Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 2021-01-02
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : FC Janke
    Cebularnia : Gabki Swidnica
    Real Madrid : MKS Stal Jasień
    KING ŁÓDŹ : Real Madrid Club De Futbol
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Strzelec Umianowice
    FC Equ : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    FC.Jamajka (s) : PZPN Polska (b)
    Old Squad Żory : Kraina Tysiąca Jezior
    Zagłębie Lubin2 (b) : LKS Uście Gorlickie


    Kolejka 2 - 2021-01-03
    Zagłębie Lubin2 (b) : Mistrzowie z dzielnicy (b)
    Old Squad Żory : LKS Uście Gorlickie
    Gabki Swidnica : FC Janke
    Cebularnia : MKS Stal Jasień
    Real Madrid : Real Madrid Club De Futbol
    KING ŁÓDŹ : Strzelec Umianowice
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    FC Equ : PZPN Polska (b)
    FC.Jamajka (s) : Kraina Tysiąca Jezior


    Kolejka 3 - 2021-01-04
    FC Janke : Zagłębie Lubin2 (b)
    MKS Stal Jasień : Gabki Swidnica
    Real Madrid Club De Futbol : Cebularnia
    Strzelec Umianowice : Real Madrid
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : KING ŁÓDŹ
    PZPN Polska (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Kraina Tysiąca Jezior : FC Equ
    LKS Uście Gorlickie : FC.Jamajka (s)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : Old Squad Żory


    Kolejka 4 - 2021-01-05
    MKS Stal Jasień : FC Janke
    Gabki Swidnica : Real Madrid Club De Futbol
    Cebularnia : Strzelec Umianowice
    Real Madrid : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    KING ŁÓDŹ : PZPN Polska (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Kraina Tysiąca Jezior
    FC Equ : LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory : Zagłębie Lubin2 (b)
    FC.Jamajka (s) : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 5 - 2021-01-07
    FC Janke : Old Squad Żory
    Real Madrid Club De Futbol : MKS Stal Jasień
    Strzelec Umianowice : Gabki Swidnica
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Cebularnia
    PZPN Polska (b) : Real Madrid
    Kraina Tysiąca Jezior : KING ŁÓDŹ
    LKS Uście Gorlickie : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Zagłębie Lubin2 (b) : FC.Jamajka (s)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : FC Equ


    Kolejka 6 - 2021-01-09
    Real Madrid Club De Futbol : FC Janke
    MKS Stal Jasień : Strzelec Umianowice
    Gabki Swidnica : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Cebularnia : PZPN Polska (b)
    Real Madrid : Kraina Tysiąca Jezior
    KING ŁÓDŹ : LKS Uście Gorlickie
    FC.Jamajka (s) : Old Squad Żory
    FC Equ : Zagłębie Lubin2 (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 7 - 2021-01-10
    FC Janke : FC.Jamajka (s)
    Strzelec Umianowice : Real Madrid Club De Futbol
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : MKS Stal Jasień
    PZPN Polska (b) : Gabki Swidnica
    Kraina Tysiąca Jezior : Cebularnia
    LKS Uście Gorlickie : Real Madrid
    Old Squad Żory : FC Equ
    Zagłębie Lubin2 (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : KING ŁÓDŹ


    Kolejka 8 - 2021-01-11
    Strzelec Umianowice : FC Janke
    Real Madrid Club De Futbol : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    MKS Stal Jasień : PZPN Polska (b)
    Gabki Swidnica : Kraina Tysiąca Jezior
    Cebularnia : LKS Uście Gorlickie
    FC Equ : FC.Jamajka (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Old Squad Żory
    KING ŁÓDŹ : Zagłębie Lubin2 (b)
    Real Madrid : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 9 - 2021-01-12
    FC Janke : FC Equ
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Strzelec Umianowice
    PZPN Polska (b) : Real Madrid Club De Futbol
    Kraina Tysiąca Jezior : MKS Stal Jasień
    LKS Uście Gorlickie : Gabki Swidnica
    FC.Jamajka (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Old Squad Żory : KING ŁÓDŹ
    Zagłębie Lubin2 (b) : Real Madrid
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : Cebularnia


