Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 2021-01-25
    FC Janke : Mistrzowie z dzielnicy (b)
    Gabki Swidnica : Cebularnia
    MKS Stal Jasień : Real Madrid
    Real Madrid Club De Futbol : KING ŁÓDŹ
    Strzelec Umianowice : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : FC Equ
    PZPN Polska (b) : FC.Jamajka (s)
    Kraina Tysiąca Jezior : Old Squad Żory
    LKS Uście Gorlickie : Zagłębie Lubin2 (b)


    Kolejka 19 - 2021-01-26
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : Zagłębie Lubin2 (b)
    LKS Uście Gorlickie : Old Squad Żory
    FC Janke : Gabki Swidnica
    MKS Stal Jasień : Cebularnia
    Real Madrid Club De Futbol : Real Madrid
    Strzelec Umianowice : KING ŁÓDŹ
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    PZPN Polska (b) : FC Equ
    Kraina Tysiąca Jezior : FC.Jamajka (s)


    Kolejka 20 - 2021-01-28
    Zagłębie Lubin2 (b) : FC Janke
    Gabki Swidnica : MKS Stal Jasień
    Cebularnia : Real Madrid Club De Futbol
    Real Madrid : Strzelec Umianowice
    KING ŁÓDŹ : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : PZPN Polska (b)
    FC Equ : Kraina Tysiąca Jezior
    FC.Jamajka (s) : LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 21 - 2021-01-30
    FC Janke : MKS Stal Jasień
    Real Madrid Club De Futbol : Gabki Swidnica
    Strzelec Umianowice : Cebularnia
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Real Madrid
    PZPN Polska (b) : KING ŁÓDŹ
    Kraina Tysiąca Jezior : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    LKS Uście Gorlickie : FC Equ
    Zagłębie Lubin2 (b) : Old Squad Żory
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : FC.Jamajka (s)


    Kolejka 22 - 2021-01-31
    Old Squad Żory : FC Janke
    MKS Stal Jasień : Real Madrid Club De Futbol
    Gabki Swidnica : Strzelec Umianowice
    Cebularnia : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Real Madrid : PZPN Polska (b)
    KING ŁÓDŹ : Kraina Tysiąca Jezior
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : LKS Uście Gorlickie
    FC.Jamajka (s) : Zagłębie Lubin2 (b)
    FC Equ : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 23 - 2021-02-01
    FC Janke : Real Madrid Club De Futbol
    Strzelec Umianowice : MKS Stal Jasień
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Gabki Swidnica
    PZPN Polska (b) : Cebularnia
    Kraina Tysiąca Jezior : Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie : KING ŁÓDŹ
    Old Squad Żory : FC.Jamajka (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) : FC Equ
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń


    Kolejka 24 - 2021-02-02
    FC.Jamajka (s) : FC Janke
    Real Madrid Club De Futbol : Strzelec Umianowice
    MKS Stal Jasień : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Gabki Swidnica : PZPN Polska (b)
    Cebularnia : Kraina Tysiąca Jezior
    Real Madrid : LKS Uście Gorlickie
    FC Equ : Old Squad Żory
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Zagłębie Lubin2 (b)
    KING ŁÓDŹ : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 25 - 2021-02-04
    FC Janke : Strzelec Umianowice
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Real Madrid Club De Futbol
    PZPN Polska (b) : MKS Stal Jasień
    Kraina Tysiąca Jezior : Gabki Swidnica
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia
    FC.Jamajka (s) : FC Equ
    Old Squad Żory : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Zagłębie Lubin2 (b) : KING ŁÓDŹ
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : Real Madrid


    Kolejka 26 - 2021-02-06
    FC Equ : FC Janke
    Strzelec Umianowice : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Real Madrid Club De Futbol : PZPN Polska (b)
    MKS Stal Jasień : Kraina Tysiąca Jezior
    Gabki Swidnica : LKS Uście Gorlickie
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC.Jamajka (s)
    KING ŁÓDŹ : Old Squad Żory
    Real Madrid : Zagłębie Lubin2 (b)
    Cebularnia : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 27 - 2021-02-07
    Kraina Tysiąca Jezior : Real Madrid Club De Futbol
    PZPN Polska (b) : Strzelec Umianowice
    FC Janke : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    LKS Uście Gorlickie : MKS Stal Jasień
    FC Equ : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FC.Jamajka (s) : KING ŁÓDŹ
    Old Squad Żory : Real Madrid
    Zagłębie Lubin2 (b) : Cebularnia
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : Gabki Swidnica


