Kolejka 18 - 24.11.2020
Mistrz Czaniec : WOLNY LOS1
KS Majiec : Pro Gram
MJP Rybnik : Klasyczny
Mistrzowie z dzielnicy : FC KOXY
BKS Lechia Gdańsk : KS Hetman Zamość
posadzki ciechanów : Stasin Red Devils
PZPN Polska : Fc Barcelona8
Zagłębie Lubin2 : Garbarnia Wadów
LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS
Kolejka 19 - 26.11.2020
WOLNY LOS1 : WOLNY LOS
LKS Ursus Dachnów : Garbarnia Wadów
Mistrz Czaniec : KS Majiec
MJP Rybnik : Pro Gram
Mistrzowie z dzielnicy : Klasyczny
BKS Lechia Gdańsk : FC KOXY
posadzki ciechanów : KS Hetman Zamość
PZPN Polska : Stasin Red Devils
Zagłębie Lubin2 : Fc Barcelona8
Kolejka 20 - 28.11.2020
WOLNY LOS : Mistrz Czaniec
KS Majiec : MJP Rybnik
Pro Gram : Mistrzowie z dzielnicy
Klasyczny : BKS Lechia Gdańsk
FC KOXY : posadzki ciechanów
KS Hetman Zamość : PZPN Polska
Stasin Red Devils : Zagłębie Lubin2
Fc Barcelona8 : LKS Ursus Dachnów
Garbarnia Wadów : WOLNY LOS1
Kolejka 21 - 29.11.2020
Mistrz Czaniec : MJP Rybnik
Mistrzowie z dzielnicy : KS Majiec
BKS Lechia Gdańsk : Pro Gram
posadzki ciechanów : Klasyczny
PZPN Polska : FC KOXY
Zagłębie Lubin2 : KS Hetman Zamość
LKS Ursus Dachnów : Stasin Red Devils
WOLNY LOS : Garbarnia Wadów
WOLNY LOS1 : Fc Barcelona8
Kolejka 22 - 30.11.2020
Garbarnia Wadów : Mistrz Czaniec
MJP Rybnik : Mistrzowie z dzielnicy
KS Majiec : BKS Lechia Gdańsk
Pro Gram : posadzki ciechanów
Klasyczny : PZPN Polska
FC KOXY : Zagłębie Lubin2
KS Hetman Zamość : LKS Ursus Dachnów
Fc Barcelona8 : WOLNY LOS
Stasin Red Devils : WOLNY LOS1
Kolejka 23 - 01.12.2020
Mistrz Czaniec : Mistrzowie z dzielnicy
BKS Lechia Gdańsk : MJP Rybnik
posadzki ciechanów : KS Majiec
PZPN Polska : Pro Gram
Zagłębie Lubin2 : Klasyczny
LKS Ursus Dachnów : FC KOXY
Garbarnia Wadów : Fc Barcelona8
WOLNY LOS : Stasin Red Devils
WOLNY LOS1 : KS Hetman Zamość
Kolejka 24 - 03.12.2020
Fc Barcelona8 : Mistrz Czaniec
Mistrzowie z dzielnicy : BKS Lechia Gdańsk
MJP Rybnik : posadzki ciechanów
KS Majiec : PZPN Polska
Pro Gram : Zagłębie Lubin2
Klasyczny : LKS Ursus Dachnów
Stasin Red Devils : Garbarnia Wadów
KS Hetman Zamość : WOLNY LOS
FC KOXY : WOLNY LOS1
Kolejka 25 - 05.12.2020
Mistrz Czaniec : BKS Lechia Gdańsk
posadzki ciechanów : Mistrzowie z dzielnicy
PZPN Polska : MJP Rybnik
Zagłębie Lubin2 : KS Majiec
LKS Ursus Dachnów : Pro Gram
Fc Barcelona8 : Stasin Red Devils
Garbarnia Wadów : KS Hetman Zamość
WOLNY LOS : FC KOXY
WOLNY LOS1 : Klasyczny
Kolejka 26 - 06.12.2020
Stasin Red Devils : Mistrz Czaniec
BKS Lechia Gdańsk : posadzki ciechanów
Mistrzowie z dzielnicy : PZPN Polska
MJP Rybnik : Zagłębie Lubin2
KS Majiec : LKS Ursus Dachnów