    Kolejka 10 - 2021-01-14
    Real Madrid Club De Futbol : Kraina Tysiąca Jezior
    Strzelec Umianowice : PZPN Polska (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : FC Janke
    MKS Stal Jasień : LKS Uście Gorlickie
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Equ
    KING ŁÓDŹ : FC.Jamajka (s)
    Real Madrid : Old Squad Żory
    Cebularnia : Zagłębie Lubin2 (b)
    Gabki Swidnica : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 11 - 2021-01-16
    FC Janke : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    PZPN Polska (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Kraina Tysiąca Jezior : Strzelec Umianowice
    LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol
    FC Equ : KING ŁÓDŹ
    FC.Jamajka (s) : Real Madrid
    Old Squad Żory : Cebularnia
    Zagłębie Lubin2 (b) : Gabki Swidnica
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : MKS Stal Jasień


    Kolejka 12 - 2021-01-17
    PZPN Polska (b) : FC Janke
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Kraina Tysiąca Jezior
    Strzelec Umianowice : LKS Uście Gorlickie
    KING ŁÓDŹ : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Real Madrid : FC Equ
    Cebularnia : FC.Jamajka (s)
    Gabki Swidnica : Old Squad Żory
    MKS Stal Jasień : Zagłębie Lubin2 (b)
    Real Madrid Club De Futbol : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 13 - 2021-01-18
    FC Janke : KING ŁÓDŹ
    Kraina Tysiąca Jezior : PZPN Polska (b)
    LKS Uście Gorlickie : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Real Madrid
    FC Equ : Cebularnia
    FC.Jamajka (s) : Gabki Swidnica
    Old Squad Żory : MKS Stal Jasień
    Zagłębie Lubin2 (b) : Real Madrid Club De Futbol
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : Strzelec Umianowice


    Kolejka 14 - 2021-01-19
    Kraina Tysiąca Jezior : FC Janke
    PZPN Polska (b) : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid : KING ŁÓDŹ
    Cebularnia : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Gabki Swidnica : FC Equ
    MKS Stal Jasień : FC.Jamajka (s)
    Real Madrid Club De Futbol : Old Squad Żory
    Strzelec Umianowice : Zagłębie Lubin2 (b)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 15 - 2021-01-21
    FC Janke : Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie : Kraina Tysiąca Jezior
    KING ŁÓDŹ : Cebularnia
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Gabki Swidnica
    FC Equ : MKS Stal Jasień
    FC.Jamajka (s) : Real Madrid Club De Futbol
    Old Squad Żory : Strzelec Umianowice
    Zagłębie Lubin2 (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : PZPN Polska (b)


    Kolejka 16 - 2021-01-23
    LKS Uście Gorlickie : FC Janke
    Cebularnia : Real Madrid
    Gabki Swidnica : KING ŁÓDŹ
    MKS Stal Jasień : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Real Madrid Club De Futbol : FC Equ
    Strzelec Umianowice : FC.Jamajka (s)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Old Squad Żory
    PZPN Polska (b) : Zagłębie Lubin2 (b)
    Kraina Tysiąca Jezior : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 17 - 2021-01-24
    KING ŁÓDŹ : MKS Stal Jasień
    Real Madrid : Gabki Swidnica
    FC Janke : Cebularnia
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Real Madrid Club De Futbol
    FC Equ : Strzelec Umianowice
    FC.Jamajka (s) : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Old Squad Żory : PZPN Polska (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) : Kraina Tysiąca Jezior
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : LKS Uście Gorlickie

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 02.01.2021

    Mistrzowie z dzielnicy (b) 1 : 4 FC Janke
    Cebularnia 0 : 0 Gabki Swidnica (w/o)
    Real Madrid 3 : 0 MKS Stal Jasień
    KING ŁÓDŹ 1 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    FC Equ 1 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    FC.Jamajka (s) 0 : 5 PZPN Polska (b)
    Old Squad Żory 6 : 1 Kraina Tysiąca Jezior
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 4 LKS Uście Gorlickie



