Kogel Mogel

      14.11.2020 17:00- Benin : Lesotho

      1) -
      2) -
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      15.11.2020 18:00- Albania : Kazachstan

      1) -
      2) -
      3) 1
      4) -
      5) -

      14.11.2020 15:00 San Marino : Gibraltar

      1) -
      2) -
      3) 2
      4) -
      5) -

      15.11.2020 20:45 Belgia : Anglia

      1) -
      2) -
      3) -
      4) -
      5) +10,5

      15.11.2020 20:45 Słowenia : Kosowo

      1) -
      2) -
      3) 1
      4) -
      5) +10,5

      14.11.2020 18:00 Łotwa : Wyspy Owcze

      1) -
      2) -1,5
      3) -
      4) -
      5) -
      14.11.2020 17:00- Benin : Lesotho
      1) 2:0
      2) -
      3) 1
      4) -
      5) +9,5

      15.11.2020 18:00- Albania : Kazachstan
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      14.11.2020 15:00 San Marino : Gibraltar
      1) 0:1
      2) -1,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      15.11.2020 20:45 Belgia : Anglia
      1) 1:1
      2) -
      3) X
      4) Lukaku
      5) +10,5

      15.11.2020 20:45 Słowenia : Kosowo
      1) 2:0
      2) -
      3) 1
      4) Vuckic
      5) +10,5

      14.11.2020 18:00 Łotwa : Wyspy Owcze
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) Olsen K.
      5) +10,5
      14.11.2020 17:00- Benin : Lesotho

      1) 2:4
      2) +2,5
      3) 2
      4) tshwarelo bereng
      5) -9,5

      15.11.2020 18:00- Albania : Kazachstan

      1) 1:3
      2) +2,5
      3) 2
      4) baktijar zajnutdinow
      5) +10,5

      14.11.2020 15:00 San Marino : Gibraltar

      1) 1:0
      2) -1,5
      3) 1
      4) fabio tomassini
      5) +10,5

      15.11.2020 20:45 Belgia : Anglia

      1) 0:0
      2) -1,5
      3) x
      4) -
      5) -9,5

      15.11.2020 20:45 Słowenia : Kosowo

      1) 3:0
      2) +2,5
      3) 1
      4) Damjan bohar
      5) -9,5

      14.11.2020 18:00 Łotwa : Wyspy Owcze

      1) 3:0
      2) +2,5
      3) 1
      4) Davis Ikaunieks
      5) +10,5
      14.11.2020 17:00- Benin : Lesotho
      1) 1:0
      2) -1,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      15.11.2020 18:00- Albania : Kazachstan
      1) 0:1
      2) -
      3) 2
      4) -
      5) +10,5
      14.11.2020 15:00 San Marino : Gibraltar
      1) 0:1
      2) -1,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5
      15.11.2020 20:45 Belgia : Anglia
      1) 2:2
      2) +2,5
      3) x
      4) Lukaku
      5) +10,5
      5.11.2020 20:45 Słowenia : Kosowo
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Vuckic
      5) +10,5
      14.11.2020 18:00 Łotwa : Wyspy Owcze
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) Olsen K.
      5) +10,5
      Koniec typowania

      Oczekujemy na zakończenie się spotkań poszczególnych drużyn

      Życzę wszystkim powodzenia

      wyniki:
      14.11.2020 17:00- Benin : Lesotho

      1) 1-0
      2) -1,5
      3) 1
      4)
      Jodel Dossou
      5) -9,5

      15.11.2020 18:00- Albania : Kazachstan

      1) 3:1
      2) +2,5
      3) 1
      4)
      Sokol Cikalleshi , Ardian Ismajli , Rey Manaj - Aibol Abiken
      5) +10,5

      14.11.2020 15:00 San Marino : Gibraltar

      1) 0:0
      2) -1,5
      3) x
      4) -
      5) 10

      15.11.2020 20:45 Belgia : Anglia

      1) 2-0
      2) 2
      3) 1
      4)
      Youri Tieleman, Dries Mertens
      5) -9,5

      15.11.2020 20:45 Słowenia : Kosowo

      1) 2-1
      2) +2,5
      3) 1
      4)
      J. Kurtič , J. Iličić - V. Muriqi​
      5) +10,5

      14.11.2020 18:00 Łotwa : Wyspy Owcze

      1) 1:1
      2) 2
      3) x
      4)
      Vladimir Kamess - Gunnar Vatnhamar
      5) -9,5

