Rozgrywki LT PL - II liga - XVII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XVII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 2021-01-25
    FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW (b)
    KS Kretovia : Słupia Black
    KKS Kolejowy : LKS Czarni Lwów
    kaliszfornia : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Wodnik Callander : Celtic Glasgow (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Sportowa FC
    unia niećkowo (b) : LKS Pogórze Bachórz (s)
    Everton : Livebird FC
    Chelsea KnO FC : LKS Czaszyn (b)


    Kolejka 19 - 2021-01-26
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : LKS Czaszyn (b)
    Chelsea KnO FC : Livebird FC
    FC Bartodzieje : KS Kretovia
    KKS Kolejowy : Słupia Black
    kaliszfornia : LKS Czarni Lwów
    Wodnik Callander : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Celtic Glasgow (s)
    unia niećkowo (b) : Sportowa FC
    Everton : LKS Pogórze Bachórz (s)


    Kolejka 20 - 2021-01-28
    LKS Czaszyn (b) : FC Bartodzieje
    KS Kretovia : KKS Kolejowy
    Słupia Black : kaliszfornia
    LKS Czarni Lwów : Wodnik Callander
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Celtic Glasgow (s) : unia niećkowo (b)
    Sportowa FC : Everton
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Chelsea KnO FC
    Livebird FC : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 21 - 2021-01-30
    FC Bartodzieje : KKS Kolejowy
    kaliszfornia : KS Kretovia
    Wodnik Callander : Słupia Black
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : LKS Czarni Lwów
    unia niećkowo (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Everton : Celtic Glasgow (s)
    Chelsea KnO FC : Sportowa FC
    LKS Czaszyn (b) : Livebird FC
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : LKS Pogórze Bachórz (s)


    Kolejka 22 - 2021-01-31
    Livebird FC : FC Bartodzieje
    KKS Kolejowy : kaliszfornia
    KS Kretovia : Wodnik Callander
    Słupia Black : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    LKS Czarni Lwów : unia niećkowo (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Everton
    Celtic Glasgow (s) : Chelsea KnO FC
    LKS Pogórze Bachórz (s) : LKS Czaszyn (b)
    Sportowa FC : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 23 - 2021-02-01
    FC Bartodzieje : kaliszfornia
    Wodnik Callander : KKS Kolejowy
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : KS Kretovia
    unia niećkowo (b) : Słupia Black
    Everton : LKS Czarni Lwów
    Chelsea KnO FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Livebird FC : LKS Pogórze Bachórz (s)
    LKS Czaszyn (b) : Sportowa FC
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Celtic Glasgow (s)


    Kolejka 24 - 2021-02-02
    LKS Pogórze Bachórz (s) : FC Bartodzieje
    kaliszfornia : Wodnik Callander
    KKS Kolejowy : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    KS Kretovia : unia niećkowo (b)
    Słupia Black : Everton
    LKS Czarni Lwów : Chelsea KnO FC
    Sportowa FC : Livebird FC
    Celtic Glasgow (s) : LKS Czaszyn (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 25 - 2021-02-04
    FC Bartodzieje : Wodnik Callander
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : kaliszfornia
    unia niećkowo (b) : KKS Kolejowy
    Everton : KS Kretovia
    Chelsea KnO FC : Słupia Black
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Sportowa FC
    Livebird FC : Celtic Glasgow (s)
    LKS Czaszyn (b) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : LKS Czarni Lwów


    Kolejka 26 - 2021-02-06
    Sportowa FC : FC Bartodzieje
    Wodnik Callander : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    kaliszfornia : unia niećkowo (b)
    KKS Kolejowy : Everton
    KS Kretovia : Chelsea KnO FC
    Celtic Glasgow (s) : LKS Pogórze Bachórz (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Livebird FC
    LKS Czarni Lwów : LKS Czaszyn (b)
    Słupia Black : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 27 - 2021-02-07
    Everton : kaliszfornia
    unia niećkowo (b) : Wodnik Callander
    FC Bartodzieje : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Chelsea KnO FC : KKS Kolejowy
    Sportowa FC : Celtic Glasgow (s)
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Livebird FC : LKS Czarni Lwów
    LKS Czaszyn (b) : Słupia Black
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : KS Kretovia


