Rozgrywki LT PL - III liga - XVII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XVII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 2021-01-25
    JELONKI Warszawa : Dream Team Gniezno (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : LA Galaxy
    MKS Orneta : MaxiMilan
    La Fiorita : Petarda
    Orzeł Palowice (b) : KSV eXecut0R
    ZIAJOK FC (s) : Visca el Barca!
    Orly z Elblaga (b) : Cargovia Kargowa (s)
    C.F. Wyspa : RWKS Sparta
    BuenosAmarenoS : Legia - 1916 (b)


    Kolejka 19 - 2021-01-26
    Dream Team Gniezno (b) : Legia - 1916 (b)
    BuenosAmarenoS : RWKS Sparta
    JELONKI Warszawa : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MKS Orneta : LA Galaxy
    La Fiorita : MaxiMilan
    Orzeł Palowice (b) : Petarda
    ZIAJOK FC (s) : KSV eXecut0R
    Orly z Elblaga (b) : Visca el Barca!
    C.F. Wyspa : Cargovia Kargowa (s)


    Kolejka 20 - 2021-01-28
    Legia - 1916 (b) : JELONKI Warszawa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : MKS Orneta
    LA Galaxy : La Fiorita
    MaxiMilan : Orzeł Palowice (b)
    Petarda : ZIAJOK FC (s)
    KSV eXecut0R : Orly z Elblaga (b)
    Visca el Barca! : C.F. Wyspa
    Cargovia Kargowa (s) : BuenosAmarenoS
    RWKS Sparta : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 21 - 2021-01-30
    JELONKI Warszawa : MKS Orneta
    La Fiorita : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Orzeł Palowice (b) : LA Galaxy
    ZIAJOK FC (s) : MaxiMilan
    Orly z Elblaga (b) : Petarda
    C.F. Wyspa : KSV eXecut0R
    BuenosAmarenoS : Visca el Barca!
    Legia - 1916 (b) : RWKS Sparta
    Dream Team Gniezno (b) : Cargovia Kargowa (s)


    Kolejka 22 - 2021-01-31
    RWKS Sparta : JELONKI Warszawa
    MKS Orneta : La Fiorita
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Orzeł Palowice (b)
    LA Galaxy : ZIAJOK FC (s)
    MaxiMilan : Orly z Elblaga (b)
    Petarda : C.F. Wyspa
    KSV eXecut0R : BuenosAmarenoS
    Cargovia Kargowa (s) : Legia - 1916 (b)
    Visca el Barca! : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 23 - 2021-02-01
    JELONKI Warszawa : La Fiorita
    Orzeł Palowice (b) : MKS Orneta
    ZIAJOK FC (s) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Orly z Elblaga (b) : LA Galaxy
    C.F. Wyspa : MaxiMilan
    BuenosAmarenoS : Petarda
    RWKS Sparta : Cargovia Kargowa (s)
    Legia - 1916 (b) : Visca el Barca!
    Dream Team Gniezno (b) : KSV eXecut0R


    Kolejka 24 - 2021-02-02
    Cargovia Kargowa (s) : JELONKI Warszawa
    La Fiorita : Orzeł Palowice (b)
    MKS Orneta : ZIAJOK FC (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Orly z Elblaga (b)
    LA Galaxy : C.F. Wyspa
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS
    Visca el Barca! : RWKS Sparta
    KSV eXecut0R : Legia - 1916 (b)
    Petarda : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 25 - 2021-02-04
    JELONKI Warszawa : Orzeł Palowice (b)
    ZIAJOK FC (s) : La Fiorita
    Orly z Elblaga (b) : MKS Orneta
    C.F. Wyspa : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    BuenosAmarenoS : LA Galaxy
    Cargovia Kargowa (s) : Visca el Barca!
    RWKS Sparta : KSV eXecut0R
    Legia - 1916 (b) : Petarda
    Dream Team Gniezno (b) : MaxiMilan


    Kolejka 26 - 2021-02-06
    Visca el Barca! : JELONKI Warszawa
    Orzeł Palowice (b) : ZIAJOK FC (s)
    La Fiorita : Orly z Elblaga (b)
    MKS Orneta : C.F. Wyspa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : BuenosAmarenoS
    KSV eXecut0R : Cargovia Kargowa (s)
    Petarda : RWKS Sparta
    MaxiMilan : Legia - 1916 (b)
    LA Galaxy : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 27 - 2021-02-07
    C.F. Wyspa : La Fiorita
    Orly z Elblaga (b) : Orzeł Palowice (b)
    JELONKI Warszawa : ZIAJOK FC (s)
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta
    Visca el Barca! : KSV eXecut0R
    Cargovia Kargowa (s) : Petarda
    RWKS Sparta : MaxiMilan
    Legia - 1916 (b) : LA Galaxy
    Dream Team Gniezno (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg


