Rozgrywki LT PL - I liga - XVI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - I liga - XVI sezon - I runda

    Kolejka 1 - 01.11.2020
    The Gunners (b) : Celtic Glasgow
    LKS Pogórze Bachórz : Łęg Łowce
    thorrgall : Chojniczanka Chojnice
    Pomorzanin Cychry : Tottenham Hotspur 1882 FC
    PGG ROW RYBNIK : soints
    FC Masters Gliwice : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    Tuciak United Team : FC Bartekx (b)
    iBuyPower : Leech Pozz
    Kolonia City (b) : Twister


    Kolejka 2 - 02.11.2020
    Kolonia City (b) : The Gunners (b)
    iBuyPower : Twister
    Łęg Łowce : Celtic Glasgow
    LKS Pogórze Bachórz : Chojniczanka Chojnice
    thorrgall : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Pomorzanin Cychry : soints
    PGG ROW RYBNIK : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    FC Masters Gliwice : FC Bartekx (b)
    Tuciak United Team : Leech Pozz


    Kolejka 3 - 03.11.2020
    Celtic Glasgow : Kolonia City (b)
    Chojniczanka Chojnice : Łęg Łowce
    Tottenham Hotspur 1882 FC : LKS Pogórze Bachórz
    soints : thorrgall
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) : Pomorzanin Cychry
    FC Bartekx (b) : PGG ROW RYBNIK
    Leech Pozz : FC Masters Gliwice
    Twister : Tuciak United Team
    The Gunners (b) : iBuyPower


    Kolejka 4 - 05.11.2020
    Chojniczanka Chojnice : Celtic Glasgow
    Łęg Łowce : Tottenham Hotspur 1882 FC
    LKS Pogórze Bachórz : soints
    thorrgall : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    Pomorzanin Cychry : FC Bartekx (b)
    PGG ROW RYBNIK : Leech Pozz
    FC Masters Gliwice : Twister
    iBuyPower : Kolonia City (b)
    Tuciak United Team : The Gunners (b)


    Kolejka 5 - 07.11.2020
    Celtic Glasgow : iBuyPower
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Chojniczanka Chojnice
    soints : Łęg Łowce
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) : LKS Pogórze Bachórz
    FC Bartekx (b) : thorrgall
    Leech Pozz : Pomorzanin Cychry
    Twister : PGG ROW RYBNIK
    Kolonia City (b) : Tuciak United Team
    The Gunners (b) : FC Masters Gliwice


    Kolejka 6 - 08.11.2020
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Celtic Glasgow
    Chojniczanka Chojnice : soints
    Łęg Łowce : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    LKS Pogórze Bachórz : FC Bartekx (b)
    thorrgall : Leech Pozz
    Pomorzanin Cychry : Twister
    Tuciak United Team : iBuyPower
    FC Masters Gliwice : Kolonia City (b)
    PGG ROW RYBNIK : The Gunners (b)


    Kolejka 7 - 09.11.2020
    Celtic Glasgow : Tuciak United Team
    soints : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) : Chojniczanka Chojnice
    FC Bartekx (b) : Łęg Łowce
    Leech Pozz : LKS Pogórze Bachórz
    Twister : thorrgall
    iBuyPower : FC Masters Gliwice
    Kolonia City (b) : PGG ROW RYBNIK
    The Gunners (b) : Pomorzanin Cychry


    Kolejka 8 - 10.11.2020
    soints : Celtic Glasgow
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    Chojniczanka Chojnice : FC Bartekx (b)
    Łęg Łowce : Leech Pozz
    LKS Pogórze Bachórz : Twister
    FC Masters Gliwice : Tuciak United Team
    PGG ROW RYBNIK : iBuyPower
    Pomorzanin Cychry : Kolonia City (b)
    thorrgall : The Gunners (b)


    Kolejka 9 - 12.11.2020
    Celtic Glasgow : FC Masters Gliwice
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) : soints
    FC Bartekx (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Leech Pozz : Chojniczanka Chojnice
    Twister : Łęg Łowce
    Tuciak United Team : PGG ROW RYBNIK
    iBuyPower : Pomorzanin Cychry
    Kolonia City (b) : thorrgall
    The Gunners (b) : LKS Pogórze Bachórz