      T_Bag. 0+12+(-5)+1+3+3=14
      Zimny69 0+4+0+0+0+0=4
      emdeys 1+9+(-3)+5+5+5=22
      Janke 1+9+1+5+0+1=17
      Dagmarina 1+9+1+5+9+1=26
      jaroslaw (-1)+6+(-1)+(-1)+3-1=5
      tasior 0+12+(-4)+1+5+0=14
      ML95 0+5+(-4)+(-3)+8+0=6
      JacuWoods (-1)+6+(-1)+3+6-1=12
      nenelolek1995 0+5+(-5)+4+(-4)+4=4
      tornado1 (-1)+(-1)+(-5)+3+3+0= -1
      John_Wayne 0+12+(-5)+1+11+(-5)= 14

      Top 3
      Dagmarina - 2 000 000
      emdeys - 1 500 000
      Janke - 1 000 000

      Gratulacje dla zwycięzców

      proszę sprawdzić czy gdzieś się nie pomyliłem jutro wyśle zgłoszenie

      Post was edited 22 times, last by “tornado1” ().

      Typujemy mecze:

      Autorstwa Dagmarina:
      Liga Włoska
      22.11.2020. / godz.20:45
      SSC Napoli - AC Milan

      Liga Hiszpańska
      21.11.2020 / godz.21:00
      Atletico Madryt - FC Barcelona

      Autorstwa
      ML95:
      NIEMCY Bundesliga
      22.11.2020 / godz. 18:00
      FC Koeln - Union Berlin

      POLSKA II Liga
      21.11.2020 / godz. 16:00
      Chojniczanka - Stal Rzeszów

      Autorstwa Kmita:
      Norwegia Eliteserien
      21.11.2020 / godz. 16:00
      Stabaek - Molde

      Bermudy - Premier League
      22.11.2020 / godz. 20:00
      Devonshire Cougars - Robin Hood


      1)dokładny wynik
      2) ilość bramek(poniżej/powyżej) do wyboru tylko dwie opcje (-1,5 / +2,5)
      3)1x2 ( jeżeli ktoś nie orientuje 1,2 zwycięstwo gospodarza lub gościa, x remis )
      4) strzelec (podajemy imię i nazwisko tylko jednego piłkarza, plus nazwa drużyny)
      5)liczba rzutów rożnych poniżej / Powyżej do wyboru (-9,5 / +10,5)


      Za trafienie któregoś z pod punktów 3pkt
      chybienie -1pkt
      nie podanie 0pkt

      Nagrody dla 3najlepszych

      1) 2 000 000
      2) 1 500 000
      3) 1 000 000

      Regulamin

      1) O kolejności decyduje ilość pkt w razie takiego samego wyniku decyduje czas dodania postu (jeżeli post był edytowany będzie brany pod uwagę czas edycji)
      2)
      czas typowania do 15:00 21.11.2020

      3) nie ma obowiązku typowania wszystkich podpunktów (możecie nawet jeden na mecz wasz wybór)
      4)jeżeli mecz się nie odbędzie każdy otrzyma 0pkt za niego
      5) edycja postów po upływie czasu wyznaczonego do typowania oznacza dyskwalifikacje
      lista sponsorów:

      1) Mewa/Real Madrid - 2 000 000 ( pobrano 2 000 000)
      2) Dagmarina/FC Cyganka - 2 000 000
      ( pobrano 2 000 000)
      3) tornado / Twister - 2 000 000 (1 000 000)
      4) MartinoMartinez / PGG ROW RYBNIK - 2 000 000
      5) Oldboy / Black Devils - 2 000 000
      6) woooojtaaaas / Kolonia City - 2 000 000
      ( pobrano 2 000 000)
      7) kmita / Internazionale Wodzisław Śląski - 2 000 000
      8)michallisk / RWKS Sparta - 2 000 000
      9) ML95/ LA Galaxy - 2 000 000 (pobrano 2 000 000)
      uzbierało się 18 000 000 czyli 4 500 000 na konkurs

      Post was edited 2 times, last by “tornado1” ().