    Kolejka 28 - 2021-02-08
    KSV eXecut0R : JELONKI Warszawa
    ZIAJOK FC (s) : Orly z Elblaga (b)
    Orzeł Palowice (b) : C.F. Wyspa
    La Fiorita : BuenosAmarenoS
    Petarda : Visca el Barca!
    MaxiMilan : Cargovia Kargowa (s)
    LA Galaxy : RWKS Sparta
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Legia - 1916 (b)
    MKS Orneta : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 29 - 2021-02-09
    JELONKI Warszawa : Orly z Elblaga (b)
    C.F. Wyspa : ZIAJOK FC (s)
    BuenosAmarenoS : Orzeł Palowice (b)
    KSV eXecut0R : Petarda
    Visca el Barca! : MaxiMilan
    Cargovia Kargowa (s) : LA Galaxy
    RWKS Sparta : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Legia - 1916 (b) : MKS Orneta
    Dream Team Gniezno (b) : La Fiorita


    Kolejka 30 - 2021-02-11
    Petarda : JELONKI Warszawa
    Orly z Elblaga (b) : C.F. Wyspa
    ZIAJOK FC (s) : BuenosAmarenoS
    MaxiMilan : KSV eXecut0R
    LA Galaxy : Visca el Barca!
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Cargovia Kargowa (s)
    MKS Orneta : RWKS Sparta
    La Fiorita : Legia - 1916 (b)
    Orzeł Palowice (b) : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 31 - 2021-02-13
    JELONKI Warszawa : C.F. Wyspa
    BuenosAmarenoS : Orly z Elblaga (b)
    Petarda : MaxiMilan
    KSV eXecut0R : LA Galaxy
    Visca el Barca! : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Cargovia Kargowa (s) : MKS Orneta
    RWKS Sparta : La Fiorita
    Legia - 1916 (b) : Orzeł Palowice (b)
    Dream Team Gniezno (b) : ZIAJOK FC (s)


    Kolejka 32 - 2021-02-14
    MaxiMilan : JELONKI Warszawa
    C.F. Wyspa : BuenosAmarenoS
    LA Galaxy : Petarda
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : KSV eXecut0R
    MKS Orneta : Visca el Barca!
    La Fiorita : Cargovia Kargowa (s)
    Orzeł Palowice (b) : RWKS Sparta
    ZIAJOK FC (s) : Legia - 1916 (b)
    Orly z Elblaga (b) : Dream Team Gniezno (b)


    Kolejka 33 - 2021-02-15
    JELONKI Warszawa : BuenosAmarenoS
    MaxiMilan : LA Galaxy
    Petarda : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    KSV eXecut0R : MKS Orneta
    Visca el Barca! : La Fiorita
    Cargovia Kargowa (s) : Orzeł Palowice (b)
    RWKS Sparta : ZIAJOK FC (s)
    Legia - 1916 (b) : Orly z Elblaga (b)
    Dream Team Gniezno (b) : C.F. Wyspa


    Kolejka 34 - 2021-02-16
    MKS Orneta : Petarda
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : MaxiMilan
    LA Galaxy : JELONKI Warszawa
    La Fiorita : KSV eXecut0R
    Orzeł Palowice (b) : Visca el Barca!
    ZIAJOK FC (s) : Cargovia Kargowa (s)
    Orly z Elblaga (b) : RWKS Sparta
    C.F. Wyspa : Legia - 1916 (b)
    BuenosAmarenoS : Dream Team Gniezno (b)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 25.01.2021

    JELONKI Warszawa 0 : 0 Dream Team Gniezno (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 3 : 0 LA Galaxy
    MKS Orneta 2 : 1 MaxiMilan
    La Fiorita 3 : 0 Petarda (w/o)
    Orzeł Palowice (b) 0 : 2 KSV eXecut0R
    ZIAJOK FC (s) 1 : 3 Visca el Barca!
    Orly z Elblaga (b) 9 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    C.F. Wyspa 1 : 4 RWKS Sparta
    BuenosAmarenoS 2 : 2 Legia - 1916 (b)

    Kolejka 19 - 26.01.2021

    Dream Team Gniezno (b) 2 : 6 Legia - 1916 (b)
    BuenosAmarenoS 5 : 0 RWKS Sparta
    JELONKI Warszawa 0 : 5 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MKS Orneta 3 : 2 LA Galaxy
    La Fiorita 1 : 0 MaxiMilan
    Orzeł Palowice (b) 3 : 0 Petarda (w/o)
    ZIAJOK FC (s) 2 : 7 KSV eXecut0R
    Orly z Elblaga (b) 2 : 2 Visca el Barca!
    C.F. Wyspa 6 : 0 Cargovia Kargowa (s)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.01.2021