    Kolejka 28 - 2021-02-08
    Celtic Glasgow (s) : FC Bartodzieje
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : unia niećkowo (b)
    Wodnik Callander : Everton
    kaliszfornia : Chelsea KnO FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : Sportowa FC
    LKS Czarni Lwów : LKS Pogórze Bachórz (s)
    Słupia Black : Livebird FC
    KS Kretovia : LKS Czaszyn (b)
    KKS Kolejowy : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 29 - 2021-02-09
    FC Bartodzieje : unia niećkowo (b)
    Everton : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Chelsea KnO FC : Wodnik Callander
    Celtic Glasgow (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Sportowa FC : LKS Czarni Lwów
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Słupia Black
    Livebird FC : KS Kretovia
    LKS Czaszyn (b) : KKS Kolejowy
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : kaliszfornia


    Kolejka 30 - 2021-02-11
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Bartodzieje
    unia niećkowo (b) : Everton
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : Chelsea KnO FC
    LKS Czarni Lwów : Celtic Glasgow (s)
    Słupia Black : Sportowa FC
    KS Kretovia : LKS Pogórze Bachórz (s)
    KKS Kolejowy : Livebird FC
    kaliszfornia : LKS Czaszyn (b)
    Wodnik Callander : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 31 - 2021-02-13
    FC Bartodzieje : Everton
    Chelsea KnO FC : unia niećkowo (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : LKS Czarni Lwów
    Celtic Glasgow (s) : Słupia Black
    Sportowa FC : KS Kretovia
    LKS Pogórze Bachórz (s) : KKS Kolejowy
    Livebird FC : kaliszfornia
    LKS Czaszyn (b) : Wodnik Callander
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (s)


    Kolejka 32 - 2021-02-14
    LKS Czarni Lwów : FC Bartodzieje
    Everton : Chelsea KnO FC
    Słupia Black : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KS Kretovia : Celtic Glasgow (s)
    KKS Kolejowy : Sportowa FC
    kaliszfornia : LKS Pogórze Bachórz (s)
    Wodnik Callander : Livebird FC
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : LKS Czaszyn (b)
    unia niećkowo (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b)


    Kolejka 33 - 2021-02-15
    FC Bartodzieje : Chelsea KnO FC
    LKS Czarni Lwów : Słupia Black
    Gladiatorzy Z Miasta Noży : KS Kretovia
    Celtic Glasgow (s) : KKS Kolejowy
    Sportowa FC : kaliszfornia
    LKS Pogórze Bachórz (s) : Wodnik Callander
    Livebird FC : Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    LKS Czaszyn (b) : unia niećkowo (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Everton


    Kolejka 34 - 2021-02-16
    KKS Kolejowy : Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KS Kretovia : LKS Czarni Lwów
    Słupia Black : FC Bartodzieje
    kaliszfornia : Celtic Glasgow (s)
    Wodnik Callander : Sportowa FC
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) : LKS Pogórze Bachórz (s)
    unia niećkowo (b) : Livebird FC
    Everton : LKS Czaszyn (b)
    Chelsea KnO FC : OGIEŃ CZARNKÓW (b)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 25.01.2021

    FC Bartodzieje 2 : 3 OGIEŃ CZARNKÓW (b)
    KS Kretovia 2 : 2 Słupia Black
    KKS Kolejowy 0 : 3 LKS Czarni Lwów
    kaliszfornia 0 : 6 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Wodnik Callander 8 : 0 Celtic Glasgow (s)
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 0 : 3 Sportowa FC
    unia niećkowo (b) 3 : 0 LKS Pogórze Bachórz (s)
    Everton 2 : 5 Livebird FC
    Chelsea KnO FC 1 : 1 LKS Czaszyn (b)

    Kolejka 19 - 26.01.2021

    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 2 : 4 LKS Czaszyn (b)
    Chelsea KnO FC 3 : 0 Livebird FC (w/o)
    FC Bartodzieje 3 : 1 KS Kretovia
    KKS Kolejowy 0 : 3 Słupia Black
    kaliszfornia 0 : 3 LKS Czarni Lwów
    Wodnik Callander 0 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 6 : 2 Celtic Glasgow (s)
    unia niećkowo (b) 4 : 2 Sportowa FC
    Everton 1 : 2 LKS Pogórze Bachórz (s)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.01.2021

