot VA

      1) 1-2
      2) +2,5
      3) 2
      4) Raphael Holzhauser (Beerschot VA)
      5) +10,5

      Kortrijk - Oostende

      1) 1-1
      2) -
      3) X
      4) Ilombe Mboyo (Kortrijk)
      5) -9,5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

      1) 1-2
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split

      1) 3-1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Mario Gavranovic (Dinamo Zagrzeb)
      5) +10,5
      Neftci Baku-Zira
      1. -
      2. +2,5
      3. 1
      4. -
      5. +10,5

      Sumqayit-Gabala
      1. -
      2. +2,5
      3. 1
      4. -
      5. +10,5

      KV Mechelen-Beerschot VA
      1.
      2.+2,5
      3. 2
      4.Raphael Holzhauser(Beerschot VA)
      5. +10,5

      Kortrijk-Oostende
      1.
      2. +2,5
      3. 1
      4.
      5. +10,5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
      1.
      2.+2,5
      3. 2
      4.
      5.+10,5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split
      1.
      2. +2,5
      3. 1
      4.
      5. +10,5
      Neftci Baku-Zira

      1) 0:2
      2) -1,5
      3) 2
      4) Davit Velkovi (Zira)
      5) + 10,5

      Sumqayit-Gabala

      1) 0:2
      2) -1,5
      3) 2
      4) Filip Ozobic (Gabala)
      5) +10.5

      KV Mechelen-Berschot VA

      1) 0:3
      2) +2,5
      3) 2
      4) Raphael Holzhauser (Berschot VA)
      5) +10,5

      Kortrijk-Ostende

      1) 1:1
      2) -1,5
      3) x
      4) Ilombe Mboyo (Kortrijk)
      5) +10,5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

      1) 0:1
      2) -1,5
      3) 2
      4)-
      5) +10,5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split

      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Mario Gavranovic (Dinamo Zagrzeb)
      5) +10,5

      Post was edited 1 time, last by “Bartek96lp” ().

      Neftci Baku-Zira

      1) 3:2
      2) +2,5
      3) 1
      4)
      5) -9,5

      Sumqayit-Gabala

      1) 0:0
      2) -1,5
      3) x
      4)
      5) -9,5

      KV Mechelen-Berschot VA

      1) 1:0
      2) -1,5
      3) 1
      4)
      5) +10,5

      Kortrijk-Ostende

      1) 3:1
      2) +2,5
      3) 1
      4)
      5) +10,5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4)-
      5) -9,5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split

      1) 2:0
      2) +2,5
      3) 1
      4)
      5) -9,5
      Typowanie zakończone
      teraz spokojnie czekamy na wyniki meczy
      Neftci Baku-Zira

      1) 0:0
      2) -1,5
      3) x
      4) -
      5) -9,5

      Sumqayit-Gabala

      1) 0:1
      2) -1,5
      3) 2
      4) Raphael Alemao
      5) -9,5

      KV Mechelen-Berschot VA

      1) 2:3
      2) +2,5
      3) 2
      4)
      Frans,Mboko - Tissoudali,Van den Bergh, Coulibaly
      5) -9,5

      Kortrijk-Ostende

      1) 3:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Gilles Dewaele,Pepe Habib Gueye,
      Ilombe Mboyo - Andrew Hjulsager
      5) +10,5

      Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

      1) 4:2
      2) +2,5
      3) 1
      4)
      J. Surdykowski,O. Tkachuk,M. Bawolik - M. Bochnak,M. Cywinski
      5) +10,5

      Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split

      1)
      2) mecz przełożony prawdopodobnie nie będzie brany pod uwagę
      3)
      4)
      5)


      Padek1: 5+1+9+5+1= 21
      emdeys: 1+1+
      9+5+(-3)=13
      Szwulon: 4+1+8+1+5=19
      ML95: 4+(-4)+4+(-4)+0=0
      Janke:
      9+(-3)+4+8+1=19
      Dagmarina: (-3)+1+8+1+1=8
      Zimny69: 1+(-3)+4+9+(-3)=8
      JacuWoods: 4+
      3+3+0+(-4)=6
      jaroslaw: 5+(-3)+4+9+(-3)=12
      Bartek96lp: 0+(-1)+3+3+3=8
      tornado1: 4+0+(-4)+
      12+4=16

      Wyniki:
      1)Padek1: 21 pkt - 2 000 000
      2)Szwulon: 19 pkt -
      1 500 000
      3)Janke: 19 pkt-
      1 000 000
      4)tornado1: 16 pkt
      5)emdeys: 13 pkt
      6)jaroslaw: 12 pkt
      7)Zimny69: 8 pkt
      8)Bartek96lp: 8 pkt
      9)Dagmarina: 8 pkt
      10)JacuWoods: 6 pkt
      11)ML95: 0 pkt





      Post was edited 18 times, last by “tornado1” ().