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 03.01.2021

    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 8 Mistrzowie z dzielnicy (b)
    Old Squad Żory 3 : 0 LKS Uście Gorlickie
    Gabki Swidnica 1 : 1 FC Janke
    Cebularnia 4 : 1 MKS Stal Jasień
    Real Madrid 2 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    KING ŁÓDŹ 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 5 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    FC Equ 0 : 4 PZPN Polska (b)
    FC.Jamajka (s) 1 : 7 Kraina Tysiąca Jezior



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.01.2021

    FC Janke 8 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    MKS Stal Jasień 2 : 6 Gabki Swidnica
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 0 Cebularnia
    Strzelec Umianowice 0 : 3 Real Madrid (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 2 : 4 KING ŁÓDŹ
    PZPN Polska (b) 0 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Kraina Tysiąca Jezior 0 : 1 FC Equ
    LKS Uście Gorlickie 9 : 2 FC.Jamajka (s)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 2 : 2 Old Squad Żory



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 2021-01-05

    MKS Stal Jasień 2 : 8 FC Janke
    Gabki Swidnica 0 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    Cebularnia 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    Real Madrid 0 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    KING ŁÓDŹ 2 : 6 PZPN Polska (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 5 : 2 Kraina Tysiąca Jezior
    FC Equ 0 : 4 LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory 4 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    FC.Jamajka (s) 1 : 9 Mistrzowie z dzielnicy (b)

    Kolejka 5 - 2021-01-07

    FC Janke 2 : 5 Old Squad Żory
    Real Madrid Club De Futbol 9 : 0 MKS Stal Jasień
    Strzelec Umianowice 0 : 3 Gabki Swidnica (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 1 : 4 Cebularnia
    PZPN Polska (b) 3 : 0 Real Madrid
    Kraina Tysiąca Jezior 2 : 3 KING ŁÓDŹ
    LKS Uście Gorlickie 4 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 1 FC.Jamajka (s)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 4 : 0 FC Equ



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 2021-01-09

    Real Madrid Club De Futbol 5 : 2 FC Janke
    MKS Stal Jasień 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    Gabki Swidnica 0 : 4 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Cebularnia 2 : 7 PZPN Polska (b)
    Real Madrid 6 : 2 Kraina Tysiąca Jezior
    KING ŁÓDŹ 0 : 2 LKS Uście Gorlickie
    FC.Jamajka (s) 2 : 0 Old Squad Żory
    FC Equ 3 : 2 Zagłębie Lubin2 (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 0 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 2021-01-10

    FC Janke 6 : 0 FC.Jamajka (s)
    Strzelec Umianowice 0 : 3 Real Madrid Club De Futbol (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 4 : 1 MKS Stal Jasień
    PZPN Polska (b) 9 : 1 Gabki Swidnica
    Kraina Tysiąca Jezior 4 : 1 Cebularnia
    LKS Uście Gorlickie 0 : 1 Real Madrid
    Old Squad Żory 4 : 0 FC Equ
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 2 : 2 KING ŁÓDŹ



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 8 - 2021-01-11

    Strzelec Umianowice 0 : 3 FC Janke (w/o)
    Real Madrid Club De Futbol 4 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    MKS Stal Jasień 0 : 6 PZPN Polska (b)
    Gabki Swidnica 0 : 11 Kraina Tysiąca Jezior
    Cebularnia 0 : 2 LKS Uście Gorlickie
    FC Equ 6 : 0 FC.Jamajka (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 5 : 2 Old Squad Żory
    KING ŁÓDŹ 4 : 2 Zagłębie Lubin2 (b)
    Real Madrid 4 : 1 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 2021-01-12

    FC Janke 3 : 0 FC Equ
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    PZPN Polska (b) 3 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    Kraina Tysiąca Jezior 0 : 1 MKS Stal Jasień
    LKS Uście Gorlickie 12 : 2 Gabki Swidnica
    FC.Jamajka (s) 2 : 6 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Old Squad Żory 6 : 2 KING ŁÓDŹ
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 4 Real Madrid
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 1 : 2 Cebularnia