KS Hetman Zamość : Fc Barcelona8
FC KOXY : Garbarnia Wadów
Klasyczny : WOLNY LOS
Pro Gram : WOLNY LOS1
Kolejka 27 - 07.12.2020
Zagłębie Lubin2 : Mistrzowie z dzielnicy
PZPN Polska : BKS Lechia Gdańsk
Mistrz Czaniec : posadzki ciechanów
LKS Ursus Dachnów : MJP Rybnik
Stasin Red Devils : KS Hetman Zamość
Fc Barcelona8 : FC KOXY
Garbarnia Wadów : Klasyczny
WOLNY LOS : Pro Gram
WOLNY LOS1 : KS Majiec
Kolejka 28 - 08.12.2020
KS Hetman Zamość : Mistrz Czaniec
posadzki ciechanów : PZPN Polska
BKS Lechia Gdańsk : Zagłębie Lubin2
Mistrzowie z dzielnicy : LKS Ursus Dachnów
FC KOXY : Stasin Red Devils
Klasyczny : Fc Barcelona8
Pro Gram : Garbarnia Wadów
KS Majiec : WOLNY LOS
MJP Rybnik : WOLNY LOS1
Kolejka 29 - 10.12.2020
Mistrz Czaniec : PZPN Polska
Zagłębie Lubin2 : posadzki ciechanów
LKS Ursus Dachnów : BKS Lechia Gdańsk
KS Hetman Zamość : FC KOXY
Stasin Red Devils : Klasyczny
Fc Barcelona8 : Pro Gram
Garbarnia Wadów : KS Majiec
WOLNY LOS : MJP Rybnik
WOLNY LOS1 : Mistrzowie z dzielnicy
Kolejka 30 - 12.12.2020
FC KOXY : Mistrz Czaniec
PZPN Polska : Zagłębie Lubin2
posadzki ciechanów : LKS Ursus Dachnów
Klasyczny : KS Hetman Zamość
Pro Gram : Stasin Red Devils
KS Majiec : Fc Barcelona8
MJP Rybnik : Garbarnia Wadów
Mistrzowie z dzielnicy : WOLNY LOS
BKS Lechia Gdańsk : WOLNY LOS1
Kolejka 31 - 13.12.2020
Mistrz Czaniec : Zagłębie Lubin2
LKS Ursus Dachnów : PZPN Polska
FC KOXY : Klasyczny
KS Hetman Zamość : Pro Gram
Stasin Red Devils : KS Majiec
Fc Barcelona8 : MJP Rybnik
Garbarnia Wadów : Mistrzowie z dzielnicy
WOLNY LOS : BKS Lechia Gdańsk
WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów
Kolejka 32 - 14.12.2020
Klasyczny : Mistrz Czaniec
Zagłębie Lubin2 : LKS Ursus Dachnów
Pro Gram : FC KOXY
KS Majiec : KS Hetman Zamość
MJP Rybnik : Stasin Red Devils
Mistrzowie z dzielnicy : Fc Barcelona8
BKS Lechia Gdańsk : Garbarnia Wadów
posadzki ciechanów : WOLNY LOS
PZPN Polska : WOLNY LOS1
Kolejka 33 - 15.12.2020
Mistrz Czaniec : LKS Ursus Dachnów
Klasyczny : Pro Gram
FC KOXY : KS Majiec
KS Hetman Zamość : MJP Rybnik
Stasin Red Devils : Mistrzowie z dzielnicy
Fc Barcelona8 : BKS Lechia Gdańsk
Garbarnia Wadów : posadzki ciechanów
WOLNY LOS : PZPN Polska
WOLNY LOS1 : Zagłębie Lubin2
Kolejka 34 - 17.12.2020
MJP Rybnik : FC KOXY
KS Majiec : Klasyczny
Pro Gram : Mistrz Czaniec
Mistrzowie z dzielnicy : KS Hetman Zamość
BKS Lechia Gdańsk : Stasin Red Devils
posadzki ciechanów : Fc Barcelona8
PZPN Polska : Garbarnia Wadów
Zagłębie Lubin2 : WOLNY LOS
LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS1
Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „woooojtaaaas“ ()