VI Turniej BTF - Serwer

      Grupa A

      03.01.2021

      FC Bartodzieje - Leech Pozz 2 : 5
      FC Masters Gliwice - Tuciak United Team 1 : 6
      Old Squad Żory - unia niećkowo 1 : 4
      Internazionale Wodzisław Śląski - La Fiorita 1 : 3

      04.01.2021

      unia niećkowo - FC Bartodzieje 1 : 1
      FC Masters Gliwice - Old Squad Żory 1 : 1
      Tuciak United Team - La Fiorita 5 : 1
      Leech Pozz - Internazionale Wodzisław Śląski 4 : 6

      05.01.2021

      FC Bartodzieje - FC Masters Gliwice 5 : 1
      Old Squad Żory - Tuciak United Team 0 : 3
      La Fiorita - Leech Pozz 1 : 5
      Internazionale Wodzisław Śląski - unia niećkowo 0 : 4

      BTF- Serwer - 32 : 26

      Grupa B

      03.01.2021

      Gang Dzikich Wieprzy - KS Kretovia 0 : 3
      PZPN POLSKA - KKS Kolejowy 5 : 0
      FC Zagórz - Łęg Łowce 0 : 5
      PGG ROW RYBNIK - LKS Czaszyn 4 : 2

      04.01.2021

      Łęg Łowce - Gang Dzikich Wieprzy 4 : 0
      PZPN POLSKA - FC Zagórz 8 : 2
      KKS Kolejowy - LKS Czaszyn 1 : 5
      KS Kretovia - PGG ROW RYBNIK 0 : 3

      05.01.2021

      Gang Dzikich Wieprzy - PZPN POLSKA 0 : 5
      FC Zagórz - KKS Kolejowy 0 : 6
      LKS Czaszyn - KS Kretovia 0 : 3
      PGG ROW RYBNIK - Łęg Łowce 5 : 0

      BTF- Serwer - 36 : 24

      Grupa C:

      03.01.2021

      John Deere Team - Orly z Elblaga 0 : 1
      FC Bartekx - Juventus Czarnylas 3 : 3
      Chojniczanka Chojnice - The Gunners 5 : 0
      HWK - Sportowa FC 0 : 3

      04.01.2021

      The Gunners - John Deere Team 0 : 6
      FC Bartekx - Chojniczanka Chojnice 2 : 4
      Juventus Czarnylas - Sportowa FC 0 : 1
      Orly z Elblaga - HWK 6 : 1

      05.01.2021

      John Deere Team - FC Bartekx 3 : 6
      Chojniczanka Chojnice - Juventus Czarnylas 3 : 0
      Sportowa FC - Orly z Elblaga 1 : 4
      HWK - The Gunners 2 : 7

      BTF - Serwer - 27 : 32

      Grupa D:

      03.01.2021

      Marsylia FC - Orzeł Palowice 3 : 0
      Chelsea KnO FC - LKS Czarni Lwów 4 : 1
      thorrgall - BuenosAmarenoS 5 : 0
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Real Madrid 2 : 3

      04.01.2021


      BuenosAmarenoS - Marsylia FC 0 : 1
      Chelsea KnO FC - thorrgall 0 : 1
      LKS Czarni Lwów - Real Madrid 4 : 1
      Orzeł Palowice - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 5

      05.01.2021

      Marsylia FC - Chelsea KnO FC 2 : 4
      thorrgall - LKS Czarni Lwów 2 : 2
      Real Madrid - Orzeł Palowice 5 : 1
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - BuenosAmarenoS 2 : 0

      BTF - Serwer - 31: 27

      Stan rywalizacji po 5 dniach turnieju

      BTF- Serwer - 126 : 109

      Post was edited 8 times, last by “lokario” ().

