VI Turniej BTF - Serwer

      VI Turniej BTF - Serwer

      VI Turniej BTF - Serwer

      Start turnieju 1 stycznia 2021 roku godzina 13.00.

      Cały turniej zostanie rozegrany w systemie Round Robin i w formie fair play (o ile silnik nas nie pokopie).

      Turniej składał się będzie z następujących etapów:

      I Etap (01.01 – 07.01) - eliminacje grupowe w 4 grupach 8 zespołowych (w każdej grupie zagra 4 przedstawicieli BTF i 4 przedstawicieli Reprezentacji Serwera) - awans do półfinałów uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdej grupy

      II Etap (15.01.- 21.01) – rozgrywki półfinałowe (dwa 8 zespołowe półfinały) – awans do Wielkiego finału uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdego półfinału

      III etap (29.01.- 04.02) – Wielki finał

      Wszystkie mecze turniejowe będą organizowane przez przedstawicieli BTF.

      Nagrody:

      I Etap – nagroda po 400k dla każdego (nagroda od organizatora poszczególnej grupy)
      II Etap – nagroda po 500k dla każdego (nagroda od organizatorów półfinałów)
      III Etap – nagroda po 600k dla każdego (nagroda od organizatora Wielkiego Finału)

      Pula nagród zostanie dodatkowo zwiększona o kwotę wpisowego, tj. 64 mln (2 miliony od każdego uczestnika turnieju) oraz darowizny!

      Przewidujemy, że pula nagród przekroczy 100 mln


      Każdy chętny może zadeklarować dodatkową kwotę na nagrody turniejowe. Może, ale nie musi! Dotyczy to również reprezentantów Stowarzyszenia BTF.

      Po zakończonych zapisach zebrana pula zostanie rozdzielona na 32 mniejsze kwoty. Przed startem turnieju zostaną podane wysokości dodatkowych nagród za miejsca 1-32. Nagrody za zajęte w turnieju miejsca zostaną rozliczone po Wielkim Finale.

      Po zakończonym turnieju zostanie stworzona klasyfikacja indywidualna kolejno wg:
      - zdobytego miejsca w Wielkim Finale,
      - zdobytego miejsca w półfinale,
      - zdobytego miejsca w rozgrywkach grupowych.

      W przypadku zajęcia tego samego miejsca na poszczególnym etapie turnieju o wyższej pozycji w klasyfikacji decyduje kolejno:
      liczba zdobytych punktów
      bilans bramkowy
      liczba strzelonych bramek
      losowanie

      Za zajęcie 32 (ostatniego) miejsca w turnieju nagroda wyniesie ok. 500 k.


      Dodatkowo zostanie stworzona klasyfikacja zespołowa Reprezentacji BTF i Reprezentacji Serwera. Każdy zdobyty punkt przez przedstawiciela jednej z grup wpłynie na wynik końcowy danej ekipy.

      Najlepsza „8” Reprezentacji Serwera zagwarantuje sobie prawo gry w kolejnej edycji turnieju (prawdopodobnie sierpień/wrzesień 2021 r).

      Uwaga:
      Informuję, że w turnieju obowiązuje gra fair i będę pilnował, aby tego przestrzegać (chociaż przy tym silniku, który mamy będzie to trudne). Zespoły które zostaną wykluczone z turnieju za zbyt ostrą grę nie będą mogły zagrać w kolejnej edycji.
      Ewentualne rezygnacje proszę zgłaszać wcześniej (przed losowaniem grup itp.).


      Skład Reprezentacji Serwera:

      1.Internazionale Wodzisław Śląski – Kmita
      2.thorrgall – thorrgall
      3.FC Bartekx - Bartek_x
      4.FC Masters Gliwice – Aztecky
      5.Leech Pozz – lukasz7812
      6.KS Kretovia - Kret
      7.Orzeł Palowice - Pep
      8.LKS Czarni Lwów - dzordz_b
      9.Chojniczanka Chojnice - Patrynho
      10.MKS Drwęca Golub-Dobrzyń - Titon86
      11.KKS Lech Poznan Pany - Michal21
      12.PGG ROW RYBNIK - Martino Martinez
      13.Sportowa FC - Rybka147
      14.Real Madrid - Mewa
      15. LKS Uście Gorlickie - Islanders rezygnacja, zagra SC Kolobrzeg - Lisa-xD
      16 FC Bartodzieje - dmix1996