    Kolejka 28 - 2021-02-08
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Janke
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : PZPN Polska (b)
    Strzelec Umianowice : Kraina Tysiąca Jezior
    Real Madrid Club De Futbol : LKS Uście Gorlickie
    KING ŁÓDŹ : FC Equ
    Real Madrid : FC.Jamajka (s)
    Cebularnia : Old Squad Żory
    Gabki Swidnica : Zagłębie Lubin2 (b)
    MKS Stal Jasień : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 29 - 2021-02-09
    FC Janke : PZPN Polska (b)
    Kraina Tysiąca Jezior : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    LKS Uście Gorlickie : Strzelec Umianowice
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : KING ŁÓDŹ
    FC Equ : Real Madrid
    FC.Jamajka (s) : Cebularnia
    Old Squad Żory : Gabki Swidnica
    Zagłębie Lubin2 (b) : MKS Stal Jasień
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : Real Madrid Club De Futbol


    Kolejka 30 - 2021-02-11
    KING ŁÓDŹ : FC Janke
    PZPN Polska (b) : Kraina Tysiąca Jezior
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Cebularnia : FC Equ
    Gabki Swidnica : FC.Jamajka (s)
    MKS Stal Jasień : Old Squad Żory
    Real Madrid Club De Futbol : Zagłębie Lubin2 (b)
    Strzelec Umianowice : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 31 - 2021-02-13
    FC Janke : Kraina Tysiąca Jezior
    LKS Uście Gorlickie : PZPN Polska (b)
    KING ŁÓDŹ : Real Madrid
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Cebularnia
    FC Equ : Gabki Swidnica
    FC.Jamajka (s) : MKS Stal Jasień
    Old Squad Żory : Real Madrid Club De Futbol
    Zagłębie Lubin2 (b) : Strzelec Umianowice
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : RTS 1910 Widzew Łódż (s)


    Kolejka 32 - 2021-02-14
    Real Madrid : FC Janke
    Kraina Tysiąca Jezior : LKS Uście Gorlickie
    Cebularnia : KING ŁÓDŹ
    Gabki Swidnica : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    MKS Stal Jasień : FC Equ
    Real Madrid Club De Futbol : FC.Jamajka (s)
    Strzelec Umianowice : Old Squad Żory
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : Zagłębie Lubin2 (b)
    PZPN Polska (b) : Mistrzowie z dzielnicy (b)


    Kolejka 33 - 2021-02-15
    FC Janke : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid : Cebularnia
    KING ŁÓDŹ : Gabki Swidnica
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : MKS Stal Jasień
    FC Equ : Real Madrid Club De Futbol
    FC.Jamajka (s) : Strzelec Umianowice
    Old Squad Żory : RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) : PZPN Polska (b)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) : Kraina Tysiąca Jezior


    Kolejka 34 - 2021-02-16
    MKS Stal Jasień : KING ŁÓDŹ
    Gabki Swidnica : Real Madrid
    Cebularnia : FC Janke
    Real Madrid Club De Futbol : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Strzelec Umianowice : FC Equ
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) : FC.Jamajka (s)
    PZPN Polska (b) : Old Squad Żory
    Kraina Tysiąca Jezior : Zagłębie Lubin2 (b)
    LKS Uście Gorlickie : Mistrzowie z dzielnicy (b)

    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 25.01.2021

    FC Janke 2 : 4 Mistrzowie z dzielnicy (b)
    Gabki Swidnica 0 : 5 Cebularnia
    MKS Stal Jasień 0 : 6 Real Madrid
    Real Madrid Club De Futbol 6 : 0 KING ŁÓDŹ
    Strzelec Umianowice 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 3 : 0 FC Equ
    PZPN Polska (b) 4 : 0 FC.Jamajka (s)
    Kraina Tysiąca Jezior 0 : 2 Old Squad Żory
    LKS Uście Gorlickie 3 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)

    Kolejka 19 - 26.01.2021

    Mistrzowie z dzielnicy (b) 3 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)
    LKS Uście Gorlickie 2 : 4 Old Squad Żory
    FC Janke 10 : 0 Gabki Swidnica
    MKS Stal Jasień 0 : 3 Cebularnia
    Real Madrid Club De Futbol 3 : 1 Real Madrid
    Strzelec Umianowice 0 : 3 KING ŁÓDŹ (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 1 : 7 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    PZPN Polska (b) 3 : 0 FC Equ
    Kraina Tysiąca Jezior 9 : 2 FC.Jamajka (s)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.01.2021