      Grupa A:

      06.01.2021

      unia niećkowo - La Fiorita 3 : 0
      FC Masters Gliwice - Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 2
      Old Squad Żory - FC Bartodzieje 2 : 6
      Tuciak United Team - Leech Pozz 11 : 2

      07.01.2021

      FC Bartodzieje - Tuciak United Team 0 : 3
      La Fiorita - FC Masters Gliwice 3 : 0
      Leech Pozz - unia niećkowo 0 : 7
      Internazionale Wodzisław Śląski - Old Squad Żory 2 : 3



      BTF- Serwer - 60 : 32

      Grupa B:

      06.01.2021

      Łęg Łowce - LKS Czaszyn 0 : 3
      PZPN POLSKA - PGG ROW RYBNIK 2 : 7
      FC Zagórz - Gang Dzikich Wieprzy 2 : 1
      KKS Kolejowy - KS Kretovia2 : 5

      07.01.2021

      Gang Dzikich Wieprzy - KKS Kolejowy 3 : 2
      LKS Czaszyn - PZPN POLSKA 2 : 0
      KS Kretovia - Łęg Łowce 4 : 0
      PGG ROW RYBNIK - FC Zagórz 7 : 0



      BTF - Serwer - 42 : 42


      Grupa C:

      06.01.2021

      The Gunners - Sportowa FC 3 : 1
      FC Bartekx - HWK 4 : 2
      Chojniczanka Chojnice - John Deere Team 5 : 3
      Juventus Czarnylas - Orly z Elblaga 7 : 2

      07.01.2021

      John Deere Team - Juventus Czarnylas 2 : 4
      Sportowa FC - FC Bartekx 1 : 3
      Orly z Elblaga - The Gunners 0 : 8
      HWK - Chojniczanka Chojnice 0 : 4



      BTF- Serwer - 33 : 50

      Grupa D:

      06.01.2021

      BuenosAmarenoS - Real Madrid 3 : 0
      Chelsea KnO FC - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 3
      thorrgall - Marsylia FC 8 : 2
      LKS Czarni Lwów - Orzeł Palowice 4 : 0

      07.01.2021

      Marsylia FC - LKS Czarni Lwów 5 : 2
      Real Madrid - Chelsea KnO FC 2 : 4
      Orzeł Palowice - BuenosAmarenoS 0 : 4
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - thorrgall 1 : 2



      BTF- Serwer - 46 : 36

      Stan turnieju po fazie rozgrywek grupowych:

      BTF - Serwer - 181 : 160

      Post was edited 8 times, last by “lokario” ().

      Półfinaliści turnieju:

      1. Tuciak United Team (BTF)
      2. unia niećkowo (BTF) - organizator
      3. FC Bartodzieje (Serwer)
      4. Leech Pozz (Serwer)
      5. PGG ROW RYBNIK (Serwer)
      6. KS Kretovia (Serwer)
      7. LKS Czaszyn (BTF) - organizator
      8. PZPN POLSKA (BTF)
      9. Chojniczanka Chojnice (Serwer)
      10. Orly Z Elblaga (BTF)
      11. Juventus Czarnylas (Serwer)
      12. The Gunners (BTF)
      13. thorrgall (Serwer)
      14. Chelsea KnO FC (BTF)
      15. Gladiatorzy Z Miasta Noży (BTF)
      16. Marsylia FC (BTF)

      II Etap (15.01.- 21.01) – rozgrywki półfinałowe (dwa 8 zespołowe półfinały) – awans do Wielkiego finału uzyskają 4 najlepsze zespoły z każdego półfinału

      Jeżeli dam rade to jutro wylosuję turnieje półfinałowe, jak nie to w sobotę

      Podział na koszyki do losowania wg Rankingu ELO z dnia 9 stycznia 2021 r. godz. 10.00