      Skład Reprezentacji BTF:

      1.Łęg Łowce – Niemczyc
      2.Tuciak United Team – Tuta96
      3.BuenosAmarenoS - Olo96
      4.unia niećkowo – lokario
      5.LKS Czaszyn – Kozuszi
      6.Gladiatorzy Z Miasta Noży - Rodoxim
      7.The Gunners - Special One
      8.Old Squad Żory - Jarosław
      9.La Fiorita – Joel Pier
      10. Orly Z Elblaga - emdeys
      11. Marsylia FC - MaksymAFC -
      12. Se*with my E* - Se*oholik
      13. John Deree Team - Gorgoń89 - dzika karta od Kameleona
      14. PZPN POLSKA - Protection - dzika karta od Sławola
      15.Chelsea KnO FC – Mateo Di Stefano - dzika karta od Sławola
      16. HWK - John Wayne - dzika karta od lokario


      Po podaniu ostatecznych składów, każdy chętny sponsor będzie mógł wpisać swoją kwotę darowizny na forum. Proszę wcześniej tego nie robić.

      Post was edited 6 times, last by “lokario” ().

      Kto chciałby coś dorzucić do obowiązkowego wpisowego 2 mln może to już zrobić. Poniżej lista osób, które chcą coś dorzucić do puli nagród w turnieju.

      Lista sponsorów:

      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3mln dodatkowo
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. PGG ROW RYBNIK/ Martino Martinez: 2 mln wpisowego + 10 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. PGG ROW RYBNIK/ Martino Martinez: 2 mln wpisowego + 10 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      8.PZPN POLSKA/Protection 2ml wpisowego+ 7ml dodatkowo
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. PGG ROW RYBNIK/ Martino Martinez: 2 mln wpisowego + 10 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      8. PZPN POLSKA/Protection 2ml wpisowego+ 7ml dodatkowo
      9. Real Madrid / Mewa: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      Podział na koszyki przed losowaniem wg Rankingu ELO z dnia 21.12.2020 godz. 20.30

      Serwer

      Koszyk 1:

      1. PGG ROW RYBNIK, ELO 1
      2. thorrgall, ELO 4
      3. Chojniczanka Chojnice, ELO 11
      4. Leech Pozz, ELO 12

      Koszyk 2:

      1. FC Bartekx, ELO 15
      2. FC Bartodzieje, ELO 17
      3. KS Kretovia, ELO 19
      4. LKS Czarni Lwów, ELO 29

      Koszyk 3:

      1. MKS Drwęca Golub-Dobrzyń, ELO 41
      2. Internazionale Wodzisław Śląski, ELO 56
      3. Sportowa FC, ELO 57
      4. Real Madrid, ELO 67

      Koszyk 4:

      1. Orzeł Palowice, ELO 74
      2. FC Masters Gliwice, ELO 80
      3. KKS Lech Poznań Pany, ELO 85
      4. SC Kolobrzeg, ELO 185



      BTF

      Koszyk 1:

      1. Tuciak United Team, ELO 2
      2. The Gunners, ELO 10
      3. LKS czaszyn, ELO 14
      4. Chelsea KnO FC, E:O 20

      Koszyk 2:

      1. Gladiatorzy Z Miasta Noży, ELO 21
      2. PZPN POLSKA, ELO 32
      3. unia nieckowo, ELO 37
      4. John Deree Team, ELO 40

      Koszyk 3

      1. Łęg Łowce, ELO 44
      2. La Fiorita, ELO 49
      3. Orly Z Elblaga, ELO 52
      4. Buenos AmarenoS, ELO 59

      Koszyk 4

      1. Marsylia FC, ELO 68
      2. HWK, ELO 75
      3. Old Squad Żory, ELO 87
      4. Se*with my E*, ELO 318
      Wylosowane grupy

      Grupa A:

      1. Tuciak United Team
      2. Leech Pozz
      3. unia nieckowo
      4. FC Bartodzieje
      5. La Fiorita
      6. Internazionale Wodzisław Śląski
      7. Old Squad Żory - organizator
      8. FC Masters Gliwice

      Grupa B:

      1. LKS Czaszyn
      2. PGG ROW RYBNIK
      3. PZPN POLSKA - organizator
      4. KS Kretovia
      5. Łęg Łowce
      6. MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      7. Se* with my E*
      8. SC Kolobrzeg