      Nowe rozdanie konkursów co tydzień wydamy 5 750 000 i nagrodzimy 4 najlepszych
      oczywiście spełniając odpowiedni warunek możecie zostać nagrodzeni nawet i bez bycia w czołówce

      Typujemy mecze:
      czas typowania do 20:00 04.12.2020

      Autorstwa
      Theodor T-Bag Bagwell:

      5.12 godz. 15 - sobota
      Serie A:
      Spezia - Lazio

      6.12 godz. 17 - niedziela
      Norwegia Eliteserien:
      Bodo/Glimt - Stabaek


      Autorstwa
      woooojtaaaas:

      Sobota 05/12/2020:
      Burundi 1 liga
      Rukinzo FC vs Les Elephants FC

      Ghana 1 liga
      Berekum Chelsea vs Liberty Professionals

      Autorstwa
      michallisk :

      piątek 04.12.2020 20:30
      Cracovia - Wisła Kraków

      sobota 05.12.2020
      Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

      W każdym meczu możemy typować poniższe podpunkty(
      jednak nie ma obowiązku typować wszystkich)
      1)dokładny wynik
      2) ilość bramek(poniżej/powyżej) do wyboru tylko dwie opcje (-1,5 / +2,5)
      3)1x2 ( jeżeli ktoś nie orientuje 1,2 zwycięstwo gospodarza lub gościa, x remis )
      4) strzelec (podajemy imię i nazwisko tylko jednego piłkarza, plus nazwa drużyny)
      5)liczba rzutów rożnych poniżej / Powyżej do wyboru (-9,5 / +10,5)

      Za trafienie któregoś z pod punktów 3pkt
      chybienie -1pkt
      nie podanie 0pkt

      Nagrody dla 4 najlepszych

      1)
      2 200 000
      2)
      1 600 000
      3)
      1 200 000
      4)
      750 000

      Dodatkowo płacimy 500 000 za każdy mecz w którym zdobędziecie komplet punktów (tzn 15)
      Maksymalnie można wygrać
      5 200 000
      2 200 000 nagroda główna + 6 x 500 000


      Regulamin

      1) O kolejności decyduje ilość pkt w razie takiego samego wyniku decyduje czas dodania postu (jeżeli post był edytowany będzie brany pod uwagę czas edycji)
      2) czas typowania do
      20:00 04.12.2020
      3) nie ma obowiązku typowania wszystkich podpunktów (możecie nawet jeden na mecz wasz wybór)
      4)jeżeli mecz się nie odbędzie każdy otrzyma 0pkt za niego
      5) edycja postów po upływie czasu wyznaczonego do typowania oznacza dyskwalifikacje
      6) jeżeli niektóre statystyki będą nie dostępne gracze za typowanie takiego podpunktu otrzymają 0pkt



      lista sponsorów:

      1) Mewa/Real Madrid - 2 000 000
      2)michallisk / RWKS Sparta - 2 000 000
      3) tornado / Twister - 2 000 000
      4) MartinoMartinez / PGG ROW RYBNIK - 2 000 000
      5)woooojtaaaas / Kolonia City - 2 000 000
      6) Theodor T-Bag Bagwell / Fox River FC - 2 000 000
      7) ML95 / LA Galaxy - 2 000 000
      8)Dullux / Zryw Dabrowka - 2 000 000
      9) szwagier paprotniarozrzutniki - 1 000 000
      10) Oldboy / Black Devils - 2 000 000
      11)Mahon / menele mahonka - 2 000 000
      12) kmita / Internazionale Wodzisław Śląski - 2 000 000

      Mamy 23 000 000
      :thumbsup:

      Post was edited 1 time, last by “tornado1” ().