      Koszyk 1 - Serwer

      1. PGG ROW RYBNIK, ELO 1
      2. thorrgall, ELO 3
      3. Chojniczanka Chojnice, ELO 8
      4. KS Kretovia, ELO 11

      Koszyk 2 - BTF

      1. Tuciak United Team, ELO 4
      2. The Gunners, ELO 15
      3. LKS Czaszyn, ELO 17
      4. Chelsea KnO FC, ELO 18

      Koszyk 3 - BTF

      1. PZPN POLSKA, ELO 24
      2. Gladiatorzy Z Miasta Noży, ELO 27
      3. unia niećlowo, ELO 27
      4. Orly Z Elblaga, ELO 53


      Koszyk 4 -mieszany

      1. FC Bartodzieje, ELO 14
      2. Leech Pozz, ELO 16
      3. Juventus Czarnylas, ELO 23
      4. Marsylia FC, ELO 69

      Z każdego koszyka do danego półfinału zostaną wylosowane po dwie drużyny.
      Wylosowane półfinały.

      Półfinał 1

      1. thorrgall
      2. KS Kretovia
      3. The Gunners
      4. Chelsea KnO FC
      5. PZPN POLSKA
      6. unia niećkowo- organizator
      7. Leech Pozz
      8. Juventus Czarnylas


      Półfinał 2:

      1. PGG ROW RYBNIK
      2. Chojniczanka Chojnice
      3. LKS Czaszyn - organizator
      4. Tuciak United Team
      5. Gladiatorzy Z Miasta Noży
      6. Orly Z Elblaga
      7. Marsylia FC
      8. FC Bartodzieje


      Do Wielkiego Finału awansują zespoły, które w półfinałach zajmą miejsca 1-4.

      Proszę o grę taktyką FAIR i powodzenia :)
      Faza półfinałowa

      Półfinał 1:

      15.01.2021

      unia niećkowo - The Gunners 0 : 2
      Leech Pozz - Chelsea KnO FC 1 : 4
      thorrgall - Juventus Czarnylas 4 : 0
      KS Kretovia - PZPN POLSKA 5 : 1

      BTF- Serwer - 6:6


      Półfinał 2:

      15.01.2021

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Tuciak United Team 3 : 3
      FC Bartodzieje - PGG ROW RYBNIK 0 : 4
      LKS Czaszyn - Marsylia FC 2 : 2
      Orly z Elblaga - Chojniczanka Chojnice 0 : 0

      BTF- Serwer - 5:4


      Stan fazy półfinałowej:

      BTF- Serwer - 11:10



      Stan turnieju po 8 dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 192 : 170
      Półfinał 1

      16.01.2021

      unia niećkowo - thorrgall 1 : 3
      The Gunners - Chelsea KnO FC 1 : 4
      PZPN POLSKA - Leech Pozz 2 : 5
      Juventus Czarnylas - KS Kretovia 2 : 4

      BTF - Serwer - 9 : 15

      Półfinał 2:

      16.01.2021

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - LKS Czaszyn 2 : 2
      Tuciak United Team - PGG ROW RYBNIK 0 : 3
      Chojniczanka Chojnice - FC Bartodzieje 2 : 0
      Marsylia FC - Orly z Elblaga 4 : 2

      BTF - Serwer - 10 : 10

      Stan fazy półfinałowej:

      BTF- Serwer - 19:25


      Stan turnieju po 9 dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 200 : 185
      Półfinał 1

      17.01.2021

      Leech Pozz - Juventus Czarnylas 2 : 0
      thorrgall - The Gunners 1 : 4
      KS Kretovia - unia niećkowo 2 : 0
      Chelsea KnO FC - PZPN POLSKA 0 : 0

      18.01.2021

      unia niećkowo - Leech Pozz 0 : 2
      thorrgall - KS Kretovia 3 : 0
      The Gunners - PZPN POLSKA 3 : 1
      Juventus Czarnylas - Chelsea KnO FC 2 : 0



      BTF - Serwer - 17 : 30

      Półfinał 2

      17.01.2021

      FC Bartodzieje - Marsylia FC 5 : 1
      LKS Czaszyn - Tuciak United Team 0 : 4
      Orly z Elblaga - Gladiatorzy Z Miasta Noży 1 : 5
      PGG ROW RYBNIK - Chojniczanka Chojnice 3 : 1