    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 4 FC Janke
    Gabki Swidnica 3 : 0 MKS Stal Jasień (w/o) - wynik uwzględniony w 30 kolejce
    Cebularnia 0 : 5 Real Madrid Club De Futbol
    Real Madrid 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    KING ŁÓDŹ 1 : 8 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 2 : 4 PZPN Polska (b)
    FC Equ 0 : 4 Kraina Tysiąca Jezior
    FC.Jamajka (s) 0 : 9 LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory 4 : 0 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 21 - 30.01.2021

    FC Janke 3 : 0 MKS Stal Jasień
    Real Madrid Club De Futbol 12 : 2 Gabki Swidnica
    Strzelec Umianowice 0 : 3 Cebularnia (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 1 : 3 Real Madrid
    PZPN Polska (b) 12 : 2 KING ŁÓDŹ
    Kraina Tysiąca Jezior 2 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    LKS Uście Gorlickie 6 : 1 FC Equ
    Zagłębie Lubin2 (b) 2 : 5 Old Squad Żory
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 12 : 2 FC.Jamajka (s)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 31.01.2021

    Old Squad Żory 4 : 2 FC Janke
    MKS Stal Jasień 0 : 7 Real Madrid Club De Futbol
    Gabki Swidnica 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    Cebularnia 0 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Real Madrid 0 : 4 PZPN Polska (b)
    KING ŁÓDŹ 0 : 11 Kraina Tysiąca Jezior
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 1 LKS Uście Gorlickie
    FC.Jamajka (s) 0 : 6 Zagłębie Lubin2 (b)
    FC Equ 0 : 6 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 01.02.2021

    FC Janke 1 : 3 Real Madrid Club De Futbol
    Strzelec Umianowice 0 : 3 MKS Stal Jasień (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 11 : 3 Gabki Swidnica
    PZPN Polska (b) 6 : 0 Cebularnia
    Kraina Tysiąca Jezior 1 : 3 Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie 6 : 2 KING ŁÓDŹ
    Old Squad Żory 8 : 0 FC.Jamajka (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) 5 : 1 FC Equ
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 0 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 02.02.2021

    FC.Jamajka (s) 1 : 9 FC Janke
    Real Madrid Club De Futbol 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    MKS Stal Jasień 0 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Gabki Swidnica 0 : 5 PZPN Polska (b)
    Cebularnia 1 : 6 Kraina Tysiąca Jezior
    Real Madrid 4 : 2 LKS Uście Gorlickie
    FC Equ 0 : 7 Old Squad Żory
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 11 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)
    KING ŁÓDŹ 1 : 1 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 04.02.2021

    FC Janke 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 2 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    PZPN Polska (b) 5 : 0 MKS Stal Jasień
    Kraina Tysiąca Jezior 5 : 0 Gabki Swidnica
    LKS Uście Gorlickie 3 : 0 Cebularnia
    FC.Jamajka (s) 0 : 4 FC Equ
    Old Squad Żory 3 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Zagłębie Lubin2 (b) 1 : 3 KING ŁÓDŹ
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 3 : 2 Real Madrid



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 06.02.2021

    FC Equ 0 : 6 FC Janke
    Strzelec Umianowice 0 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż (s) (w/o)
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 5 PZPN Polska (b)
    MKS Stal Jasień 1 : 7 Kraina Tysiąca Jezior
    Gabki Swidnica 0 : 12 LKS Uście Gorlickie
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 0 FC.Jamajka (s)
    KING ŁÓDŹ 2 : 6 Old Squad Żory
    Real Madrid 8 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    Cebularnia 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 07.02.2021

    Kraina Tysiąca Jezior 0 : 4 Real Madrid Club De Futbol
    PZPN Polska (b) 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    FC Janke 2 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    LKS Uście Gorlickie 7 : 0 MKS Stal Jasień
    FC Equ 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    FC.Jamajka (s) 0 : 4 KING ŁÓDŹ
    Old Squad Żory 4 : 1 Real Madrid
    Zagłębie Lubin2 (b) 4 : 1 Cebularnia
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 3 : 0 Gabki Swidnica (w/o)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 08.02.2021

