Rozgrywki LT PL - III liga - XVII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XVII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 2021-01-02
    Dream Team Gniezno (b) : JELONKI Warszawa
    LA Galaxy : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MaxiMilan : MKS Orneta
    Petarda : La Fiorita
    KSV eXecut0R : Orzeł Palowice (b)
    Visca el Barca! : ZIAJOK FC (s)
    Cargovia Kargowa (s) : Orly z Elblaga (b)
    RWKS Sparta : C.F. Wyspa
    Legia - 1916 (b) : BuenosAmarenoS


    Kolejka 2 - 2021-01-03
    Legia - 1916 (b) : Dream Team Gniezno (b)
    RWKS Sparta : BuenosAmarenoS
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : JELONKI Warszawa
    LA Galaxy : MKS Orneta
    MaxiMilan : La Fiorita
    Petarda : Orzeł Palowice (b)
    KSV eXecut0R : ZIAJOK FC (s)
    Visca el Barca! : Orly z Elblaga (b)
    Cargovia Kargowa (s) : C.F. Wyspa


    Kolejka 3 - 2021-01-04
    JELONKI Warszawa : Legia - 1916 (b)
    MKS Orneta : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    La Fiorita : LA Galaxy
    Orzeł Palowice (b) : MaxiMilan
    ZIAJOK FC (s) : Petarda
    Orly z Elblaga (b) : KSV eXecut0R
    C.F. Wyspa : Visca el Barca!
    BuenosAmarenoS : Cargovia Kargowa (s)
    Dream Team Gniezno (b) : RWKS Sparta


    Kolejka 4 - 2021-01-05
    MKS Orneta : JELONKI Warszawa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : La Fiorita
    LA Galaxy : Orzeł Palowice (b)
    MaxiMilan : ZIAJOK FC (s)
    Petarda : Orly z Elblaga (b)
    KSV eXecut0R : C.F. Wyspa
    Visca el Barca! : BuenosAmarenoS
    RWKS Sparta : Legia - 1916 (b)
    Cargovia Kargowa (s) : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 5 - 2021-01-07
    JELONKI Warszawa : RWKS Sparta
    La Fiorita : MKS Orneta
    Orzeł Palowice (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    ZIAJOK FC (s) : LA Galaxy
    Orly z Elblaga (b) : MaxiMilan
    C.F. Wyspa : Petarda
    BuenosAmarenoS : KSV eXecut0R
    Legia - 1916 (b) : Cargovia Kargowa (s)
    Dream Team Gniezno (b) : Visca el Barca!


    Kolejka 6 - 2021-01-09
    La Fiorita : JELONKI Warszawa
    MKS Orneta : Orzeł Palowice (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : ZIAJOK FC (s)
    LA Galaxy : Orly z Elblaga (b)
    MaxiMilan : C.F. Wyspa
    Petarda : BuenosAmarenoS
    Cargovia Kargowa (s) : RWKS Sparta
    Visca el Barca! : Legia - 1916 (b)
    KSV eXecut0R : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 7 - 2021-01-10
    JELONKI Warszawa : Cargovia Kargowa (s)
    Orzeł Palowice (b) : La Fiorita
    ZIAJOK FC (s) : MKS Orneta
    Orly z Elblaga (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    C.F. Wyspa : LA Galaxy
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan
    RWKS Sparta : Visca el Barca!
    Legia - 1916 (b) : KSV eXecut0R
    Dream Team Gniezno (b) : Petarda


    Kolejka 8 - 2021-01-11
    Orzeł Palowice (b) : JELONKI Warszawa
    La Fiorita : ZIAJOK FC (s)
    MKS Orneta : Orly z Elblaga (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : C.F. Wyspa
    LA Galaxy : BuenosAmarenoS
    Visca el Barca! : Cargovia Kargowa (s)
    KSV eXecut0R : RWKS Sparta
    Petarda : Legia - 1916 (b)
    MaxiMilan : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 9 - 2021-01-12
    JELONKI Warszawa : Visca el Barca!
    ZIAJOK FC (s) : Orzeł Palowice (b)
    Orly z Elblaga (b) : La Fiorita
    C.F. Wyspa : MKS Orneta
    BuenosAmarenoS : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Cargovia Kargowa (s) : KSV eXecut0R
    RWKS Sparta : Petarda
    Legia - 1916 (b) : MaxiMilan
    Dream Team Gniezno (b) : LA Galaxy