    LKS Czaszyn (b) 2 : 3 FC Bartodzieje
    KS Kretovia 3 : 0 KKS Kolejowy
    Słupia Black 2 : 0 kaliszfornia
    LKS Czarni Lwów 3 : 1 Wodnik Callander
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Celtic Glasgow (s) 0 : 6 unia niećkowo (b)
    Sportowa FC 1 : 1 Everton
    LKS Pogórze Bachórz (s) 0 : 3 Chelsea KnO FC
    Livebird FC 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 30.01.2021

    FC Bartodzieje 3 : 0 KKS Kolejowy
    kaliszfornia 0 : 4 KS Kretovia
    Wodnik Callander 0 : 3 Słupia Black
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 4 : 2 LKS Czarni Lwów
    unia niećkowo (b) 3 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Everton 9 : 0 Celtic Glasgow (s)
    Chelsea KnO FC 4 : 1 Sportowa FC
    LKS Czaszyn (b) 1 : 5 Livebird FC
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 1 : 3 LKS Pogórze Bachórz (s)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 31.01.2021

    Livebird FC 1 : 4 FC Bartodzieje
    KKS Kolejowy 4 : 0 kaliszfornia
    KS Kretovia 3 : 0 Wodnik Callander
    Słupia Black 4 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    LKS Czarni Lwów 2 : 5 unia niećkowo (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 2 Everton
    Celtic Glasgow (s) 1 : 7 Chelsea KnO FC
    LKS Pogórze Bachórz (s) 1 : 7 LKS Czaszyn (b)
    Sportowa FC 3 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 01.02.2021

    FC Bartodzieje 4 : 1 kaliszfornia
    Wodnik Callander 2 : 0 KKS Kolejowy
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 1 : 5 KS Kretovia
    unia niećkowo (b) 4 : 0 Słupia Black
    Everton 2 : 0 LKS Czarni Lwów
    Chelsea KnO FC 1 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Livebird FC 7 : 2 LKS Pogórze Bachórz (s)
    LKS Czaszyn (b) 2 : 2 Sportowa FC
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 8 : 0 Celtic Glasgow (s)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 02.02.2021

    LKS Pogórze Bachórz (s) 0 : 0 FC Bartodzieje
    kaliszfornia 1 : 3 Wodnik Callander
    KKS Kolejowy 2 : 3 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    KS Kretovia 4 : 1 unia niećkowo (b)
    Słupia Black 0 : 2 Everton
    LKS Czarni Lwów 0 : 4 Chelsea KnO FC
    Sportowa FC 3 : 2 Livebird FC
    Celtic Glasgow (s) 2 : 6 LKS Czaszyn (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 5 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 04.02.2021

    FC Bartodzieje 6 : 0 Wodnik Callander
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 3 : 0 kaliszfornia
    unia niećkowo (b) 6 : 2 KKS Kolejowy
    Everton 2 : 2 KS Kretovia
    Chelsea KnO FC 4 : 1 Słupia Black
    LKS Pogórze Bachórz (s) 2 : 1 Sportowa FC
    Livebird FC 7 : 0 Celtic Glasgow (s)
    LKS Czaszyn (b) 1 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 3 : 1 LKS Czarni Lwów



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 06.02.2021

    Sportowa FC 0 : 0 FC Bartodzieje
    Wodnik Callander 2 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    kaliszfornia 0 : 3 unia niećkowo (b)
    KKS Kolejowy 1 : 5 Everton
    KS Kretovia 0 : 0 Chelsea KnO FC
    Celtic Glasgow (s) 0 : 9 LKS Pogórze Bachórz (s)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 3 : 0 Livebird FC
    LKS Czarni Lwów 2 : 6 LKS Czaszyn (b)
    Słupia Black 2 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 07.02.2021

    Everton 5 : 2 kaliszfornia
    unia niećkowo (b) 5 : 1 Wodnik Callander
    FC Bartodzieje 4 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Chelsea KnO FC 3 : 0 KKS Kolejowy
    Sportowa FC 5 : 0 Celtic Glasgow (s)
    LKS Pogórze Bachórz (s) 1 : 7 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Livebird FC 4 : 0 LKS Czarni Lwów
    LKS Czaszyn (b) 3 : 0 Słupia Black
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 3 : 1 KS Kretovia