    Legia - 1916 (b) 0 : 5 JELONKI Warszawa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 6 : 0 MKS Orneta
    LA Galaxy 1 : 0 La Fiorita
    MaxiMilan 5 : 2 Orzeł Palowice (b)
    Petarda 0 : 3 ZIAJOK FC (s) (w/o)
    KSV eXecut0R 3 : 0 Orly z Elblaga (b)
    Visca el Barca! 3 : 0 C.F. Wyspa
    Cargovia Kargowa (s) 2 : 10 BuenosAmarenoS
    RWKS Sparta 0 : 2 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 30.01.2021

    JELONKI Warszawa 3 : 0 MKS Orneta
    La Fiorita 4 : 1 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Orzeł Palowice (b) 6 : 1 LA Galaxy
    ZIAJOK FC (s) 1 : 4 MaxiMilan
    Orly z Elblaga (b) 3 : 0 Petarda (w/o)
    C.F. Wyspa 0 : 5 KSV eXecut0R
    BuenosAmarenoS 4 : 0 Visca el Barca!
    Legia - 1916 (b) 1 : 8 RWKS Sparta
    Dream Team Gniezno (b) 6 : 0 Cargovia Kargowa (s)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 31.01.2021

    RWKS Sparta 0 : 1 JELONKI Warszawa
    MKS Orneta 0 : 0 La Fiorita (w/o)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 3 : 0 Orzeł Palowice (b)
    LA Galaxy 0 : 3 ZIAJOK FC (s)
    MaxiMilan 1 : 2 Orly z Elblaga (b)
    Petarda 0 : 3 C.F. Wyspa (w/o)
    KSV eXecut0R 3 : 0 BuenosAmarenoS
    Cargovia Kargowa (s) 5 : 0 Legia - 1916 (b)
    Visca el Barca! 0 : 2 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 01.02.2021

    JELONKI Warszawa 1 : 7 La Fiorita
    Orzeł Palowice (b) 3 : 0 MKS Orneta
    ZIAJOK FC (s) 0 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Orly z Elblaga (b) 5 : 1 LA Galaxy
    C.F. Wyspa 0 : 5 MaxiMilan
    BuenosAmarenoS 3 : 0 Petarda (w/o)
    RWKS Sparta 8 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    Legia - 1916 (b) 2 : 1 Visca el Barca!
    Dream Team Gniezno (b) 1 : 3 KSV eXecut0R



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 02.02.2021

    Cargovia Kargowa (s) 1 : 1 JELONKI Warszawa
    La Fiorita 2 : 0 Orzeł Palowice (b)
    MKS Orneta 0 : 5 ZIAJOK FC (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 7 : 0 Orly z Elblaga (b)
    LA Galaxy 1 : 4 C.F. Wyspa
    MaxiMilan 2 : 3 BuenosAmarenoS
    Visca el Barca! 3 : 0 RWKS Sparta
    KSV eXecut0R 8 : 1 Legia - 1916 (b)
    Petarda 0 : 3 Dream Team Gniezno (b) (w/o)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 04.02.2021

    JELONKI Warszawa 1 : 5 Orzeł Palowice (b)
    ZIAJOK FC (s) 0 : 2 La Fiorita
    Orly z Elblaga (b) 5 : 0 MKS Orneta
    C.F. Wyspa 0 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    BuenosAmarenoS 7 : 2 LA Galaxy
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 4 Visca el Barca!
    RWKS Sparta 0 : 3 KSV eXecut0R
    Legia - 1916 (b) 3 : 0 Petarda (w/o)
    Dream Team Gniezno (b) 1 : 4 MaxiMilan



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 06.02.2021

    Visca el Barca! 1 : 2 JELONKI Warszawa
    Orzeł Palowice (b) 4 : 2 ZIAJOK FC (s)
    La Fiorita 2 : 4 Orly z Elblaga (b)
    MKS Orneta 2 : 1 C.F. Wyspa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 1 : 4 BuenosAmarenoS
    KSV eXecut0R 8 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    Petarda 0 : 3 RWKS Sparta (w/o)
    MaxiMilan 3 : 0 Legia - 1916 (b)
    LA Galaxy 1 : 5 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 07.02.2021