    Kolejka 10 - 2021-01-14
    La Fiorita : C.F. Wyspa
    Orzeł Palowice (b) : Orly z Elblaga (b)
    ZIAJOK FC (s) : JELONKI Warszawa
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS
    KSV eXecut0R : Visca el Barca!
    Petarda : Cargovia Kargowa (s)
    MaxiMilan : RWKS Sparta
    LA Galaxy : Legia - 1916 (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 11 - 2021-01-16
    JELONKI Warszawa : KSV eXecut0R
    Orly z Elblaga (b) : ZIAJOK FC (s)
    C.F. Wyspa : Orzeł Palowice (b)
    BuenosAmarenoS : La Fiorita
    Visca el Barca! : Petarda
    Cargovia Kargowa (s) : MaxiMilan
    RWKS Sparta : LA Galaxy
    Legia - 1916 (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Dream Team Gniezno (b) : MKS Orneta


    Kolejka 12 - 2021-01-17
    Orly z Elblaga (b) : JELONKI Warszawa
    ZIAJOK FC (s) : C.F. Wyspa
    Orzeł Palowice (b) : BuenosAmarenoS
    Petarda : KSV eXecut0R
    MaxiMilan : Visca el Barca!
    LA Galaxy : Cargovia Kargowa (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : RWKS Sparta
    MKS Orneta : Legia - 1916 (b)
    La Fiorita : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 13 - 2021-01-18
    JELONKI Warszawa : Petarda
    C.F. Wyspa : Orly z Elblaga (b)
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC (s)
    KSV eXecut0R : MaxiMilan
    Visca el Barca! : LA Galaxy
    Cargovia Kargowa (s) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    RWKS Sparta : MKS Orneta
    Legia - 1916 (b) : La Fiorita
    Dream Team Gniezno (b) : Orzeł Palowice (b)


    Kolejka 14 - 2021-01-19
    C.F. Wyspa : JELONKI Warszawa
    Orly z Elblaga (b) : BuenosAmarenoS
    MaxiMilan : Petarda
    LA Galaxy : KSV eXecut0R
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Visca el Barca!
    MKS Orneta : Cargovia Kargowa (s)
    La Fiorita : RWKS Sparta
    Orzeł Palowice (b) : Legia - 1916 (b)
    ZIAJOK FC (s) : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 15 - 2021-01-21
    JELONKI Warszawa : MaxiMilan
    BuenosAmarenoS : C.F. Wyspa
    Petarda : LA Galaxy
    KSV eXecut0R : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Visca el Barca! : MKS Orneta
    Cargovia Kargowa (s) : La Fiorita
    RWKS Sparta : Orzeł Palowice (b)
    Legia - 1916 (b) : ZIAJOK FC (s)
    Dream Team Gniezno (b) : Orly z Elblaga (b)


    Kolejka 16 - 2021-01-23
    BuenosAmarenoS : JELONKI Warszawa
    LA Galaxy : MaxiMilan
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Petarda
    MKS Orneta : KSV eXecut0R
    La Fiorita : Visca el Barca!
    Orzeł Palowice (b) : Cargovia Kargowa (s)
    ZIAJOK FC (s) : RWKS Sparta
    Orly z Elblaga (b) : Legia - 1916 (b)
    C.F. Wyspa : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 17 - 2021-01-24
    Petarda : MKS Orneta
    MaxiMilan : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    JELONKI Warszawa : LA Galaxy
    KSV eXecut0R : La Fiorita
    Visca el Barca! : Orzeł Palowice (b)
    Cargovia Kargowa (s) : ZIAJOK FC (s)
    RWKS Sparta : Orly z Elblaga (b)
    Legia - 1916 (b) : C.F. Wyspa
    Dream Team Gniezno (b) : BuenosAmarenoS

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.01.2021

    Dream Team Gniezno (b) 2 : 0 JELONKI Warszawa
    LA Galaxy 0 : 4 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MaxiMilan 4 : 0 MKS Orneta
    Petarda 0 : 3 La Fiorita (w/o)
    KSV eXecut0R 2 : 0 Orzeł Palowice (b)
    Visca el Barca! 3 : 0 ZIAJOK FC (s)
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 7 Orly z Elblaga (b)
    RWKS Sparta 3 : 0 C.F. Wyspa
    Legia - 1916 (b) 0 : 0 BuenosAmarenoS



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 03.01.2021

    Legia - 1916 (b) 4 : 0 Dream Team Gniezno (b)
    RWKS Sparta 2 : 5 BuenosAmarenoS
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 1 : 0 JELONKI Warszawa
    LA Galaxy 3 : 0 MKS Orneta (w/o)
    MaxiMilan 1 : 2 La Fiorita
    Petarda 0 : 3 Orzeł Palowice (b) (w/o)
    KSV eXecut0R 5 : 0 ZIAJOK FC (s)
    Visca el Barca! 0 : 4 Orly z Elblaga (b)
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 5 C.F. Wyspa