      22.11.2020. / godz.20:45
      SSC Napoli - AC Milan

      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) +10,5

      21.11.2020 / godz.21:00
      Atletico Madryt - FC Barcelona

      1) -
      2) +2,5
      3) X
      4) -
      5) -9,5

      22.11.2020 / godz. 18:00
      FC Koeln - Union Berlin

      1) -
      2) -
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      21.11.2020 / godz. 16:00
      Chojniczanka - Stal Rzeszów

      1) -
      2) -
      3) X
      4) -
      5) -9,5

      21.11.2020 / godz. 16:00
      Stabaek - Molde

      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5


      22.11.2020 / godz. 20:00
      Devonshire Cougars - Robin Hood

      1) -
      2) -
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      SSC Napoli - AC Milan
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      FC Koeln - Union Berlin
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5
      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      Stabaek - Molde
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5
      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      22.11.2020. / godz.20:45SSC Napoli - AC Milan
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) +10,5
      21.11.2020 / godz.21:00Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) -
      2) +2,5
      3) X
      4) -
      5) -9,5
      22.11.2020 / godz. 18:00FC Koeln - Union Berlin
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) +10,5
      21.11.2020 / godz. 16:00Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) -
      2) +2,5
      3) X
      4) -
      5) -9,5
      21.11.2020 / godz. 16:00Stabaek - Molde
      1) -
      2) -1,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5
      22.11.2020 / godz. 20:00Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) -
      2) -1,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      22.11.2020 / godz.20:45
      SSC Napoli - AC Milan
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) Ibrahimović
      5) -9,5

      21.11.2020 / godz.21:00
      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) 3:2
      2) +2,5
      3) 1
      4) Suárez
      5) -9,5

      22.11.2020 / godz. 18:00
      FC Koeln - Union Berlin
      1) 3:1
      2) +2,5
      3) 2
      4) Drexler
      5) -9,5

      21.11.2020 / godz. 16:00
      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) 0:1
      2) -1,5
      3) 2
      4) Jarosław Fojut
      5) -9,5

      21.11.2020 / godz. 16:00
      Stabaek - Molde
      1) 0:3
      2) +2,5
      3) 2
      4) Hussain
      5) +10,5

      22.11.2020 / godz. 20:00
      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) 3:2
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      22.11.2020. / godz.20:45
      SSC Napoli - AC Milan

      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) +10,5
      5) Moise Kean AC MILAN

      21.11.2020 / godz.21:00
      Atletico Madryt - FC Barcelona

      1) -
      2) +2,5
      3)1
      4) -
      5) -9,5

      22.11.2020 / godz. 18:00
      FC Koeln - Union Berlin

      1) -
      2) -
      3) 2
      4) -
      5) +10,5

      21.11.2020 / godz. 16:00
      Chojniczanka - Stal Rzeszów

      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      21.11.2020 / godz. 16:00
      Stabaek - Molde

      1) -
      2) -1,5
      3) 1
      4) -
      5)-

      22.11.2020 / godz. 20:00
      Devonshire Cougars - Robin Hood

      1) -
      2) -
      3) 1
      4) -
      5) -
      SSC Napoli - AC Milan
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) +10,5

      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      FC Koeln - Union Berlin
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      Stabaek - Molde
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5
      SSC Napoli - AC Milan
      1) -
      2) -1.5
      3) 1
      4) -
      5) +10,5

      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) -
      2) +2.5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      FC Koeln - Union Berlin
      1) -
      2) -1.5
      3) 2
      4) -
      5) +10.5

      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) +10.5

      Stabaek - Molde
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) +10.5

      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) +10.5

      New

      Liga Włoska
      22.11.2020. / godz.20:45
      SSC Napoli - AC Milan


      1. -
      2. +2,5
      3. 2
      4. Zlatan Ibrahimovic(AC Milan)
      5.-9,5

      Liga Hiszpańska
      21.11.2020 / godz.21:00
      Atletico Madryt - FC Barcelona

      1. 2:0
      2. -
      3. 1
      4. Luis Suarez (Atletico Madryt)
      5. +10,5

      NIEMCY Bundesliga
      22.11.2020 / godz. 18:00
      FC Koeln - Union Berlin

      1. 0:3
      2. +2,5
      3. 2
      4. -
      5.-9,5

      POLSKA II Liga
      21.11.2020 / godz. 16:00
      Chojniczanka - Stal Rzeszów

      1. -
      2. -1,5
      3. x
      4. -
      5. -9,5

      Norwegia Eliteserien
      21.11.2020 / godz. 16:00
      Stabaek - Molde

      1.
      2. +2,5
      3. 2
      4.
      5.+10,5

      Bermudy - Premier League
      22.11.2020 / godz. 20:00
      Devonshire Cougars - Robin Hood

      1.
      2. +2,5
      3. 2
      4.-
      5. -9,5

      New

      SSC Napoli - AC Milan
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Zlatan Ibrahimović (AC Milan)
      5) -9,5

      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Lionel Messi (FC Barcelona)
      5) -9,5

      FC Koeln - Union Berlin
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Sebastian Andersson (FC Koeln)
      5) -9,5

      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Szymon Skrzypczak (Chojniczanka Chojnice)
      5) -9,5

      Stabaek - Molde
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) Leke James (Molde)
      5) -9,5

      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      Post was edited 1 time, last by “T_Bag” ().