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 10 - 2021-01-14

    Real Madrid Club De Futbol 0 : 1 Kraina Tysiąca Jezior
    Strzelec Umianowice 0 : 3 PZPN Polska (b) (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 2 : 1 FC Janke
    MKS Stal Jasień 0 : 7 LKS Uście Gorlickie
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 9 : 2 FC Equ
    KING ŁÓDŹ 9 : 3 FC.Jamajka (s)
    Real Madrid 1 : 4 Old Squad Żory
    Cebularnia 1 : 3 Zagłębie Lubin2 (b)
    Gabki Swidnica 2 : 3 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 2021-01-16

    FC Janke 2 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    PZPN Polska (b) 5 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Kraina Tysiąca Jezior 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    LKS Uście Gorlickie 0 : 3 Real Madrid Club De Futbol
    FC Equ 3 : 0 KING ŁÓDŹ
    FC.Jamajka (s) 2 : 9 Real Madrid
    Old Squad Żory 7 : 3 Cebularnia
    Zagłębie Lubin2 (b) 8 : 3 Gabki Swidnica
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 7 : 2 MKS Stal Jasień



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 12 - 2021-01-17

    PZPN Polska (b) 5 : 2 FC Janke
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 3 : 2 Kraina Tysiąca Jezior
    Strzelec Umianowice 0 : 3 LKS Uście Gorlickie (w/o)
    KING ŁÓDŹ 0 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Real Madrid 4 : 0 FC Equ
    Cebularnia 7 : 0 FC.Jamajka (s)
    Gabki Swidnica 0 : 5 Old Squad Żory
    MKS Stal Jasień 0 : 4 Zagłębie Lubin2 (b)
    Real Madrid Club De Futbol 1 : 2 Mistrzowie z dzielnicy (b)

    Kolejka 13 - 2021-01-18

    FC Janke 4 : 0 KING ŁÓDŹ
    Kraina Tysiąca Jezior 0 : 6 PZPN Polska (b)
    LKS Uście Gorlickie 8 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 1 Real Madrid
    FC Equ 5 : 0 Cebularnia
    FC.Jamajka (s) 7 : 0 Gabki Swidnica
    Old Squad Żory 8 : 2 MKS Stal Jasień
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)

    Kolejka 14 - 2021-01-19

    Kraina Tysiąca Jezior 1 : 3 FC Janke
    PZPN Polska (b) 6 : 1 LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid 6 : 2 KING ŁÓDŹ
    Cebularnia 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Gabki Swidnica 2 : 11 FC Equ
    MKS Stal Jasień 0 : 0 FC.Jamajka (s)
    Real Madrid Club De Futbol 2 : 1 Old Squad Żory
    Strzelec Umianowice 0 : 3 Zagłębie Lubin2 (b) (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 2 : 4 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 15 - 2021-01-21

    FC Janke 2 : 2 Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior
    KING ŁÓDŹ 2 : 1 Cebularnia
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 11 : 2 Gabki Swidnica
    FC Equ 6 : 2 MKS Stal Jasień
    FC.Jamajka (s) 2 : 8 Real Madrid Club De Futbol
    Old Squad Żory 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    Zagłębie Lubin2 (b) 2 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 0 : 4 PZPN Polska (b)

    Kolejka 16 - 2021-01-23

    LKS Uście Gorlickie 4 : 0 FC Janke
    Cebularnia 1 : 5 Real Madrid
    Gabki Swidnica 2 : 11 KING ŁÓDŹ
    MKS Stal Jasień 0 : 6 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Real Madrid Club De Futbol 4 : 0 FC Equ
    Strzelec Umianowice 0 : 3 FC.Jamajka (s) (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 3 : 7 Old Squad Żory
    PZPN Polska (b) 6 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    Kraina Tysiąca Jezior 0 : 0 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 17 - 2021-01-24

    KING ŁÓDŹ 1 : 2 MKS Stal Jasień
    Real Madrid 1 : 2 Gabki Swidnica
    FC Janke 5 : 0 Cebularnia
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    FC Equ 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    FC.Jamajka (s) 1 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Old Squad Żory 2 : 5 PZPN Polska (b)
    Zagłębie Lubin2 (b) 2 : 0 Kraina Tysiąca Jezior
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 0 : 2 LKS Uście Gorlickie



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).