      18.01.2021

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - FC Bartodzieje 2 : 2
      LKS Czaszyn - Orly z Elblaga 2 : 2
      Tuciak United Team - Chojniczanka Chojnice 1 : 3
      Marsylia FC - PGG ROW RYBNIK 5 : 2



      BTF - Serwer - 22 : 20

      Stan fazy półfinałowej:

      BTF- Serwer - 39:50


      Stan turnieju po 11 dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 220 : 210


      Post was edited 4 times, last by “lokario” ().

      Półfinał 1

      19.01.2021

      Leech Pozz - thorrgall 1 : 6

      KS Kretovia - The Gunners 2 : 1

      PZPN POLSKA - Juventus Czarnylas 3 : 1

      Chelsea KnO FC - unia niećkowo 4 : 1

      BTF - Serwer - 23 : 36

      Półfinał 2

      19.01.2021

      FC Bartodzieje - LKS Czaszyn 2 : 0

      Orly z Elblaga - Tuciak United Team 1 : 4

      Chojniczanka Chojnice - Marsylia FC 5 : 2

      PGG ROW RYBNIK - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 3

      BTF- Serwer - 28 : 26

      Stan fazy półfinałowej

      BTF- Serwer - 51 : 62


      Stan turnieju po 12 dniach rywalizacji

      BTF- Serwer - 232 : 222

      New

      Półfinał 1

      20.01.2021

      unia niećkowo - PZPN POLSKA 0 : 0
      thorrgall - Chelsea KnO FC 3 : 1
      KS Kretovia - Leech Pozz 1 : 4
      The Gunners - Juventus Czarnylas 5 : 1



      BTF - Serwer - 28 : 42

      Półfinał 2

      20.01.2021

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Chojniczanka Chojnice 2 : 6
      LKS Czaszyn - PGG ROW RYBNIK 3 : 0
      Orly z Elblaga - FC Bartodzieje 0 : 3
      Tuciak United Team - Marsylia FC 4 : 1



      BTF- Serwer - 34 : 32

      Stan fazy półfinałowej

      BTF- Serwer - 62 : 74


      Stan turnieju po 13 dniach rywalizacji

      BTF- Serwer - 243 : 234

      New

      Półfinał 1

      21.01.2021

      Leech Pozz - The Gunners 3 : 6
      PZPN POLSKA - thorrgall 1 : 1
      Juventus Czarnylas - unia niećkowo 2 : 0
      Chelsea KnO FC - KS Kretovia 3 : 0



      BTF - Serwer - 35 : 46

      Półfinał 2

      21.01.2021

      FC Bartodzieje - Tuciak United Team 3 : 1
      Chojniczanka Chojnice - LKS Czaszyn 3 : 0
      Marsylia FC - Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 5
      PGG ROW RYBNIK - Orly z Elblaga 2 : 5



      BTF- Serwer - 40 : 38

      Stan fazy półfinałowej

      BTF- Serwer - 75 : 84


      Stan turnieju po 14 dniach rywalizacji

      BTF- Serwer - 256 : 244

      Post was edited 1 time, last by “lokario” ().

      New

      Wielki Finał VI Edycji Turnieju BTF- Serwer zostanie rozegrany w dniach 29.01.2021 r. - 04.02.2021 r.

      W Turnieju Finałowym zagrają:

      1. thorrgall - Serwer
      2. The Gunners - BTF
      3. Chelsea KnO FC - BTF
      4. KS Kretovia - Serwer
      5. Chojniczanka Chojnice - Serwer
      6. FC Bartodzieje - Serwer
      7. Gladiatorzy Z Miasta Noży - BTF - organizator
      8. Tuciak United Team - BTF


      Niech wygra najlepszy. Powodzenia :)