    Kolejka 10 - 14.11.2020
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Leech Pozz
    soints : FC Bartekx (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) : Celtic Glasgow
    Chojniczanka Chojnice : Twister
    PGG ROW RYBNIK : FC Masters Gliwice
    Pomorzanin Cychry : Tuciak United Team
    thorrgall : iBuyPower
    LKS Pogórze Bachórz : Kolonia City (b)
    Łęg Łowce : The Gunners (b)


    Kolejka 11 - 15.11.2020
    Celtic Glasgow : PGG ROW RYBNIK
    FC Bartekx (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    Leech Pozz : soints
    Twister : Tottenham Hotspur 1882 FC
    FC Masters Gliwice : Pomorzanin Cychry
    Tuciak United Team : thorrgall
    iBuyPower : LKS Pogórze Bachórz
    Kolonia City (b) : Łęg Łowce
    The Gunners (b) : Chojniczanka Chojnice


    Kolejka 12 - 16.11.2020
    FC Bartekx (b) : Celtic Glasgow
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) : Leech Pozz
    soints : Twister
    Pomorzanin Cychry : PGG ROW RYBNIK
    thorrgall : FC Masters Gliwice
    LKS Pogórze Bachórz : Tuciak United Team
    Łęg Łowce : iBuyPower
    Chojniczanka Chojnice : Kolonia City (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : The Gunners (b)


    Kolejka 13 - 17.11.2020
    Celtic Glasgow : Pomorzanin Cychry
    Leech Pozz : FC Bartekx (b)
    Twister : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    PGG ROW RYBNIK : thorrgall
    FC Masters Gliwice : LKS Pogórze Bachórz
    Tuciak United Team : Łęg Łowce
    iBuyPower : Chojniczanka Chojnice
    Kolonia City (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC
    The Gunners (b) : soints


    Kolejka 14 - 19.11.2020
    Leech Pozz : Celtic Glasgow
    FC Bartekx (b) : Twister
    thorrgall : Pomorzanin Cychry
    LKS Pogórze Bachórz : PGG ROW RYBNIK
    Łęg Łowce : FC Masters Gliwice
    Chojniczanka Chojnice : Tuciak United Team
    Tottenham Hotspur 1882 FC : iBuyPower
    soints : Kolonia City (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) : The Gunners (b)


    Kolejka 15 - 21.11.2020
    Celtic Glasgow : thorrgall
    Twister : Leech Pozz
    Pomorzanin Cychry : LKS Pogórze Bachórz
    PGG ROW RYBNIK : Łęg Łowce
    FC Masters Gliwice : Chojniczanka Chojnice
    Tuciak United Team : Tottenham Hotspur 1882 FC
    iBuyPower : soints
    Kolonia City (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    The Gunners (b) : FC Bartekx (b)


    Kolejka 16 - 22.11.2020
    Twister : Celtic Glasgow
    LKS Pogórze Bachórz : thorrgall
    Łęg Łowce : Pomorzanin Cychry
    Chojniczanka Chojnice : PGG ROW RYBNIK
    Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Masters Gliwice
    soints : Tuciak United Team
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) : iBuyPower
    FC Bartekx (b) : Kolonia City (b)
    Leech Pozz : The Gunners (b)


    Kolejka 17 - 23.11.2020
    Pomorzanin Cychry : Chojniczanka Chojnice
    thorrgall : Łęg Łowce
    Celtic Glasgow : LKS Pogórze Bachórz
    PGG ROW RYBNIK : Tottenham Hotspur 1882 FC
    FC Masters Gliwice : soints
    Tuciak United Team : Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    iBuyPower : FC Bartekx (b)
    Kolonia City (b) : Leech Pozz
    The Gunners (b) : Twister
    Kolejka 1 - 01.11.2020

    The Gunners (b) 7 : 0 Celtic Glasgow
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 6 Łęg Łowce
    thorrgall 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
    Pomorzanin Cychry 0 : 2 Tottenham Hotspur 1882 FC
    PGG ROW RYBNIK 2 : 0 soints
    FC Masters Gliwice 7 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    Tuciak United Team 3 : 1 FC Bartekx (b)
    iBuyPower 0 : 1 Leech Pozz
    Kolonia City (b) 1 : 1 Twister



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 02.11.2020

    Kolonia City (b) 0 : 2 The Gunners (b)
    iBuyPower 0 : 1 Twister
    Łęg Łowce 6 : 2 Celtic Glasgow
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
    thorrgall 3 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC
    Pomorzanin Cychry 4 : 0 soints
    PGG ROW RYBNIK 5 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    FC Masters Gliwice 0 : 0 FC Bartekx (b)
    Tuciak United Team 5 : 1 Leech Pozz



