Angepinnt Dyskusje - Bitwa Klanów

      Witam. Postanowiłem napisać, choć nie jestem w żadnym klanie. Prezes michalisk zaprosił mnie do tego turnieju i postanowiłem przyjąć zaproszenie. Ale już na początku widzę mocny zgrzyt. Otóż gospodarze tych 4 turniejów powinni się jakoś dogadać i dać jednakowe stawki za udział w nim. Bo wydaje mi się trochę niepoważne, aby w jednym turnieju było 1 mln euro na głowę, a w innym 1euro na głowę. Specjalnie nie podaje organizatora tego turnieju. Może warto pójść po rozum do głowy. Bo za jedno euro to moja ekipa woli posiedzieć w pabie i wypic zdrowie grających w tym turnieju....
      Przyjąłem propozycję zorganizowania turnieju w Bitwie Klanów Grupa 1.
      Założyłem ten turniej w 100% według wytycznych przesłanych mi na priv przez Organizatora. Tam dosłownie miałem napisane: "Nagrody w turnieju 1 euro dla każdego". Nie zdziwiło mnie to, skoro w takich turniejach nagrody na ogół są wypłacane przez support gry, więc nie dopytywałem.
      Widzę że Grupa 2 jest zorganizowana w ten sam sposób, ale z posta Gorgonia wynika, że jest to przez BTF poczytane za błąd. Jeśli faktycznie jest to błąd, to akurat w przypadku Grupy 1 leży on po stronie Organizatora, który być może pomyłkowo pominął słowo "milion" w przesyłanej mi informacji.
      Support mógłby wyrównać ten "zgrzyt" z nierównymi nagrodami w poszczególnych grupach odpowiednio korygując wypłacane poszczególnym drużynom nagrody i wtedy byłoby po bólu.
      Grupa 1

      John Deere Team - BTF
      FC Blanco - WDFC
      Grzegorzko - N - organizator
      Real Madrid -G8
      Tottenham Hotspur - UTF
      Menele Mahonka- UTF
      thorrgall - G8
      Zjednoczeni Trzemeszno - BTF

      Grupa 2

      Old Squad Żory - BTF - organizator
      RTS Widzew Lódż -N
      Kolonia City -G8
      Rodło Górnik -WDFC
      Pro Gram- UTF
      Arsenal FC-WDFC
      LKS Czaszyn- BTF
      Skarp Granat - N

      Grupa 3

      Ogień Czarnków - WDFC
      PZPN Polska - BTF
      RWKS Sparta - G8- organizator
      Mexico City- UTF
      Lechia PG - N
      Marsylia AFC- BTF
      Rybno -G8
      Kova United - WDFC

      Grupa 4

      BuenosAmarenos -BTF
      Dream Team Gniezno - WDFC
      Villa Real Club de Futbol - WDFC- organizator
      Huta JAzz- UTF
      Soints - G8
      Bielgolas Koszalin - N
      Iskra1 -N
      Jaga1 - UTF
      Informuję, że wyniki spotkań rozegranych w fazie grupowej Bitwy Klanów zostały zaliczone. Po głębokiej analizie meczu Old Squad Żory - LKS Czaszyn oraz innych meczy w tej grupie z udziałem Jarosława stwierdzono,że w ostatnim meczu grupowym doszło do złamania punktu 2.6 Regulaminu Bitwy Klanów. Gracz nie zagrał we wskazanym meczu składem w jakim rozegrał pierwszych 6 meczy.

      Konsekwencje wobec graczy, którzy złamali regulamin w Pucharze FC - edycja II oraz Bitwie Klanów 2023 zostaną wyciągnięte (lub zostały już wyciągnięte) po zakończeniu rozgrywek oraz przy ich rozliczaniu ze zdobytych nagród.

      Zespoły pokrzywdzone otrzymają nagrodę równą nagrodzie należnej drużynie która złamała regulamin, zależnej od etapu na którym gracz łamiący regulamin odpadł).

      Pozdrawiamy Team Futbolcup