Sponsorzy

    Witam ponownie w dziale pomoc =)
    Mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy ze sponsorem. Umowy sponsorskie mam podpisane do 2.01.2021r. czyli do ostatniego meczu ligowego. W FAQ pisze że umowę należy podpisać do przedostatniego meczu. I tu pojawia się pytanie:
    Jutro lub pojutrze będzie możliwość negocjacji i przedłużenia umowy z obecną firmą? Chyba że działa to tak że trzeba zerwać umowę z obecną firmą i negocjować nową... Nie wiem nie znam się a nie chcę nic pokopać prawie na samym początku. Pozdrawiam!

    P.S. Kret i Ptysiu dzięki wielkie za pomoc z juniorami

    Dżak90 schrieb:

    Witam ponownie w dziale pomoc =)
    Mam pytanie dotyczące przedłużenia umowy ze sponsorem. Umowy sponsorskie mam podpisane do 2.01.2021r. czyli do ostatniego meczu ligowego. W FAQ pisze że umowę należy podpisać do przedostatniego meczu. I tu pojawia się pytanie:
    Jutro lub pojutrze będzie możliwość negocjacji i przedłużenia umowy z obecną firmą? Chyba że działa to tak że trzeba zerwać umowę z obecną firmą i negocjować nową... Nie wiem nie znam się a nie chcę nic pokopać prawie na samym początku. Pozdrawiam!

    P.S. Kret i Ptysiu dzięki wielkie za pomoc z juniorami


    Jezeli masz pewny awans do wyzszej klasy rozgrywkowej to warto zerwac umowe i podpisac nowa. Wowczas zgodnie z FAQ wraz z nowa umowa wejdzie bonus procentowy (rozlozony na caly okres umowy) za awans. Jezeli nie masz awansu nie warto zrywac umowy bo tylko wygeneruje to koszty. Wtedy po odejsciu sponsora po prostu zatrudnisz nowego. Niestety nie ma opcji aby przedluzyc umowe ze sponsorem.

    Pozdrawiam Team FutbolCup