      Spezia - Lazio
      1. 1-1
      2.
      3. x
      4.Immobile Ciro Lazio
      5. -9,5

      Bodo/Glimt - Stabaek
      1.3-
      2. +2,5
      3.1
      4.Junger Bodo
      5.-9,5

      Rukinzo FC vs Les Elephants FC
      1. 2-0
      2.
      3.1
      4.
      5.-9,5

      Berekum Chelsea vs Liberty Professionals
      1. 1-1
      2.
      3.x
      4.
      5.-9,5

      Cracovia - Wisła Kraków
      1.2-0
      2.
      3.1
      4. van Amersfoort Pelle Cracowia
      5.-9,5

      Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
      1. 2-1
      2. +2,5
      3.1
      4. Pekhar Legia
      5. -9,5





      van Amersfoort Pelle





      van Amersfoort Pelle
      Spezia - Lazio
      1.
      2.+2,5
      3. 2
      4.Immobile Ciro (Lazio)
      5. -9,5

      Bodo/Glimt - Stabaek
      1.
      2. +2,5
      3.1
      4.Kasper Junker(Bodo/Glimt)
      5.-9,5

      Rukinzo FC vs Les Elephants FC
      1.
      2.+2,5
      3.1
      4.
      5.+10,5

      Berekum Chelsea vs Liberty Professionals
      1.
      2.+2,5
      3.2
      4.
      5.+10,5

      Cracovia - Wisła Kraków
      1.
      2.-1,5
      3.1
      4.
      5.+10,5

      Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
      1.
      2. +2,5
      3.1
      4. Pekhart( Legia)
      5. +10,5
      Spezia - Lazio
      1.
      2.+2,5
      3. 2
      4.Immobile (Lazio)
      5. -9,5

      Bodo/Glimt - Stabaek
      1.
      2. +2,5
      3.1
      4.Kasper Junker (Bodo/Glimt)
      5.-9,5

      Rukinzo FC vs Les Elephants FC
      1.
      2.+2,5
      3.1
      4.
      5.-9,5

      Berekum Chelsea vs Liberty Professionals
      1.
      2.-1,5
      3.x
      4.
      5.-9,5

      Cracovia - Wisła Kraków
      1.
      2.+2,5
      3.1
      4.
      5.-9,5

      Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
      1.
      2. +2,5
      3.1
      4. Pekhart (Legia)
      5. -9,5

      Post was edited 3 times, last by “Dagmarina” ().

      Spezia - Lazio

      1) -
      2) +2.5
      3) 2
      4) -
      5) -9.5

      Bodo/Glimt - Stabaek

      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Rukinzo FC vs Les Elephants FC

      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Berekum Chelsea vs Liberty Professionals

      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Cracovia - Wisła Kraków

      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Powodzenia wszystkim! :D

      Mój klub: GKS Bełchatów S.A.
      Spezia - Lazio
      1.
      2.+2,5
      3. 2
      4.Immobile Ciro (Lazio)
      5. +10,5

      Bodo/Glimt - Stabaek
      1.
      2. +2,5
      3.1
      4.-
      5.-9,5

      Rukinzo FC vs Les Elephants FC
      1.
      2.+2,5
      3.1
      4.
      5.-9,5

      Berekum Chelsea vs Liberty Professionals
      1.
      2.+2,5
      3.2
      4.
      5.-9,5

      Cracovia - Wisła Kraków
      1.
      2.+2,5
      3.1
      4. -
      5.+10,5

      Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
      1.
      2. +2,5
      3.1
      4. -
      5. +10,5
      Spezia - Lazio
      1.
      2. +2.5
      3. 2
      4. Ciro Immobile (Lazio)
      5. +10.5

      Bodo/Glimt - Stabaek
      1.
      2. +2.5
      3. 1
      4. Kasper Junker (Bodo/Gliny)
      5. +10.5

      Rukinzo FC vs Les Elephants FC
      1.-
      2. +2.5
      3. 1
      4.-
      5. -9.5

      Berekum Chelsea vs Liberty Professionals
      1.
      2. -1.5
      3. x
      4.-
      5. -9.5

      Cracovia - Wisła Kraków
      1. 0:0
      2. -1.5
      3. x
      4. -
      5. -9.5

      Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
      1. 1:2
      2. +2.5
      3. 2
      4. Pekhart (Legia)
      5. -9.5