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 0 FC Janke
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 2 : 8 PZPN Polska (b)
    Strzelec Umianowice 0 : 3 Kraina Tysiąca Jezior (w/o)
    Real Madrid Club De Futbol 2 : 0 LKS Uście Gorlickie
    KING ŁÓDŹ 4 : 0 FC Equ
    Real Madrid 6 : 0 FC.Jamajka (s)
    Cebularnia 0 : 5 Old Squad Żory
    Gabki Swidnica 6 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)
    MKS Stal Jasień 2 : 5 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 09.02.2021

    FC Janke 0 : 6 PZPN Polska (b)
    Kraina Tysiąca Jezior 4 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    LKS Uście Gorlickie 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 7 : 1 KING ŁÓDŹ
    FC Equ 0 : 5 Real Madrid
    FC.Jamajka (s) 2 : 5 Cebularnia
    Old Squad Żory 6 : 1 Gabki Swidnica
    Zagłębie Lubin2 (b) 3 : 0 MKS Stal Jasień (w/o) - wynik uwzględniony w 30 kolejce
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 0 : 4 Real Madrid Club De Futbol



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 30 - 11.02.2021

    KING ŁÓDŹ 0 : 3 FC Janke
    PZPN Polska (b) 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 1 : 9 LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid 0 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Cebularnia 4 : 0 FC Equ
    Gabki Swidnica 6 : 0 FC.Jamajka (s)
    MKS Stal Jasień 0 : 3 Old Squad Żory (w/o)
    Real Madrid Club De Futbol 9 : 1 Zagłębie Lubin2 (b)
    Strzelec Umianowice 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy (b) (w/o)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 31 - 13.02.2021

    FC Janke 1 : 0 Kraina Tysiąca Jezior
    LKS Uście Gorlickie 1 : 0 PZPN Polska (b)
    KING ŁÓDŹ 0 : 2 Real Madrid
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 0 Cebularnia (w/o)
    FC Equ 0 : 0 Gabki Swidnica (w/o)
    FC.Jamajka (s) 3 : 0 MKS Stal Jasień (w/o)
    Old Squad Żory 2 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    Zagłębie Lubin2 (b) 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 2 : 2 RTS 1910 Widzew Łódż (s)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 32 - 14.02.2021

    Real Madrid 2 : 0 FC Janke
    Kraina Tysiąca Jezior 0 : 3 LKS Uście Gorlickie
    Cebularnia 0 : 2 KING ŁÓDŹ
    Gabki Swidnica 0 : 11 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    MKS Stal Jasień 0 : 3 FC Equ (w/o)
    Real Madrid Club De Futbol 10 : 1 FC.Jamajka (s)
    Strzelec Umianowice 0 : 3 Old Squad Żory (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 2 : 6 Zagłębie Lubin2 (b)
    PZPN Polska (b) 7 : 0 Mistrzowie z dzielnicy (b)



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 15.02.2021

    FC Janke 1 : 4 LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid 4 : 0 Cebularnia
    KING ŁÓDŹ 7 : 2 Gabki Swidnica
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 0 MKS Stal Jasień (w/o)
    FC Equ 0 : 3 Real Madrid Club De Futbol
    FC.Jamajka (s) 3 : 0 Strzelec Umianowice (w/o)
    Old Squad Żory 5 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż (s)
    Zagłębie Lubin2 (b) 0 : 4 PZPN Polska (b)
    Mistrzowie z dzielnicy (b) 0 : 5 Kraina Tysiąca Jezior



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 16.02.2021

    MKS Stal Jasień 0 : 3 KING ŁÓDŹ (w/o)
    Gabki Swidnica 0 : 11 Real Madrid
    Cebularnia 0 : 2 FC Janke
    Real Madrid Club De Futbol 2 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
    Strzelec Umianowice 0 : 3 FC Equ (w/o)
    RTS 1910 Widzew Łódż (s) 5 : 0 FC.Jamajka (s)
    PZPN Polska (b) 3 : 1 Old Squad Żory
    Kraina Tysiąca Jezior 3 : 0 Zagłębie Lubin2 (b)
    LKS Uście Gorlickie 3 : 0 Mistrzowie z dzielnicy (b)

    Zespół MKS Stal Jasień wycofany z rozgrywek.
    Zespół Strzelec Umianowice wycofany z rozgrywek.



    Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Stal Jasień ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Gabki Swidnica ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).