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.01.2021

    JELONKI Warszawa 1 : 3 Legia - 1916 (b)
    MKS Orneta 0 : 4 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    La Fiorita 0 : 3 LA Galaxy (w/o)
    Orzeł Palowice (b) 2 : 4 MaxiMilan
    ZIAJOK FC (s) 3 : 0 Petarda (w/o)
    Orly z Elblaga (b) 0 : 0 KSV eXecut0R
    C.F. Wyspa 0 : 3 Visca el Barca!
    BuenosAmarenoS 6 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    Dream Team Gniezno (b) 2 : 1 RWKS Sparta



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 2021-01-05

    MKS Orneta 0 : 0 JELONKI Warszawa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 3 : 1 La Fiorita
    LA Galaxy 3 : 2 Orzeł Palowice (b)
    MaxiMilan 5 : 1 ZIAJOK FC (s)
    Petarda 0 : 3 Orly z Elblaga (b) (w/o)
    KSV eXecut0R 4 : 1 C.F. Wyspa
    Visca el Barca! 2 : 6 BuenosAmarenoS
    RWKS Sparta 2 : 4 Legia - 1916 (b)
    Cargovia Kargowa (s) 1 : 8 Dream Team Gniezno (b)

    Kolejka 5 - 2021-01-07

    JELONKI Warszawa 1 : 4 RWKS Sparta
    La Fiorita 3 : 0 MKS Orneta
    Orzeł Palowice (b) 0 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    ZIAJOK FC (s) 4 : 1 LA Galaxy
    Orly z Elblaga (b) 2 : 2 MaxiMilan
    C.F. Wyspa 3 : 0 Petarda (w/o)
    BuenosAmarenoS 2 : 3 KSV eXecut0R
    Legia - 1916 (b) 6 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    Dream Team Gniezno (b) 4 : 0 Visca el Barca!



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 2021-01-09

    La Fiorita 3 : 1 JELONKI Warszawa
    MKS Orneta 1 : 3 Orzeł Palowice (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 0 ZIAJOK FC (s)
    LA Galaxy 0 : 4 Orly z Elblaga (b)
    MaxiMilan 2 : 0 C.F. Wyspa
    Petarda 0 : 3 BuenosAmarenoS (w/o)
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 6 RWKS Sparta
    Visca el Barca! 0 : 3 Legia - 1916 (b)
    KSV eXecut0R 0 : 3 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 2021-01-10

    JELONKI Warszawa 6 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    Orzeł Palowice (b) 0 : 3 La Fiorita
    ZIAJOK FC (s) 1 : 2 MKS Orneta
    Orly z Elblaga (b) 0 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    C.F. Wyspa 2 : 1 LA Galaxy
    BuenosAmarenoS 5 : 2 MaxiMilan
    RWKS Sparta 3 : 0 Visca el Barca!
    Legia - 1916 (b) 2 : 3 KSV eXecut0R
    Dream Team Gniezno (b) 3 : 0 Petarda (w/o)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 2021-01-11

    Orzeł Palowice (b) 1 : 4 JELONKI Warszawa
    La Fiorita 3 : 0 ZIAJOK FC (s)
    MKS Orneta 2 : 7 Orly z Elblaga (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 5 : 0 C.F. Wyspa
    LA Galaxy 0 : 0 BuenosAmarenoS
    Visca el Barca! 6 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    KSV eXecut0R 3 : 0 RWKS Sparta
    Petarda 0 : 3 Legia - 1916 (b) (w/o)
    MaxiMilan 1 : 0 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 2021-01-12

    JELONKI Warszawa 3 : 0 Visca el Barca!
    ZIAJOK FC (s) 0 : 2 Orzeł Palowice (b)
    Orly z Elblaga (b) 1 : 2 La Fiorita
    C.F. Wyspa 2 : 1 MKS Orneta
    BuenosAmarenoS 0 : 1 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Cargovia Kargowa (s) 2 : 9 KSV eXecut0R
    RWKS Sparta 3 : 0 Petarda (w/o)
    Legia - 1916 (b) 0 : 0 MaxiMilan
    Dream Team Gniezno (b) 2 : 0 LA Galaxy