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 3 - 03.11.2020

    Celtic Glasgow 0 : 4 Kolonia City (b)
    Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Łęg Łowce
    Tottenham Hotspur 1882 FC 2 : 0 LKS Pogórze Bachórz
    soints 0 : 4 thorrgall
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) 1 : 3 Pomorzanin Cychry
    FC Bartekx (b) 0 : 0 PGG ROW RYBNIK
    Leech Pozz 0 : 3 FC Masters Gliwice
    Twister 2 : 4 Tuciak United Team
    The Gunners (b) 6 : 2 iBuyPower



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 4 - 05.11.2020

    Chojniczanka Chojnice 6 : 0 Celtic Glasgow
    Łęg Łowce 1 : 4 Tottenham Hotspur 1882 FC
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 3 soints
    thorrgall 7 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    Pomorzanin Cychry 0 : 0 FC Bartekx (b)
    PGG ROW RYBNIK 3 : 1 Leech Pozz
    FC Masters Gliwice 3 : 1 Twister
    iBuyPower 1 : 2 Kolonia City (b)
    Tuciak United Team 4 : 1 The Gunners (b)



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 5 - 07.11.2020

    Celtic Glasgow 0 : 3 iBuyPower
    Tottenham Hotspur 1882 FC 2 : 3 Chojniczanka Chojnice
    soints 2 : 9 Łęg Łowce
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) 4 : 5 LKS Pogórze Bachórz
    FC Bartekx (b) 2 : 6 thorrgall
    Leech Pozz 0 : 3 Pomorzanin Cychry
    Twister 1 : 4 PGG ROW RYBNIK
    Kolonia City (b) 0 : 3 Tuciak United Team
    The Gunners (b) 1 : 3 FC Masters Gliwice



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 6 - 08.11.2020

    Tottenham Hotspur 1882 FC 8 : 1 Celtic Glasgow
    Chojniczanka Chojnice 2 : 0 soints
    Łęg Łowce 4 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 4 FC Bartekx (b)
    thorrgall 1 : 1 Leech Pozz
    Pomorzanin Cychry 3 : 0 Twister
    Tuciak United Team 3 : 1 iBuyPower
    FC Masters Gliwice 4 : 0 Kolonia City (b)
    PGG ROW RYBNIK 5 : 2 The Gunners (b)



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 7 - 09.11.2020

    Celtic Glasgow 0 : 7 Tuciak United Team
    soints 0 : 2 Tottenham Hotspur 1882 FC
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) 0 : 5 Chojniczanka Chojnice
    FC Bartekx (b) 0 : 2 Łęg Łowce
    Leech Pozz 7 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    Twister 0 : 2 thorrgall
    iBuyPower 1 : 3 FC Masters Gliwice
    Kolonia City (b) 2 : 4 PGG ROW RYBNIK
    The Gunners (b) 0 : 9 Pomorzanin Cychry



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 8 - 10.11.2020

    soints 6 : 2 Celtic Glasgow
    Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    Chojniczanka Chojnice 5 : 1 FC Bartekx (b)
    Łęg Łowce 1 : 2 Leech Pozz
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 7 Twister
    FC Masters Gliwice 2 : 2 Tuciak United Team
    PGG ROW RYBNIK 6 : 1 iBuyPower
    Pomorzanin Cychry 2 : 4 Kolonia City (b)
    thorrgall 0 : 0 The Gunners (b)



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 9 - 12.11.2020

    Celtic Glasgow 0 : 5 FC Masters Gliwice
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) 1 : 5 soints
    FC Bartekx (b) 2 : 2 Tottenham Hotspur 1882 FC
    Leech Pozz 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
    Twister 4 : 1 Łęg Łowce
    Tuciak United Team 4 : 2 PGG ROW RYBNIK
    iBuyPower 1 : 3 Pomorzanin Cychry
    Kolonia City (b) 1 : 0 thorrgall
    The Gunners (b) 7 : 0 LKS Pogórze Bachórz



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 10 - 14.11.2020

    Tottenham Hotspur 1882 FC 1 : 4 Leech Pozz
    soints 3 : 0 FC Bartekx (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) 5 : 2 Celtic Glasgow
    Chojniczanka Chojnice 5 : 1 Twister
    PGG ROW RYBNIK 6 : 0 FC Masters Gliwice
    Pomorzanin Cychry 1 : 3 Tuciak United Team
    thorrgall 0 : 4 iBuyPower
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 2 Kolonia City (b)
    Łęg Łowce 0 : 3 The Gunners (b)