      New

      SSC Napoli - AC Milan
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) Zlatan Ibrahimović (AC Milan)
      5) -


      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) -
      2) +2,5
      3) -
      4) Joao Felix (Atletico)
      5)


      FC Koeln - Union Berlin
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -


      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) -
      2) -2,5
      3) -
      4) -
      5) -9,5


      Stabaek - Molde
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) Omoijuanfo (Molde)
      5) -9,5


      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      New

      SSC Napoli - AC Milan
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) Zlatan Ibrahimović (AC Milan)
      5) +10,5

      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) Joao Felix (Atletico)
      5) -9,5

      FC Koeln - Union Berlin
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      Stabaek - Molde
      1) -
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) -
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      New

      SSC Napoli - AC Milan
      1) -
      2) -1.5
      3) 1
      4) -
      5) -9.5

      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) -
      2) -1.5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      FC Koeln - Union Berlin
      1) -
      2) -1.5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) -
      2) -1.5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      Stabaek - Molde
      1) -
      2) -1.5
      3) 1
      4) -
      5) -9,5

      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) -
      2) -1.5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      New

      SSC Napoli - AC Milan
      1) 2:0
      2) +2,5
      3)1
      4) stanislav lobotka(napoli)
      5) +10,5

      Atletico Madryt - FC Barcelona
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) frenkie de jong(Barcelona)
      5)-9,5

      FC Koeln - Union Berlin
      1) 1:0
      2) -1,5
      3) 1
      4) anthony modeste (koeln)
      5) - 9,5

      Chojniczanka - Stal Rzeszów
      1) 3:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) Tomasz mikolajczak (chojniczanka)
      5) +10,5

      Stabaek - Molde
      1) 1:2
      2) +2,5
      3) 2
      4) Omoijuanfo (Molde)
      5) -9,5

      Devonshire Cougars - Robin Hood
      1) 2:1
      2) +2,5
      3) 1
      4) -
      5) +10,,5

      New

      Typowanie zakończone
      teraz spokojnie czekamy na wyniki meczy

      22.11.2020. / godz.20:45
      SSC Napoli - AC Milan

      1) 1-3
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) +10,5

      21.11.2020 / godz.21:00
      Atletico Madryt - FC Barcelona

      1)1 -0
      2) -1,5
      3) 1
      4) yannik carrasco
      5) +10,5

      22.11.2020 / godz. 18:00
      FC Koeln - Union Berlin

      1) 1-2
      2) +2,5
      3) 2
      4) -
      5) -9,5

      21.11.2020 / godz. 16:00
      Chojniczanka - Stal Rzeszów

      1) 2-1
      2) +2,5
      3) 1
      4)
      S. Skrzypczak,M. Klichowicz - W. Reiman
      5) +10,5

      21.11.2020 / godz. 16:00
      Stabaek - Molde

      1) 0-3
      2) +2,5
      3) 2
      4) - Leke James,Stian Rode Gregerson
      5) +10,5

      22.11.2020 / godz. 20:00
      Devonshire Cougars - Robin Hood

      1)0 -1
      2) - 1,5
      3) 2
      4)
      Chae Brangman​
      5) -


      punktacja:
      T_Bag. 11+7+(-1)+3+3
      Zimny69
      (-3)+9+4+8+8+
      emdeys
      5+5+1+9+1+
      Janke
      9+9+1+1+1+
      Dagmarina
      5+5+(-3)+9+5+
      jaroslaw
      5+(-2)+1+2+8?+
      ML95
      (-5)+11+(-1)+7+7+
      JacuWoods
      (-2)+5+(-3)+6+5+
      nenelolek1995
      (-2)+4+(-2)+9+8+
      tornado1
      7+3+(-5)+(-1)+3+
      John_Wayne
      1+1+(-3)+5+5+
      Padek1
      (-3)+(-3)+1+1+1+
      woq12
      5+5+(-4)+9+8+


      nenelolek1995 w meczu chojniczanki wpisałeś (-2,5) bramki dlatego proszę sprawdzać na przyszłość bo straciłeś przez to cenne punkty (to rada dla każdego uczestnika)

      Post was edited 15 times, last by “tornado1” ().