    C.F. Wyspa 0 : 5 La Fiorita
    Orly z Elblaga (b) 5 : 0 Orzeł Palowice (b)
    JELONKI Warszawa 2 : 2 ZIAJOK FC (s)
    BuenosAmarenoS 4 : 0 MKS Orneta
    Visca el Barca! 2 : 6 KSV eXecut0R
    Cargovia Kargowa (s) 3 : 0 Petarda (w/o)
    RWKS Sparta 0 : 7 MaxiMilan
    Legia - 1916 (b) 0 : 6 LA Galaxy
    Dream Team Gniezno (b) 4 : 1 FC Bayern Sośnica-Brzeg



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 08.02.2021

    KSV eXecut0R 6 : 2 JELONKI Warszawa
    ZIAJOK FC (s) 0 : 3 Orly z Elblaga (b)
    Orzeł Palowice (b) 2 : 2 C.F. Wyspa
    La Fiorita 1 : 3 BuenosAmarenoS
    Petarda 0 : 3 Visca el Barca! (w/o)
    MaxiMilan 7 : 1 Cargovia Kargowa (s)
    LA Galaxy 4 : 1 RWKS Sparta
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 8 : 0 Legia - 1916 (b)
    MKS Orneta 0 : 6 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 09.02.2021

    JELONKI Warszawa 2 : 4 Orly z Elblaga (b)
    C.F. Wyspa 1 : 3 ZIAJOK FC (s)
    BuenosAmarenoS 5 : 3 Orzeł Palowice (b)
    KSV eXecut0R 3 : 0 Petarda (w/o)
    Visca el Barca! 2 : 7 MaxiMilan
    Cargovia Kargowa (s) 1 : 0 LA Galaxy
    RWKS Sparta 0 : 5 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Legia - 1916 (b) 1 : 7 MKS Orneta
    Dream Team Gniezno (b) 2 : 1 La Fiorita



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 30 - 11.02.2021

    Petarda 0 : 3 JELONKI Warszawa (w/o)
    Orly z Elblaga (b) 7 : 2 C.F. Wyspa
    ZIAJOK FC (s) 2 : 8 BuenosAmarenoS
    MaxiMilan 1 : 3 KSV eXecut0R
    LA Galaxy 2 : 4 Visca el Barca!
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 8 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    MKS Orneta 2 : 4 RWKS Sparta
    La Fiorita 7 : 3 Legia - 1916 (b)
    Orzeł Palowice (b) 0 : 0 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 31 - 13.02.2021

    JELONKI Warszawa 2 : 2 C.F. Wyspa
    BuenosAmarenoS 0 : 4 Orly z Elblaga (b)
    Petarda 0 : 3 MaxiMilan (w/o)
    KSV eXecut0R 4 : 0 LA Galaxy
    Visca el Barca! 3 : 2 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 4 MKS Orneta
    RWKS Sparta 0 : 4 La Fiorita
    Legia - 1916 (b) 1 : 7 Orzeł Palowice (b)
    Dream Team Gniezno (b) 5 : 2 ZIAJOK FC (s)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 32 - 14.02.2021

    MaxiMilan 5 : 0 JELONKI Warszawa
    C.F. Wyspa 0 : 5 BuenosAmarenoS
    LA Galaxy 3 : 0 Petarda (w/o)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 2 : 4 KSV eXecut0R
    MKS Orneta 1 : 3 Visca el Barca!
    La Fiorita 5 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    Orzeł Palowice (b) 2 : 0 RWKS Sparta
    ZIAJOK FC (s) 5 : 0 Legia - 1916 (b)
    Orly z Elblaga (b) 4 : 1 Dream Team Gniezno (b)



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 15.02.2021

    JELONKI Warszawa 0 : 5 BuenosAmarenoS
    MaxiMilan 3 : 0 LA Galaxy
    Petarda 0 : 3 FC Bayern Sośnica-Brzeg (w/o)
    KSV eXecut0R 4 : 0 MKS Orneta
    Visca el Barca! 0 : 4 La Fiorita
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 3 Orzeł Palowice (b)
    RWKS Sparta 1 : 5 ZIAJOK FC (s)
    Legia - 1916 (b) 0 : 7 Orly z Elblaga (b)
    Dream Team Gniezno (b) 3 : 1 C.F. Wyspa



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 16.02.2021

    MKS Orneta 3 : 0 Petarda (w/o)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 0 MaxiMilan
    LA Galaxy 1 : 7 JELONKI Warszawa
    La Fiorita 3 : 2 KSV eXecut0R
    Orzeł Palowice (b) 0 : 3 Visca el Barca!
    ZIAJOK FC (s) 7 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    Orly z Elblaga (b) 9 : 2 RWKS Sparta
    C.F. Wyspa 10 : 0 Legia - 1916 (b)
    BuenosAmarenoS 1 : 1 Dream Team Gniezno (b)

    Zespół Petarda wycofany z rozgrywek.



    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).