      Grupa C:

      1. The Gunners
      2. Chojniczanka Chojnice
      3. John Deree Team - organizator
      4. FC Bartekx
      5. Orly Z Elblaga
      6. Sportowa FC
      7. HWK
      8. KKS Lech Poznań Pany

      Grupa D:

      1. Chelsea KnO FC
      2. thorrgall
      3. Gladiatorzy Z Miasta Noży
      4. LKS Czarni Lwów
      5. Buenos AmarenoS
      6. Real Madrid
      7. Marsylia FC - organizator
      8. Orzeł Palowice


      Start turnieju 01.01.2021 r. godz. 13.00

      Proszę wszystkich uczestników o grę taktyką fair.

      Do półfinałów awansują po 4 najlepsze drużyny z każdej grupy.

      Udanej zabawy :)


      Post was edited 2 times, last by “lokario” ().

      Można dalej składać deklaracje jeżeli ktoś jeszcze chciałby coś dorzucić do puli nagród. Termin do 29.12.2020 r.
      Wpisowe i kwoty od sponsorów zostaną pobrane z kont na początku turnieju. Rozliczenie nagród nastąpi po jego zakończeniu.
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. PGG ROW RYBNIK/ Martino Martinez: 2 mln wpisowego + 10 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      8. PZPN POLSKA/Protection 2ml wpisowego+ 7ml dodatkowo
      9. Real Madrid / Mewa: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      10. Leech Pozz/lukasz7812 - 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. PGG ROW RYBNIK/ Martino Martinez: 2 mln wpisowego + 10 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      8. PZPN POLSKA/Protection 2ml wpisowego+ 7ml dodatkowo
      9. Real Madrid / Mewa: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      10. Leech Pozz/lukasz7812 - 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      11. John Deere Team/Gorgoń89 - 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. PGG ROW RYBNIK/ Martino Martinez: 2 mln wpisowego + 10 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      8. PZPN POLSKA/Protection 2ml wpisowego+ 7ml dodatkowo
      9. Real Madrid / Mewa: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      10. Leech Pozz/lukasz7812 - 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      11. John Deere Team/Gorgoń89 - 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      12. Internazionale Wodzisław Śląski / kmita - 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      ​1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln
      6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      7. PGG ROW RYBNIK/ Martino Martinez: 2 mln wpisowego + 10 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze)
      8. PZPN POLSKA/Protection 2ml wpisowego+ 7ml dodatkowo
      9. Real Madrid / Mewa: 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      10. Leech Pozz/lukasz7812 - 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      11. John Deere Team/Gorgoń89 - 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo
      12. Internazionale Wodzisław Śląski / kmita - 2 mln wpisowego + 4 mln dodatkowo
      13. Chelsea KnO FC / Mateo Di Stefano: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo
      W turnieju z powodu zablokowanego terminu nie zagrają:

      1.MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      2.SC Kolobrzeg
      3.KKS Lech Poznań Pany

      Z udziału turnieju zrezygnował ponadto zespół:

      4.Se* with my E*

      Za powyższe zespoły zagrają odpowiednio:

      1. Gang Dzikich Wieprzy
      2.FC Zagórz
      3. Juventus Czarnylas
      4. KKS Kolejowy


      Ostatecznie grupy turniejowe wyglądają następująco:

      Grupa A:

      1. Tuciak United Team
      2. Leech Pozz
      3. unia nieckowo
      4. FC Bartodzieje
      5. La Fiorita
      6. Internazionale Wodzisław Śląski
      7. Old Squad Żory - organizator
      8. FC Masters Gliwice

      Grupa B:

      1. LKS Czaszyn
      2. PGG ROW RYBNIK
      3. PZPN POLSKA - organizator
      4. KS Kretovia
      5. Łęg Łowce
      6. Gang Dzikich Wieprzy
      7. KKS Kolejowy
      8. FC Zagórz

      Grupa C:

      1. The Gunners
      2. Chojniczanka Chojnice
      3. John Deree Team - organizator
      4. FC Bartekx
      5. Orly Z Elblaga
      6. Sportowa FC
      7. HWK
      8. Juventus Czarnylas

      Grupa D:

      1. Chelsea KnO FC
      2. thorrgall
      3. Gladiatorzy Z Miasta Noży
      4. LKS Czarni Lwów
      5. Buenos AmarenoS
      6. Real Madrid
      7. Marsylia FC - organizator
      8. Orzeł Palowice


      Post was edited 3 times, last by “lokario” ().