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 2021-01-14

    La Fiorita 4 : 0 C.F. Wyspa
    Orzeł Palowice (b) 0 : 4 Orly z Elblaga (b)
    ZIAJOK FC (s) 2 : 6 JELONKI Warszawa
    MKS Orneta 1 : 6 BuenosAmarenoS
    KSV eXecut0R 3 : 1 Visca el Barca!
    Petarda 0 : 3 Cargovia Kargowa (s) (w/o)
    MaxiMilan 5 : 1 RWKS Sparta
    LA Galaxy 1 : 4 Legia - 1916 (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 2 : 2 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 2021-01-16

    JELONKI Warszawa 2 : 5 KSV eXecut0R
    Orly z Elblaga (b) 2 : 3 ZIAJOK FC (s)
    C.F. Wyspa 0 : 0 Orzeł Palowice (b)
    BuenosAmarenoS 3 : 0 La Fiorita
    Visca el Barca! 3 : 0 Petarda (w/o)
    Cargovia Kargowa (s) 2 : 6 MaxiMilan
    RWKS Sparta 3 : 0 LA Galaxy
    Legia - 1916 (b) 3 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Dream Team Gniezno (b) 4 : 0 MKS Orneta



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 12 - 2021-01-17

    Orly z Elblaga (b) 5 : 3 JELONKI Warszawa
    ZIAJOK FC (s) 1 : 1 C.F. Wyspa
    Orzeł Palowice (b) 0 : 5 BuenosAmarenoS
    Petarda 0 : 3 KSV eXecut0R (w/o)
    MaxiMilan 5 : 1 Visca el Barca!
    LA Galaxy 5 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 5 : 1 RWKS Sparta
    MKS Orneta 0 : 4 Legia - 1916 (b)
    La Fiorita 0 : 2 Dream Team Gniezno (b)

    Kolejka 13 - 2021-01-18

    JELONKI Warszawa 3 : 0 Petarda (w/o)
    C.F. Wyspa 0 : 4 Orly z Elblaga (b)
    BuenosAmarenoS 6 : 2 ZIAJOK FC (s)
    KSV eXecut0R 4 : 2 MaxiMilan
    Visca el Barca! 1 : 1 LA Galaxy
    Cargovia Kargowa (s) 1 : 7 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    RWKS Sparta 2 : 0 MKS Orneta
    Legia - 1916 (b) 2 : 2 La Fiorita
    Dream Team Gniezno (b) 1 : 6 Orzeł Palowice (b)

    Kolejka 14 - 2021-01-19

    C.F. Wyspa 3 : 2 JELONKI Warszawa
    Orly z Elblaga (b) 1 : 3 BuenosAmarenoS
    MaxiMilan 3 : 0 Petarda (w/o)
    LA Galaxy 0 : 5 KSV eXecut0R
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 1 Visca el Barca!
    MKS Orneta 7 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    La Fiorita 2 : 0 RWKS Sparta
    Orzeł Palowice (b) 1 : 1 Legia - 1916 (b)
    ZIAJOK FC (s) 1 : 4 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 2021-01-21

    JELONKI Warszawa 0 : 0 MaxiMilan
    BuenosAmarenoS 4 : 1 C.F. Wyspa
    Petarda 0 : 3 LA Galaxy (w/o)
    KSV eXecut0R 4 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Visca el Barca! 5 : 0 MKS Orneta
    Cargovia Kargowa (s) 1 : 11 La Fiorita
    RWKS Sparta 2 : 0 Orzeł Palowice (b)
    Legia - 1916 (b) 1 : 5 ZIAJOK FC (s)
    Dream Team Gniezno (b) 2 : 0 Orly z Elblaga (b)

    Kolejka 16 - 2021-01-23

    BuenosAmarenoS 5 : 2 JELONKI Warszawa
    LA Galaxy 1 : 4 MaxiMilan
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 3 : 0 Petarda (w/o)
    MKS Orneta 2 : 1 KSV eXecut0R
    La Fiorita 3 : 0 Visca el Barca!
    Orzeł Palowice (b) 5 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    ZIAJOK FC (s) 1 : 4 RWKS Sparta
    Orly z Elblaga (b) 1 : 4 Legia - 1916 (b)
    C.F. Wyspa 0 : 2 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 17 - 2021-01-24

    Petarda 0 : 3 MKS Orneta (w/o)
    MaxiMilan 4 : 1 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    JELONKI Warszawa 6 : 2 LA Galaxy
    KSV eXecut0R 2 : 0 La Fiorita
    Visca el Barca! 0 : 2 Orzeł Palowice (b)
    Cargovia Kargowa (s) 1 : 7 ZIAJOK FC (s)
    RWKS Sparta 1 : 5 Orly z Elblaga (b)
    Legia - 1916 (b) 5 : 0 C.F. Wyspa
    Dream Team Gniezno (b) 1 : 4 BuenosAmarenoS



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).