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 08.02.2021

    Celtic Glasgow (s) 0 : 8 FC Bartodzieje
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 0 : 4 unia niećkowo (b)
    Wodnik Callander 0 : 4 Everton
    kaliszfornia 0 : 4 Chelsea KnO FC
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 1 Sportowa FC
    LKS Czarni Lwów 0 : 0 LKS Pogórze Bachórz (s)
    Słupia Black 0 : 2 Livebird FC
    KS Kretovia 1 : 1 LKS Czaszyn (b)
    KKS Kolejowy 0 : 4 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 09.02.2021

    FC Bartodzieje 0 : 1 unia niećkowo (b)
    Everton 4 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    Chelsea KnO FC 4 : 0 Wodnik Callander
    Celtic Glasgow (s) 0 : 9 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    Sportowa FC 3 : 0 LKS Czarni Lwów
    LKS Pogórze Bachórz (s) 4 : 1 Słupia Black
    Livebird FC 2 : 3 KS Kretovia
    LKS Czaszyn (b) 7 : 1 KKS Kolejowy
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 5 : 1 kaliszfornia



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 30 - 11.02.2021

    Gladiatorzy Z Miasta Noży 5 : 2 FC Bartodzieje
    unia niećkowo (b) 5 : 0 Everton
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 0 : 5 Chelsea KnO FC
    LKS Czarni Lwów 9 : 1 Celtic Glasgow (s)
    Słupia Black 5 : 0 Sportowa FC
    KS Kretovia 4 : 2 LKS Pogórze Bachórz (s)
    KKS Kolejowy 0 : 0 Livebird FC
    kaliszfornia 0 : 7 LKS Czaszyn (b)
    Wodnik Callander 2 : 6 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 31 - 13.02.2021

    FC Bartodzieje 4 : 0 Everton
    Chelsea KnO FC 5 : 2 unia niećkowo (b)
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 5 : 1 LKS Czarni Lwów
    Celtic Glasgow (s) 4 : 2 Słupia Black
    Sportowa FC 1 : 4 KS Kretovia
    LKS Pogórze Bachórz (s) 3 : 0 KKS Kolejowy
    Livebird FC 5 : 0 kaliszfornia
    LKS Czaszyn (b) 4 : 0 Wodnik Callander
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 4 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (s)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 32 - 14.02.2021

    LKS Czarni Lwów 1 : 5 FC Bartodzieje
    Everton 1 : 0 Chelsea KnO FC
    Słupia Black 0 : 6 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KS Kretovia 7 : 0 Celtic Glasgow (s)
    KKS Kolejowy 4 : 2 Sportowa FC
    kaliszfornia 0 : 7 LKS Pogórze Bachórz (s)
    Wodnik Callander 0 : 3 Livebird FC
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 2 : 4 LKS Czaszyn (b)
    unia niećkowo (b) 1 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 15.02.2021

    FC Bartodzieje 4 : 0 Chelsea KnO FC
    LKS Czarni Lwów 4 : 2 Słupia Black
    Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 2 KS Kretovia
    Celtic Glasgow (s) 1 : 6 KKS Kolejowy
    Sportowa FC 5 : 2 kaliszfornia
    LKS Pogórze Bachórz (s) 3 : 1 Wodnik Callander
    Livebird FC 0 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski (s)
    LKS Czaszyn (b) 1 : 0 unia niećkowo (b)
    OGIEŃ CZARNKÓW (b) 0 : 2 Everton



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 16.02.2021

    KKS Kolejowy 0 : 4 Gladiatorzy Z Miasta Noży
    KS Kretovia 4 : 1 LKS Czarni Lwów
    Słupia Black 0 : 4 FC Bartodzieje
    kaliszfornia 3 : 0 Celtic Glasgow (s)
    Wodnik Callander 7 : 2 Sportowa FC
    Internazionale Wodzisław Śląski (s) 1 : 3 LKS Pogórze Bachórz (s)
    unia niećkowo (b) 6 : 2 Livebird FC
    Everton 2 : 4 LKS Czaszyn (b)
    Chelsea KnO FC 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW (b)



    Zespół LKS Pogórze Bachórz ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).