      Nagrody za zajęte miejsca w turnieju:

      1 miejsce 15 milionów
      2 miejsce 12 milionów
      3 miejsce 10 milionów
      4 miejsce 8 milionów
      5 miejsce 7,5 miliona
      6 miejsce 7 milionów
      7 miejsce 6,5 miliona
      8 miejsce 6 milionów
      9 miejsce 5,2 miliona
      10 miejsce 4,9 miliona
      11 miejsce 4,6 miliona
      12 miejsce 4,3 miliona
      13 miejsce 4 miliony
      14 miejsce 3,7 miliona
      15 miejsce 3,4 miliona
      16 miejsce 3,1 miliona
      17 miejsce 2,7 miliona
      18 miejsce 2,55 miliona
      19 miejsce 2,4 miliona
      20 miejsce 2,25 miliona
      21 miejsce 2,1 miliona
      22 miejsce 1,95 miliona
      23 miejsce 1,8 miliona
      24 miejsce 1,65 miliona
      25 miejsce 1,4 miliona
      26 miejsce 1,3 miliona
      27 miejsce 1,2 milion
      28 miejsce 1,1 miliona
      29 miejsce 1 milion
      30 miejsce 900k
      31 miejsce 800k
      32 miejsce 700k

      Łącznie 131 milionów (w tym 64 miliony wpisowego i 67 milionów od sponsorów).

      Do tego każdy uczestnik turnieju otrzyma nagrodę za udział w poszczególnych fazach turnieju:
      400k za rozgrywki grupowe, 500k za udział w półfinale i 600k za udział w Wielkim Finale.
      Grupa A

      01.01.2021

      unia niećkowo - Tuciak United Team 1 : 5
      FC Bartodzieje - Internazionale Wodzisław Śląski 6 : 2
      FC Masters Gliwice - Leech Pozz 2 : 7
      Old Squad Żory - La Fiorita 2 : 5

      02.01.2021

      unia niećkowo - FC Masters Gliwice 5 : 1
      Tuciak United Team -Internazionale Wodzisław Śląski 5 : 0
      La Fiorita - FC Bartodzieje 0 : 3
      Leech Pozz- Old Squad Żory 2 : 0

      BTF- Serwer - 12 : 12

      Grupa B

      01.01.2021

      Łęg Łowce - KKS Kolejowy 3 : 0
      Gang Dzikich Wieprzy - PGG ROW RYBNIK 0 : 4
      PZPN POLSKA - KS Kretovia 1 : 0
      FC Zagórz - LKS Czaszyn 0 : 5

      02.01.2021

      Łęg Łowce - PZPN POLSKA 0 : 2
      KKS Kolejowy - PGG ROW RYBNIK 1 : 4
      LKS Czaszyn - Gang Dzikich Wieprzy 4 : 0
      KS Kretovia - FC Zagórz 8 : 1

      BTF- Serwer - 15 : 9

      Grupa C

      01.01.2021

      The Gunners - Juventus Czarnylas 0 : 1
      John Deere Team - HWK 3 : 0
      FC Bartekx - Orly z Elblaga 1 : 2
      Chojniczanka Chojnice - Sportowa FC 5 : 1

      02.01.2021

      The Gunners - FC Bartekx 5 : 1
      Juventus Czarnylas - HWK 5 : 1
      Sportowa FC - John Deere Team 2 : 1
      Orly z Elblaga - Chojniczanka Chojnice 2 : 1

      BTF- Serwer - 12 : 12

      Grupa D:

      01.01.2021

      BuenosAmarenoS - LKS Czarni Lwów 2 : 5
      Marsylia FC - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 4
      Chelsea KnO FC - Orzeł Palowice 3 : 1
      thorrgall - Real Madrid 2 : 3

      02.01.2021

      BuenosAmarenoS - Chelsea KnO FC 0 : 2
      LKS Czarni Lwów - Gladiatorzy Z Miasta Noży 1 : 1
      Real Madrid - Marsylia FC 1 : 3
      Orzeł Palowice - thorrgall 0 : 4

      BTF - Serwer - 13 : 10

      Stan rywalizacji po 2 dniach turnieju

      BTF- Serwer - 52:43

      Post was edited 1 time, last by “lokario” ().