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 11 - 15.11.2020

    Celtic Glasgow 0 : 3 PGG ROW RYBNIK
    FC Bartekx (b) 5 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    Leech Pozz 5 : 2 soints
    Twister 4 : 3 Tottenham Hotspur 1882 FC
    FC Masters Gliwice 2 : 6 Pomorzanin Cychry
    Tuciak United Team 0 : 0 thorrgall
    iBuyPower 6 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    Kolonia City (b) 4 : 2 Łęg Łowce
    The Gunners (b) 2 : 4 Chojniczanka Chojnice



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 12 - 16.11.2020

    FC Bartekx (b) 6 : 0 Celtic Glasgow
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) 0 : 2 Leech Pozz
    soints 0 : 0 Twister
    Pomorzanin Cychry 5 : 3 PGG ROW RYBNIK
    thorrgall 5 : 0 FC Masters Gliwice
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 3 Tuciak United Team
    Łęg Łowce 0 : 3 iBuyPower
    Chojniczanka Chojnice 1 : 2 Kolonia City (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC 1 : 4 The Gunners (b)



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    New

    Kolejka 13 - 17.11.2020

    Celtic Glasgow 1 : 6 Pomorzanin Cychry
    Leech Pozz 1 : 3 FC Bartekx (b)
    Twister 2 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    PGG ROW RYBNIK 6 : 4 thorrgall
    FC Masters Gliwice 0 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    Tuciak United Team 5 : 2 Łęg Łowce
    iBuyPower 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
    Kolonia City (b) 3 : 2 Tottenham Hotspur 1882 FC
    The Gunners (b) 3 : 0 soints



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    New

    Kolejka 14 - 19.11.2020

    Leech Pozz 5 : 2 Celtic Glasgow
    FC Bartekx (b) 4 : 2 Twister
    thorrgall 4 : 1 Pomorzanin Cychry
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 9 PGG ROW RYBNIK
    Łęg Łowce 6 : 1 FC Masters Gliwice
    Chojniczanka Chojnice 2 : 5 Tuciak United Team
    Tottenham Hotspur 1882 FC 2 : 0 iBuyPower
    soints 2 : 0 Kolonia City (b)
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) 2 : 4 The Gunners (b)



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    New

    Kolejka 15 - 21.11.2020

    Celtic Glasgow 0 : 7 thorrgall
    Twister 0 : 2 Leech Pozz
    Pomorzanin Cychry 5 : 0 LKS Pogórze Bachórz
    PGG ROW RYBNIK 7 : 2 Łęg Łowce
    FC Masters Gliwice 0 : 4 Chojniczanka Chojnice
    Tuciak United Team 4 : 1 Tottenham Hotspur 1882 FC
    iBuyPower 0 : 3 soints
    Kolonia City (b) 4 : 2 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    The Gunners (b) 1 : 1 FC Bartekx (b)



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    New

    Kolejka 16 - 22.11.2020

    Twister 8 : 1 Celtic Glasgow
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 4 thorrgall
    Łęg Łowce 0 : 0 Pomorzanin Cychry
    Chojniczanka Chojnice 2 : 7 PGG ROW RYBNIK
    Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 0 FC Masters Gliwice
    soints 1 : 4 Tuciak United Team
    Internazionale Wodzisław Śląski (m) 1 : 6 iBuyPower
    FC Bartekx (b) 5 : 2 Kolonia City (b)
    Leech Pozz 1 : 3 The Gunners (b)



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    New

    Kolejka 17 - 23.11.2020

    Pomorzanin Cychry 2 : 3 Chojniczanka Chojnice
    thorrgall 3 : 1 Łęg Łowce
    Celtic Glasgow 2 : 9 LKS Pogórze Bachórz
    PGG ROW RYBNIK 1 : 1 Tottenham Hotspur 1882 FC
    FC Masters Gliwice 2 : 6 soints
    Tuciak United Team 5 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (m)
    iBuyPower 4 : 1 FC Bartekx (b)
    Kolonia City (b) 0 : 3 Leech Pozz
    The Gunners (b) 4 : 1 Twister



    Zespół The Gunners ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.